Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17020440 Відвідувачів
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Заходи Чернівецької міської організації Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20170215_1sm.jpgЧернівецька міська організація провела ряд заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Ветеранів-“афганців” вітають на Кіровоградщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
kropivnickiy20170215_s.jpg14 лютого 2017 року у міській раді м. Кропивницький відбулось нагородження з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав!
Детальніше...
 
Чествование «афганцев» на Херсонщине Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson20170215_1sm.jpg11 февраля в Херсонском областном Дворце молодёжи состоялось праздничное мероприятие, приуроченное ко Дню чествования участников боевых действий на территории других держав и 28-й годовщине вывода войск из Афганистана.
Детальніше...
 
Зустріч «афганців» з керівництвом Рівненщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne20170215_1sm.jpg10 лютого відбулася зустріч членів правління Рівненської обласної організації УСВА з керівництвом області.
В. ГУРНИЦЬКИЙ,
голова РОО УСВА.
Детальніше...
 
НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkivmisto20170214_1sm.jpgНапередодні 28-ї річниці закінчення війни в Афганістані і Дня вшанування учасників бойових дій в Харкові Спілка ветеранів Афганістану, громадське об’єднання «Воїни добра», відокремлений підрозділ «Крила 8 сотні», благодійні фонди «Допомога» і «Слобідський край» провели урочистий  захід.
Детальніше...
 
УРОК МУЖЕСТВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkivurok20170214_1sm.jpg13 февраля в преддверии Дня чествования участников боевых действий на территориях других государств и 28-й годовщины вывода войск из Афганистана в библиотеке №50 филиале ЦБС Киевского района Харькова прошла встреча старшеклассников школ №166 и 164 с ветеранами.
Детальніше...
 
Виват шурави! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20170214_1sm.jpg11 февраля в малом зале ХНАТОБа состоялся праздничный  концерт, посвященный Дню чествования участников боевых действий на территориях других государств и 28-й годовщины вывода войск из Афганистана.
Детальніше...
 
Вшанування воїнів-«афганців» на Київщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv20170213_1sm.jpgДо Дня вшанування учасників  бойових дій на території інших держав і  28-ї річниці виведення військ з Афганістану голова Київської облдержаадміністрації Олександр Горган разом із першим заступником голови обласної ради Володимиром Майбоженком вручили ордери на житло дев’ятьом воїнам-«афганцям», двоє з яких – учасники АТО.
Детальніше...
 
Пам’яті “афганця” Валерія Мазніченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro20170213_1.jpgВипускник Дніпровської середньої школи № 10 двадцятирічним загинув в Афганістані. Посмертно нагороджений бойовим орденом.
–Ми зберігаємо пам’ять про світлу людину, мужнього хлопця, на долю якого випала участь в Афганській війні, у чужому краю, де він проходив строкову службу, – говорить директор школи Валентина Івлева. – Свій солдатський обов’язок він виконав ціною власного життя.
Детальніше...
 
У Миколаєві вшановували ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
mikolaiv20170213_1.jpg11 лютого 2017 року в Миколаївському обласному палаці культури відбулись урочистості, присвячені 28-й річниці виведення радянських військ з території Афганістану і Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Детальніше...
 
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgПрем'єр-міністру України
Гройсману В. Б.
Шановний Володимире Борисовичу!
Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Нині в нашій країні проживає біля 220 тисяч ветеранів-інтернаціоналістів, які відіграють помітну роль у суспільно-політичному житті та захисті територіальної цілісності Держави. Багато хто з них мають не тільки бойові ордени і медалі за ратний подвиг, але й відзначені державними нагородами за плідну працю в мирний час.
Детальніше...
 
Зустріч тернопільських «афганців» з керівництвом області Надрукувати Надіслати електронною поштою
img_20170208_151149.jpg8 лютого у приміщенні Тернопільської облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу активу обласної організації УСВА з керівництвом облдержадміністрації, обласної ради та начальниками управлінь.
Детальніше...
 
Фотовиставка у музею «Київська фортеця» Надрукувати Надіслати електронною поштою
_shv8027-1.jpg
10 лютого Київська міська Спілка ветеранів Афганістану презентувала фотовиставку, яка присвячена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-й річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Зустріч бойових побратимів Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv20170210_1sm.jpg9 лютого у школі мистецтв №3 Деснянського району Києва відбулися урочисті заходи з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Встреча с ветеранами Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20170210_1sm.jpgВ канун Дня чествования участников боевых действий на территориях других государств и 28-й годовщины вывода войск из Афганистана в Харьковской государственной академии культуры состоялась встреча студентов с участниками боевых действий в Афганистане и АТО.
Детальніше...
 
На афганських дорогах Надрукувати Надіслати електронною поштою
summy20160210_01sm.jpgУ рамках заходів присвячених 28-ї річниці виведення військ з  Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Кролевці на Сумщині відбулася презентація книги «Афганські дороги».
Детальніше...
 
До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ
(ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) —
Це наше с тобою об’єднання, ветерани!
За нами славетна історія!
За нами успішне майбутнє!

У 1980-х рр. ветерани Афганської війни 1979–1989 рр., які поверталися на Батьківщину, постали перед потребою об’єднання зусиль у боротьбі за свої соціальні права. В обласних центрах, великих містах України розпочалося стихійне виникнення рад воїнів запасу, до яких на правах секцій входили воїни-інтернаціоналісти. 
Детальніше...
 
Відбулося засідання круглого столу в Чернівцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20170205_1sm.jpg2 лютого у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу з представниками громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів.
Участь у заході взяли в.о. голови обласної державної адміністрації Олег Стецевич, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталій Савкін, представники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Детальніше...
 
У Рівному відбувся чемпіонат з плавання Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne201702082_1sm.jpg3-4 лютого у ДЮСШ №3 міста Рівне традиційно відбувся відкритий міжобласний чемпіонат з плавання серед юнаків та дівчат 2005-2007 років, присвячений 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Мелитопольские «афганцы» провели спортивный турнир Надрукувати Надіслати електронною поштою
melitopol20170208_1.jpg4 февраля Мелитопольская территориальная организация УСВА  (Запорожская область)   организовала и провела турнир по баскетболу, посвященный летчику, ветерану войны в Афганистане Анатолию Крамаревскому. 
Детальніше...
 
Долі обпалені війною Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil201702082_1sm.jpg1 лютого в актовій залі Тернопільського технічного ліцею відбувся виховний захід «Їх долі обпалені війною», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Героїчна сув`язь поколінь Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20170208_1sm.jpgТернопільська обласна організація УСВА ініціювала поминальні заходи з приводу загибелі 6 лютого 1988 року в Афганістані жителя Кривчого гвардії капітана Євгена Богача.  
Детальніше...
 
Розпочато громадські обговорення щодо фінансової підтримки ВГО ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
vgo20170207sm.jpgУ понеділок, 6 лютого, в приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції розпочато громадські обговорення щодо попереднього розподілу коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських об`єднань ветеранів.
Детальніше...
 
Призов випускників військових кафедр: панікувати не варто Надрукувати Надіслати електронною поштою
5483_p_08_img_0001.jpgУ Генеральному штабі прогнозують конкуренцію між офіцерами запасу  за можливість служити на запропонованих умовах. Адже система призову надає їм солідний соціальний пакет, який є конкурентним на ринку праці
Детальніше...
 
Кому дадуть гроші замість пільг? Надрукувати Надіслати електронною поштою
538_life_insurance_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpg«Нещодавно почув, що люди, які мають пільги, але ними не користуються, відтепер можуть забрати їх грошима. Чи правда це і яких пільг стосується?»
Володимир АНТОНІЙ,  Кіровоградська область
Детальніше...
 
УРОКИ МУЖЕСТВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkov20160202_1sm.jpgВ преддверии 28-й годовщины вывода войск из Афганистана и Дня чествования участников боевых действий на территориях других государств в харьковской средней школе №10 прошел урок мужества.
Учащиеся старших классов пообщались с участниками боевых действий в Афганистане, Чехословакии и уже сегодняшними ветеранами – участниками АТО.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 131 - 156 з 4314

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов