" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Пенсіонерка з Житомирщини довідалася про долю брата лише через 72 роки Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
ГО "БМФ Реабілітації
Статут ГО "БМФ Реаб
 


Погода
Погода!


46704886 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Пенсіонерка з Житомирщини довідалася про долю брата лише через 72 роки Надрукувати Надіслати електронною поштою
- Сьогодні війна закінчилася для червоноармійця Петра Бузона - він повернувся додому, - ці слова прозвучали на траурному мітингу (на знімку) з нагоди перепоховання останків солдата, що відбувся в селі Стара Чортория Любарського району. До цієї події причетні члени загону пошуківців "Гвардеец" з міста Єльня Смоленської області, представники Всеукраїнської організації "Закінчимо війну", районна і місцева влада.
- Пам'ять про захисників Вітчизни жива і невмируща, - наголосив у своєму виступі на мітингу голова Любарської райдержадміністрації Віктор Захарчук.
Російський пошуківець Андрій Ляшенко привіз медальйон, завдяки якому вдалося з'ясувати особу загиблого, а також фотокартку, надіслану червоноармійцеві матір'ю. Їх вручили сестрі загиблого 88-річній Любові Михайлівні. Ця жінка з нелегкою долею, яка три роки змушена була відпрацювала у фашистській Німеччині, передала щиру подяку активістам цього руху.
18-річним хлопцем Петро Бузон у 1940 році був призваний до лав Червоної Армії, а в 1941-му пропав безвісти. Його ім'я викарбуване на пам'ятнику разом з іменами 122 земляків, що не повернулися до рідного села.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.