Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18252117 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Зростають патріотами Надрукувати Надіслати електронною поштою
khmelnickiy20171121_1sm.jpgЗ нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи на Хмельниччині у Грицівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами — ветеранами війни в Афганістані, яка присвячена вшануванню подвигу учасників Революції Гідності.
Детальніше...
 
Кубок Каховки з баскетболу пам’яті О. М. Медведєва Надрукувати Надіслати електронною поштою
kahovka20171121_1sm.jpg19 листопада в спортивній залі ДЮСШ міста Каховки відбулися змагання відкритого розіграшу Кубку Каховки з баскетболу 2017 року серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста О. М. Медведєва.
Детальніше...
 
Андрей Рева рассказал, когда будет рассматриваться законопроект о пенсиях военнослужащим Надрукувати Надіслати електронною поштою
630_360_1454320825-6744.jpgРазработка законопроекта об осовременивании пенсий силовым органам власти и военнослужащим на финальном этапе. Об этом рассказал министр социальной политики Андрей Рева, сообщается на сайте Министерства.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgПЄХОТА Володимир Юлійович — український  політичний діяч, депутат Верховної Ради УРСР 11-го скликання, народний депутат України 2-го, 4-го і 5-го скликань.
Народився 20 червня 1939 року в Харкові. Освіта: Львівський політехнічний інститут (1966), інженер-механік; Академія суспільних наук при ЦК КПРС, економічне відділення (1985), економіст.
Детальніше...
 
План заходів з відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
images38qss2tf.jpg     З метою забезпечення організації на належному рівні відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, а також вшанування громадянського подвигу й мужності учасників  доленосних для України подій восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, а також враховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку, Уряд  утворив Оргкомітет та затвердив план заходів з підготовки та відзначення цього Дня. Відповідний проект розпорядження був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 15 листопада.
Детальніше...
 
Відбувся фестиваль військової авторської пісні Надрукувати Надіслати електронною поштою
 kiyv20171116_1sm.jpg    У Київському міському палаці ветеранів в день пам’яті жертв Першої та Другої світових воєн відбувся III Міжнародний фестиваль військової авторської пісні.
Детальніше...
 
Великі серця маленьких українців Надрукувати Надіслати електронною поштою
lviv20171116_1sm.jpgСергій Науменко ледь-ледь стримував своє хвилювання, щоб не показати своїх почуттів гостям. Бо хоч і прогнозовано, але все ж таки несподівано до нього прямо в лікувальну палату ВМКЦ Західного регіону, завітали учні 3-ї загальноосвітньої школи міста Львова. Разом з багатьма теплими словами вони передали захиснику України запашний галицький каравай і близько 22 тисяч гривень на його лікування.
Детальніше...
 
Турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова Надрукувати Надіслати електронною поштою
kovel20171112_1sm.jpg     У залі Ковельського міського центру «Спорт для всіх» на Волині відбувся традиційний турнір з футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова.
Детальніше...
 
Солдаты мира ХХI столетия Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171112_1sm.jpg26-27 октября в городе Харькове состоялся ХII международный творческий фестиваль «Солдати миру ХХI століття», проводившийся по инициативе Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) и Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана, при поддержки Харьковского областного и городского совета.
Детальніше...
 
Як підтвердити трудовий стаж? Надрукувати Надіслати електронною поштою
У 1990-х я два роки працював на приватному підприємстві, але запису про це в трудовій книжці немає. А через рік мені вже буде 60, настає пенсійний вік. І мені не хочеться, щоб через ці два роки, не записні в трудовій, виникли проблеми з визначенням стажу. Які є шляхи його підтвердження?»
Детальніше...
 
20 лет в едином строю Надрукувати Надіслати електронною поштою
chuguyv20171110_1sm.jpg29 октября в Харьковской области состоялись торжественные мероприятия, в честь 20-летнего юбилея Чугуевской районной организации Украинского Союза ветеранов Афганистана.
Детальніше...
 
Безсмертна слава мужньому солдату Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20171108_1.jpg     6 листопада 2017 року ветерани  Київського університету та Військового інституту спільно з керівництвом  відзначили  74-у річницю визволення Києва і 73-ю річницю звільнення України від нацистських загарбників.
Детальніше...
 
Харьковский песенный фестиваль Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171108_1sm.jpg     26-27 октября в Харькове состоялся XII Международный творческий фестиваль патриотической песни «Солдаты мира XXI столетия».
     Фестиваль основали и проводят воины-интернационалисты, воевавшие в Афганистане. В нем принимают участие участники боевых действий, представители силовых ведомств, моложежь, творческие коллективы из разных регионов Украины и других стран.
Детальніше...
 
Конференція полтавських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20171120_1sm.jpg     21 жовтня відбулася конференція (другій етап) Полтавської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
     У порядку денному – вибори голови і напрями подальшої роботи організації.
Детальніше...
 
6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
vyzvolennyakiyv20171105.pngДорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 74-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Детальніше...
 
Допомога і підтримка захисникам України Надрукувати Надіслати електронною поштою
novomoskovsk20171105_1sm.jpgНещодавно із зони проведення АТО повернулася група новомосковських «афганців» під керівництвом голови Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА Володимира Коваленко.
Детальніше...
 
5 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
rozvidka.jpgДорогі бойові друзі!
      Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю військових розвідників – людей мужньої та однієї з найнебезпечніших професій зі святом – 99-ю  річницею створення військової розвідки і 67-ю річницею створення армійського спецназу!
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження! Надрукувати Надіслати електронною поштою
ablazov20171102_4.jpgЗаступнику голови Української Спілки
ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
В. І. Аблазову

Шановний Валерію Івановичу!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть сердечні вітання з нагоди  Вашого Дня народження!
     Ваш життєвий шлях – зразок мужності та відваги, самовідданості і наполегливості, стійкості духу та чесності і справжньої чоловічої дружби.
Детальніше...
 
З Днем народження! Надрукувати Надіслати електронною поштою
ablazov20171102_1.jpgШановний Валерію Івановичу!
Івано-Франківська обласна організація
Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
вітає Вас з Днем народження!
Успіхів Вам у Вашій роботі, такій нелегкій,
але вкрай необхідній роботі!
Здоров'я Вам і Вашій родині! Благополуччя! Щастя!
Детальніше...
 
Ветерани-«афганці» допомагають захисникам нашої держави Надрукувати Надіслати електронною поштою
if20171102_3.jpg     Ветерани Афганської війни добре знають ціну життя і смерті, для них бойове братство – це не просто слова. Тому вважають справою честі допомагати своїм досвідом і конкретними справами сьогоднішнім захисникам України.
Детальніше...
 
Пісня – це душа народу Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171102_1sm.jpg     28 жовтня  в Нововодолазькому районному Будинку культури на Харківщині, відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», на честь 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і увічненні пам’яті  захисників країни.
Детальніше...
 
Запрошення на традиційну зустріч воїнів-інтернаціоналістів Надрукувати Надіслати електронною поштою
800px-flag_of_the_cis.svg.12.jpgПредседателю Союза ветеранов
Афганистана (воинов-интернационалистов)
Червонопискому С. В.
Уважаемый Сергей Васильевич!
Согласно Приказа Председателя Комитета от 15.08.2017 г. очередное заседание Координационного Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов состоится 17 ноября 2017 г. по адресу: г. Москва, Измайловское шоссе, д.71, к.2Б (Гостиничный комплекс «Измайлово» Дельта-Гамма, ст.м. Партизанская).
Детальніше...
 
День освобождения Украины от фашистских захватчиков Надрукувати Надіслати електронною поштою
mykolaiv20171030_1sm.jpg     В субботу, 28 октября, николаевские «афганцы», ветераны МВД, члены их семей и жители города торжественно отметили 73-ю годовщину освобождения Украины от фашистских захватчиков.
Детальніше...
 
Увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій Надрукувати Надіслати електронною поштою
kmu.jpg     27 жовтня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Валерійовича Розенка відбулося засідання Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій.
Детальніше...
 
Перше засідання Громадської Ради при Міністерстві оборони України Надрукувати Надіслати електронною поштою
gromadskarada20171029_1sm.jpg     26 жовтня відбулося перше засідання Громадської Ради при   Міністерстві оборони України.
     Головою ГР при МОУ обрано генерал-майора  Петра Григоровича Гаращука. Від УСВА до складу ГР при МОУ делеговано заступника голови УСВА Валерія Івановича Аблазова.
Детальніше...
 
До 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
shobotenko20171027.jpgФРОНТОВІ ПОДВИГИ І ЛЮБОВ СОЛДАТА
Кожного разу, коли починаю писати про живих і полеглих воїнів Другої  світової війни, схиляю голову перед пам’яттю живих і полеглих воїнів сучасної війни на сході України, воїнів-«афганців», воїнів, які брали участь в інших бойових діях, оскільки з великою повагою ставлюсь і до їх подвигів, а відтак не можу і їх не згадати в сьогоднішній обстановці, бодай декількома словами.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 26 з 4574

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов