Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21221295 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
25-летний юбилей Павлоградского Союза воинов-интернационалистов Надрукувати Надіслати електронною поштою
pavlograd_310718_sm.jpg20 июля на проспекте Шахтостроителей с самого утра играла торжественная музыка – в этот день свой 25-летний юбилей отмечала общественная организация – «Союз воинов-интернационалистов» Павлограда и Павлоградского района УСВА.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ФЕДОРЕНКО Валерій Миколайович – відомий діяч оборонної промисловості України, академік Української Академії Наук (відділення військової техніки та спеціального призначення) (1992), Української академії Економічної кібернетики.
Народився 11 жовтня 1948 року на Одещині.
Детальніше...
 
Зберігаємо пам'ять Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro_260718_sm.jpgНа теренах України, як данина пам’яті і поваги воїнам, загиблим при виконанні військового обов'язку в Афганістані  та в інших військових конфліктах побудовано більше п’ятиста пам’ятників.
Детальніше...
 
Туристичний похід «Духовні скарбниці Волині» Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_260718_sm.jpg17-19 липня службою у справах дітей райдержадміністрації, відділами соціальних служб сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, культури райдержадміністрації організовано трьохденний туристичний похід «Духовні скарбниці Волині»

Детальніше...
 
Соціально-психологічна реабілітація ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiev_230718_sm.jpgУ Києві відбулася науково-практична конференція «НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ НАДАННЯ ПОСЛУГ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ»
Пропонуємо доповідь про діяльність ХОО УСВА в рамках даного заходу:

Н. А. Лебєдєва
кафедра публічного адміністрування,
Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ),

Детальніше...
 
ЗНАЙДЕНИЙ В АФГАНІСТАНІ «ВОЛИНЯНИН», НАЙІМОВІРНІШЕ, – САМОЗВАНЕЦЬ Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_220718_01.jpgВін не подає жодних емоцій, коли бачить відеозвернення матері, яка кличе його додому. Не впізнає друзів і однокласників, каже, що поїде будь-куди, але не в Україну. Стверджує, що його «розривають в різні сторони», а його командир переконує, що історія про те, що він – «волинянин» – це лише жарт.
Детальніше...
 
Не забувають героя у рідній школі Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne_200718_sm.jpgРівненська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану значну увагу приділяє увічненню пам’яті героїв-земляків.
07-08 липня 2018 року в селі Поляни Березнівського району на Рівненщині відбувся ХХХІ обласний турнір з волейболу на честь випускника школі Івана Холода, який 11 травня 1980 року героїчно загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
privitanya_190718_sm.jpgГолові Закарпатського обласного товариства
ветеранів війни в Афганістані В. К. Юргасу
Шановний Віктор Карлович!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Вашого  ювілею – 50-річчя з  дня народження!
Детальніше...
 
Виконавці будуть користуватися відпусткою літом, але справи, відпочивати не будуть Надрукувати Надіслати електронною поштою
kmu.jpg16-17 липня відбулися консультації в Міністерстві соціальної політики щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів Афганської війни.
Міністр соцполітики А. О. Рева разом з першим заступником О. П. Крентовською кожного дня по 3-4 години уважно, пункт за пунктом обговоривали з представниками УСВА – головою УСВА С. В. Червонопиським, заступниками голови В. І. Аблазовим і О. В. Литвиновим всі питання.
Детальніше...
 
Виїзне засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnitsia_170718_sm.jpgЗ метою обміну досвідом роботи та більш ґрунтовного залучення організацій ветеранів війни в Афганістані до національно-патріотичного виховання молоді, на базі Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані відбулося виїзне засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
ПОБУВАЛА НА МОГИЛІ БАТЬКА Надрукувати Надіслати електронною поштою
mogila_brata_170718_sm.jpgЯкось до мене звернулася жителька Києва Журба Валентина Григорівна з проханням знайти місце поховання її батька Журби Григорія Павловича, який загинув на війні. В 70-і роки вона намагалася знайти могилу батька однак зробити це не вдалося і душа її й надалі не мала спокою, ніби відчуваючи, що його можна знайти.
Детальніше...
 
Про надання соціальної допомоги ветеранам із числа воїнів-інтернаціоналістів Надрукувати Надіслати електронною поштою
herson_130718_sm.jpg12 липня, в Херсонській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної робочої групи з питань соціального захисту ветеранів із числа воїнів-інтернаціоналістів, яке традиційно проводиться раз на півроку.
Детальніше...
 
Кропивничанам з інвaлідністюзвільнили нa половину від оплaти комунaльних послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
kropivnitskiy_130718_sm.jpg12 липня, під чaс зaсідaння сесії міської рaди Кропивницького депутaти підтримaли рішення звільнити нa 50 % від оплaти зa користувaння житлово-комунaльними послугaми осіб з інвaлідністю 1 і 2 груп по зору тa членів сімей військовослужбовців, які зaгинули під чaс виконaння обов’язків в Республіці Aфгaністaн.
Детальніше...
 
Триває діалог з органами влади Надрукувати Надіслати електронною поштою
dialog_z_vladoiu_sm.jpg6-12 липня тривали активні дискусії щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів війни до органів влади по захисту своїх соціальних прав.
Детальніше...
 
Не всі ще повернулися з Афганської війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
afgan_130718_sm.jpgЩе у минулому році УСВА отримала інформацію про моджахеда, якій зовнішні нагадує колишнього військовослужбовця з Волині Ігора Бєлокурова.
Детальніше...
 
Пісня єднає Надрукувати Надіслати електронною поштою
pisnya_120718_sm.jpgНедарма кажуть, що пісня — це душа народу. Бо й справді, у піснях дістали
відображення усі почуття, емоції, переживання народу, нерозривно пов'язані
з його життям і побутом, героїчною історією.
Детальніше...
 
На чужой, далекой и на родной земле Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne_100718_sm.jpgВ это раннее безмятежное утро над Затокой, еще досматривающей последние сны, зазвучал протяжный, заунывный намаз. В его сладостно-умиротворяющую мелодию ворвались крики всполошившихся местных петухов, а затем раздались призывные звуки горна. И тут же прозвучала требовательная команда: «Подъём!». Так началась встреча воинов 66-й Отдельной трижды орденоносной Выборгской мотострелковой бригады по случаю 30-летия её вывода из Афганистана, где личный состав выполнял интернациональный долг.
Детальніше...
 
Сердечно поздравляем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
privitanya_060718_sm.jpg
Шановний Сергій Васильовичу!
У День Вашого народження прийміть мої найщиріші вітання.
Радість цього свята сьогодні разом із Вашими рідними розділяють усі Ваші друзі та однодумці.
Детальніше...
 
Швидко казки розповідаються, але повільно справи робляться… Надрукувати Надіслати електронною поштою
vr_05072018_1sm.jpgНа виконання обіцянки керівників Верховної Раді України, яку вони дали представникам УСВА після проведення масових акцій протесту ветеранів, на засіданні Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю 4 липня 2018 року під головуванням О. Третьякова розглядався проект Закону України, з опрацювання якого Комітет визначено  головним:
Детальніше...
 
Ветераны защищали Родину, а теперь вынуждены перекрывать трассу или штурмовать Кабмин Надрукувати Надіслати електронною поштою
nikolaev_040718_sm.jpgВетераны-«афганцы» из Николаевской области в этом году дважды участвовали в акциях, прошедших в столице Украины и направленных на то, чтобы правительство и Верховная Рада повернулись лицом к тем людям, которые защищали страну от внешней агрессии, а теперь вынуждены влачить жалкое существование. Об этих событиях, проблемах, требованиях поговорим с председателем Николаевского областного Союза воинов-интернационалистов и запаса с Юрием Соловьем и его заместителем Александром Завражиным.
Детальніше...
 
Що чекає на українців з 1 липня Надрукувати Надіслати електронною поштою
1lipnia_030718_sm.jpgПідвищення прожиткового мінімуму, заокруглення копійок і "максимально низька" вартість проїзду у Києві – серед того, що очікує українців у липні.
Детальніше...
 
Обговорили питання соціального забезпечення учасників бойових дій Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitsk_020718_sm.jpg26 червня голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий зустрівся з активом громадських організацій ветеранів Афганістану і учасників АТО-ООС.
Детальніше...
 
Мелодія єднає, на мир надихає Надрукувати Надіслати електронною поштою
cherkasi_020718_sm.jpg23 червня у Звенигородки на Черкащині відбувся обласний фестиваль «афганської», патріотичної і української пісні «Мелодія єднає, на мир надихає».
Детальніше...
 
Чому проти «афганців» влада випустила «беркутню»?! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiev_270618_sm.jpgПро реальну причину сутички «афганців» та поліції під будівлею Верховної Ради в ефірі телеканалу «Аверс» розповів голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (УСВА), депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Григорій Павлович.
Детальніше...
 
28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
den_konst_260618_sm.jpg28 червня 22 роки тому Верховна Рада прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУДОВЕНКО Геннадій Йосипович  (22.06.1931 — 12.02.2013) – унікальна людина для України, єдиний серед українців був удостоєний права стати Президентом 52-ї Генеральної Асамблеї ООН.
Геннадій Удовенко – надзвичайно багатогранна людина, яка зуміла поєднати в собі якості дипломата, політичного діяча, парламентаря. Основою його діяльності стала винайдена ним формула «трьох П»: професіоналізм, патріотизм, порядність. Власне те, чого так не вистачає в українській політиці.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 131 - 156 з 5047

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов