|
У Галичі відкрито фотовиставку «Афганістан - наша пам’ять і біль» |
|
|
 За ініціативи голови районної громадської організації спілки ветеранів
Афганістану Михайла Вітовського 12 квітня 2013 року в актовій залі
Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася презентація фотовиставки
«Афганістан - наша пам’ять і біль». Експозиція, створена з особистих
фотографій членів Спілки ветеранів Афганістану, відтворює військові
будні воїнів-інтернаціоналістів, обличчя бойових побратимів, знайомить з
побутом і звичаями місцевих жителів.
Від районної влади учасників заходу привітав заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Богдан Олійник, який подякував учасникам бойових дій в Афганістані за їх внесок у патріотичне виховання молоді.
Для присутніх учні школи представили тематичну літературно – музичну композицію, ознайомили із історичними фактами афганської війни, розповіли про воїнів-інтернаціоналістів нашого краю. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих героїв Афганістану.
Голова Івано-Франківської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Купчій, відкриваючи виставку, наголосив, що молоде покоління, яке в найближчому часі буде керувати державою, не повинно більше допустити війни. Він подарував школі книги про події в Афганістані і подякував керівництву школи за сприяння в організації виставки.
Свої пісні дарували присутнім ветерани Афганської війни Ігор Семчук та Анатолій Нейла.
Михайло Бігун – заступник голови
Галицької районної громадської
організації спілки ветеранів Афганістану
|