" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Справжні вольові козаки спроможні дати приклад суспільству Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
ГО "БМФ Реабілітації
Статут ГО "БМФ Реаб
 


Погода
Погода!


45342002 Відвідувачів
Міністерство оборони
Боевое Братство
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Справжні вольові козаки спроможні дати приклад суспільству Надрукувати Надіслати електронною поштою
Protez2014_01_23_1.jpg
Напередодні великого свята різдвяно-новорічного циклу Хрещення Господнього, яке православні християни відзначають 19 січня, голова УСВА Сергій Червонописький зустрівся з бойовими побратимами, учасниками антитерористичної операції, які проходять протезування після тяжких поранень у бойових діях на сході України.
Зустріч відбулася в протезно-ортопедичній майстерні «Ортотех-Сервіс», яка на безоплатній основі виготовляє та здійснює сервісне обслуговування протезно-ортопедичних виробів для ветеранів та інвалідів війни, учасників бойових дій та членів сімей загиблих зі всієї України. Дане підприємство створено за сприяння і участі УСВА у 90-і роки і стало унікальним реабілітаційним центром з відновлення працездатності та втрачених функцій для інвалідів за найсучаснішими світовими технологіями.
Protez2014_01_23_2.jpg

Сергій Васильович регулярно з вдячністю користується допомогою колективу фахівців «Ортотех-Сервісу» під керуванням ветерана війни в Афганістані Олександра Стеценка.
На зустрічі нові бойові побратими «афганців» розповіли, що їх турбує можливості в майбутньому долати перешкоди у діловому і особистому житті, побудувати в нових обставинах добрі відносини у суспільстві, цікавилися особистим життям Сергія Васильовича, стосунками в родині, вихованням дітей, його  громадською та державною роботою.
Protez2014_01_23_3.jpg

Сергій Васильович дав високу оцінку новим протезам, які дозволяють демпфірувати різки рухи, більш природно рухатися, сідати та підійматися, і висловив надію, що і інвалідам Афганської війни, держава допоможе отримати сучасні протези. А новим побратимам казав, що головне – це любов до життя і родини і справжні вольові козаки спроможні подолати фізичні особливості свого нового життя і дати приклад суспільству.
Прес-служба УСВА.
23.01.2014
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.