Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17846039 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
«Афганці» вшанували прикордонників Надрукувати Надіслати електронною поштою
denpricordon20170530_1sm.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела урочисті заходи, присвячені 99-й річниці Прикордонних військ.
Детальніше...
 
29 мая – Международный день миротворцев ООН Надрукувати Надіслати електронною поштою
daymir.jpgВ 2002 году Генеральная Ассамблея объявила 29 мая Международным днем миротворцев, закрепив данную инициативу в резолюции №57/129 от 24 февраля 2003 года. Этот день призван воздать должное самопожертвованию и самоотверженной преданности миротворцев, несущих службу по всему миру. Он знаменует собой то, что было сделано ООН в различных странах для облегчения страданий и примирения враждующих сторон.
Детальніше...
 
Пишаємося нашими миротворцями Надрукувати Надіслати електронною поштою
lisovskiysm.jpg29 травня світова спільнота відзначає Міжнародний День миротворців.
Україна розглядає участь у міжнародній миротворчій діяльності як важливу складову своєї зовнішньої політики, яка необхідна для підтримання міжнародного миру і безпеки,  виконання зобов’язань як держави — члена Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі, поглиблення співробітництва у сфері безпеки з Європейським Союзом та Організацією Північноатлантичного договору.
Детальніше...
 
28 травня – День прикордонника Надрукувати Надіслати електронною поштою
pogranichnoy_sluzhby.jpgШановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня прикордонника!
28 травня 1918 року заснована Прикордонна охорона і створено Головне управління Державної прикордонної охорони.
Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів держави.
Детальніше...
 
Звітували дніпропетровські «афганці» Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro_20170525_1sm.jpg20 травня відбулася XI звітно-виборна конференція Дніпропетровського обласного об’єднання Української Спілки ветеранів Афганістану, в якій взяли участь 199 делегатів з міських, районних, районних в містах та обласних ветеранських організацій Дніпропетровщини.
Детальніше...
 
У нас буде майбутнє, якщо пам’ятатимемо минуле Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20170525_1sm.jpgУ Яреськах Шишацького району на Полтавщині стало доброю традицією після травневих свят проводити відкриту районну спартакіаду на честь воїна-інтернаціоналіста Олександра Дзюби, нагородженого посмертно орденом Червоної Зірки.
Організатором виступила Шишацька райдержадміністрація на чолі з Віктором Іваненком, а генеральним спонсором – ТОВ «АФ імені Довженка» (генеральний директор – Віктор Скочко).
Детальніше...
 
ПОСОЛЬСТВО ПАКИСТАНА ПРИГЛАШАЕТ на 10-ю выставку «EXPO PAKISTAN» Надрукувати Надіслати електронною поштою
pk.pngЭкспо Пакистан – крупнейшее торговое мероприятие в Пакистане, демонстрирующее самую большую коллекцию экспортных товаров и услуг Пакистана.
Иностранные участники выставки из соседних стран также используют эту платформу для презентации своей продукции. Проводимый ежегодно, в течение четырёх дней, Экспо Пакистан стал глобальным, давая участникам преимущество перед покупкой и заказом на предстоящие сезоны.
Детальніше...
 
Відкриття музею в Іллінцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnica20170523_1sm.jpgНа відзначення  Міжнародного дня музеїв  в Іллінецькому районі на Вінниччині  сталася значна подія – відкрито районний краєзнавчий музей.
Детальніше...
 
Рада ликвидировала комиссию по делам партизан Надрукувати Надіслати електронною поштою
29073.jpgВерховная Рада прекратила деятельность комиссии по делам бывших партизан Великой Отечественной войны 1941−1945 годов.
Об этом сообщают Українські Новини.
Детальніше...
 
Афганська війна в романі Акермана Надрукувати Надіслати електронною поштою
eliotakerman20170523_1.jpgУ світлі останніх подій, пов‘язаних з «афганським» рухом у нашому суспільстві, актуальним бачиться проведення в рамках Міжнародної програми «Книжкового Арсеналу» дискусії «Війна – це омана: сучасний роман про війну», в якій брав участь американський письменник Елліот Акерман.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpg   МАЙДАН Иван Григорьевич – украинский дипломат и научный работник, Чрезвычайный и Полномочный Посол.
Родился 2 декабря 1935 года в селе Заудайка на Черниговщине. В 1964 - окончил Институт восточных языков при Московском государственном университете им. М. Ломоносова, Кандидат исторических наук (1973).
Детальніше...
 
Відбувся ХІІ фестиваль-конкурс «Опалені війною» Надрукувати Надіслати електронною поштою
gornostaiv20170522_1.jpg        У Горностаївці на Херсонщині відбувся традиційний відкритий обласний фестиваль-конкурс «Опалені війною».
        Для участі в пісенному конкурсі до Горностаївки щороку в травні збираються вокальні колективи, солісти, виконавці малих вокальних форм. Цього року в конкурсі прийняли участь художні колективи 12 районів області, 3-х об’єднаних територіальних громад та міст Херсону, Каховки, Нової Каховки і міста Бахмут Донецької області.
Детальніше...
 
Первый год - он трудный самый Надрукувати Надіслати електронною поштою
pakistan20170519_1sm.jpgПодходил к концу 1998 год – первый год работы Посольства Украины в Пакистане. Он оказался напряженным и ознаменовался не только торжественным открытием посольства 24 августа, но и такими тревожными событиями в регионе, как ядерные испытания сначала в Индии, а затем и в  Пакистане.
Детальніше...
 
Вшанували солдатських матерів Надрукувати Надіслати електронною поштою
gaysin20170519_1sm.jpgКерівництво Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану привітало матерів загиблих в Афганістані воїнів з Днем матері.
За ініціативи активістів Спілки та сприяння голови Гайсинської райдержадміністрації Владислава Уткіна, в рамках спланованих заходів з нагоди відзначення в районі Дня матері і Дня сім’ї 17 травня заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Сергій Семирунчик, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ апарату райдержадміністрації Віра Калінчук та заступник голови районної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Стецюк  відвідали матерів воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані – Парно Любов Іванівну (с. Гранів), Чорноволик Ніну Костянтинівну (с. Жерженівка) і Ковальчук Марію Павлівну (с. Харпачка).
Детальніше...
 
Урочистості з нагоди 29-ї річниці початку виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
konotop20170519_1sm.jpg16 травня біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам в місті Конотоп Сумської області, відбулися урочистості з нагоди 29-ї річниці  початку виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
У Луцьку відбувся турнір із контактного карате Надрукувати Надіслати електронною поштою
luck20170518_1sm.jpg     У Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка і Сергія Трикоза.  
     Ініціатори змагань – Волинська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістанй, ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» і Клуб спортивного карате «Волинь».
Детальніше...
 
Ювілей «афганського» братерства Надрукувати Надіслати електронною поштою
gaysin20170518_1sm.jpgДовгих та кривавих 10 років тривала війна в Афганістані. Із її закінченням багато воїнів-інтернаціоналістів, які свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок, віддаючи своє здоров’я та життя на цій далекій і чужій  війні, повернулися у рідні домівки скалічені не лише фізично, а й душевно.
Детальніше...
 
Возрождение гуманитарного сотрудничества Надрукувати Надіслати електронною поштою
pakistan20170518_1sm.jpgВетеранам Афганской войны хорошо известна роль Пакистана на международной арене в период военного присутствия 40-й общевойсковой армии Вооруженных сил СССР (Ограниченного контингента) на территории Афганистана.
Детальніше...
 
18 травня – Міжнародний день музеїв Надрукувати Надіслати електронною поштою
denmuzeyu.jpgВід імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю музейних працівників з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!
Одним з основних музеїв України є Музей історії України у Другій світовій війни, який став провідним науково-дослідним, науково-методичним і культурно-освітнім центром воєнної історії.
Детальніше...
 
І знову тривожне відлуння афганського болю… Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20170516_1sm.jpg     14 травня Новодністровська громада Чернівецької області висловила сердечну подяку воїнам-«афганцям», які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління нашого міста.
Детальніше...
 
До ветеранів у гості Надрукувати Надіслати електронною поштою
khmelnickiy20170516_1sm.jpgНапередодні відзначення Дня Перемоги Хмельницька обласна організація УСВА традиційно вітає ветеранів у Хмельницькому обласному госпіталі для  ветеранів війни.
Організатори – члени районних та міських організацій, спонсори.
Детальніше...
 
К ситуации в Николаеве: В Николаеве все спокойно! Ответили достойно Надрукувати Надіслати електронною поштою
Николаевский областной союз воинов-интернационалистов и запаса (НОСВИиЗ) всегда отличался высокой организованностью, особенно при проведении торжественных мероприятий и шествий, принимал меры обеспечения правопорядка и безопасности своих членов.
Детальніше...
 
Ветеранов выгнали из здания мэрии Днепра. Дальнейшая судьба ветеранских организаций города Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro20170515_1.jpg12 мая в пресс-центре ИА «МОСТ-ДНЕПР» состоялась пресс-конференция «Ветеранов выгнали из здания мэрии Днепра. Дальнейшая судьба ветеранских организаций города».
В мероприятии приняли участие: председатель Днепропетровского городского объединения ветеранов Афганистана УСВА Юрий Виноградов, председатель Новокодакской районной организации ветеранов Афганистана УСВА, участник АТО Александр Смыков, участник АТО, представитель Чечеловской районной организации ветеранов Афганистана УСВА Сергей Швец, председатель ревизионной комиссии городского объединения ветеранов Афганистана УСВА Анатолий Новак.
Детальніше...
 
Доля вибрала нас Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20170515_1sm.jpg13 травня з нагоди Дня Матері в Україні Київська міська Спілка ветеранів Афганістану за підтримки Посольства Палестини в Україні провела фестиваль військово-патріотичної пісні «Доля вибрала нас».
Детальніше...
 
Ювілей групи «Ташакор» Надрукувати Надіслати електронною поштою
bc_20170515_1sm.jpgУ місті Біла Церква в обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського відбувся ювілейний концерт творчої групи «Ташакор, якій виповнилось п’ять років.
За невеликий відрізок часу група стала популярною в Україні. Групу запрошують до участі в обласних, міських, районних заходах, які проводять організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Члени колективу активно займаються військово-патріотичним вихованням молоді, волонтерською діяльністю, група регулярно відвідує бійців в зоні АТО.
Детальніше...
 
День Великой Победы! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson20170515_1sm.jpg9 мая представители Херсонской областной организации УСВА, участники боевых действий и члены их семей под знаменем УСВА прошли колонной по Аллее Славы и возложили цветы к могиле Неизвестного Солдата у Вечного Огня и к памятнику воинам-интернационалистам.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 131 - 156 з 4489

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов