Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17222764 Відвідувачів
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Звернення до голови УСВА С. В. Червонописького Надрукувати Надіслати електронною поштою
Червонописький С. В.
Шановний Сергію Васильовичу!
В сучасній кризовій ситуації в Україні почастились випадки порушення законодавства держави, скоєння кримінальних злочинів відносно членів УСВА. Так, тільки на Херсонщині двічі було скоєно грабежі відносно членів сімей загиблих (Григорової Т.В., Текнеджи Т.С.), розбої та побиття ветеранів учасників бойових дій (Гнідець М.П., Баранов О.М.) та інших.
Детальніше...
 
Маргеловський тримаємо стрій Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20161228_1sm.jpg23-25 грудня 2016 року на базі Полтавського клубу юних десантників «Гвардія» відбулися традиційні обласні змагання військово-патріотичних клубів десантного профілю «Маргеловський тримаємо стрій-2016».
Детальніше...
 
Подарунки дітям «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20161228_1sm.jpgВже стало доброю традицією на день Святого Миколая зустрічатись з малечою із сімей багатодітних та малозабезпечених учасників бойових дій в Афганістані міста Чернівці.
Детальніше...
 
Студентство і армія: історичні зарисовки та сегодення Надрукувати Надіслати електронною поштою
В книзі «З іменем  Святого Володимира» наводяться спогади професора Холодного М. Г., який закінчив наш університет і працював в ньому, про сходку студентів і примусове відправлення їх на військову службу. З різних джерел відомо, що причиною заворушень стала спроба властей зам’яти справу проти двох «білопідкладників» (так називали у студентському середовищі однокурсників-мажорів за їхні білосніжні шовкові підкладки обов’язкових для всіх формених шинелей), звинувачених у скоєнні кримінального злочину.
Детальніше...
 
Перед памятью в строю Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro20161227_1sm.jpgЕжегодно 27 декабря в Днепре ветераны Афганской войны, семьи погибших, представители власти, общественность собираются у памятника  воинам-«афганцам» на набережной, чтобы почтить память солдат.
Детальніше...
 
Відверта розмова про соціальний захист ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
vru.jpg26 грудня 2016 року у Комітеті Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю відбулася робоча нарада з питань соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів з метою обговорення вимог ветеранів війни, які булі висунуті учасниками масової попереджувальної акції під стінами  Верховної Ради України 7 грудня 2016 року.
Детальніше...
 
Згадали минулу війну Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20161226_1sm.jpg25 грудня 2016 року – 37-а річниця введення Обмеженого контингенту радянських військ в Афганістан.  
У цей пам’ятний день представники Української Спілки  ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Київської міської Спілки ветеранів Афганістану, Київської обласної організації УСВА, родини загиблих, ветерани війни, учасники антитерористичної операції, волонтери хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих і померлих бойових друзів. До Всеукраїнського меморіалу воїнам-інтернаціоналістам поклали квіти.
Детальніше...
 
Незабываемая дата Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson20161226_1sm.jpg24 декабря представители Херсонской городской и областной организаций УСВА собрались в Парке Славы, чтобы отметить 37-ю годовщину ввода советских войск в Афганистан.
Детальніше...
 
Обрано новий склад Громадської ради при Службі Надрукувати Надіслати електронною поштою
gromadskarada20161226_1.jpg     У приміщенні Київського міського Палацу ветеранів 16 грудня 2016 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
     Участь у заході взяли працівники центрального органу виконавчої влади на чолі з Головою Служби А. В. Дерев’янком та представники від 36 громадських об’єднань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
Детальніше...
 
ПАМ’ЯТНИЙ ДЕНЬ Надрукувати Надіслати електронною поштою
afganistan.jpg25 грудня 1979 року на численні звернення уряду Афганістану керівництво СРСР прийняло рішення про надання ДРА військової допомоги.
О 15-й годині за московським часом радянські війська перейшли радянсько-афганський кордон через понтонний міст у районі узбецького міста Термеза. Одночасно літаками війсково-транспортній авіації за короткий термін було перекинуто особовий склад і бойову техніку 103-ї Вітебської повітряно-десантної дивізії під командуванням генерал-майора І. Рябченка на аеродроми Кабула і Баграма. Ця повітряна операція була однією з найбільших з часів Великої Вітчизняної війни для Збройних Сил СРСР.
Детальніше...
 
Книга Вдячності та Пошани Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)

КИРИЛІШИН  Петро  Андрійович – голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).
Народився в 1961 р. на Житомирщині. 20 квітня 1980 р. був призваний до лав Радянської Армії. Спеціальність військового зв'язківця набув  у навчальному підрозділі військ зв'язку сухопутних військ ЗС СРСР у Самарканді, потім направлений для подальшого проходження військової служби до Обмеженого контингенту радянських військ у Демократичній Республіці Афганістан.
Детальніше...
 
Перший крок на зустріч «афганцям» Надрукувати Надіслати електронною поштою
dscf0892.jpg19 грудня 2016 року, відповідно до попередньої домовленості з учасниками масової попереджувальної акції ветеранів афганської війни, проведеної  7 грудня 2016 року під стінами Верховної Ради України,  Голова Верховної Ради Андрій Парубій прийняв членів Правління УСВА Сергія Червонописького, Валерія Аблазова, Віктора Волошина, Сергія Лісового, Миколу Приступу та  Віталія Волика – представника ветеранів  МВС України.
Детальніше...
 
Черговий крок назустріч «афганцям» Надрукувати Надіслати електронною поштою
dscf0938.jpg21 грудня голова УСВА Сергій Червонописький провів робочу зустріч з завідувачем секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Наталією Шамбір і заступником завідувача секретаріату Комітету Наталією Мельничук, на якій було конкретно обговорено кожний з пунктів вимог ветеранів.
Детальніше...
 
З Днем народження, ветеранська організаціє! Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20161221_1sm.jpg28-у річницю відзначила одна з найбільших районних організацій УСВА міста Києва – Деснянська районна організація, яка налічує близько 1500 учасників бойових дій, інвалідів війни і членів родин загиблих воїнів.
Детальніше...
 
«Афганский ветер» над седым Днепром Надрукувати Надіслати електронною поштою
afgveter20161221_17sm.jpg17 декабря 2016 года состоялся семнадцатый фестиваль солдатской песни «Афганский ветер». Он прозвучал как гимн памяти, мужеству и миру в родной Украине.
Детальніше...
 
Студентський благодійний ХІ Аукціон надій «Знання дарують крила!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
bal20161221_1sm.jpg15 грудня 2016 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся благодійний бал, організований студентами Університету банківської справи, під час якого були відкриті торги з лотами від відомих українців та студентська лотерея.
В організації підготовці та проведенні Благодійного балу брала участь Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
У НАШИХ ПАРТНЕРІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgtchhu.gifВОЇНИ-«АФГАНЦІ» З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ТЧХУ
Турбота про людей з особливими потребами завжди, в основному, трималася на щирій, добрій волі окремих осіб. І сучасні люди з особливими потребами теж потребують сторонньої допомоги.
Детальніше...
 
Запорожские «афганцы» под стенами Верховной Рады Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaporizhya20161216_1sm.jpg7 декабря 2016 года делегации Запорожского областного и городского объединений УСВА приняли участие в протестной акции, подготовленной Украинским Союзом ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов), под стенами Верховного Рады Украины. Причиной проведения акции стало систематическое невыполнение положений Закона Украины «О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты».
Детальніше...
 
Фінансування ветеранських громадських об’єднань Надрукувати Надіслати електронною поштою
finansgomads.jpg12 грудня 2016 року в інформаційній агенції “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16)  відбувся круглий стіл з питань фінансової підтримки ветеранських громадських об’єднань. Під час заходу пройшла гостра дискусія щодо  обговорення змін до порядку фінансування всеукраїнських громадських організацій ветеранів війни.
Детальніше...
 
Досвід інформаційної роботи в практику військ Надрукувати Надіслати електронною поштою
tsh6sm.jpgВоєнна доктрина України серед викликів у воєнній  сфері визначає  цілеспрямований інформаційний вплив з використанням сучасних інформаційних технологій, спрямований на формування негативного міжнародного іміджу України, а також на дестабілізацію внутрішньої соціально-політичної обстановки, загострення міжетнічних та міжконфесійних відносин в Україні.
Детальніше...
 
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernobl20161213.jpgПам’ятаємо. Шануємо. Вклоняємося
Цього дня в України традиційно відзначається 30- а річниця з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, серед яких багато ветеранів Афганської війни, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
Детальніше...
 
Вінничани біля Верховної Ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnica0161212_1.jpgПредставники громадських ветеранських організацій Української Спілки ветеранів Афганістані Вінницької області взяли участь у мирній попереджувальній акції, яка відбулася 7 грудня 2016 року в місті Києві біля стін Верховної Ради України.
Детальніше...
 
На вірність Вітчизні Надрукувати Надіслати електронною поштою
kovel20161206_1.jpgЗ нагоди 25-ї річниці створення Збройних Сил України, службою у справах дітей Ковельської райдержадміністрації (Волинська область) організовано тематичний захід «На вірність Вітчизні» для учнів ЗОШ І-ІІІ ст. села Велицьк.
Детальніше...
 
Важливий, принциповий збір ветеранів Афганської війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
dscf0881.jpg2 грудня голова Української Cпілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій Червонописький провів селекторну нараду з активом всеукраїнської громадської спілки розширене засідання Правління УСВА з використанням технічних засобів інформації.
Детальніше...
 
6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
1417858380_6.jpgШановні захисники Вітчизни!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил з ювілеєм – 25-ю річницею Збройних Сил України!
Детальніше...
 
Українське військо – головна складова обороноздатності держави Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ветерани Військового інституту беруть активну участь у заходах, що проводяться керівництвом інституту з питань військово-патріотичного виховання майбутніх офіцерів. Серед запланованих заходів 5 грудня відбувся урочистий мітинг з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України. У заходу взяли участь головний старшина Збройних Сил України, учасник миротворчих місій та антитерористичної операції старший прапорщик Олександр Косинський, представники Ради ветеранів інституту та  органів громадськості.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 235 - 260 з 4358

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов