Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17020522 Відвідувачів
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Пам’ять незгасна Надрукувати Надіслати електронною поштою
lubyanec20170202_1sm.jpgЗ 9 по 29 січня 2017 року в районному центрі Заліщики, що на Тернопільщині відбувся традиційний XXXI зимовий турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Валерія Луб’янського, загиблого в Афганістані.
Детальніше...
 
Кубок залишився у господарів Надрукувати Надіслати електронною поштою
kremenec20160202_1.jpg28-29 січня в приміщенні спортивного залу Кременецької  гуманітарно-педагогічної академії на Тернопільщині відбувся традиційний міжобласний турнір з міні-футболу пам’яті воїнів, полеглих в Афганістані Валерія Дмитровича Циганюка і Михайла  Олександровича Циганюка та героїв Небесної сотні. 
Детальніше...
 
ВОСПИТЫВАТЬ МОЛОДЕЖЬ И ПОМОГАТЬ ЛЮДЯМ Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkov20170201_1.jpgВ составе Харьковского городского Союза ветеранов  Афганистана работает первичная организация воинов-интернационалистов  областного коммунального производственно-эксплуатационного предприятия «Госпром», которую возглавляет участник боевых  действий в Афганистане полковник запаса Юрий  Павлович Конотоп.
Детальніше...
 
Пам’яті бойового товариша, автора-виконавця Сергія Захарова Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaharov20170208_1.jpg19 січня на 53-му році пішов з життя учасник бойових дій в Афганістані, автор-виконавець Сергій Олексійович Захаров.
Сергій Олексійович був членом УСВА, займався пісенною творчістю, писав і сам виконував пісні на «афганську» та воєнну тематику. На замовлення керівників організацій УСВА він брав участь у багатьох концертах різних регіонах країни. Виступав перед військовослужбовцями і ветеранами війни у госпіталях, у зони АТО. Його пісні полюбляли учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, молодь. Його добре знали в Україні і на теренах СНД.
Детальніше...
 
Что изменилось в новом году? Надрукувати Надіслати електронною поштою
zkonzminy.jpgС 1 января 2017 года вступили в силу законы Украины «О Государственном бюджете Украины на 2017 год» от 21.12.2016 № 1801 (далее — Закон 1801), «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины» от 06.12.2016 № 1774 {далее — Закон 1774), которыми урегулированы отдельные вопросы пенсионного обеспечения в 2017 году. О некоторых изменениях мы уже упоминали в предыдущих номерах газеты. Сегодня предлагаем обобщенные данные о пенсионных изменениях, которые произошли в этом году.
Детальніше...
 
Звітували волинські «афганці» Надрукувати Надіслати електронною поштою
luck20170231_1sm.jpg27 січня у Луцьку відбулася VIII звітно-виборна конференція Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
Флешмоб #22: дійсна допомога ветеранам чи піар? Надрукувати Надіслати електронною поштою
fleshmob_20170130_1.jpgВ Україні набирає обертів флешмоб  #22PushupChallenge. Флешмоб в перекладі з англійської – миттєвий натовп, заздалегідь спланована акція, в якій велика група людей з’являється в громадському місці, виконує обговорені дії і швидко зникає. Нагадаємо походження флешмобу  #22.
Детальніше...
 
Обличчя війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
molodivitry20170130_1sm.jpg28 січня у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району Києва за сприяння парафії Антонія і Феодосія Печерських УПЦ КП, юридичної фірми «Спадщина Капітал» і Київської міської Спілки ветеранів Афганістану з успіхом пройшла вистава «Молоді вітри» (режисер – О. Клименко) та фотовиставка «Обличчя війни».
Детальніше...
 
ИОСИФ ОСТАШИНСКИЙ: ЗВАНИЕ ПО ПРИЗВАНИЮ Надрукувати Надіслати електронною поштою
ostshinskiy20170130_1sm.jpg23 января в колоном зале Киевской городской администрации первый заместитель мэра города Г. В. Плис от имени Президента Украины вручил высокие награды киевлянам, среди которых и представитель Киевского городского Союза ветеранов Афганистана Иосиф Борисович Осташинский.
Детальніше...
 
С 1 февраля украинцев ожидает массовое подорожание товаров и услуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
     C 1 фeвpаля укpаинcкиe мобильныe опepатоpы повыcят абонeнтcкую плату, "Укрзализныця" на билеты, а "Нафтогаз" - на газ. Также подорожает электроэнергия.
Детальніше...
 
ПАМ’ЯТАЄМО Надрукувати Надіслати електронною поштою
maximenko20170130.jpgДесять років тому пішов з життя  наш бойвий товариш, голова Подільської Спілки ветеранів війни в  Афганістані міста Києва, доцент Київського національного університету будівництва та архітектури, кандидат філософських наук, кавалер орденів Червоної Зірки і «За мужність» третього ступеня Віктор Миколайович Максименко.
Детальніше...
 
Звернення голови УСВА С. В. Червонописького Надрукувати Надіслати електронною поштою
Голові Федерації профспілок України
Г. В. Осовому

Шановний Григорій Васильович!
   Звертаюся до Вас як голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), а також як голова наглядової ради Національної бібліотеки для дітей.
Детальніше...
 
29 січня – День пам’яті Героїв Крут Надрукувати Надіслати електронною поштою
kruty.jpgЦя історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно-політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників.
Детальніше...
 
Відтворення подій Афганської війни у сучасній Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
volodymervolyn20170124_1sm.jpgВолодимир-Волинська міська організація УСВА (Волинська область) з 2011 року допомагає у проектах страйкбольної команди Ш.Т.У.Г.  із міста Радивлова, Рівненської області, які стосуються подій війни у Афганістані.
Детальніше...
 
75 років від початку примусового вивезення остарбайтерів з України в Німеччину Надрукувати Надіслати електронною поштою
37857-1.jpgЦієї темі було присвячені заходи в Національному музеї історії України в Другій світовій війні, у якому взяли участь ветерани Київської міської Спілки ветеранів Афганістану, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Детальніше...
 
Воин-интернационалист Яков Новиченко Надрукувати Надіслати електронною поштою
novichenko20170123_1sm.jpgТрудно переоценить роль советских военных специалистов в деле становления корейской государственности, включая обеспечение безопасности её высшего руководства. Советский военный специалист, украинец, младший лейтенант Яков Новиченко спас Ким Ир Сена и других руководителей КНДР от гибели.
Детальніше...
 
Заслуженная победа наших боевых товарищей Надрукувати Надіслати електронною поштою
elaginsm.jpgФильм Виктора Быкодира и Александра Елагина «Зенитчица» получил очередное международное признание став Лауреатом третьей степени VIII  Независимого Международного интернет-фестиваля авторского кино!
Детальніше...
 
Турнір з гирьового спорту на Харківщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
novovodolazk20170123_1sm.jpgУ спортивній залі Нововодолазької ДЮСШ на Харківщині відбулася відкрита першість району з гирьового спорту на честь воїна-інтернаціоналіста Героя Радянського Союзу М. П. Ноги.
Детальніше...
 
Пам’яті бойового товариша Надрукувати Надіслати електронною поштою
antipenko.jpg19 січня 2017 року, на 68 році життя після тривалої хвороби, перестало битися серце Антипенко Володимира Федоровича.
Володимир Федорович народився 23 січня 1949 року в Бердянську Запорізької області у багатодітній сім’ї рибалки.
З 1966 року обрав шлях військовослужбовця і вступив до Вищого прикордонного училища. За період служби пройшов Афганістан, отримав державні нагороди «Знак пошани», медаль «За бойові заслуги», «За мужність  і відвагу», «За відзнаку в охороні держкордону» і ще 16 вітчизняних та іноземних орденів та медалей. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України. Отримав військове звання генерал-майор Служби безпеки України.
Детальніше...
 
Книга Вдячності та Пошани Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)

КУРАС Іван Федорович  — український вчений-політолог, громадський і політичний діяч, академік (1995),  віце-президент НАН України, засновник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України.
Детальніше...
 
На вимоги ветеранів афганської війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
144110.jpegНа вимоги ветеранів афганської війни, зокрема проведених акцій і зустрічей на високому рівні представників УСВА і парламенту, Верховна Рада України ухвалила закон щодо запровадження електронного квитка у міському пасажирському транспорті, в якому за фактом відтерміновано монетизація пільг на перевезення у всіх видах транспорту.
Детальніше...
 
Нагороди і подарунки Надрукувати Надіслати електронною поштою
ato20170117_1.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) продовжує волонтерську роботу, підтримуючи зв’язки з військовими частинами, які беруть участь у бойових діях на сході країни.
Детальніше...
 
Побратиме, це наша з тобою газета! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Передплата-2017
Редакція вдячна прихильникам газети Української Спілки ветеранів Афганістану «Третій тост» за увагу до нашого видання. Передплата  «афганської» газети на січень 2017 року становить 2796  примірників, тираж – 3000.
Детальніше...
 
Вооружённым Силам Украины крайне нужен боевой опыт «афганцев»! Надрукувати Надіслати електронною поштою
В 2016 году в зоне АТО небоевых потерь  было больше, чем боевых. Об этом говорится в официальном ответе Минобороны, опубликованном журналистом Алексеем Братущаком на своей странице в Facebook
Детальніше...
 
На захисті соціальних гарантій ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
verhovna-rada-ukrainy.jpg
Детальніше...
 
Памяти боевого генерала, верного друга «афганцев» Надрукувати Надіслати електронною поштою
voroncov1.jpg10 января 2017 года ушел из жизни  генерал-полковник, председатель Всеукраинского Союза участников войны Владимир Гаврилович ВОРОНЦОВ.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 157 - 182 з 4314

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов