Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


22707276 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Урядовий портал
Памяти выдающего сына Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
pamyat_071118_sm.jpg7 ноября 2018 года исполнилось 96 лет с дня рождения Петра Ивановича Шкидченко (07. 11. 1922 г.), участника Великой Отечественной войны, погиб в Афганистане 19 января 1982 года.
Детальніше...
 
На честь загиблого земляка Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitsk_061118_sm.jpg4 листопада у Хмельницькому на футбольному полі ДЮСШ №11 відбувся  фінальний матч з футболу серед команд Хмельницького району на Кубок Олександра Батурка, який загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Відбувся турнір з дзюдо присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Володимира Драченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
tyrnir_061118_sm.jpg2 листопада на базі столичної школи №235 за організацією позашкільного навчального закладу Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» відбувся ХХVІІ відкритий турнір з дзюдо, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Володимира Драченка.
Детальніше...
 
6 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ КИЄВА ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
richnicya_051118_sm.jpgДорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 75-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Детальніше...
 
Відбулися змагання зі спортивного орієнтування на честь Олега Оніщука і Олега Міхнюка Надрукувати Надіслати електронною поштою
zmaganya_051118_sm.jpg19-21 жовтня відбулися ювілейні ХХ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука і Героя України Олега Міхнюка.
Детальніше...
 
Передплата-2019 Надрукувати Надіслати електронною поштою
tt3.gifПобратиме, це наша з тобою газета!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса»  продовжує  передплату на 2019 рік на періодичні видання.
Детальніше...
 
ЗВІТУВАЛИ КРИВОРІЖСЬКІ «АФГАНЦІ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
krivirig_021118_sm.jpg27 жовтня 2018 року в конференц-залі Криворіжського авіаційного коледжу НАУ відбулася звітно-виборна конференція Криворізької міської організації УСВА, в роботі якої взяли участь делегати від усіх районних і первинних організацій.
Детальніше...
 
И музыка лечит ветеранов Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernigiv_021118_sm.jpg1 ноября исполнители патриотических и авторских песен Александр Буренко и Алексей Сидоренко, участники творческой группы «Поколение» Ичнянской районной организации УСВА дали концерт для ветеранов войны, находящихся на лечении в Черниговском областном госпитале.
Детальніше...
 
Турнир по плаванию в честь Владимира Федоренка Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaporizhya_021118_sm.jpg26 октября в бассейне «Байкал» по инициативе Коммунарской районной организации УСВА города Запорожья состоялся турнир по плаванию памяти участника боевых действий в Афганистане  Владимира Федоренко.
Детальніше...
 
Солдаты мира ХХI столетия – 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_011118_sm.jpg26-27 октября в Харькове по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) при поддержки Харьковской облгосадминистрации, областного и городского советов, состоялся ХIII международный творческий фестиваль «Солдаты мира ХХI столетия».
Детальніше...
 
На Івано-Франківщині відбувся турнір з футболу серед ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
28 жовтня з ініціативи Галицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на стадіоні «Колос» міста Галича на Івано-Франківщині відбувся третій районний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений Дню захисника України.
Детальніше...
 
На крилах пам’яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
xarkiv_301018_sm.jpg28 жовтня в Нововодолазькому районному Будинку культури відбувся традиційний фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників.
Детальніше...
 
Урочисте відкриття пам'ятника воїнам-«афганцям» Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_301018_sm.jpg27 жовтня в центрі села I Старовірівки на Харківщині урочисто відкрито  пам'ятник воїнам-«афганцям».
Детальніше...
 
Честь и слава воинам-освободителям! Надрукувати Надіслати електронною поштою
nikolaev_291018_sm.jpg28 октября николаевские воины-интернационалисты, члены их семей и неравнодушные жители города возложили цветы к Мемориалу героического десанта под командованием Константина Ольшанского.
Детальніше...
 
Семінар воїнів-інтернаціоналістів Миколаївської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
mikolaiv_291018_sm.jpg26 жовтня у Миколаївській обласній спілці воїнів-інтернаціоналістів та запасу відбувся семінар з соціального становища ветеранів, учасників бойових дій на території інших держав та з підготовки до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
28 жовтня – 74-а річниця звільнення України від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
vyzvolennyaukr_2018.jpgДорогі ветерани!
Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю з 74-ю річницею звільнення України від фашистських загарбників!   
Бойові дії, широкомасштабні військові операції, опір партизанських загонів відбувалися на теренах України більше трьох років. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, з яких 250 спалено вщент, знищено 16,5 тисячі промислових підприємств, 18 тисяч лікувальних закладів, 33 тисячі шкіл, вузів, технікумів, а також понад 33 тисячі колгоспів, радгоспів, МТС.
Детальніше...
 
Ювілейний турнір пам’яті Сергія Зайчука Надрукувати Надіслати електронною поштою
grycevi20181027_1sm.jpg21 жовтня в селище Грицеві на стадіоні місцевого Вищого художнього професійного училища №19 (Хмельницька область) відбувся десятий ювілейний турнір з міні-футболу на кубок пам’яті полеглого в Афганістані Сергія Дмитровича Зайчука.
Турнір відбувся саме у цьому селище на прохання мешканців та молоді Грицівської об’єднаної територіальної громади, яких підтримала Шепетівська Спілка ветеранів Афганістану.
Детальніше...
 
Вони пішли з життя у мирний час Надрукувати Надіслати електронною поштою
251018_sm.jpgМайже 30 років минуло, як останній радянський солдат покинув афганську землю, та ми і досі не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги воїнів-інтернаціоналістів, які у далекій країні проявили мужність і вірность військовому обов’язку.
Детальніше...
 
Відбувся турнір Шураві на Чернігівщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernigiv_251018_sm.jpg5 жовтня у Борзні пройшов традиційний одинадцятий турнір «Шураві» з міні-футболу серед школярів, присвячений пам’яті Героя України Олега Міхнюка, загиблих в Афганістані та в зоні АТО воїнів-земляків, а також до Дня захисника України.
Детальніше...
 
Встреча боевых друзей Надрукувати Надіслати електронною поштою
odessa_231018_sm.jpgВ Одесской области проживают сотни участников боевых действий, проходивших службу в дивизиях, дислоцировавшихся в разные годы в Болградском гарнизоне. Ветераны выполняли боевые задачи в разных горячих точках мира.
Детальніше...
 
Допомога Волинському обласному госпіталю ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_231018_sm.jpgУ нелегкий час для нашої країни важливо згуртовуватись та допомагати один одному.  Небайдужими до своїх побратимів та синів України, які стали на захист рідної землі, є воїни-«афганці», представники Ратнівської районної організації Волинської обласної організації УСВА.
Детальніше...
 
Допомога волинських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_221018_sm.jpgВолонтери Віталій Лісецький, Олександр Пилипчук та Любава Казмірчук у День захисника України безпосередньо на передовій привітали зі святом наших воїнів і передали їм волонтерську допомогу, зібрану Волинською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану і громадською організацією "Наше місто" з міста Броди Львівської області та всіма небайдужими. 
Детальніше...
 
Тіло й дух гартують з юності! Надрукувати Надіслати електронною поштою
sportekiada_221018_sm.jpgДалі! Швидше! Сильніше! Саме так, перефразовуючи гасло олімпійців, хочеться охарактеризувати настрій, який витав на міському стадіоні під час районної спартакіади серед допризовної молоді.
Тут змагалися юнаки-старшокласники з усіх загальноосвітніх навчальних закладів Хотинщини. Кожен з учасників прагнув якнайкраще виконати свою задачу і вивести команду в лідери. А боролися вони за першість у передбачених програмою індивідуальних видах змагань – метанні гранати Ф-1 на дальність, підтягуванні на перекладині, бігу на 100 і 1000 метрів, а також командному – з перетягування линви.
Детальніше...
 
Шаховий турнір в Магдалинівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro_211018_sm.jpgОстанніми роками в Магдалинівському районі, що на Дніпропетровщині, побільшало любителів різноманітних видів спорту, кількість учасників різних змагань зростає. Звичайно, така тенденція тішить, адже спортивні змагання – це не тільки активний спосіб життя та «бонуси» нашому здоров’ю, це ще і спілкування – живе, справжнє, а не якесь там віртуальне.
Детальніше...
 
XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» Надрукувати Надіслати електронною поштою
hersonfest_191018_sm.jpg12–13 жовтня в Херсоні відбувся черговий XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», в якому взяли участь понад 70 виконавців із Миколаєва, Херсону, Херсонської, Одеської та Запорізької областей, віком від 10 до 70 років.
Детальніше...
 
Відвідання Херсонського обласного госпіталю інвалідів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
herson_191018_sm.jpg11 жовтня напередодні Дня захисника України заступник голови Херсонської облдержадміністрації  В. І. Чабан, заступник голови обласної ради В. В.  Булюк, обласний військовий комісар І. Л. Буднік, голов обласної ооганізації УСВА В. П. Столяр, волонтери та керівники  служб облдержадміністрації  відвідали обласний госпіталь інвалідів війни.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 235 - 260 з 5248

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов