Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18280745 Відвідувачів
Урядовий портал
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
4 червня – День Святої Трійці Надрукувати Надіслати електронною поштою
h_ua_den_st_troica.jpg     День Святої Трійці вважається одним з найголовніших найдавніших християнських свят. Його відзначають на 50-й день після Великодня. У 2017 році свято випадає на 4 червня.
Детальніше...
 
ЛЮДИНА ОБОВЯЗКУ І ОФІЦЕРСЬКОЇ ЧЕСТІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
odesa20170601.jpgНа позачерговій VIII Конференції ООО УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) головою Одеської обласної організації 26 листопада 2016 року був обраний Юрій Михайлович Єрмаков, генерал-майор у запасі.
Єрмаков Юрій Михайлович народився 5 січня 1945 році в селі Онуфрієвка Кіровоградського району Кіровоградської області в сім'ї військовослужбовця. Ще хлопчиськом мріяв стати військовим.
Детальніше...
 
На Сумщині вшанували пам’ять героїв-прикордонників Надрукувати Надіслати електронною поштою
summy20170601_1sm.jpg28 травня в Сумах пройшли заходи з вшанування героїв-прикордонників усіх поколінь, які загинули під час виконання військового обов’язку.
Детальніше...
 
Фестиваль героїко-патріотичної пісні «Ромни 2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
romny20170601_1.jpg18-20 травня в місті Ромни, Сумської області  на базі міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України відбувся VІІ фестиваль героїко-патріотичної пісні серед рядового і начальницького складу, працівників органів і підрозділів служби цивільного захисту, пенсіонерів і ветеранів.
Детальніше...
 
1 червня -- Міжнародний день захисту дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
dity.jpg1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 
Детальніше...
 
Робоча зустріч голови УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
hungary20170531_1sm.jpg26 травня відбулася зустріч голови  Украінськоі Спілки вeтeранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сeргія Чeрвонописького, голови Київської міськоі Спілки ветеранів Афганістана Миколи Гончаренка з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорськоі Рeспубліки в Украіні паном Eрно Кeшкeнь.
Детальніше...
 
Герої не вмирають Надрукувати Надіслати електронною поштою
У Луцьку вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за мир та назалежність України у жорстокій війні з агресором. Пам’ятний захід організувала ГС «Спілка воїнів АТО Волині».
Детальніше...
 
В знак уважения к памяти воинов Надрукувати Надіслати електронною поштою
odessa20170531_1sm.jpgВ день Великой Победы, в селе Маяки Беляевского района Одесской области торжественно открыт  памятник,  в честь  участников боевых действий на территории других государств  и ликвидаторов последствия аварии на Чернобыльской АЭС. 
Детальніше...
 
ВО ИМЯ ЖИЗНИ, МИРА И ЛЮБВИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv_20170525_1sm.jpg24 мая в Харьковском музее-диораме воинов-интернационалистов «Афганистан. Как это было» состоялось итоговое ежегодное подведение открытого литературно-художественного конкурса духовно-философской и гражданской поэзии (прозы, фотографии, рисунка) «Во имя жизни, мира и любви».
Детальніше...
 
В честь погибших боевых товарищей Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv_20170526_1sm.jpg15 мая по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде харьковского лицея №141 торжественно открыта мемориальная доска в честь выпускников школы погибших в Афганистане Владимира Николаевича Ситало, Сергея Николаевича Орлова и Олега Анатольевича Литкевича.
Детальніше...
 
«Афганці» вшанували прикордонників Надрукувати Надіслати електронною поштою
denpricordon20170530_1sm.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела урочисті заходи, присвячені 99-й річниці Прикордонних військ.
Детальніше...
 
29 мая – Международный день миротворцев ООН Надрукувати Надіслати електронною поштою
daymir.jpgВ 2002 году Генеральная Ассамблея объявила 29 мая Международным днем миротворцев, закрепив данную инициативу в резолюции №57/129 от 24 февраля 2003 года. Этот день призван воздать должное самопожертвованию и самоотверженной преданности миротворцев, несущих службу по всему миру. Он знаменует собой то, что было сделано ООН в различных странах для облегчения страданий и примирения враждующих сторон.
Детальніше...
 
Пишаємося нашими миротворцями Надрукувати Надіслати електронною поштою
lisovskiysm.jpg29 травня світова спільнота відзначає Міжнародний День миротворців.
Україна розглядає участь у міжнародній миротворчій діяльності як важливу складову своєї зовнішньої політики, яка необхідна для підтримання міжнародного миру і безпеки,  виконання зобов’язань як держави — члена Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі, поглиблення співробітництва у сфері безпеки з Європейським Союзом та Організацією Північноатлантичного договору.
Детальніше...
 
28 травня – День прикордонника Надрукувати Надіслати електронною поштою
pogranichnoy_sluzhby.jpgШановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня прикордонника!
28 травня 1918 року заснована Прикордонна охорона і створено Головне управління Державної прикордонної охорони.
Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів держави.
Детальніше...
 
Звітували дніпропетровські «афганці» Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro_20170525_1sm.jpg20 травня відбулася XI звітно-виборна конференція Дніпропетровського обласного об’єднання Української Спілки ветеранів Афганістану, в якій взяли участь 199 делегатів з міських, районних, районних в містах та обласних ветеранських організацій Дніпропетровщини.
Детальніше...
 
У нас буде майбутнє, якщо пам’ятатимемо минуле Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20170525_1sm.jpgУ Яреськах Шишацького району на Полтавщині стало доброю традицією після травневих свят проводити відкриту районну спартакіаду на честь воїна-інтернаціоналіста Олександра Дзюби, нагородженого посмертно орденом Червоної Зірки.
Організатором виступила Шишацька райдержадміністрація на чолі з Віктором Іваненком, а генеральним спонсором – ТОВ «АФ імені Довженка» (генеральний директор – Віктор Скочко).
Детальніше...
 
ПОСОЛЬСТВО ПАКИСТАНА ПРИГЛАШАЕТ на 10-ю выставку «EXPO PAKISTAN» Надрукувати Надіслати електронною поштою
pk.pngЭкспо Пакистан – крупнейшее торговое мероприятие в Пакистане, демонстрирующее самую большую коллекцию экспортных товаров и услуг Пакистана.
Иностранные участники выставки из соседних стран также используют эту платформу для презентации своей продукции. Проводимый ежегодно, в течение четырёх дней, Экспо Пакистан стал глобальным, давая участникам преимущество перед покупкой и заказом на предстоящие сезоны.
Детальніше...
 
Відкриття музею в Іллінцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnica20170523_1sm.jpgНа відзначення  Міжнародного дня музеїв  в Іллінецькому районі на Вінниччині  сталася значна подія – відкрито районний краєзнавчий музей.
Детальніше...
 
Рада ликвидировала комиссию по делам партизан Надрукувати Надіслати електронною поштою
29073.jpgВерховная Рада прекратила деятельность комиссии по делам бывших партизан Великой Отечественной войны 1941−1945 годов.
Об этом сообщают Українські Новини.
Детальніше...
 
Афганська війна в романі Акермана Надрукувати Надіслати електронною поштою
eliotakerman20170523_1.jpgУ світлі останніх подій, пов‘язаних з «афганським» рухом у нашому суспільстві, актуальним бачиться проведення в рамках Міжнародної програми «Книжкового Арсеналу» дискусії «Війна – це омана: сучасний роман про війну», в якій брав участь американський письменник Елліот Акерман.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpg   МАЙДАН Иван Григорьевич – украинский дипломат и научный работник, Чрезвычайный и Полномочный Посол.
Родился 2 декабря 1935 года в селе Заудайка на Черниговщине. В 1964 - окончил Институт восточных языков при Московском государственном университете им. М. Ломоносова, Кандидат исторических наук (1973).
Детальніше...
 
Відбувся ХІІ фестиваль-конкурс «Опалені війною» Надрукувати Надіслати електронною поштою
gornostaiv20170522_1.jpg        У Горностаївці на Херсонщині відбувся традиційний відкритий обласний фестиваль-конкурс «Опалені війною».
        Для участі в пісенному конкурсі до Горностаївки щороку в травні збираються вокальні колективи, солісти, виконавці малих вокальних форм. Цього року в конкурсі прийняли участь художні колективи 12 районів області, 3-х об’єднаних територіальних громад та міст Херсону, Каховки, Нової Каховки і міста Бахмут Донецької області.
Детальніше...
 
Первый год - он трудный самый Надрукувати Надіслати електронною поштою
pakistan20170519_1sm.jpgПодходил к концу 1998 год – первый год работы Посольства Украины в Пакистане. Он оказался напряженным и ознаменовался не только торжественным открытием посольства 24 августа, но и такими тревожными событиями в регионе, как ядерные испытания сначала в Индии, а затем и в  Пакистане.
Детальніше...
 
Вшанували солдатських матерів Надрукувати Надіслати електронною поштою
gaysin20170519_1sm.jpgКерівництво Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану привітало матерів загиблих в Афганістані воїнів з Днем матері.
За ініціативи активістів Спілки та сприяння голови Гайсинської райдержадміністрації Владислава Уткіна, в рамках спланованих заходів з нагоди відзначення в районі Дня матері і Дня сім’ї 17 травня заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Сергій Семирунчик, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ апарату райдержадміністрації Віра Калінчук та заступник голови районної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Стецюк  відвідали матерів воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані – Парно Любов Іванівну (с. Гранів), Чорноволик Ніну Костянтинівну (с. Жерженівка) і Ковальчук Марію Павлівну (с. Харпачка).
Детальніше...
 
Урочистості з нагоди 29-ї річниці початку виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
konotop20170519_1sm.jpg16 травня біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам в місті Конотоп Сумської області, відбулися урочистості з нагоди 29-ї річниці  початку виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
У Луцьку відбувся турнір із контактного карате Надрукувати Надіслати електронною поштою
luck20170518_1sm.jpg     У Луцьку відбувся турнір із контактного карате, присвячений пам’яті майстрів бойових мистецтв Володимира Горшкова, Володимира Степанюка і Сергія Трикоза.  
     Ініціатори змагань – Волинська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістанй, ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» і Клуб спортивного карате «Волинь».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 209 - 234 з 4577

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов