Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21221334 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Назавжди у нашій пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivtsi_300518_sm.jpgНезабаром відзначатимемо 30 років, як завершилася неоголошена Афганська війна, яка тривала близько десяти років і на який загинуло понад 15 тисяч воїнів. Українців загинуло майже чотири тисячі, з яких – 7 військовослужбовців не повернулося на Заставнівщиину.
Детальніше...
 
Трійця 2018 в Україні: дата свята та історія Надрукувати Надіслати електронною поштою
triyca_260518_sm.jpgДень Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його прийнято відзначати на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці має інші назви – Зелені свята або П'ятидесятниця. У це свято українці також отримають офіційний вихідний.
Детальніше...
 
Трійця 2018 в Україні: дата свята та історія Надрукувати Надіслати електронною поштою
triycya2018.jpg     День Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його прийнято відзначати на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці має інші назви – Зелені свята або П'ятидесятниця. У це свято українці також отримають офіційний вихідний.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgТИГИПКО  Сергей Леонидович – украинский политик, государственный и общественный деятель и предприниматель, народный депутат Украины, бывший вице-премьер-министр и министр социальной политики Украины.
Детальніше...
 
Встреча одесских «афганцев» Надрукувати Надіслати електронною поштою
odessa_250518_sm.jpg13 мая 2018 года в селе Виноградовка Раздельнянского района Одесской области состоялась встреча представителей Раздельнянской, Беляевской районных и Черноморской городской организаций УСВА.
Детальніше...
 
Гарт козацької звитяги Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitsk_220518_sm.jpg11 травня  у мальовничому селі Рудні-Новенькій, що на Хмельниччині в місцевої школі відбулася  Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), в який взяли участь учні навчальних закладів Судилківської ОТГ.
Детальніше...
 
Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин Надрукувати Надіслати електронною поштою
asociaciya_mist_220518_sm.png«Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин», – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст України
Всі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України 21 травня 2018 року.
Детальніше...
 
Керівникам територіальних організацій УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgШановні побратими!
Масова попереджувальна акція ветеранів війни у боротьбі за соціальні права і належне медичне забезпечення, яку ми провели 25 квітня 2018 року, продемонструвала нашу єдність і мобілізаційну готовність до активних дій.
Детальніше...
 
Памяти боевого товарища Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson_20180522_1.jpg21 мая 2018 года ушел из жизни участник боевых действий в Афганистане (1981–1982), инвалид войны первой группы, первый председатель Херсонской областной организации УСВА, кавалер ордена Красной Звезды Станислав Архипович ВЛАСЕНКО.
Детальніше...
 
Сергей Червонопиский: ... а ми хотіли мирно... Надрукувати Надіслати електронною поштою
svchkoment_210518_sm.jpgУ середу 16 травня 2018 року робоча група у складі О. Литвинова, М. Гончаренка і Р. Камалова зустрілася з заступником міністра охорони здоров’я О. Лінчевським і предметно обговорила кожну з ветеранських вимог до МОЗ. Відбувся конструктивний діалог, зроблені перші кроки на зустріч один одному.
Детальніше...
 
Відгукніться, однополчани! Надрукувати Надіслати електронною поштою
З проханням розшукати бойових побратимів загиблих земляків до редакції звернувся інвалід війни другої групи Володимир Леонідович Мудрий – заступник голови Арбузинської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів і запасу, що на Миколаївщині.
Детальніше...
 
В Днепре чествовали воинов-интернационалистов Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro_200518_sm.jpgЕжегодно в третье воскресенье мая в Днепре отмечается День воина-интернационалиста Днепропетровщины.
Детальніше...
 
Міжрайонний турнір пам’яті Петра Майстра Надрукувати Надіслати електронною поштою
ivanofrankivsk_200518_sm.jpgПрихильники здорового способу життя: аматори шкіряного м’яча, майстри волейболу та шанувальники шахів вже у 34-те зібралися у Старих  Кривотулах  Тисменицького району на Івано-Франківщині, щоб спортивним турніром, який із сільського давно вже став міжрайонним, вшанувати пам'ять односельчанина, воїна-інтернаціоналіста Петра Майстра.
Детальніше...
 
Рішення Івано-Франківської міської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет міської ради вирішив
Детальніше...
 
На крилах пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne_170518_sm.jpg11-13 травня 2018 року з ініціативи голови Рівненської обласної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимира Феліксовича Гурницького  відбулася зустріч українських і білоруських «афганців».
Детальніше...
 
Афганський біль відлунює й донині... Надрукувати Надіслати електронною поштою
vivedenya_viysk_170518_sm.jpg15 травня, у день 30-ї річниці початку виведення радянських військ із Афганістану, новодністровці згадали, вшанували і пом’янули наших загиблих земляків Ігоря Рибіна та Ігоря Кузнєцова та із вдячністю за згуртованість, відданість та уміння берегти бойове побратимство подякували усім ветеранам Афганської війни.
Детальніше...
 
На крилах пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne_20180517_1sm.jpg11-13 травня 2018 року з ініціативи голови Рівненської обласної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимира Феліксовича Гурницького  відбулася зустріч українських і білоруських «афганців».
Зустріч присвячена Дню Великої Перемоги, в якій взяли участь голови районних організацій УСВА, актив Рівненської області, білоруські  «афганці» – більше з яких ветерани  66-ї  ОМСБ.
Детальніше...
 
Афганський біль відлунює й донині... Надрукувати Надіслати електронною поштою
novodnistovska_20180517_1sm.jpg15 травня, у день 30-ї річниці початку виведення радянських військ із Афганістану, новодністровці згадали, вшанували і пом’янули наших загиблих земляків Ігоря Рибіна та Ігоря Кузнєцова та із вдячністю за згуртованість, відданість та уміння берегти бойове побратимство подякували усім ветеранам Афганської війни.
Детальніше...
 
Керівникам територіальних організацій УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpg21 травня 2018 року у Києві планується проведення зборів Асоціації мерів міст України. У зборах передбачена участь Прем’єр-міністра України В. Б. Гройсмана.
Детальніше...
 
На вимоги учасників акції протесту Надрукувати Надіслати електронною поштою
dovimog_160518_sm.jpgВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ
До листа Української спілки
ветеранів Афганістану (воїнів-
інтернаціоналістів) від 25.04.18

Прошу опрацюват, вжити відповідних заходів до врегулювання порушених питань та у разі потреби подати в установленому порядку узгоджені пропозиції на розгляд Уряду, попередньо забезпечивши їх обговорення з громадськими об'єднаннями ветеранів.
Детальніше...
 
Вывод войск: этап первый Надрукувати Надіслати електронною поштою
vivedenniaviysk_140518_sm.jpg15 мая 30 лет назад начался вывод советских войск из Афганистана

7 апреля 1988 года после встречи в Ташкенте М. Горбачева с Наджибуллой министр обороны СССР подписал директиву, в которой говорилось: «Вывод войск в случае подписания Женевских соглашений между Афганистаном и Пакистаном осуществить согласно утвержденному плану с 15 мая 1988 г. по 15 февраля 1989 г. в два этапа…»
Детальніше...
 
Л. Денісова: висловлюю повагу до Вашої активної громадської позиції щодо відстоювання прав ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановний Сергію Васильовичу!
За результатами розгляду депутатського звернення народного депутата України Мусія Олег Степановича від 16.04.2018 №59/18-І до Вашого листа від 28.03.2018 №24 щодо збереження профілювання та належного фінансування Державного закладу «Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» Міністерства охорони здоров’я України» повідомляю.
Детальніше...
 
Соціально-психологічна реабілітація ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
herson_140518_sm.jpgУ Києві відбулася науково-практична конференція
"НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ НАДАННЯ ПОСЛУГ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ"
Детальніше...
 
День матері в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
denmateri.jpgУ багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Детальніше...
 
Празднование 73-й годовщины Великой Победы в Херсоне Надрукувати Надіслати електронною поштою
9travnya_1105_sm.jpg9 мая возле памятника воинам-интернационалистам собрались участники боевых действий и члены их семей. Пасмурное утро не могло помешать людям праздновать этот великий праздник.
Детальніше...
 
Тернополяни вшанували пам'ять жертв війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil_110518_sm.jpg8 травня на Тернопільщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення, в ході яких вшанували пам'ять жертв Другої світової війни.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 183 - 208 з 5047

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов