Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17217031 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Пам’яті “афганця” Валерія Мазніченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro20170213_1.jpgВипускник Дніпровської середньої школи № 10 двадцятирічним загинув в Афганістані. Посмертно нагороджений бойовим орденом.
–Ми зберігаємо пам’ять про світлу людину, мужнього хлопця, на долю якого випала участь в Афганській війні, у чужому краю, де він проходив строкову службу, – говорить директор школи Валентина Івлева. – Свій солдатський обов’язок він виконав ціною власного життя.
Детальніше...
 
У Миколаєві вшановували ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
mikolaiv20170213_1.jpg11 лютого 2017 року в Миколаївському обласному палаці культури відбулись урочистості, присвячені 28-й річниці виведення радянських військ з території Афганістану і Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Детальніше...
 
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgПрем'єр-міністру України
Гройсману В. Б.
Шановний Володимире Борисовичу!
Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Нині в нашій країні проживає біля 220 тисяч ветеранів-інтернаціоналістів, які відіграють помітну роль у суспільно-політичному житті та захисті територіальної цілісності Держави. Багато хто з них мають не тільки бойові ордени і медалі за ратний подвиг, але й відзначені державними нагородами за плідну працю в мирний час.
Детальніше...
 
Зустріч тернопільських «афганців» з керівництвом області Надрукувати Надіслати електронною поштою
img_20170208_151149.jpg8 лютого у приміщенні Тернопільської облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу активу обласної організації УСВА з керівництвом облдержадміністрації, обласної ради та начальниками управлінь.
Детальніше...
 
Фотовиставка у музею «Київська фортеця» Надрукувати Надіслати електронною поштою
_shv8027-1.jpg
10 лютого Київська міська Спілка ветеранів Афганістану презентувала фотовиставку, яка присвячена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-й річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Зустріч бойових побратимів Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv20170210_1sm.jpg9 лютого у школі мистецтв №3 Деснянського району Києва відбулися урочисті заходи з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Встреча с ветеранами Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20170210_1sm.jpgВ канун Дня чествования участников боевых действий на территориях других государств и 28-й годовщины вывода войск из Афганистана в Харьковской государственной академии культуры состоялась встреча студентов с участниками боевых действий в Афганистане и АТО.
Детальніше...
 
На афганських дорогах Надрукувати Надіслати електронною поштою
summy20160210_01sm.jpgУ рамках заходів присвячених 28-ї річниці виведення військ з  Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Кролевці на Сумщині відбулася презентація книги «Афганські дороги».
Детальніше...
 
До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ
(ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) —
Це наше с тобою об’єднання, ветерани!
За нами славетна історія!
За нами успішне майбутнє!

У 1980-х рр. ветерани Афганської війни 1979–1989 рр., які поверталися на Батьківщину, постали перед потребою об’єднання зусиль у боротьбі за свої соціальні права. В обласних центрах, великих містах України розпочалося стихійне виникнення рад воїнів запасу, до яких на правах секцій входили воїни-інтернаціоналісти. 
Детальніше...
 
Відбулося засідання круглого столу в Чернівцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20170205_1sm.jpg2 лютого у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу з представниками громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів.
Участь у заході взяли в.о. голови обласної державної адміністрації Олег Стецевич, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталій Савкін, представники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Детальніше...
 
У Рівному відбувся чемпіонат з плавання Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne201702082_1sm.jpg3-4 лютого у ДЮСШ №3 міста Рівне традиційно відбувся відкритий міжобласний чемпіонат з плавання серед юнаків та дівчат 2005-2007 років, присвячений 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Мелитопольские «афганцы» провели спортивный турнир Надрукувати Надіслати електронною поштою
melitopol20170208_1.jpg4 февраля Мелитопольская территориальная организация УСВА  (Запорожская область)   организовала и провела турнир по баскетболу, посвященный летчику, ветерану войны в Афганистане Анатолию Крамаревскому. 
Детальніше...
 
Долі обпалені війною Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil201702082_1sm.jpg1 лютого в актовій залі Тернопільського технічного ліцею відбувся виховний захід «Їх долі обпалені війною», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Героїчна сув`язь поколінь Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20170208_1sm.jpgТернопільська обласна організація УСВА ініціювала поминальні заходи з приводу загибелі 6 лютого 1988 року в Афганістані жителя Кривчого гвардії капітана Євгена Богача.  
Детальніше...
 
Розпочато громадські обговорення щодо фінансової підтримки ВГО ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
vgo20170207sm.jpgУ понеділок, 6 лютого, в приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції розпочато громадські обговорення щодо попереднього розподілу коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських об`єднань ветеранів.
Детальніше...
 
Призов випускників військових кафедр: панікувати не варто Надрукувати Надіслати електронною поштою
5483_p_08_img_0001.jpgУ Генеральному штабі прогнозують конкуренцію між офіцерами запасу  за можливість служити на запропонованих умовах. Адже система призову надає їм солідний соціальний пакет, який є конкурентним на ринку праці
Детальніше...
 
Кому дадуть гроші замість пільг? Надрукувати Надіслати електронною поштою
538_life_insurance_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpg«Нещодавно почув, що люди, які мають пільги, але ними не користуються, відтепер можуть забрати їх грошима. Чи правда це і яких пільг стосується?»
Володимир АНТОНІЙ,  Кіровоградська область
Детальніше...
 
УРОКИ МУЖЕСТВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkov20160202_1sm.jpgВ преддверии 28-й годовщины вывода войск из Афганистана и Дня чествования участников боевых действий на территориях других государств в харьковской средней школе №10 прошел урок мужества.
Учащиеся старших классов пообщались с участниками боевых действий в Афганистане, Чехословакии и уже сегодняшними ветеранами – участниками АТО.
Детальніше...
 
Пам’ять незгасна Надрукувати Надіслати електронною поштою
lubyanec20170202_1sm.jpgЗ 9 по 29 січня 2017 року в районному центрі Заліщики, що на Тернопільщині відбувся традиційний XXXI зимовий турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Валерія Луб’янського, загиблого в Афганістані.
Детальніше...
 
Кубок залишився у господарів Надрукувати Надіслати електронною поштою
kremenec20160202_1.jpg28-29 січня в приміщенні спортивного залу Кременецької  гуманітарно-педагогічної академії на Тернопільщині відбувся традиційний міжобласний турнір з міні-футболу пам’яті воїнів, полеглих в Афганістані Валерія Дмитровича Циганюка і Михайла  Олександровича Циганюка та героїв Небесної сотні. 
Детальніше...
 
ВОСПИТЫВАТЬ МОЛОДЕЖЬ И ПОМОГАТЬ ЛЮДЯМ Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkov20170201_1.jpgВ составе Харьковского городского Союза ветеранов  Афганистана работает первичная организация воинов-интернационалистов  областного коммунального производственно-эксплуатационного предприятия «Госпром», которую возглавляет участник боевых  действий в Афганистане полковник запаса Юрий  Павлович Конотоп.
Детальніше...
 
Пам’яті бойового товариша, автора-виконавця Сергія Захарова Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaharov20170208_1.jpg19 січня на 53-му році пішов з життя учасник бойових дій в Афганістані, автор-виконавець Сергій Олексійович Захаров.
Сергій Олексійович був членом УСВА, займався пісенною творчістю, писав і сам виконував пісні на «афганську» та воєнну тематику. На замовлення керівників організацій УСВА він брав участь у багатьох концертах різних регіонах країни. Виступав перед військовослужбовцями і ветеранами війни у госпіталях, у зони АТО. Його пісні полюбляли учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, молодь. Його добре знали в Україні і на теренах СНД.
Детальніше...
 
Что изменилось в новом году? Надрукувати Надіслати електронною поштою
zkonzminy.jpgС 1 января 2017 года вступили в силу законы Украины «О Государственном бюджете Украины на 2017 год» от 21.12.2016 № 1801 (далее — Закон 1801), «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины» от 06.12.2016 № 1774 {далее — Закон 1774), которыми урегулированы отдельные вопросы пенсионного обеспечения в 2017 году. О некоторых изменениях мы уже упоминали в предыдущих номерах газеты. Сегодня предлагаем обобщенные данные о пенсионных изменениях, которые произошли в этом году.
Детальніше...
 
Звітували волинські «афганці» Надрукувати Надіслати електронною поштою
luck20170231_1sm.jpg27 січня у Луцьку відбулася VIII звітно-виборна конференція Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
Флешмоб #22: дійсна допомога ветеранам чи піар? Надрукувати Надіслати електронною поштою
fleshmob_20170130_1.jpgВ Україні набирає обертів флешмоб  #22PushupChallenge. Флешмоб в перекладі з англійської – миттєвий натовп, заздалегідь спланована акція, в якій велика група людей з’являється в громадському місці, виконує обговорені дії і швидко зникає. Нагадаємо походження флешмобу  #22.
Детальніше...
 
Обличчя війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
molodivitry20170130_1sm.jpg28 січня у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району Києва за сприяння парафії Антонія і Феодосія Печерських УПЦ КП, юридичної фірми «Спадщина Капітал» і Київської міської Спілки ветеранів Афганістану з успіхом пройшла вистава «Молоді вітри» (режисер – О. Клименко) та фотовиставка «Обличчя війни».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 183 - 208 з 4358

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов