Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17846032 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Відбувся відбірковий тур «Оберіга» Надрукувати Надіслати електронною поштою
oberig2017sm.jpgУ Херсонському Палаці молоді і студентів відбувся обласний відбірковий тур ХV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної пісні та поезії «Оберіг». 
Детальніше...
 
Хресна хода з чудотворною іконою Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20170403_1sm.jpg1 квітня після Божественої літургії прихожани храму «Всіх Святих Воїнів», учасники бойових дій у Афганістані, учасники АТО і члени сімей загиблих Дніпровського району столиці пройшли хресною ходою з Чудотворною іконою Богородиці «Піщанська».
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Урядом уточнено порядок фінансування витрат на поховання осіб, які мали особливі заслуги перед Батьківщиною

Кабінет Міністрів України 29 березня, своєю постановою вніс зміни до пункту 7 Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2004 р. № 1445.
Детальніше...
 
Пізнай свій край Надрукувати Надіслати електронною поштою
kovel20170402_1.jpg«Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю і ти побачиш свій шлях у житті. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежки вже рушатимуть у життя твої нащадки...».
Детальніше...
 
В Кривом Роге участники боевых действий требовали соблюдать Закон Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
kr20170331_1sm.jpg29 марта под стенами горсовета за полчаса до начала очередной плановой сессии городского совета состоялась акция, организованная ветеранами Афганистана.
Детальніше...
 
ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВОЇНА-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТА МИКОЛИ МАМАЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
korec20170331_1sm.jpgЗа підтримки міського голови міста Корця Рівненської області Людмили Дмитрук серед міських навчальних закладів відбувся традиційний турнір з міні-футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Миколи Мамая.
Детальніше...
 
Чи необхідно учасникам АТО для безкоштовного проїзду в столичному метро оформити Картку киянина? Надрукувати Надіслати електронною поштою
5492_p_18_img_00011.jpgІз квітня 2017 року проїзд у метрополітені для окремих пільговиків буде здійснюватися лише при наявності Картки киянина. Така новина в багатьох учасників АТО викликала питання: за посвідченням УБД у Метро вже не пропустять?
Детальніше...
 
VIII звітно-виборна конференція Київської обласної організації УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiiv20170330_1sm.jpg10 березня відбулася VIII звітно-виборна конференція Київської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, в якій взяли участь делегати з міських і районних організацій Київщини.
Детальніше...
 
Уряд розширив перелік студентів, яким платитимуть стипендії з 2017 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
Під час засідання уряду 8 лютого були внесені зміни до Постанови Кабміну від 28 грудня 2016 р. № 1045, яка регулює порядок виплат соціальних стипендій студентам вишів.
Детальніше...
 
30 лет Организации ветеранов Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiiv20170329_1sm.jpgЮбилейные торжества по поводу 30-летия самой массовой ветеранской организации Украины начинались прогнозируемо. В связи с финансовыми трудностями по этому поводу проводился не юбилейный массовый съезд, а собранная в половинном составе Рада Организации ветеранов Украины (ОВУ). Поэтому актовый зал гостиницы «Турист», где остановились приехавшие из областных центров ветераны, был скорее на половину пуст, чем на половину полон.
Детальніше...
 
Зустріч поколінь – естафета в майбутнє Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20170329_1sm.jpgВже стало доброю традицією проводити спільно із Шепетівською спілкою ветеранів Афганістану (Хмельницька область) баскетбольний турнір,  присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста В. М. Длужнєвського.
Детальніше...
 
Монетизацию субсидий решили протестировать на жителях Львовской области Надрукувати Надіслати електронною поштою
monetizaciya.jpg     Пилотный проект в Кабмине планируют запустить до 1 июля
     Государство взяло на себя чрезмерные финансовые обязательства, и в этой связи в Кабмине решили запустить введение монетизации льгот на оплату коммунальных услуг, — заявил министр социальной политики Андрей Рева.
Детальніше...
 
Пам’яті справжнього друга ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
oleksiyko_.jpgЇх було три справжніх чоловіки: Віктор Андріанов,  Анатолій Богомолов і Микола Олексійко. Вони залишаються у нашої пам’яті разом, неподільними, бойовою ланкою справжніх державних діячів – патріотів України.
Детальніше...
 
Електронні книги УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) відкриває новий розділ «Електронні книги УСВА», в якому будуть розміщені книги авторів – учасників бойових дій, членів УСВА в електронному вигляді.
Детальніше...
 
Поздравляем с наградой! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kamyanske20170328_1sm.jpgКаменской городской голова А. Л. Белоусов награжден Почетной грамотой Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов).
Детальніше...
 
Відтепер споживачі платитимуть за розподіл газу окремо Надрукувати Надіслати електронною поштою
Під час сьогоднішнього засідання Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, була прийнята постанова, котра зобов’язує споживачів сплачувати абонплату за розподіл газу. Новий платіж треба буде здійснювати щомісяця.
Детальніше...
 
Побратиме, це наша з тобою газета! Надрукувати Надіслати електронною поштою
lotareyatt20170327_sm.jpgШепетівські воїни-інтернаціоналісти виступили з цікавою ініціативою щодо популяризації «афганської» газети.
У далекі 80-ті роки воїни, які брали участь в афганській  війні давали собі клятву – завжди пам'ятати загиблих побратимів та піклуватися і підтримувати їхніх батьків і товаришів.
Детальніше...
 
Положення про участь у змаганнях в Кіровоградської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
znamyanka20170326_1sm.jpg1.Мета та завдання змагань:
- розвиток військово-прикладних видів спорту, їх популяризація серед молоді;
- пропагування здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, патріотичне виховання учнівської молоді;
- відбір кандидатів до збірної команди області на Всеукраїнські змагання з військово-прикладних видів спорту;
- якісна підготовка юнаків до служби в лавах Збройних сил України.
Детальніше...
 
ІМЕНА НА ОБЕЛІСКАХ Надрукувати Надіслати електронною поштою
zv20170326_1sm.jpgКожного разу, коли починаю писати про живих та полеглих воїнів Другої світової війни, схиляю голову і перед пам’яттю живих та полеглих воїнів сучасної війни на сході України, воїнів-«афганців», воїнів, які брали участь в інших бойових діях.
До всіх ставлюся з однаковою повагою, адже кров, яку вони проливали і продовжують проливати, однакового кольору і її ціна однаково висока. Однаково важко їм було покидати домівки, своїх рідних, йдучи на війну, не знаючи чи вдасться повернутися. А тому протиставлення чи виділення окремих категорій воїнів вважаю недопустимим.
Детальніше...
 
Зустріч рівненських «афганців» з школярами Надрукувати Надіслати електронною поштою
tt02sm.jpgУ Рівному в церкві Святого Миколая Чудотворця відбулася зустріч учнів Великожитинської загальноосвітньої школи з учасниками бойових дій в Афганістані, членами міської організації УСВА Анатолієм Мельничуком, Анатолієм Ільчуком, Миколою Гуком та з настоятелем храму митрофорним протоієреєм Іваном Поляницею, який також є учасником бойових дій в Афганістані (на знімку).
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgЛИТВИН Володимир Михайлович  — український політик, голова Верховної Ради України у 2002—2006  і 2008, 2012 роках. 4 липня 2012 року подав у відставку після прийняття Верховною Радою контраверсійного закону «Про засади державної мовної політики», але вона не була прийнята. Голова Народної партії. Герой України (2004).
Детальніше...
 
Популяризації мужності і героїзму українських військових Надрукувати Надіслати електронною поштою
muzj.jpg     Складна воєнна і суспільно-політична обстановка в зоні проведення антитерористичної операції в окремих районах Донецької і Луганської областей вимагають подальшого вдосконалення змісту, характеру та порядку організації військово-патріотичного виховання курсантів і студентів. Ветеранська організація Військового інституту в багатьох випадках виступає ініціатором  з питань впровадження в процес виховання Постанови Верховної Ради щодо популяризації мужності і героїзму українських військових в зоні АТО.
Детальніше...
 
«Декомпресія» обов’язкова для всіх бійців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
5484_p_15_img_0001.jpgЦе допоможе перемкнути організм із «режиму бою» у «режим дому»
Досвід провідних країн світу свідчить, що внаслідок посттравматичних розладів із роками можуть постраждати більше людей, аніж за весь час бойових дій. Про особливу реакцію організму на стреси тих людей, які перебувають під обстрілами, а також про страшні наслідки посттравматичних розладів у разі нехтування лікуванням, розповідає військовий лікар-психіатр Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Андрій Самойленко
Детальніше...
 
Змагання з кульової стрільби, або ще сухий порох в порохівницях Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnycya20170320_1sm.jpgНа базі вінницької школи №27 відбулися районні змагання з кульової стрільби серед учасників бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції та представників сільських рад.
Детальніше...
 
Волейбольний турнір на честь Володимира Проходи Надрукувати Надіслати електронною поштою
   18 березня 1986 року у далекому Афганістані під час знешкодження ворожої міни загинув сержант Володимир Прохода, який народився та навчався в селі Осипенко, Бердянського району Запоріжської області.
Детальніше...
 
Щодо питання пільгового проїзду країнами СНД Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgГолові Комітету Верховної Ради України у справах
ветеранів, учасників бойових дій, учасників
антитерористичної операції та людей з інвалідністю
Трет'якову О. Ю.
Шановний Олександре Юрійовичу!
До мене, як до Голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) надходять численні звернення від інвалідів війни та учасників бойових дій, членів сімей загиблих ветеранів війни з проханням надати допомогу у вирішенні питання реалізації їх права на пільговий проїзд країнами СНД.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 209 - 234 з 4489

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов