" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Духовність і пам’ять завжди поруч Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
ГО "БМФ Реабілітації
Статут ГО "БМФ Реаб
 


Погода
Погода!


48437089 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Укрінформ
Духовність і пам’ять завжди поруч Надрукувати Надіслати електронною поштою
img_0560.jpg

Одним з головних напрямків діяльності Шепетівської спілки ветеранів Афганістану – патріотичне виховання підростаючого покоління.
На запрошення керівництва Хмельницького обласного шпиталю для інвалідів та ветеранів війни, з ініціативи шепетівських «афганців» і настоятеля храму мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії протоієрея Анатолія Вересюка, учні середньої  групи недільної школи, що діє при храмі, представили для пацієнтів шпиталю  різдвяну виставу з історії народження Ісуса Христа. Діти своїми  руками виготовляли костюми й реквізити для святкового заходу. Присутні з великою цікавістю сприйняли виступ дітей, які талановито поставили вертепну драму.
Після вистави учні недільної школи під опікою священика побували у всіх  відділеннях шпиталю з різдвяними колядками.
Керівництво медичного закладу, у свою чергу, віддячило колядникам – кожному вручили солодощі. А на  додачу влаштували юним вертепникам ще й солодке чаювання.
img_5364.jpg

Цього ж дня  діти побували й у приватному музеї, присвяченому подіям Афганської війни. З великою цікавістю учні оглядали експонати музею та слухали розповідь його власника, учасника бойових дій Є. В. Гука. Вони були у захопленні від того, що могли потримати у руках справжню зброю і отримали нагоду сфотографуватися на пам’ять. Та й від справжньої солдатської каші ніхто з дітей не відмовився. Не бракувало від них і слів подяки.
Шепетівська спілка ветеранів Афганістану щиро вдячна зберігачу афганських старожитностей Євгену Вікторовичу Гуку і вихователю недільної школи Раїсі Володимирівні Ціонель за увагу й турботу про дітей під час їхньої поїздки до обласного центру.

Володимир ПИПИЧ,
член Шепетівської спілки ветеранів Афганістану.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.