Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18280756 Відвідувачів
Урядовий портал
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Вітаємо з Ювілеєм !!! Надрукувати Надіслати електронною поштою
svch20170707_1.jpg6 липня 2017 року відзначає славний шістдесятирічний ювілей   ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ  СЕРГІЙ  ВАСИЛЬОВИЧ - голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
6 ЛИПНЯ - ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕРГІЯ ЧЕРВОНОПИСЬКОГО Надрукувати Надіслати електронною поштою
svch20170707.jpg     6 Липня свій День Народження святкує голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), генераЛ- лейтенанат запасу Сергій Васильович Червонописький.
Детальніше...
 
Вітання з ювілеєм Надрукувати Надіслати електронною поштою
Голові Української Спілки
Ветеранів Афганістану
Червонопиському С. В.

Шановний Сергію Васильовичу!
Від імені Президії Центральної Ради всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» сердечно вітаємо Вас з ЮВІЛЕЄМ!!!
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановний Сергій Васильовичу!

Сьогодні рівно шістдесят у Вашому житті минає,
А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає,
Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,
Щоб усіх на сторіччя могли запросити,
Детальніше...
 
Поздравляем с юбилеем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
svch20170705.jpgС юбилеем, Сергей Васильевич!
«60» -  это не возраст для украинских казаков

Мы живем во время перемен. Среди жителей «Земли обетованной» даже поговорка ходит:
– Не дай вам Бог жить во время перемен!
Но Бог дал нам не только это. Он добавил нам еще и переоценку ценностей, которыми мы жили и живем.
     «Ославленный» всеми украинцами, руководящий нами Международный Валютный Фонд, добился признания того, что для украинцев «60» это не пенсионный возраст и вообще не возраст для украинских казаков. Как только не называли мужчин этого возраста: пожилыми, уважаемыми, нетрудоспособными и т. д. Теперь, Ура! – это все в прошлом.
Детальніше...
 
ДАВАЙТЕ, МАЛЬЧИКИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
evgenij_evtushenko.jpgЯ был жесток. Я резко обличал,
о собственных ошибках не печалясь.
Казалось мне — людей я обучал,
как надо жить, и люди обучались.
Детальніше...
 
Ювілєй Волочиської Спілки ветеранів війни в Афганістані Надрукувати Надіслати електронною поштою
volochansk20170703_1sm.jpg     У Волочиську на Хмельниччині  відзначили 25-у річницю створення Волочиської  Спілки ветеранів  війни в Афганістані.
     Наприкінці 80-х років Спілка ветеранів війни в Афганістані була створена на базі Волочиського машинобудівного заводу АТ «Мотор Січ», а її головою було обрано В. Коломійчука але, громадська організація не була офіційно зареєстрована, пізніше Спілку очолив І. Белак.
Детальніше...
 
Призовники з офіцерськими погонами Надрукувати Надіслати електронною поштою
5506_p_07_img_0001.jpgПризвані офіцери запасу спочатку пройдуть тримісячні курси у профільних військових вишах Одеси, Житомира, Львова та Києва, після чого поповнять військові частини
Детальніше...
 
Податок з нерухомості: особливості й новели Надрукувати Надіслати електронною поштою
podatokneruhomosti20170703_1.jpgНаближається крайній термін, коли фіскальні органи мають надіслати всім фізичним особам—власникам нерухомості податкове повідомлення-рішення про сплату податку з об’єктів нерухомого майна (крім землі, звісно).
Детальніше...
 
Курс – на виховання патріотизму Надрукувати Надіслати електронною поштою
gadyach20170703_1sm.jpgУ Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі урочисто відкрито кабінет патріотично-національного виховання.
Семеро випускників навчального закладу загинули на війні в Афганістані, п’ятеро – в АТО. Учні також доклали своїх зусиль до створення кабінету – допомагали із оформленням та ідеями. На заході були присутні керівники міста і району, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, мама загиблого воїна-інтернаціоналіста Сергія Козаченко.
Детальніше...
 
У Дрогобичі на Львівщині відбувся благодійний концерт Надрукувати Надіслати електронною поштою
drogobich20170629_1sm.jpgВкотре у Дрогобичі на Львівщині відбувся благодійний концерт групи воїнів-інтернаціоналістів «Долг» з Тернополя, під керівництвом Віктора Маришева.
Детальніше...
 
Уточнення інформації Надрукувати Надіслати електронною поштою
У статті «Вдячні за турботу» (стор. 2) газета «ТТ» №11-12 червень 2017 рік є помилка, що голова Київської обласної організації УСВА О. Янківський вручив госпіталю «Лісова поляна» медичне крісло, але це не так, масажний стіл багатофункціонального призначення із матрацом було передано  Київською обласною організацією інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій в особі, голови Президії В. В. Говорова, його заступника В. О. Малашенка і членів вищезазначеної організації з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
Приносимо вибачення за помилкову інформацію.
Прес-служба УСВА.
 
28 червня – День Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
konctytucia20170627_3.jpg28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.
Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту – про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.
Детальніше...
 
Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
konctytucia20170627_1.jpgУ Військовому інституті за активною участю ветеранів проходять заходи, присвячені Дню Конститутції України.
«Першою українською Конституцією в сучасному її розумінні стала Конституція Пилипа Орлика, яка вважається однією з перших конституцій Європи», – відкрив  тематичний вечір заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Сергій Мотика. Чинна Конституція України пройшла складний шлях становлення і розвитку.
Детальніше...
 
В Ужгороді невідомі вандали осквернили пам’ятник «афганцям» Надрукувати Надіслати електронною поштою
uzhgorod20170627_1sm.jpgУ неділю, 25 червня, в Ужгороді невідомі вандали осквернили пам’ятник воїнам-«афганцям» на Православній набережній. Офіційно монумент називається пам’ятником Скорботній Матері.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
  usva_logo.jpg     МАСОЛ Віталій Андрійович —  прем'єр-міністр України (керував урядом: липень  1987–жовтень 1990, червень1994–березень 1995).
Член ЦК КПУ у 1976–1991. Кандидат у члени Політбюро ЦК КПУ в 1986–1987, член Політбюро ЦК КПУ в 1987–1990. Депутат Верховної Ради УРСР 9–11-го скликань. Народний депутат СРСР у 1989–1991. Член Центральної Ревізійної Комісії КПРС у 1981–1986. Кандидат в члени ЦК КПРС у 1986–1989. Член ЦК КПРС у 1989–1991.
Детальніше...
 
Донеччина зустрічає захисників України Надрукувати Надіслати електронною поштою
doneck20170626.jpg     4-5 липня 2017 року в Донецькій області  з нагоди третьої річниці визволення північного Донбасу від російсько-терористичних угруповань відбудеться Всеукраїнський форум «Донеччина зустрічає своїх захисників».
Детальніше...
 
По стопам отцов и дедов Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaporizhya20170626_1sm.jpg19–24 июня 2017 года прошли вступительные экзамены в Запорожский областной лицей-интернат с усиленной военно-физической подготовкой «Защитник».
Детальніше...
 
Подяка від сім'ї нашого побратима Міська Віктора Володимировича Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сім'я Місько від усього серця висловлює щиру вдячність голові Тернопільської обласної організації УСВА Сергію Євгеновичу  Лісовому, членам Спілки і бойовим побратимам за допомогу в організації і похованні екс-голови Тернопільської обласної організації УСВА Міська Віктора Володимировича.
Дякуємо за підтримку, співчуття, теплі слова в цей важкий для нас час.
 З повагою і вдячністю – дружина, діти і внук.
 
Нове видання Надрукувати Надіслати електронною поштою
kniga20170626.jpgВийшла в світ «Книга пам'яті: Афганська війна», автори – завідувач кафедри, доктор філософських наук, професор Г. Д. Берегова, учасник бойових дій в Афганістані, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова первинної організації «Рада ветеранів Херсонського державного аграрного університету» О. І. Булигін, заступник завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент кафедри Є. В. Вдовиченко, аспірант кафедри «Технології переробки та зберігання сільськогосподарської продукції», перший заступник голови первинної організації «Рада ветеранів ХДАУ» І. С. Шевердєєва.
Детальніше...
 
25 червня – 27-а річниця заснування Української Спілки ветеранів Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.jpgВ єдності наша сила!

25 червня 1990 року – найважливіша дата в житті  воїнів-інтернаціоналістів України. Цього дня було прийнято рішення про заснування всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані та інших зарубіжних країнах.
У післявоєнні роки минулого століття нове покоління ветеранів війни поверталося з воєн, про які радянському народові було зовсім невідомо. Життя вимагало об’єднання зусиль ветеранів у боротьбі за гідне ставлення до ратної праці й свої соціальні права.
Детальніше...
 
Вечір-реквієм пам‘яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
knu20170624_1.jpg    22 червня у Військовому інституті провели вечір-реквієм пам‘яті жертв війни в Україні. Курсанти вшанували пам’ять загиблих під час Другої світовій війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця і яка стала найкривавішим глобальним конфліктом. У ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Саме як страшну трагедію її пам’ятають і згадують в усьому світі. 22 червня 1941 року Радянський Союз та Третій Рейх вступили у військову конфронтацію, що увійшла в історію як Велика Вітчизняна війна.
Детальніше...
 
Первый день войны: почему Гитлер напал именно 22 июня Надрукувати Надіслати електронною поштою
     22 июня 1941 года нацистская Германия начала военное вторжение в СССР
     Атака войск нацистской Германии началась в 3:30 утра. Немецкая авиация совершила налеты на Беларусь, Украину и Прибалтику. Нападение было осуществлено согласно плану «Барбаросса» по которому немецкая армия наступали тремя группами – «Север», «Центр» и «Юг».
Детальніше...
 
Україна вшанувала грузинських побратимів Надрукувати Надіслати електронною поштою
ve20170622_1sm.jpg21 червня за участю голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України Л. Л. Денисової, голови Державної  служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО А. В. Дерев’янка та представників Посольства Грузії в Україні, ветеранських громадських організацій,  громадськості на території Національного музею історії України у Другій світовій війні відбувся урочистий захід з передачі останків загиблого солдата Алексідзе Абесалома Олексійовича, уродженця Грузії, рідним та близьким для поховання на Батьківщині.
Детальніше...
 
Знання історії України – важлива складова у вихованні військовослужбовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
knu20170630_1sm.jpg     У рамках навчально-виховного процесу і  вшанування пам’яті  жертв війни в Україні, за ініціативою ветеранської організації Військового інституту слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.
Детальніше...
 
І змагалися, і відпочивали Надрукувати Надіслати електронною поштою
kovel20170622_1.jpg    Служба у справах дітей, відділ культури райдержадміністрації спільно з Ковельською міськрайонною організацією УСВА (Волинська область) для дітей району організували та провели щорічні  туристичні змагання.
     Червень  – чудова літня пора  для активного відпочинку на природі. Хто хоч раз відчув себе у ролі мандрівника, вибираючись із щоденної буденної суєти у ліс або у поле, на берег річки або озера,  а також у інші місця, на які так багата наша улюблена земля, той розуміє, що такий туристичний вид відпочинку покращує не лише здоров’я, а й  додає гарного настрою, натхнення для нові справи.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 157 - 182 з 4577

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов