Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19775260 Відвідувачів
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
ЖИЗНЬ И ВОЙНЫ ГЕНЕРАЛА ГОРЕЛОВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
 gorelov_20180330_1.jpg    Писать о таких людях, как Лев Николаевич Горелов, одновременно и легко, и сложно.  И  здесь, нет противоречий. Легко – ведь жизнь их так насыщена событиями, что можно повести писать. Не нужно ничего выдумывать и приукрашивать – реальных фактов хватает. А сложно – потому что не знаешь, как масштаб такой личности «ужать» в газетные рамки. Как выделить главное? Да и что именно самое главное в его жизни?  Наверное, служба Родине и беззаветная преданность Воздушно-десантным войскам. Именно его считают десантником номер один в Украине. Хотя давно уже не прыгает с парашютом. Но память о годах службы и о людях, с которыми довелось пересекаться, помнит отлично. 
Детальніше...
 
Візит польських журналістів на полігон Надрукувати Надіслати електронною поштою
polukr_20180330_1sm.jpg26 березня головний редактор польсько-українського Інтернет порталу polukr.net Даріуш Матерняк, і головний редактор спеціалізованого аналітичного військового видання Defence 24 Юліуш Сабак ознайомилися зі структурою та особливостями проведення багатонаціонального військового співробітництва у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgСМОЛИЙ Валерий Андреевич   — украинский ученый  и государственный деятель. Вице-премьер-министр Украины (1997—1999), директор Института истории Украины НАН, доктор исторических наук (1985), академик  (1995).
Детальніше...
 
Нове видання. Я там – ще й досі на війні… Надрукувати Надіслати електронною поштою
svitlynapamyati20180328_1.jpgФінальним акордом своєрідної трилогії, присвяченої тим, хто пройшов випробування пеклом чужої війни, стала ця книга.  Першим було «Відлуння афганських гір», потім – «У горнилі локальних воєн», і ось тепер – «Світлини пам'яті». Ця книга подій – про  назавжди об'єднаних 15-лютневою датою колишніх воїнів. І мова не тільки про воїнів, випробуваних пеклом афганського сонця, а й про їхніх матерів – справжніх українських мадонн. Вони чекали, сподівалися, вірою своєю і любов'ю, молитвами і чистими слізьми на віддалі оберігали синів від ворожих куль.
Детальніше...
 
Просимо допомогти Надрукувати Надіслати електронною поштою
     До Української Спілки ветеранів Афганістану звернулася сестра воїна-«афганця»  Єльчика Віктора Олександровича, який проходив срочну службу в Афганістані в 1980–1982 р.р.
Детальніше...
 
Луцькі волонтери повезли допомогу на схід Надрукувати Надіслати електронною поштою
luckato20180325_1sm.jpg     Генератори, засоби гігієни, побутова хімія – це все те, що в черговий раз зібрала Волинська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану для воїнів АТО, які служать на передовій.
Детальніше...
 
Гідна і сумлінна служба наших миротворців Надрукувати Надіслати електронною поштою
lviv20180325_1sm.jpg      До Львова прибув перший літак з 75 українськими миротворцями з 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, які протягом року виконували миротворчу місію у Демократичній Республіці Конго.
Детальніше...
 
Кабмин начал работу над созданием Министерства по делам ветеранов Надрукувати Надіслати електронною поштою
kmu20180323_1.jpg     Правительство Украины приступило к созданию Министерства по делам ветеранов.
     Об этом сообщила пресс-служба Кабмина.
     Новое ведомство учредят на базе Государственной службы по делам ветеранов и участников антитеррористической операции.
     «Кабинет Министров Украины во исполнение постановления Верховной Рады Украины начинает процесс создания Министерства по делам ветеранов на базе Государственной службы по делам ветеранов и участников антитеррористической операции.
Детальніше...
 
Кубок залишився у господарів Надрукувати Надіслати електронною поштою
berdyansk20180322_1sm.jpgОсипенківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки (Бердянський район Запорізької області) вже 18 років поспіль проводить районний волейбольний турнір для юнацьких команд на Кубок пам’яті воїна-«афганця» В. Проходи.
Детальніше...
 
Гострі питання засідання Правління УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
pravlinnya_20180321_3sm.jpg20 березня 2018 року у Києві відбулося чергове засідання Правління УСВА, на якому обговорювалися гострі питання, які порушили перед ветеранами соціальні і медичні реформи в Україні.
Детальніше...
 
Конференция николаевских «афганцев» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 mykolaiv20189319_1sm.jpg    17 марта состоялась отчетно-выборная конференция Николаевского областного союза воинов-интернационалистов и запаса. В конференции приняли участие делегаты от всех районных организаций "афганцев" области.
Детальніше...
 
Виховання молоді у Шепетівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20189319_1sm.jpgМісто Шепетівку, що на Хмельниччині знають мало не в кожному куточку нашої держави. Знають його і на теренах колишнього Радянського Союзу і навіть у далекому Китаї завдяки нашим землякам Миколі Островському і його роману “Як гартувалась сталь”, а також юному підпільнику-партизану Валентину Котику, який загинув у бою, захищаючи свою Батьківщину від фашиських загарбників, і посмертно удостоєний звання Героя Радянського Союзу. На їх прикладах виховувалось молоде покоління.
Детальніше...
 
Світлої пам’яті бойового товариша Надрукувати Надіслати електронною поштою
strilec20180319_1.jpg     18 березня 2018 року у Чернігівському Троїцькому кафедральному соборі відслужили панахиду за Миколою Івановичем СТРІЛЬЦЕМ – депутатом Чернігівської обласної ради попередніх скликань, директором Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Чернігівського національного технологічного університету, кандидатом наук з державного управління, доцентом, головою Чернігівської міської організації УСВА.
Детальніше...
 
УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ – ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnica201803181_1.jpgДень українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року відбувся перший відкритий вогневий бій у Харкові на вулиці Римарській російсько-українського протистояння, в ході якого українські сили відбили штурм проросійських бойовиків.
Детальніше...
 
Батька в АТО замінили два сина Надрукувати Надіслати електронною поштою
 vinnica20180318_1.jpg    14  березня – День українського добровольця. У Вінниці добровольці несли квіти до пам’ятників і згадували початок війни.
     У Вінниці покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні і воїнам АТО та Меморіалу Слави вшанували усіх добровольців. На Європейську площу прийшли військовослужбовці, посадовці, вінничани...
Детальніше...
 
В гостях у льотчиків Надрукувати Надіслати електронною поштою
lviv20180316_8sm.jpgСтаршокласники трьох районів Львівської області Бузького, Бродівського і Радехівського побували в гостях у льотчиків 16-ї окремої бригади армійської авіації.
Детальніше...
 
Как будет работать монетизация льгот на проезд Надрукувати Надіслати електронною поштою
 pilgyproizd.jpg    По словам экспертов, суммы компенсации за проезд будут ежегодно определяться областными и столичной администрациями на соответствующий год. Кабмин лишь утвердил основной принцип расчетов на месяц: средняя стоимость проезда умножается не менее чем на 30 поездок. Об этом сообщает «КП«.
Детальніше...
 
Четверть века «афганскому» братству Надрукувати Надіслати електронною поштою
belarus20180315_1sm.jpgБелорусский союз ветеранов войны в Афганистане отметил 25-летие
     В Афганской войне участвовали около 32 тысяч белорусов. Из горячей точки не вернулись 789 человек, без вести пропали — 12, более 2 тысяч получили ранения, контузии и увечья, а свыше 45% перенесли различные инфекционные заболевания. Война длилась более 9 лет — и, выражаясь современным языком, советские воины первыми дали достойный отпор международному терроризму.
Детальніше...
 
СТАЛО ИЗВЕСТНО, СКОЛЬКО ПОЛУЧАТ ВЕТЕРАНЫ В 2018 ГОДУ Надрукувати Надіслати електронною поштою
veteran20180315_1.jpg     Кабинет министров установил размеры и порядок выплаты ежегодной разовой денежной помощи участникам боевых действий. Об этом сообщили в пресс-службе правительства.
Детальніше...
 
Обмінялися досвідом проведення занять Надрукувати Надіслати електронною поштою
viyskinstitut20180315_1sm.jpgУ Військовому інституті за активної участі ветеранів відбувся науково-практичний семінар: «Методика запровадження ідеологічної і військово-патріотичної складових у викладанні навчальних дисциплін та проведення заходів морально-психологічного забезпечення».
Детальніше...
 
Чужа війна. Артур Дерев'янко Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
Вшанували пам'ять бойового побратима Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20180312_1.jpg      7 березня в день народження екс-голови Тернопільської обласної організації УСВА Віктора Міська, голова обласної організації УСВА Сергій Лісовий, бойові побратими і родичі віддали шану бойовому товаришу.
Детальніше...
 
Пенсії військовослужбовцям Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановні колеги!
Надсилаємо методичні рекомендації щодо обчислення грошового забезпечення для перерахунку пенсій відповідно до постанови КМУ від 21 лютого 2018 року № 103
Детальніше...
 
Спортивні змагання в Чернівцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20180311_1sm.jpg     Лютневі морози та карантин у навчальних закладах не дали змоги в лютому провести спортивні змагання в Чернівцях, які щорічно організовує  Чернівецька міська організація УСВА. І, ось на початку березня настала змога у проведенні цих спортивних заходів. на які чекали не тільки воїни-інтернаціоналісти, а й ті спортсмени, які були налаштовані у змаганні вибороти першість.
Детальніше...
 
Дрогобиччина 2018р - 15 лютого Надрукувати Надіслати електронною поштою
drogobych20180311_1sm.jpg15 лютого 2018 року Дрогобицька Регіональна спілка ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів провела віче-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виведення військ з Афганістану.
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав життя у Афганській війні і хто загинув на сході України у АТО.
Детальніше...
 
З Міжнародним жіночим днем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
8bereznya.jpgМилі жінки!
    Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом – 8 Березня!
    Ви завжди оточуєте близьких людей любов'ю та увагою і, незважаючи на численні турботи, даруєте спокій і щастя, ділитеся своїм теплом, надихаєте на подвиги, творчість, працю. Ви – наш надійний тил і повсякденна опора.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 105 - 130 з 4885

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов