Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20276849 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Готуємось захищати Вітчизну Надрукувати Надіслати електронною поштою
sheptivka_licey_sm.jpg26 квітня у Шепетівському НВК № 1, який носить ім’я нашого славного земляка Героя України Миколи Дзявульського, з нагоди завершення триденних навчально-польових зборів, відбулося військово-спортивне свято.
Детальніше...
 
Пам’ять завжди жива Надрукувати Надіслати електронною поштою
zamitka04052018_sm.jpgУже стало доброю традицією проводити спільно із Шепетівською Cпілкою ветеранів Афганістану баскетбольний турнір серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх закладів міста, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста В. М. Длужнєвського.
Детальніше...
 
Належну шану ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС Надрукувати Надіслати електронною поштою
shana_likvidatoram_chornibil_sm.jpgУ Військовому інституті вшанували ліквідаторів страшної аварії на Чорнобильської АЕС, які не шкодуючи свого життя і здоров’я, подолали наслідки найбільшої у світі техногенно-екологічної катастрофи.
Детальніше...
 
Разом ми – сила! Надрукувати Надіслати електронною поштою
podiaka_usva_sm.jpgМи з вами зробили велику справу, помітний крок у боротьбі за наші соціальні права. 25 квітня 2018 року у столиці України ми зібрали на масову, мирну, попереджувальну акцію тисячі ветеранів-«афганців», членів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) з більшості областей України.
Детальніше...
 
В честь героя-выпускника Надрукувати Надіслати електронною поштою
doska_mitrohiny_01_sm.jpg24 апреля на фасаде Харьковской специализированной школы №132 торжественно открыта мемориальная доска в честь выпускника Дмитрия Митрохина, погибшего в Афганистане.
Детальніше...
 
До Дня Великої Перемоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
zagolovok.jpgВідповідно до ст. 39 Конституції України, Порядку організації та проведения у м. Києві недержавних масових заходів та Указу Президента України №85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»
Детальніше...
 
Книга памяти воинов-интернационалистов Криворожья Надрукувати Надіслати електронною поштою
kniga_sm.jpg27 апреля 2018 года в Кривом Роге произошло знаковое событие – в свет вышло новое издание «Поимённая книга памяти воинов-интернационалистов Криворожья, погибших в Афганской войне 1979–1989 г.г».
Детальніше...
 
Пам’яті бойового побратима Надрукувати Надіслати електронною поштою
gront_sm.jpg27 квітня 2018 року в результаті тривалої хвороби на 64 році пішов з життя  голова Долинської районної організації УСВА Гронт Микола Юхимович.
Детальніше...
 
АТО стане ООС: що зміниться зі зміною формату операції на Донбасі Надрукувати Надіслати електронною поштою
ato_donbas_sm.jpgРозпочата у 2014 році антитерористична операція на Донбасі завершується. Їй на заміну прийде операція об'єднаних сил. DW з'ясовувала, що зміниться зі зміною цього формату.
Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kupchiy3.jpgГолові Івано-Франківської обласної організації
УСВА Ю. П. Купчію

Шановний Юрій Петрович!
    Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Вашого  ювілею – 50-річчя з  дня народження!
    Ви з честю виконали інтернаціональній обов’язок в Республіці Афганістан, стали лідером і головою Івано-Франківської обласної організації УСВА. Ви є добрим і гідним прикладом для своїх бойових товаришів і родин загиблих.
Детальніше...
 
Вітаємо з травневими святами! Надрукувати Надіслати електронною поштою
1travnya.jpgДорогі ветерани! Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з Міжнародним днем солідарності трудящих!
Міжнародний день солідарності трудящих – це свято єдності людей праці, тих, хто відбудував країну, створює матеріальні та духовні блага, забезпечує поступовий розвиток суспільства, відстоює гідні умови життя, стверджує  демократичні цінності, надихає всіх нас на творення щасливого майбуття.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgСТУПКА Богдан Сильвестрович   — український актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії (1993, за головну роль у виставі «Тев'є-Тевель» за Шолом-Алейхемом), Народний артист УРСР (1980), Народний артист СРСР (1991), Герой України (2011).
Детальніше...
 
Задля пам’яті й обов’язку Надрукувати Надіслати електронною поштою
img_4001__.jpgНа теренах України після Другої світової війни, вшановуючи визволителів та загиблих земляків у кожному населеному пункті було відкрито пам’ятні знаки і меморіальні комплекси.
Детальніше...
 
В единстве – наша сила! Надрукувати Надіслати електронною поштою
foto01_sm.jpg25 апреля в Киеве под знаменами Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) митинговали ветераны Афганской войны, силовых структур и чернобыльцы.
Детальніше...
 
Вимоги до Прем’єр-міністра України Надрукувати Надіслати електронною поштою
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) неодноразово зверталась до керівників органів законодавчої і виконавчої влади з вимогами поновити у повному обсязі пільги.
Детальніше...
 
Вимоги до міністра соціальної політики України Надрукувати Надіслати електронною поштою
На жаль, за часи незалежності України органи виконавчої влади ніколи не забезпечували у повному обсязі соціальних гарантій, встановлених законодавством України для ветеранів війни.
Детальніше...
 
Вимоги до в. о. міністра охорони здоров’я України Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ветерани війни в Україні опинились у складних життєвих обставинах у зв’язку із негативним впливом на їх фізичне та психологічне здоров'я бойових дій та необхідністю самостійно оплачувати своє лікування.
Детальніше...
 
26 квітня – день Чорнобильської трагедії Надрукувати Надіслати електронною поштою
chornobilsm.jpg26 квітня Україна відзначає сумну дату в новітній українській історії – 32-у річницю аварії на Чорнобильській атомній станції, яка змінила країну і світ.
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
3425.jpgПравління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Самбірської міської  організації УСВА у Львівській області щиро  вітають полковника у відставці  Андрія Сергійовича Савустьяна з 75-річчям з Дня народження!
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
found_2336947_39124__.jpgВід імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Вашого  ювілею – 60-річчя з  Дня народження!
Детальніше...
 
В зону протистояння — з великодніми стравами Надрукувати Надіслати електронною поштою
3_viber_image__.jpgПісля богослужіння у Вербну неділю голови РО УСВА Дмитро Сатур та РО Спілки учасників АТО Тисмениччини Іван Стефанів вирушили з міста Тисмениця, що на  Івано-Франківщині до Луганської та Донецької областей.
Детальніше...
 
На захист прав ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
afganlogo2014.jpgВідповідно до рішення Правління УСВА, погодженого з дружніми організаціями ветеранів війни і військової служби, у Києві 25 квітня 2018 року проводиться Всеукраїнська мирна масова акція ветеранів війни і військової служби за соціальні права громадян України.
Детальніше...
 
Звернення Надрукувати Надіслати електронною поштою
petic.jpgПостановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року № 197«Про деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах»
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
if_vitasemo_20180418.jpgВоїни-інтернаціоналісти Прикарпаття щиро і сердечно вітають Сковирку Віталія Федоровича з Ювілеєм – 80-річчям від Дня народження!
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм Надрукувати Надіслати електронною поштою
frankivsk_19042018_sm.jpg21 квітня виповнюється 80 років з Дня народження активісту Івано-Франківської обласної організації УСВА,  учаснику бойових дій в Афганістані, кавалеру двох орденів Червоної Зірки, полковнику у відставці Сковирку Віталію Федоровичу.
Детальніше...
 
Кабмін змінив дату святкування Дня прикордонника Надрукувати Надіслати електронною поштою
kabmin_18042018_sm.jpgРаніше прикордонники відзначали своє професійне свято 28 травня. В Україні День прикордонника відзначатимуть 6 травня. Відповідний Указ Президента в середу, 18 квітня, підтримав Кабінет Міністрів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 105 - 130 з 4927

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов