Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17427522 Відвідувачів
Боевое Братство
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
  usva_logo.jpg     МАСОЛ Віталій Андрійович —  прем'єр-міністр України (керував урядом: липень  1987–жовтень 1990, червень1994–березень 1995).
Член ЦК КПУ у 1976–1991. Кандидат у члени Політбюро ЦК КПУ в 1986–1987, член Політбюро ЦК КПУ в 1987–1990. Депутат Верховної Ради УРСР 9–11-го скликань. Народний депутат СРСР у 1989–1991. Член Центральної Ревізійної Комісії КПРС у 1981–1986. Кандидат в члени ЦК КПРС у 1986–1989. Член ЦК КПРС у 1989–1991.
Детальніше...
 
Донеччина зустрічає захисників України Надрукувати Надіслати електронною поштою
doneck20170626.jpg     4-5 липня 2017 року в Донецькій області  з нагоди третьої річниці визволення північного Донбасу від російсько-терористичних угруповань відбудеться Всеукраїнський форум «Донеччина зустрічає своїх захисників».
Детальніше...
 
По стопам отцов и дедов Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaporizhya20170626_1sm.jpg19–24 июня 2017 года прошли вступительные экзамены в Запорожский областной лицей-интернат с усиленной военно-физической подготовкой «Защитник».
Детальніше...
 
Подяка від сім'ї нашого побратима Міська Віктора Володимировича Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сім'я Місько від усього серця висловлює щиру вдячність голові Тернопільської обласної організації УСВА Сергію Євгеновичу  Лісовому, членам Спілки і бойовим побратимам за допомогу в організації і похованні екс-голови Тернопільської обласної організації УСВА Міська Віктора Володимировича.
Дякуємо за підтримку, співчуття, теплі слова в цей важкий для нас час.
 З повагою і вдячністю – дружина, діти і внук.
 
Нове видання Надрукувати Надіслати електронною поштою
kniga20170626.jpgВийшла в світ «Книга пам'яті: Афганська війна», автори – завідувач кафедри, доктор філософських наук, професор Г. Д. Берегова, учасник бойових дій в Афганістані, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова первинної організації «Рада ветеранів Херсонського державного аграрного університету» О. І. Булигін, заступник завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент кафедри Є. В. Вдовиченко, аспірант кафедри «Технології переробки та зберігання сільськогосподарської продукції», перший заступник голови первинної організації «Рада ветеранів ХДАУ» І. С. Шевердєєва.
Детальніше...
 
25 червня – 27-а річниця заснування Української Спілки ветеранів Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.jpgВ єдності наша сила!

25 червня 1990 року – найважливіша дата в житті  воїнів-інтернаціоналістів України. Цього дня було прийнято рішення про заснування всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані та інших зарубіжних країнах.
У післявоєнні роки минулого століття нове покоління ветеранів війни поверталося з воєн, про які радянському народові було зовсім невідомо. Життя вимагало об’єднання зусиль ветеранів у боротьбі за гідне ставлення до ратної праці й свої соціальні права.
Детальніше...
 
Вечір-реквієм пам‘яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
knu20170624_1.jpg    22 червня у Військовому інституті провели вечір-реквієм пам‘яті жертв війни в Україні. Курсанти вшанували пам’ять загиблих під час Другої світовій війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця і яка стала найкривавішим глобальним конфліктом. У ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Саме як страшну трагедію її пам’ятають і згадують в усьому світі. 22 червня 1941 року Радянський Союз та Третій Рейх вступили у військову конфронтацію, що увійшла в історію як Велика Вітчизняна війна.
Детальніше...
 
Первый день войны: почему Гитлер напал именно 22 июня Надрукувати Надіслати електронною поштою
     22 июня 1941 года нацистская Германия начала военное вторжение в СССР
     Атака войск нацистской Германии началась в 3:30 утра. Немецкая авиация совершила налеты на Беларусь, Украину и Прибалтику. Нападение было осуществлено согласно плану «Барбаросса» по которому немецкая армия наступали тремя группами – «Север», «Центр» и «Юг».
Детальніше...
 
Україна вшанувала грузинських побратимів Надрукувати Надіслати електронною поштою
ve20170622_1sm.jpg21 червня за участю голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України Л. Л. Денисової, голови Державної  служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО А. В. Дерев’янка та представників Посольства Грузії в Україні, ветеранських громадських організацій,  громадськості на території Національного музею історії України у Другій світовій війні відбувся урочистий захід з передачі останків загиблого солдата Алексідзе Абесалома Олексійовича, уродженця Грузії, рідним та близьким для поховання на Батьківщині.
Детальніше...
 
І змагалися, і відпочивали Надрукувати Надіслати електронною поштою
kovel20170622_1.jpg    Служба у справах дітей, відділ культури райдержадміністрації спільно з Ковельською міськрайонною організацією УСВА (Волинська область) для дітей району організували та провели щорічні  туристичні змагання.
     Червень  – чудова літня пора  для активного відпочинку на природі. Хто хоч раз відчув себе у ролі мандрівника, вибираючись із щоденної буденної суєти у ліс або у поле, на берег річки або озера,  а також у інші місця, на які так багата наша улюблена земля, той розуміє, що такий туристичний вид відпочинку покращує не лише здоров’я, а й  додає гарного настрою, натхнення для нові справи.
Детальніше...
 
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
 03f9aeacb93d.jpg    Указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих   під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Детальніше...
 
Кабмин уволил главу Госслужбы по делам ветеранов Артура Деревянко Надрукувати Надіслати електронною поштою
derevyanko20170621_1.jpg21 червня Кабинет министров Украины уволил главу Государственной службы по делам ветеранов войны и участников АТО Артура Деревянко.
Детальніше...
 
Ні хвилини спокою. Волонтери-«афганці» знову відправляються на схід Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin20170621_1sm.jpgАктивісти Волинської обласної організації УСВА вкотре відправилися на схід України з безцінним вантажем. Волонтери зібрали найнеобхідніше продукти харчування, нову військову форму, ліки, запчастини до «бойових колісниць» та інші речі, які так необхідні на фронті.
Детальніше...
 
Поздравляем c юбилеем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
grinchak20170620_1.jpgВалерий Гринчак. Личность, рожденная на Кировоградщине в селе Чемерполь
За 58 лет, с 1934 по 1992 годы, звание Героя Советского Союза было присвоено 12776 человекам. За период боевых действий в Афганистане Героями Советского Союза стали 86 человек. Кроме того, в период 1994–2009 г.г. за подвиги, совершенные в Афганистане в 1979–1989 г.г. звание Героя РФ было присвоено 7 военнослужащим (6 – посмертно).
Детальніше...
 
Зі святом вас, шановні медпрацівники! Надрукувати Надіслати електронною поштою
lp20170618_1sm.jpgЗ нагоди Дня медичного працівника в Українському госпіталі для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» відбулися урочисті заходи.  
Виконуючий обов`язки головного лікаря Сергій Чепела подякував працівників госпіталю за чуйне ставлення до пацієнтів, високу професійну майстерність й нагородив працівників, які досягли високих результатів у лікувально-оздоровчому процесі грамотами та цінними подарунками. Особливими подяками були відзначені ветерани госпіталю, головний лікар Володимир Нерода і завідувач неврологічного відділення Ольга Бондаренко.
Детальніше...
 
18 червня – День медичного працівника Надрукувати Надіслати електронною поштою
sala_de_parto.jpgШановні медичні працівники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю  вас з професійним святом!
Святкування Дня медичного працівника у третю неділю червня закріплено Указом Президента України №281/94 від 03.06.1994 року.
Професія лікаря є однією з найстаріших у світі. Вона була затребуваною в усі часи і завжди вважалася важливою і складною, адже в руках медика – відповідальність за життя і здоров’я пацієнта. Медики завжди по-справжньому розуміють людський біль, співчувають і терміново  надають допомогу людям.
Детальніше...
 
Турнір зі спортивної риболовлі на Чернігівщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
borzna20170615_1sm.jpg10 червня на березі Борзенки зібрався дружний колектив любителів порибалити. Проявити свої таланти і помірятися силами виявили бажання двадцять команд з Києва, Чернігова, Ніжина, Коропа, Носівки і Борзни.
Погода начебто і не сприяла гарному настрою та кльову – небо затягнуло хмарами,  дув холодний вітер, але рибалки не зважали  і жартували, що успіх залежить не від погоди, а уміння і трішечки везіння.
Детальніше...
 
Козацький дух «Смайлика» Надрукувати Надіслати електронною поштою
khmelnickiy20170615_1sm.jpgУ Траулинській школі на Хмельниччині  для школярів гостинно відчинив двері пришкільний табір «Смайлик».
Його вихователі організували роботу так, щоб школярам було цікаво і вони сповна могли розкрити свої здібності, таланти, гарно відпочити. Тож життя у таборі насичене різноманітними цікавими подіями.
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
bychenko20170613_1.jpgУ МЕРЕЖЦІ ЛІТ - НЕ ТІЛЬКИ СВІТЛІ КОЛЬОРИ
Чи думає юнак, вступаючи у військове училище в мирний час, що йому в майбутньому доведеться воювати? Звичайно, ні. Адже захищати Вітчизну - це не обов'язково брати участь в боях, це бути готовим при виникненні небезпеки стати в стрій, застосувати набуті знання та навики у двобої з ворогом. Не мислив і Валерій Олександрович Биченко, що в мережку його життя колись вплетуться темні кольори війни. Але це сталося...
Детальніше...
 
В черговий раз міністерство надсилає типову відписку Надрукувати Надіслати електронною поштою
uryad.jpgВ черговий раз міністерство надсилає типову відписку, в якій просто цитує положення тих чи інших документів, але робить вигляд, що не розуміє суті поставлених питань та уникає відповіді на них.
Детальніше...
 
Зустріч у Гвардійському Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro20170613_1sm.jpg10 червня 2017 року виповнилось 15 років з дня заснування первинної організації «Афганець» Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) у селище Гвардійське Новомосковського району на Дніпропетровщині.
Цього дня рада первинної організації «Афганець» запланувала і провела біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів в Афганістані урочисті заходи з вшанування загиблих воїнів, і з нагоди 15-ї річниці організації.
Детальніше...
 
Пенсійний фонд уточнив, кому вдасться вийти на пенсію за вислугою років Надрукувати Надіслати електронною поштою
pens20170613.jpgПраво вислуги прив’язали до моменту набуття чинності пенсійної реформи
Осіб, які на момент набуття чинності законопроекту про пенсійну реформу матимуть необхідний стаж для вислуги, права на пенсію за вислугою років не позбавлятимуть, заявив сьогодні на брифінгу заступник глави правління Пенсійного фонду Владислав Машкін, передає «Укрінформ».
Детальніше...
 
Президент підписав закон про заборону георгіївської стрічки Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Закон вводить адміністративну відповідальність за виготовлення і пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки.
     У понеділок, 12 червня, президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки». Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Детальніше...
 
Пам’ять Надрукувати Надіслати електронною поштою
gaysin20170612_1sm.jpgГайсинська районна Спілка ветеранів війни в Афганістані і далі продовжує свою  добру традицію -  відвідувати  та вшановувати пам'ять полеглих побратимів, які полягли  на афганській війни. 
Детальніше...
 
Понад 85% водіїв в Україні не користуються пасками безпеки – дослідження Надрукувати Надіслати електронною поштою
pdd20170612_1.jpgПонад 85% водіїв в Україні порушують правила дорожнього руху, ігноруючи використання пасків безпеки.
Такі результати показало дослідження "Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні", опубліковане на сайті
Детальніше...
 
Зустріч ветеранів різних поколінь Надрукувати Надіслати електронною поштою
borznya20170612_1.jpg10 червня у місті Борзна на Чернігівщині зустрілися учасники бойових дій:  ветерани Афганістану, учасники антитерористичної операції  на сході України з метою проведення заходів з вшанування пам’яті загиблих побратимів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 26 з 4405

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов