Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21221247 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Плекати майбутніх захисників Надрукувати Надіслати електронною поштою
070918_sm.jpgНині перед українською школою і педагогами стоїть важливе завдання формування національно свідомих громадян, справжніх патріотів нашої Батьківщини. І значна роль у цьому відводиться предмету «Захист Вітчизни». Саме його викладачі, а це переважно колишні військовослужбовці, знають, як розв’язати цю проблему.
Детальніше...
 
На честь героя-прикарпатця Надрукувати Надіслати електронною поштою
ivanofrankivsk_070918_sm.jpg30 серпня 2018 року в селі Яблуниця Яремчанської міської ради на Івано-Франківщині на фасаді загальноосвітньої школи урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Василя Романовича Романчукевича, який героїчно загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Передплата на періодичні видання України на 2019 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
060918_sm.jpgШановні панове!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань "Преса" повідомляє:
ПЕРЕДПЛАТУ на періодичні видання на 2019 рік РОЗПОЧАТО!
Детальніше...
 
Друг Украины. Бесстрашный пилот, последовательный политик, непримиримый мститель Надрукувати Надіслати електронною поштою
usa_030918_sm.jpgВ 60-х годах прошлого века США усилили военное присутствие в Индокитае. В декабре 1961 года в Южный Вьетнам были переброшены первые регулярные подразделения Вооруженных сил США. Увеличилось число советников в стране и армии.  США оказывали прямую военную поддержку, одновременно планируя вооруженную агрессию против ДРВ. В результате специально спровоцированного «Тонкинского инцидента» американская авиация трижды (5.08, 18.08 и 18.11.1964 г.) подвергла воздушным ударам военные объекты ДРВ, совершив при этом 56 самолетовылетов.
Детальніше...
 
Зміни у вищому керівництві Товариства Червоного Хреста України Надрукувати Надіслати електронною поштою
030918_sm.jpgТовариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) повідомляє, що з 29 серпня 2018 р. посаду виконуючого обов’язки Президента ТЧХУ, згідно 5-го пункту 10-ї статті Статуту ТЧХУ, обійняв професор Поліщук Микола Єфремович, Віце-президент Товариства, екс-Міністр охорони здоров'я України (2005 р.), член-кореспондент Академії медичних наук України.
Детальніше...
 
Песни. Патриотизм. Политика Надрукувати Надіслати електронною поштою
kobzon20180830.png     Таланты, как цветы, им для полного цветения требуется создать определенные условия.  Как долго будет цвести талант, во многом зависит не только от него самого, но и от многих естественных и искусственно созданных факторов. Не всякому природному таланту удается расцвести. А из тех, кто расцвел и стал заметен, не всем суждено долголетие и вечная память.
Детальніше...
 
Незгасна пам’ять про бойового побратима Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka_20180831_1sm.jpgМинуло багато років, але не заростає стежка до могили нашого бойового побратима Сергія Дмитровича Зайчука.
У день його загибелі, 22 серпня, у рідне село Сергія — Орлинці приїхали активісти Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану: Анатолій Свинарчук, Віктор Чорноус, Андрій Андрєєв, Олександр Мугиль, а також однополчани Сергія Зайчука, з якими він служив в Афганістані, — Микола Ліончук та Леонід Демчук (він разом із Сергієм навчався в Орлинецькій школі, а під час служби обоє товаришували, допомагали один одному).
Детальніше...
 
Ратная служба генерала Ермакова Надрукувати Надіслати електронною поштою
ermakov_20180831_1.jpg     Живет в городе у моря человек с удивительной судьбой, повидавший на своем веку столько, что не каждый смог бы выдержать. Руководитель Одесской областной организации УСВА Юрий Михайлович Ермаков принимал участие во вводе войск в Чехословакию, спасал мирных жителей в пылающем Карабахе, разбирал завалы разрушенного землетрясением Спитака. Служил в Приднестровье и Югославии. В 1989–1991 годах был среди тех специалистов, которые обеспечивали вывод ОКСВ, и проходил службу в Афганистане после вывода войск.  
Детальніше...
 
У селище Залізці на Тернопільщині відкрили пам’ятник воїнам-«афганцям» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil_300818_sm.jpg26 серпня у селище Залізці Зборівського району урочисто відкрито пам’ятник воїнам-«афганцям».
Детальніше...
 
Відкриття оновленого пам’ятника в Калинівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
kalinivka_300818_sm.jpgНапередодні Дня незалежності України в Калинівки на Вінниччині урочисто відкрито оновлений пам’ятник воїнам – уродженцям Калинівського району, які загинули в Афганістані.
Детальніше...
 
29 серпня – День пам’яті загиблих учасників АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
ilovaysk_290818_sm.jpgІловайський котел: хто відповість за втрати
Чотири роки тому українська армія зазнала однієї з найбільших втрат за час конфлікту на Добасі. У іловайському котлі, оточені російською армією, за лічені години загинули сотні військових.
Детальніше...
 
50 лет операции «Дунай» Надрукувати Надіслати електронною поштою
odessa_280818_02.jpgВ средствах массовой информации неоднократно рассказывалось об участниках боевых действий, бывших воинах 48-й дивизии, дислоцировавшейся в Болграде Одесской области, о создании патриотического клуба «Героический Дунай», ветераны которого участвуют в различных мероприятиях. Ровно 50 лет назад дивизия успешно выполнила ответственную задачу в ходе оперативно-тактической операции «Дунай».
Детальніше...
 
Готуємося до ювілейної дати Надрукувати Надіслати електронною поштою
sumi_290818_sm.jpgНаступного року виповниться десять років скверу воїнів-інтернаціоналістів, який відкрито на честь загиблих бойових побратимів у Конотопі. 
Детальніше...
 
У Чернігові відкрили пам’ятну дошку на честь Героя України Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernigiv_230818_sm.jpgМова йде про Олега Міхнюка, воїна-«афганця», активного учасника Революції Гідності. Він був у числі перших патріотів, які у 2014-му стали на захист України. «Я можу не йти, але там мої хлопці. Ти сильна, ти витримаєш і будеш боротися далі», — згадує слова Олега Міхнюка його дружина Ірина, яка є головою правління благодійної організації «Крила 8 сотні».
Детальніше...
 
З Днем Незалежності України! Надрукувати Надіслати електронною поштою
dennezalezhnosti2018.jpgШановні співвітчизники!
Дорогі побратими!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з 27-ю річницею Незалежності нашої держави!
Її становлення відбувається за нашою участю і на наших з вами очах, і ми бачимо, які  випробування проходить наш народ. У зв’язку з ескалацією військових дій на сході країни доводиться обороняти незалежність і суверенітет держави. Знов, на превеликий жаль, гинуть наші громадяни і військовослужбовці, руйнується економіка, збільшується кількість вимушених переселенців, не виконуються Мінські домовленості.
Детальніше...
 
Не забыты на чужбине Надрукувати Надіслати електронною поштою
170818_sm.jpgРешение Украиной проблем военнопленных и без вести пропавших  в  Афганистане в период войны 1979–1989 г.г.   
В период Афганской войны Советская армия потеряла военнопленными и без вести пропавшими  417 человек. Количество  таких потерь  определялось характером боевых действий, качеством принимаемых решений и управления войсками. Редко это зависело от самих военнослужащих, которые попадали в плен. Добровольная сдача в плен и переход к противнику – явления крайне исключительные. Как правило, в плену военнослужащие оказывались в результате сложившихся чрезвычайных, непрогнозируемых обстоятельств.
Детальніше...
 
Наші «афганці» у владі Надрукувати Надіслати електронною поштою
vorotniak_160818_sm.jpgСергій Воротняк: «Головне – знайти нові підходи та ефективні шляхи вирішення наболілих проблем»
У попередніх номерах газети «Вісті Водолажчини» ми вже розповідали про активних і цілеспрямованих депутатів районної ради Наталію Букіну та Віталія Савченка. Не поступається їм у своїй креативності та ініціативності й депутат районної ради VІІ скликання Сергій Воротняк. І хоча це перша каденція його депутатства, він чітко розуміє, що і як робити.
Детальніше...
 
Коли закінчіться безлад? Надрукувати Надіслати електронною поштою
odesa_20180816_1sm.jpg12 серпня я та мій брат зі сім’єю сіли в автобус Ананьїн–Одеса номерний знак ВН 3915 АА (на знімку) в селі Троїцьке Любашівського району Одеської області. Як тільки зайшли в салон автобуса водій зразу почав грубити, сказавши щоб сумки які були в нас, ні в проході, ні на задній площадці автобуса він не бачив, при цьому відмовився ставити їх до багажного відділення. Водій заявив, що відмовляється перевозити мене як пасажира по посвідченню учасника бойових дій. Він при цьому почав грубити і нецензурно висловлюватися в мій бік та в бік всіх УБД, та казати що йому нічого за це не буде.
Детальніше...
 
Православний табір для дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
tabir_130818_sm.jpg6 серпня з благословення правлячого єпископа Шепетівського та Славутського Євсевія організовано одноденний православний табір для дітей. Настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, протоієрей Анатолій Вересюк благословив на відпочинок дітей та дорослих.
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kuchma_090818_sm.jpgКУЧМІ Леоніду Даниловичу —
видатному українському політику,
талановитому державному діячу,  
Президенту України.
Вельмишановний Леоніде Даниловичу!
В день Вашого визначного ювілею ветерани війні в Афганістані бажають нагадати всім, що кращі роки ветеранів пройшли у незалежній Україні під Вашим керівництвом. Як и раніше, Ви користуєтеся  великим авторитетом у середовищі ветеранів війни, військової службі і праці.
Детальніше...
 
Ветераны Афганской войны в Киеве отметили день Воздушно-десантных войск Надрукувати Надіслати електронною поштою
vdv_20180803_1sm.jpgВоеннослужащие легендарных ВДВ играли заметную роль в боевых действиях в Афганистане. Зачастую это их использование было не по предназначению. Дело в том, что ВДВ – это стратегический инструмент в ведении военного командования.
Детальніше...
 
На Білому озері звучали «афганські» пісні Надрукувати Надіслати електронною поштою
kuznecovsk_20180803_1sm.jpg28-29 липня на реабілітаційно-оздоровчому комплексі Рівненської АЕС «Біле озеро» відбувся відкритий фестиваль військово-патріотичної пісні «Відлуння», учасниками якого стали вокальні гурти воїнів-інтернаціоналістів з усієї України, зокрема, міста-супутника атомної станції Вараш, Івано-Франківська, Києва, Запоріжжя, Білої Церкви, Острога, Тернополя, Таращі, Демидівки, Гощі.
Детальніше...
 
Загинув у свій день народження Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka_20180802_1.jpgМинуло 32 роки, як родину Франчуків, яка мешкає у селі Жолудках  Шепетівського району на Хмельниччині, спіткало велике горе — в Афганістані загинув їхній син Михайло Іванович Франчук.
Детальніше...
 
ЗАПРОШЕННЯ до участі у ХІІІ Міжнародному творчому фестивалі патріотичної пісні Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_010818_sm.png
«Солдати миру ХХІ століття»

Громадська організація «Харківська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» запрошує до участі у ХІІІ Міжнародному творчому фестивалі патріотичної пісні «Солдати миру ХХІ  століття» (надалі – фестиваль), який відбудеться з 26 по 27 жовтня 2018 року  у Харкові.
Детальніше...
 
2 серпня – День Повітряно-десантних військ Надрукувати Надіслати електронною поштою
den_vdv_31082018_sm.jpgДорогі ветерани Повітряно-десантних військ!
Воїни сучасних Десантно-штурмових військ!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Повітряно-десантних військ!
Детальніше...
 
Сертифікати на квартири для ветеранів-«афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
sertifikati_310718_sm.jpg26 липня, у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України №404-р від 13.06.2018 року, голова Тернопільської облдержадміністрації С. С. Барна вручив сертифікати на придбання житла шістьом учасникам бойових дій в Афганістані і одному учаснику миротворчих операцій з числа інвалідів війни першої та другої групи з Теребовлянського, Бережанського, Кременецького районів і міста Тернополя.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 105 - 130 з 5047

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов