Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22723245 Відвідувачів
Укрінформ
Боевое Братство
Урядовий портал
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Заряд бодрости Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaporizhya_121218_sm.jpgНакануне Дня людей с ограниченными возможностями представителей общественных организаций Запорожья и области, объединяющие инвалидов, пригласили в театр  имени В. Г. Магара.
Детальніше...
 
Открыта мемориальная доска в честь Николая Алтунина Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_091218_sm.jpgНа фасаде гимназии №14 по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) торжественно открыта мемориальная доска Николаю Федоровичу Алтунину, погибшему в Афганистане.
Детальніше...
 
«ЧЕСТЬ. МУЖНІСТЬ. ПАМ'ЯТЬ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
091218_sm.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) спільно з ТОВ «Гарант і партнери» розробили комплект нагород на відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Відкриття «Стіни скорботи» Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_071218_sm.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) веде велику меморіальну роботу з увічнення пам’яті воїнів, які загинули при захисті Вітчизни і у бойових діях  на території інших держав.
Детальніше...
 
Душа обпалена війною Надрукувати Надіслати електронною поштою
bilatserkva_061218_sm.jpg3 грудня 2018 року у Білій Церкві відбувся Перший Київський обласний фестиваль патріотичної пісні «Душа обпалена війною», присвячений Дню Збройних сил України і 30-річчю виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_061218_sm.jpg5 грудня 2018 року у Київському міському Палаці ветеранів відбулося чергове засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), з порядком денним.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Затверджено план заходів у 2019 році до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 kmu.jpg     Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав” та „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 156”. Розпорядженнями затверджено план заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також удосконалено Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат.
Детальніше...
 
До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
051218_sm.jpgПам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих
Продовжуючи реалізацію проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», проведено чергову зустріч ветеранів війни в Афганістані та наукових працівників обласного краєзнавчого музею зі студентами Іллінецького державного аграрного коледжу.
Пересувну виставку обласного краєзнавчого музею «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» представляли наукові співробітники музею Надія Добровольська та Алла Зарубенко.
Детальніше...
 
Відкриття меморіальної дошки випускникам ліцею-інтернату – загиблим учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
zakarpatya_051218_sm.jpg21 листопада 2018 року з ініціативи учасника бойових дій в Афганістані полковника  Ю. М. Захарова у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля  урочисто відкрито меморіальну дошку на честь загиблих у зоні АТО випускників, офіцерів Олега Тюрікова, Василя Білака і Володимира Цірика.
Детальніше...
 
6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
       041218_sm.jpgШановні захисники Вітчизни!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю військовослужбовців, ветеранів з 27-ю річницею Збройних Сил України!
Детальніше...
 
У Чернігові вшанували пам'ять загиблих побратимів Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernigiv_041218_sm.jpgТрадиційно до Міжнародного дня людей з інвалідністю Чернігівське обласне відділення і міська організація УСВА влаштовує заходи із вшанування пам’яті загиблих на Афганській війні земляків.
Детальніше...
 
Запрошуємо до фотовиставки Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_301118_sm.jpgВиставка фоторобіт Олександра Маматова та Євгена Шваба «Нам є що захищати, нам є що берегти» експонується з 20 листопада по 16 грудня 2018 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 1 і яка присвячена Дню Збройних сил України.
Урочисте відкриття,  за участі представників Збройних сил України і органів державної влади, відбудеться 4 грудня  о 15:00.
Детальніше...
 
3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
291118_sm.jpgУ 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Цей день проголошено для привернення уваги до людей з обмеженими можливостями та участі інвалідів у житті суспільства. Таку мету було поставлено у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятій Генеральною Асамблеєю 1982 року і названій Десятиліттям інвалідів.
Детальніше...
 
У Києві відзначать 30-у річницю виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_291118_sm.jpg29 листопада 2018 року на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про урочисте відзначення у столиці 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану. Рішення підтримали 90 депутатів.
Детальніше...
 
До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinitsya_281118_sm.jpgПам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих
З метою залучення громадських організацій ветеранів війни в Афганістані до військово-патріотичного виховання молоді, Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані розпочала реалізацію проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», який став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації котрих надається підтримка з обласного бюджету.
Детальніше...
 
У Чернігові урочисто відкрито каплицю Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernigiv_221118_sm.jpg21 листопада минула п’ята річниця початку буремних подій Революції Гідності, яка стала символом боротьби за право на власну свободу і честь, суверенітет та незалежність нашої держави. І саме цього дня відбулася непересічна подія у житті всієї громади Чернігівщини — урочисто відкрито Каплицю Архистратига Божого Михаїла на честь воїнів, полеглих за свободу і незалежність України.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ШИШОЛИН Павел Анатольевич – украинский военный деятель. Родился 9 января 1956 года в Золотоноше Черкасской области.В 1977 году окончил Высшее пограничное военно-политическое училище им. К. Е. Ворошилова, в 1986 – Военно-политическую академию им. В. И. Ленина.
Детальніше...
 
Мы воевали за мир! Надрукувати Надіслати електронною поштою
211118_sm.jpgСергей Червонопиский: «Дня победы в войне на Донбассе не будет! Только день наступившего мира мы сможем совместно отмечать как в Киеве, так и в Донецке.»
Детальніше...
 
Шановні співвітчизники! Надрукувати Надіслати електронною поштою
201118_sm.jpgДорогі бойові друзі!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиросердечно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!
Детальніше...
 
На Сумщині відбулася патріотична гра «Захисник» Надрукувати Надіслати електронною поштою
sumi_201118_sm.jpgНа Сумщині за сприяння відділу молоді та спорту Охтирської міської ради спільно з .управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Охтирською міською організацією УСВА та військовою частиною А 0563 відбулася національно-патріотична гра «Захисник».
Детальніше...
 
В Беларуси установлена юбилейная медаль «30 лет вывода советских войск из Афганистана» Надрукувати Надіслати електронною поштою
bilorus_191118_sm.jpgВ Беларуси установлена юбилейная медаль «30 лет вывода советских войск из Афганистана». Соответствующий Указ Президент Беларуси Александр Лукашенко подписал 16 октября 2018 года.
Детальніше...
 
В Молдове 8,5 тысяч ветеранов Афганистана получат госнаграды Надрукувати Надіслати електронною поштою
moldova_191118_sm.jpgНаграждение памятным крестом в ознаменование 30-летия вывода советских войск из Афганистана состоится в феврале 2019 года. 8, 5 тысяч "афганцев" будут награждены памятным крестом «Участник боевых действий в Афганистане (1979-1989)», сообщил корреспонденту Sputnik председатель Союза ветеранов войны в Афганистане Михаил Мокан.
Детальніше...
 
І знов поїздка на схід Надрукувати Надіслати електронною поштою
 volyn20181118_1sm.jpg    16 листопада  волонтери Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану повезли на схід військовослужбовцям Збройних сил України  продукти харчування, медикаменти, одяг, маскувальні сітки, сувеніри, зокрема дитячі малюнки, а також новопридбаний автомобіль.
Детальніше...
 
Виховуємо патріотів Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil_141118_sm.jpgЗ ініціативи Тернопільської обласної організації УСВА у Вербовецькій загальноосвітній школі Лановецького району Тернопільської області відбувся вишкіл «Козацька Січ –2018»  та урочисто відкрито нову експозицію в кімнаті-музеї історії рідного краю.
Детальніше...
 
11 ноября 2018 года – 100-летие окончания Первой мировой войны Надрукувати Надіслати електронною поштою
dni_pamyati_121118_sm.jpgДни памяти в Европе и США
Во всех цивилизованных странах традиционно отдают дань памяти воинам и другим гражданам, погибшим при защите интересов своего государства и мира в целом.
Даты, названия и традиционные формы организации ритуалов Дней памяти в различных государствах не повторяют друг друга. Одни традиции имеют вековую историю, другие – рождаются в наше время, в одних государствах символом памяти стали красно-черные маки, в других – синие васильки.
Годовщина со дня окончания Первой мировой войны именовалась ранее праздником Победы, но теперь он обозначен в календарях как «День перемирия» и отмечается ежегодно 11 ноября. Эта дата с особыми торжествами и ритуалами отмечается во Франции и Великобритании.
Детальніше...
 
5 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
denviyskovoirozvidki121118_sm.jpgДорогі бойові друзі!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю військових розвідників – людей мужньої та однієї з найнебезпечніших професій зі святом – 100-річчям з дня створення військової розвідки і 68-ю річницею створення армійського спецназу!
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 209 - 234 з 5249

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов