" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Україна на 14 місці серед експортерів зброї Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
ГО "БМФ Реабілітації
Статут ГО "БМФ Реаб
 


Погода
Погода!


49799115 Відвідувачів
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Україна на 14 місці серед експортерів зброї Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageОбсяг експорту основних видів озброєнь України в 2008 році, за даними Стокгольмського міжнародного інституту дослідження миру (СІПРІ), склав $ 233 млн. З таким показником Україна зайняла 14-е місце в світовому рейтингу експортерів озброєнь СІПРІ, тоді як в 2007 році, згідно з уточненими даними СІПРІ, вона була на 7-му місці з обсягом $ 774 млн.  Трійку лідерів світового рейтингу СІПРІ в 2008 році очолили США з експортом $ 6159 млн, 2-е місце у РФ - $ 5953 млн, 3-є у Німеччини - $ 2837 млн, 4-е у Франції - $ 1585 млрд., Повідомляє «Інтерфакс-Україна» .
Згідно з уточненими даними СІПРІ, в 2007 році лідером рейтингу стали США з $ 7454 млн, другий РФ - з $ 4588 млрд, третій Німеччина - $ 3995 млн, четвертої Франція - з $ 2,69 млрд. За підсумками 2004-2008 рр.. Україна вийшла на 9-е місце - $ 2083 млрд. 1-е місце у США - $ 34901 млрд., 2-е у РФ - $ 28563 млрд, 3-є у Німеччини - $ 11450 млрд, 4-е у Франції - $ 9,607 млрд.


 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.