Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17217013 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
ИОСИФ ОСТАШИНСКИЙ: ЗВАНИЕ ПО ПРИЗВАНИЮ Надрукувати Надіслати електронною поштою
ostshinskiy20170130_1sm.jpg23 января в колоном зале Киевской городской администрации первый заместитель мэра города Г. В. Плис от имени Президента Украины вручил высокие награды киевлянам, среди которых и представитель Киевского городского Союза ветеранов Афганистана Иосиф Борисович Осташинский.
Детальніше...
 
С 1 февраля украинцев ожидает массовое подорожание товаров и услуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
     C 1 фeвpаля укpаинcкиe мобильныe опepатоpы повыcят абонeнтcкую плату, "Укрзализныця" на билеты, а "Нафтогаз" - на газ. Также подорожает электроэнергия.
Детальніше...
 
ПАМ’ЯТАЄМО Надрукувати Надіслати електронною поштою
maximenko20170130.jpgДесять років тому пішов з життя  наш бойвий товариш, голова Подільської Спілки ветеранів війни в  Афганістані міста Києва, доцент Київського національного університету будівництва та архітектури, кандидат філософських наук, кавалер орденів Червоної Зірки і «За мужність» третього ступеня Віктор Миколайович Максименко.
Детальніше...
 
Звернення голови УСВА С. В. Червонописького Надрукувати Надіслати електронною поштою
Голові Федерації профспілок України
Г. В. Осовому

Шановний Григорій Васильович!
   Звертаюся до Вас як голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), а також як голова наглядової ради Національної бібліотеки для дітей.
Детальніше...
 
29 січня – День пам’яті Героїв Крут Надрукувати Надіслати електронною поштою
kruty.jpgЦя історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно-політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників.
Детальніше...
 
Відтворення подій Афганської війни у сучасній Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
volodymervolyn20170124_1sm.jpgВолодимир-Волинська міська організація УСВА (Волинська область) з 2011 року допомагає у проектах страйкбольної команди Ш.Т.У.Г.  із міста Радивлова, Рівненської області, які стосуються подій війни у Афганістані.
Детальніше...
 
75 років від початку примусового вивезення остарбайтерів з України в Німеччину Надрукувати Надіслати електронною поштою
37857-1.jpgЦієї темі було присвячені заходи в Національному музеї історії України в Другій світовій війні, у якому взяли участь ветерани Київської міської Спілки ветеранів Афганістану, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Детальніше...
 
Воин-интернационалист Яков Новиченко Надрукувати Надіслати електронною поштою
novichenko20170123_1sm.jpgТрудно переоценить роль советских военных специалистов в деле становления корейской государственности, включая обеспечение безопасности её высшего руководства. Советский военный специалист, украинец, младший лейтенант Яков Новиченко спас Ким Ир Сена и других руководителей КНДР от гибели.
Детальніше...
 
Заслуженная победа наших боевых товарищей Надрукувати Надіслати електронною поштою
elaginsm.jpgФильм Виктора Быкодира и Александра Елагина «Зенитчица» получил очередное международное признание став Лауреатом третьей степени VIII  Независимого Международного интернет-фестиваля авторского кино!
Детальніше...
 
Турнір з гирьового спорту на Харківщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
novovodolazk20170123_1sm.jpgУ спортивній залі Нововодолазької ДЮСШ на Харківщині відбулася відкрита першість району з гирьового спорту на честь воїна-інтернаціоналіста Героя Радянського Союзу М. П. Ноги.
Детальніше...
 
Пам’яті бойового товариша Надрукувати Надіслати електронною поштою
antipenko.jpg19 січня 2017 року, на 68 році життя після тривалої хвороби, перестало битися серце Антипенко Володимира Федоровича.
Володимир Федорович народився 23 січня 1949 року в Бердянську Запорізької області у багатодітній сім’ї рибалки.
З 1966 року обрав шлях військовослужбовця і вступив до Вищого прикордонного училища. За період служби пройшов Афганістан, отримав державні нагороди «Знак пошани», медаль «За бойові заслуги», «За мужність  і відвагу», «За відзнаку в охороні держкордону» і ще 16 вітчизняних та іноземних орденів та медалей. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України. Отримав військове звання генерал-майор Служби безпеки України.
Детальніше...
 
Книга Вдячності та Пошани Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)

КУРАС Іван Федорович  — український вчений-політолог, громадський і політичний діяч, академік (1995),  віце-президент НАН України, засновник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України.
Детальніше...
 
На вимоги ветеранів афганської війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
144110.jpegНа вимоги ветеранів афганської війни, зокрема проведених акцій і зустрічей на високому рівні представників УСВА і парламенту, Верховна Рада України ухвалила закон щодо запровадження електронного квитка у міському пасажирському транспорті, в якому за фактом відтерміновано монетизація пільг на перевезення у всіх видах транспорту.
Детальніше...
 
Нагороди і подарунки Надрукувати Надіслати електронною поштою
ato20170117_1.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) продовжує волонтерську роботу, підтримуючи зв’язки з військовими частинами, які беруть участь у бойових діях на сході країни.
Детальніше...
 
Побратиме, це наша з тобою газета! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Передплата-2017
Редакція вдячна прихильникам газети Української Спілки ветеранів Афганістану «Третій тост» за увагу до нашого видання. Передплата  «афганської» газети на січень 2017 року становить 2796  примірників, тираж – 3000.
Детальніше...
 
Вооружённым Силам Украины крайне нужен боевой опыт «афганцев»! Надрукувати Надіслати електронною поштою
В 2016 году в зоне АТО небоевых потерь  было больше, чем боевых. Об этом говорится в официальном ответе Минобороны, опубликованном журналистом Алексеем Братущаком на своей странице в Facebook
Детальніше...
 
На захисті соціальних гарантій ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
verhovna-rada-ukrainy.jpg
Детальніше...
 
Памяти боевого генерала, верного друга «афганцев» Надрукувати Надіслати електронною поштою
voroncov1.jpg10 января 2017 года ушел из жизни  генерал-полковник, председатель Всеукраинского Союза участников войны Владимир Гаврилович ВОРОНЦОВ.
Детальніше...
 
С новым 2017 годом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
newyearvynogradov2017.jpg
Председателю УСВА
Уважаемый Сергей Васильевич!
Дорогие друзья, коллеги, боевые товарищи!
Поздравляю с Новым 2017 Годом!!!
Председатель Ревкомиссии УСВА,
председатель  Днепропетровского городского
объединения ветеранов Афганистана УСВА Ю. В. Виноградов.
Детальніше...
 
З Новим роком і Різдвом Христовим! Надрукувати Надіслати електронною поштою
ny2017.jpgДорогі бойові побратими!
Шановні сім'ї наших полеглих  друзів!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з  Новим 2017 роком і світлим святом Різдва Христового!                                
На превеликий жаль, вже третій рік на сході країни триває війна, не виконуються мінські домовленості, руйнується економіка, збільшується кількість вимушених переселенців та інше.  Народ України, її збройні сили у цій складній ситуації продовжують відстоювати територіальну цілісність і незалежність держави.  
Детальніше...
 
Новорічне вітання Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipronr20161229_1.jpgНовий Рік в оселю Вашу
Хай добро лиш принесе,
Загадайте в ніч бажання,
Справдиться нехай усе.
Грошей буде хай достатньо
На розваги і життя,
Подарує рік прекрасні
Звершення і відкриття.
Детальніше...
 
С Новым Ходом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
У мудрого Соломона на безымянном пальце левой руки было одето золотое кольцо, на котором по кругу стояла надпись: «Все проходит!». Когда что-либо сердило или раздражало Соломона, он приходил на берег моря, смотрел на волны, крутил правой рукой кольцо и все действительно проходило, он успокаивался и уходил.
Детальніше...
 
Піщанка - данина пам'яті загиблим Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnica20161229_1sm.jpgВ переддень 37 річниці початку неоголошеної війни в Афганістані, 23 грудня, у селище Піщанка відбулося урочисте відкриття пам’ятника, присвяченого загиблим воїнам-«афганцям» уродженцям Піщанського району Косташенку Василю Андрійовичу та Ревенку Сергію Мефодійовичу.
Детальніше...
 
30 років Чернівецькій міській організації УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivciusva20161228_1sm.jpg37 років тому, у грудні 1979 року, в Афганістан були введені радянські війська – розпочалась масштабна військова операція. Як наслідок: тисячі загиблих радянських військовослужбовців.
Щоб вшанувати пам'ять воїнів-інтернаціоналістів буковинців у Чернівцях, 23 грудня 2016 року, у  музеї ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників антитерористичної операції, що знаходиться в школі №28, пройшов відкритий урок для учнів і презентація розширеної експозиції.
Детальніше...
 
Всем нам нужен мир Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson20170110_1sm.jpgВ преддверие Нового 2017 года актив Херсонской городской и областной организаций УСВА встретился с семьями погибших. Это уже стало ежегодной доброй традицией – чествовать семьи погибших.
Детальніше...
 
Відкритий лист Київському міському голові, голові КМДА В. В. Кличку Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановний Віталію Володимировичу!
Звертаюсь до Вас з відкритим листом через регіональні засоби масової інформації та інтернет  у зв`язку з неможливістю, всупереч закону, викласти Вам особисто свої заяви  та пропозиції щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 209 - 234 з 4358

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов