Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20276852 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Пощастило вижити Надрукувати Надіслати електронною поштою
lyalchuk20180214.jpg     15 лютого цього року виповнюється 29 років виведення колишнього Обмеженого контингента радянських військ з Афганістану. Так закінчилась майже десятирічна війна в новітній історії України (25 грудня 1979–15 лютого 1989 р.р.). Через її смертельне горнило пройшли десятки тисяч українських солдат, прапорщиків, офіцерів. Точну їхню кількість встановити неможливо, оскільки призивались на службу в армію з різних населених пунктів тодішнього Радянського Союзу. Понад три тисячі з них загинуло на чужій землі, понад 8 тисяч чоловік було поранено, 86 військовослужбовців пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами.
Детальніше...
 
Дорогі бойові побратими! Надрукувати Надіслати електронною поштою
svch2016_02_11.jpgШановні родини наших полеглих бойових друзів!
        Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
        Тяжкою для всіх нас була майже десятирічна військово-політична спецоперація в Афганістані, але радянські війська не програли жодної операції і покинули далеку країну з розгорнутими бойовими знаменами. Наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. 87 воїнів відзначені високим званням Героя Радянського Союзу, 19 з  них – уродженці України. Десятки тисяч солдатів і офіцерів нагороджені бойовими орденами і медалями.
Детальніше...
 
В Харькове состоялись торжественные мероприятия Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv201802132_1sm.jpg10 февраля в малом зале Харьковского национального театра оперы и балета в честь 29-й годовщины вывода войск из Афганистана и Дня чествования участников боевых действий на территории других государств, состоялись торжественные мероприятия.
Организатор – Харьковский городской Союз ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов).
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Зустріч керівництва Чернівецької облдержадміністрації з учасниками бойових дій на території інших держав

chernivci20180213_1.jpg12 січня напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, в Чернівецької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу.
Детальніше...
 
Традициям верны Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20180213_1sm.jpgВ канун Дня чествования участников боевых действий на территории других государств и 29-й годовщины вывода войск из Афганистана в Харьковском специализированном учебно-воспитательном комплексе имени В. Г. Короленка состоялась традиционная встреча гимназистов с ветеранами войны в Афганистане.
Детальніше...
 
Учасники бойових дій на території інших держав: чи є їм місце в українському суспільстві? Надрукувати Надіслати електронною поштою
dorohov20180213_1sm.jpgЗ наближенням дати 15 лютого  актуалізується тема «афганської» війни.  В суспільстві  піднімаються питання щодо доцільності відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, особливо в масштабі держави. Після Другої світової війни військовослужбовцям прийшлося приймати участь у локальних війнах і військових конфліктах на території 16 іноземних держав. Їх називають воїни-інтернаціоналісти.
Детальніше...
 
Круглий стіл в Тернопільській ОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20180213_1sm.jpg12 лютого в приміщенні Тернопільської облдержадміністрації відбувся круглий стіл за участі першого заступника голови обласної організації УСВА Василя Когута, заступника голови Петра Канака, заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика, заступника голови обласної ради Любомира Крупи і начальників всіх управлінь ОДА з нагоди підготовки та проведення в області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Весомый вклад Церкви Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv20180212_1sm.jpg    Киевские духовные школы и община Афганского храма передали семьям погибших военнослужащих в Афганистане 60 тысяч гривен. Как сообщает Центр информации УПЦ, деньги были переданы председателю Киевского комитета семей погибших военнослужащих в Афганистане Татьяне Лискиной, которая поблагодарила за благотворительность и отметила , что оказанная помощь – весомый вклад Церкви в социальную работу, в частности, с семьями павших воинов в Афганистане.
Детальніше...
 
До 29-ї річниці виведення військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
mikhnyuk20180209_1.jpgПАМ´ЯТАЙМО  ГЕРОЯ!
ПАТ «УКРПОШТА» вшанувало пам’ять МІХНЮКА Олега Івановича, Героя України, одного з керівників Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), нашого бойового побратима – випустивши поштовий конверт накладом 400 000 примірників.
Детальніше...
 
АКЦІЯ ВЕТЕРАНІВ-СИЛОВИКІВ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
akciya20180209_1sm.jpg7 лютого 2018 року відбулася чергова акція ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, «афганців» на захист своїх конституційних прав на гідне життя в своїй рідній країні.
Детальніше...
 
Розширений прес-реліз ветеранських організацій силових структур України щодо пенсійного забезпечення Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановні ветерани та працівники ЗМІ!
Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні та висвітленні 7-го етапу в системі безстрокових публічних протестних мирних акцій ветеранів війни, бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів – захисників України та членів їх сімей із питань захисту прав та свобод ветеранів і в першу чергу щодо пенсійного забезпечення. 
Детальніше...
 
ВОЛИНЯНИ ПОЇХАЛИ НА СХІД ДО ВОЇНІВ АТО З ПОДАРУНКАМИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
volyn20180206_1sm.jpg     2 лютого волонтери від Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану вирушили в Донецьку область, аби підтримати українських бійців на передовій. Їхні поїздки, розповідають волиняни, не тільки гріють душу та серце захисникам Батьківщини, а, подекуди, й рятують життя.
Детальніше...
 
Музею Пам’яті – двадцять п’ять років Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnica20180206_3.jpgВідомо, що кожен музей – це історія. Це історія речей, подій, міст та сіл. Музей Пам’яті – незвичайний музей. Він увібрав у себе історію молодих життів, які трагічно обірвалися на далекій афганській землі.
З Вінницької області у Демократичній Республіці Афганістан проходили службу 3193 земляки. Загинуло 143, з них троє — пропали безвісти. Стаття наукового співробітника музею Людмили Черниш «Війна в Афганістані (1979 – 1989 р.р.) очима її учасників – земляків вінничан», надрукована у науковому збірнику «Подільська старовина», який підготував Вінницький обласний краєзнавчий музей, стала фундаментом створення «афганського» музею. Вона зібрала та упорядкувала інформацію про учасників бойових дій, уродженців Могилів-Подільського району.
Детальніше...
 
Герої не вмирають! Надрукувати Надіслати електронною поштою
maslovv20180206_1.jpg      Говорити з матір'ю загиблого солдата не просто. Судіть самі: яким може бути інтерв'ю з матір'ю, яка втратила сина? Як можна розпитувати про найстрашніше горе для кожної жінки?
     Проте я зважилася поговорити з мамою, яка двічі чекала сина з війни. Перший раз – з Афганської, другий раз – з неоголошеної і ніяк не названої, крім як АТО.
Детальніше...
 
Із покоління обов’язку Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20180206_1sm.jpgМоже здатися, що нині Афганські війна у суспільній пам’яті відійшла на межу забуття, поступившись місцем не менш трагічним подіям нашого сьогодення. Тим паче, що з часу, відколи вона минула, уже зросло ціле покоління, для якого більш важлива проблемна сучасність.
Та все ж для самих ветеранів Афганістану, мабуть, допоки вони живі, та, «чужа» війна буде невід’ємною від їхнього буття. Як і цінності афганського руху, гартовані горнилом тієї пекельної війни.
Детальніше...
 
Вшанували пам'ять героя Надрукувати Надіслати електронною поштою
gaysin20180206_1sm.jpg14 січня 1980 року в Республіці Афганістан на перевалі Саланг у складі десантно-штурмової роти в бою з душманами, загинув уродженець села Степашок Гайсинського району, молодший сержант Петро Кущ. Він став першим, хто відкрив сумний рахунок загиблих в Афганістані з району і з Вінничини загалом.
Детальніше...
 
Решение поехать в Москву на Слёт воинов-интернационалистов - правильное. Это победа. Надрукувати Надіслати електронною поштою


 
Мы сами себе нужны! Надеяться нам не на кого. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
Коляда в Тисмениці. Відео Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
Галичани не забувають про своїх захисників Надрукувати Надіслати електронною поштою
galych20180202_1sm.jpgВже не перший рік триває війна на сході, але галичани не забувають про своїх воїнів, які захищають суверенітет і незалежність України.
Ще у грудні місцеві волонтери, учасники Галицької районної організації УСВА (Івано-Франківська область), звернулися до жителів району, чиї рідні та близькі воюють на сході країни, з проханням допомогти коштами для придбання тепловізора для бійців 8-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
Детальніше...
 
Розробляється обласна програма підтримки ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
if20180202_1sm.jpgЗа дорученням обласної ради в департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася зустріч заступника директора департаменту –  начальника управління соціального захисту населення Людмили Непийводи із головами обласної і міської організацій Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрієм Купчієм і Віктором Омельком.
Детальніше...
 
Навіки в пам'яті земляків Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20180202_1sm.jpgНапередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану в місті Заліщики на Тернопільщині відбувся XXXII традиційний зимовий турнір з міні-футболу пам'яті Валерія Михайловича Луб’янського, який героїчно загинув у 1980 році в Афганістані.
Детальніше...
 
Учасники бойових дій з колядами та щиросердними віншуваннями Надрукувати Надіслати електронною поштою
if20180201_1sm.jpg     Серед десятка гуртів, які протягом різдвяних свят відвідали офіси установ, релігійних та громадських організацій Тисмениці, що на Івано-Франківщині одні колядники відрізнялися особливим колоритом: жінки та музики в українських строях, а чоловіки — в камуфляжній формі. Зустрічаючи їх того дня, мало кому спадало на думку, що це ніяка не периберія, властива для вертепних персонажів та маланки. Просто представники сильної статі вдягнули свою форму, яке для них було щоденним одягом в зоні проведення антитерористичної операції.
Детальніше...
 
Памяти первого космонавта Украины, Героя Украины Леонида Каденюка Надрукувати Надіслати електронною поштою
 kadenyuk.jpg    31 января 2018 года на 68 году жизни скоропостижно скончался первый космонавт Украины, Герой Украины, советник Премьер-министра по вопросам авиации и космонавтики, лётчик-испытатель, кандидат технических наук, член МФКО генерал-майор Леонид Константинович Каденюк.
Детальніше...
 
Юбилей Приазовской ассоциации ветеранов Афганистана Надрукувати Надіслати електронною поштою
    mariupol20180201_1.jpg Два десятилетия назад в Мариуполе была создана Приазовская ассоциация ветеранов Афганистана  (ПрАВА), входящая в состав Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов).  
Детальніше...
 
До уваги прикордонників! Надрукувати Надіслати електронною поштою
prikordonnykyveterany20180130_1.jpgВступне слово
Посібник розроблено за рішенням комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників, при підтримки  Адміністрації  Державної прикордонної служби України з метою надання допомоги військовослужбовцям у відставці, які під час проходження військової служби виконували інтернаціональний обов’язок у Демократичній Республіці Афганістан та на території інших держав, в оформленні запитів на документи що підтверджують право на пільги, встановлені для учасників бойових дій.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 235 - 260 з 4927

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов