" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - У столиці відтворять події під час форсування Дніпра у 1943 році Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
ГО "БМФ Реабілітації
Статут ГО "БМФ Реаб
 


Погода
Погода!


49146883 Відвідувачів
Урядовий портал
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
У столиці відтворять події під час форсування Дніпра у 1943 році Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnepr.jpgВ неділю, 3 листопада, береги Дніпра в буквальному сенсі згадають часи війни, коли в 1943 році по ньому з лівого на правий берег переправлялися солдати Червоної армії, підтримувані авіацією і артилерійським вогнем.
В неділю, 3 листопада, береги Дніпра в буквальному сенсі згадають часи війни, коли в 1943 році по ньому з лівого на правий берег переправлялися солдати Червоної армії, підтримувані авіацією і артилерійським вогнем.
В цей день у честь 70-річчя визволення Києва від фашистів в урочищі Ситняки на Троєщині (вул.. Оноре де Бальзака) відбудеться масштабна військова реконструкція форсування Дніпра.
Близько тисячі людей у формах двох протиборчих армій того часу будуть переправлятися через річку на плотах, баркасах і кораблях, наводити понтонні мости через річку Десенку, яка відокремлює від лівого берега Труханів острів. При цьому їх будуть підтримувати танки, бронемашини, раритетні авто, а також близько 10-15 гармат.
«Будуть задіяні мотоцикли, кавалерія і навіть авіація, яка пролетить над «полем бою». Скільки одиниць якої техніки побачать кияни, ми поки точно сказати не можемо», - каже організатор акції, заступника командира військово-історичного клубу «Червона Зірка» Олексій Суханов.
Правда, для зручності глядачів реконструктори трохи спотворили історичну правду: форсувати будуть не правий, а лівий берег Дніпра. Спостерігати за реконструкцією можна буде зі спеціального майданчика, яку встановлять в урочищі. Вхід - безкоштовний, початок - о 12:00.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.