Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16804549 Відвідувачів
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Книга Вдячності та Пошани Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)

     КОРНІЙЧУК Володимир Михайлович – державний і громадській діяч, голова Ради Асоціації ветеранів МВС України, Заслужений юрист України.
Детальніше...
 
Від заходу до сходу Надрукувати Надіслати електронною поштою
shidzahid20161121_7sm.jpgБлизько трьох десятків листів передали офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін дітям молодших класів школи №13 міста Соледар Донецької області.  Листи, а радше малюнки з побажаннями та запрошеннями в гості, написали для дітей Донбасу учні Львівської середньої школи №49.
Детальніше...
 
Уряд затвердив план заходів з підготовки та відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
З метою забезпечення  організації на належному рівні відзначення у 2016 році Дня гідності та  Свободи, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, учасників  доленосних для України подій восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року, Уряд затвердив план заходів  з підготовки та відзначення цього Дня. Відповідний проект розпорядження був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 18 листопада.
Детальніше...
 
Пішов з життя контр-адмірал Короткін Юлій Георгійович Надрукувати Надіслати електронною поштою
korotin20161120_1.jpgЮлій Георгійович народився 12 травня 1924 року. Уродженець Полтави, Юлій Короткін у 1941 році навчався у 14-й артилерійській спецшколі міста Харкова. На початку війни курсантів-артилерістів направили працювати на танкоремонтный завод, куди приходили ешелони з пошкодженою технікою. А пізніше – на будівництво лінії захисту Харкова.
Детальніше...
 
Товариство Червоного Хреста України та Українська Спілка ветеранів Афганістану – надійні партнери Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgtchhu.gif16-17 листопаду у Києві відбулася Партнерська зустріч національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
У події взяли участь керівники Товариства Червоного Хреста України, Іван Усіченко і Алла Хабарова, народні депутати, представники  центральних органів виконавчої влади, посольств зарубіжних держав, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, 12 партнерських національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця і неурядових організацій. Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) у зустрічі представляли Валерій Аблазов і Сергій Козаченко, Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції – Володимир Мороз.
Детальніше...
 
На захисті соціальних гарантій ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Прем’єр-міністру України
Гройсману В. Б.
Шановний Володимире Борисовичу!
Останнім часом недолугі дії з боку керівників держави щодо покращення життя народу України призвели до зростання невдоволення з боку найбільш незахищених верств населення. У ветеранському середовищі зростає обурення діями органів виконавчої влади усіх рівнів щодо захисту своїх соціальних гарантій.
Детальніше...
 
11.11.11 - День памяти, День поминовения, День ветеранов, День перемирия Надрукувати Надіслати електронною поштою
ps20161113_1sm.jpg11 ноября 1918 года Компьенским перемирием, означавшим капитуляцию Германии, окончилась Первая мировая война, которая продолжалась четыре года и три месяца (28 июля 1914–11 ноября 1918). В ее огне погибло почти 10 миллионов человек, около 20 миллионов было ранено. 
Детальніше...
 
Деякі нотатки з виставки «Воїн. Історія українського війська» Надрукувати Надіслати електронною поштою
kr20161113_1.jpgЗ метою  ознайомлення  із українськими військовими традиціями Український інститут національної пам’яті представив проект “Воїн. Історія українського війська”.  Він складається із 24 постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення. На плакатах зображені однострої, зброя, починаючи з війська Давньоруської держави до військовослужбовця сучасних Збройних Сил  України.
Детальніше...
 
Турнір на честь ювілея Спілки Надрукувати Надіслати електронною поштою
 shepetivka20161112_1sm.jpg  2 листопада у спорткомплексі Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» на Хмельниччині відбулися змагання на кубок району з міні-футболу серед дітей 2005-2006 років народження, присвячені 30-річчю створення Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану.
Детальніше...
 
Памяти сына Украины, Героя России Петра Ивановича Шкидченко Надрукувати Надіслати електронною поштою
 dnipro20161109_1.jpg    7 ноября 2016 года исполнилось 94 года со дня рождения Петра Ивановича Шкидченко (07.11.22 г.р.), участника Великой Отечественной войны, погиб в Афганистане 19 января 1982 года.
     О нашем земляке генерал-лейтенанте Петре Ивановиче Шкидченко, погибшем в Афганистане 19 января 1982 года, рассказывают его родные и сослуживцы.
Детальніше...
 
Зустріч з випускником Надрукувати Надіслати електронною поштою
patrashev_1sm.jpgЗа ініціативою ветеранської організації Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведена зустріч з учасником АТО, випускником інституту  капітаном Я. В. Петрашевським.
Детальніше...
 
На крилах пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
novovodolazk20161109_1sm.jpgЗ ініціативи Нововодолазької районної спілки ветеранів Афганістану та за підтримки Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану, райдержадміністрації, районної ради відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників. 
Детальніше...
 
Засідання черкаських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
cherkasy20161110_1sm.jpg5 листопада відбулося засідання правління Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій.
У засіданні взяли участь голова  Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій Сергій Якимчук, його заступник Олег Остапенко, голові місцевих організацій ветеранів Афганістану, депутати обласної ради і члени ревізійної комісії.
На початку роботи присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих і померлих бойових побратимів та голову Золотоніської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану Григорія Шкурка, який передчасно пішов з життя.
Детальніше...
 
6 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ КИЄВА ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
e387a56-2.jpgДорогі ветерани Великої  Вітчизняної війни!
Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 73-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Головні події у битві за Київ розгорнулися наприкінці вересня – на початку жовтня 1943 року. В ході Київської наступальної операції, в якій брали участь 1, 2, 3 та 4-й Українські фронти столиця України – місто Київ 6 листопада 1943 року було визволено від фашистських загарбників.
Детальніше...
 
Турнір на честь Героя України Олега Міхнюка Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv20161104_1sm.jpg29-30 жовтня відбувся Всеукраїнський відкритий турнір зі стрільби із луку, присвячений пам’яті Героя України, заступника голови УСВА Олега Міхнюка «Київські вогні».
Детальніше...
 
Київський турнір на честь Володимира Драченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
svyatoshin20161104_1sm.jpg28-30 жовтня на базі ЗНК №235 у Святошинського району Києва відбувся XXV  міський відкритий турнір з дзюдо, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста кавалера ордена Червона Зірка Володимира Драченка.
Детальніше...
 
Ювілей «афганського» братерства Надрукувати Надіслати електронною поштою
 shepetivka20161103_1sm.jpg  З нагоди 30-ї річниці створення Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану 28 жовтня цього року у міському Будинку культури відбулися урочисті збори. Так сталося, що день відзначення дня заснування Шепетівської СВА співпав з Днем визволення України від фашистських загарбників. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих у війнах. Були покладені кошики з квітами до меморіалу «Вічний вогонь» та пам’ятного знаку «Чорний тюльпан».
Детальніше...
 
Юбилеи Северодонецкого городского совета воинов-интернационалистов УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
severodoneck20161103sm.jpg2016 год для Северодонецкого городского совета воинов-интернационалистов УСВА (Луганская область) богат на юбилеи. Одна из многочисленных общественных организаций города 1 ноября отметила 30-летие со дня создания, а 24 августа исполнилось 15 лет с момента открытия на площади у Христорождественского кафедрального собора мемориала участникам локальных конфликтов.
Детальніше...
 
Одесские «афганцы» за мир и безопасность Надрукувати Надіслати електронною поштою
odessa20161103sm.jpg29 октября в большом зале райгосадминистрации состоялось собрание Тарутинской районной организации Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов).
Детальніше...
 
«Оберіг» – 2016 Надрукувати Надіслати електронною поштою
oberig2016_1sm.jpgВ Херсоне 28 октября состоялся финал XIV Всеукраинского фестиваля-конкурса военно-патриотической песни и поэзии «Оберіг», посвященный 72-й годовщине освобождения Украины от фашистских захватчиков.
Детальніше...
 
Відбувся VI Всеукраїнський форум ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 forum20161102sm.jpg    28 жовтня закінчив роботу VI Всеукраїнський форум ветеранів.
     Головною темою Всеукраїнських ветеранських зборів стало вирішення питань соціального захисту. Це – житлові проблеми, грошове і пенсійне забезпечення, створення Національного військового меморіалу, якого в Україні до цього часу немає, тощо. Саме ці питання обговорювали на зборах ветерани трьох поколінь – Другої світової війни, «афганці», учасники АТО. Загалом, було представлено 116 громадських об’єднань. У форумі взяли участь й  представники влади – Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Міністерства оборони України Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду та інші.
Детальніше...
 
Харьковский турнир, посвященный Дню защитника Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkov20161101_1sm.jpg22 октября в харьковской школе №125 Шевченковского района прошёл открытый городской турнир по дзюдо «Патриот», посвящённый Дню защитника Украины.
Детальніше...
 
Крапка терпіння вже підійшла до крапки кипіння Надрукувати Надіслати електронною поштою
pravlinnya20161030_1sm.jpg     26-27 жовтня 2016 року у Києві члени Правління УСВА на своему засіданні обговорили актуальні питання життя всеукраїнської громадської організації, зокрема поточні кадрові питання і необхідні бюрократичні кроки на вимоги нового законодавства стосовно діяльності неприбуткових громадських організацій, а також нові проблеми і загрози соціальному захисту членів сімей загиблих воїнів і ветеранів війни.
Детальніше...
 
28 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
veteran2016_03_03_1.jpgДорогі ветерани війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!
Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. За сучасними підрахунками, загальні людські втрати України у Другій світовій війні становлять близько 9 мільйонів. На території країни цілком чи частково зруйновано понад 700 міст, 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишилися без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.
Детальніше...
 
ВШАНУВАЛИ СВІТЛУ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
mikhnyukoi.jpg27 жовтня 2015 року нашому бойовому товаришу, заступнику голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Герою України Олегу Івановичу Міхнюку виповнилося б 51 рік, але, на превеликий жаль 20 серпня 2014 року він героїчно загинув під Луганськом. захищаючі незалежність і суверенітет нашої країни.
Детальніше...
 
Привітання з ювілєем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
korotun20161027sm.jpg17 жовтня 2016 року виповнилося 80 років ветерану військової служби Івану Івановичу Коротуну, батьку загиблого сина Сергія в Афганістані.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 183 - 208 з 4263

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов