Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18833615 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Пам'ять жива, допоки ми пам’ятаємо Надрукувати Надіслати електронною поштою
ratniv20170911_1sm.jpgНапередодні храмового свята у селі Щитинська Воля Ратнівського району Волинської області, районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану увіковічнила пам'ять побратима, учасника бойових дій в Афганістані Миколи Івановича  Сільчука.
Детальніше...
 
Новий Посол і дипломати Афганістану в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
1madelavarsm.jpg       В Україну прибув новий посол Афганістану. 16 червня 2017 року заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Афганістану в Україні Сардара Рахмана Оглы.
     Під час зустрічі було обговорено сучасний стан і перспективи розвитку українсько-афганських стосунків. Значна увага була приділена політичній і торговельно-економічній сферам, а також питанню розширення українсько-афганської договірно-правової бази. У співбесіді було відмічено конструктивна двохстороння співпраця і взаємодія у межах міжнародних організацій.
Детальніше...
 
Відкрито спортивний майданчик у Чернівцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernigiv20170910_1sm.jpgУ Чернівецькому ліцеї №3 з нагоди Дня фізичної культурі і спорту урочисто відкрито спортивний майданчик.
Відкриття спортивного майданчика відбулося за сприяння Чернівецької міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і міської ради.
Детальніше...
 
Пам’ятаймо про загиблих Надрукувати Надіслати електронною поштою
gaysyn20170910_1sm.jpgЛюдська пам'ять – це, мабуть, найцінніше надбання людини, адже завдяки їй, донині у наших серцях живуть близькі нам люди.
Тож, аби ніколи не забути про солдатську дружбу, про роки, проведені у горнилі пекла Афганістану, члени районної спілки ветеранів війни в Афганістані уже другий рік поспіль не зраджують започаткованій традиції – відвідувати полеглих побратимів у день їхньої смерті, яких у нашому районі семеро. Семеро  відважних та мужніх юнаків, які поклали своє життя у чужій державі, виконуючи свій військовий обов’язок.
Детальніше...
 
Робоча зустріч сумських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
1504589108_res_1.jpg4 вересня, відбулася планова робоча зустріч членів правління Сумської обласної організації «СОВЕАФ» (Спілка ветеранів Афганістану) у складі  голови Анатолія Линника та почесного голови Володимира Артюха з головою Сумської обласної ради Володимиром Токарем.
Детальніше...
 
Терміново! Потрібна допомога ветерану Афганістану! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Володимир Миколайович Протас 1964 року народження, учасник бойових дій в Афганістані  (1983–1986), розвідувальний батальон у Баграмі, номер частини 71240, член Сумської обласної організації «Совеаф». Терміново потребує операції на серці.   Необхідність протезування серцевого клапана і шунтування судин, залишилися лічені дні.
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження! Надрукувати Надіслати електронною поштою
img_4915.j1.jpgГолові Харківcької обласної
Спілки ветеранів Афганістану В. М. Рижкову

Шановний Володимир Миколайович!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем народження!
Детальніше...
 
Пенсионная реформа. Какие изменения ждут украинцев Надрукувати Надіслати електронною поштою
Беседы, дискуссии, споры вокруг пенсионной реформы не утихают и в отпускное, каникулярное время. У пенсионеров накопилось много вопросов: чего ждать дальше, как изменится размер их пенсии, не станет ли реформа очередным популистским решением и др. Страсти вокруг пенсионной реформы раздувают и некоторые эксперты, уверяющие, что на самом деле реформа — очередной пиар-ход власти, что фактически пенсионный возраст в государстве повысится. В этом материале «Курьер» даст ответы на наиболее типичные вопросы, возникающие у читателей, и, возможно, даже опровергнет некоторые распространенные слухи.
Детальніше...
 
День пам’яті воїна-«афганця» Сергія Зайчука Надрукувати Надіслати електронною поштою
orlynci20170901_1sm.jpgУ селі Орлинцях на Хмельниччині щороку 22 серпня відзначається  день пам’яті воїна-«афганця» Сергія Зайчука.
Цього року його побратими відвідали могилу свого загиблого товариша, у сільській церкві відбулася панахиду. А також пройшли спортивні змагання, на честь загиблого героя-земляка.
Детальніше...
 
Воздушные шарики заветной мечты Надрукувати Надіслати електронною поштою
denznan20170901_1sm.jpgВпервые школьные праздники прошли без «дежурных» чиновников, псевдоактивистов и «бескорыстных» благотворителей с их незапоминающимися, ничего незначащими речами и пожеланиями.
Главными героями торжеств заслуженно были учителя, школьники и их переполненные искренними чувствами родители, бабушки, дедушки.
Детальніше...
 
1 вересня – День знань Надрукувати Надіслати електронною поштою
1-veresnya.min_.jpgДень знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, друзів. Це свято, яке об’єднує всі покоління.
Детальніше...
 
Уряд змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям Надрукувати Надіслати електронною поштою
kmu30.jpgКабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства оборони України змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Відповідне рішення ухвалене під час засідання уряду 30 серпня.
Детальніше...
 
Пам'ять житиме вічно Надрукувати Надіслати електронною поштою
kopuchuncya_20170830_1sm.jpg26 серпня у місті  Копичинці на Тернопільщині з ініціативи Гусятинської районної організації УСВА відбулися поминальні заходи до 30-ї річниці з дня загибелі в Афганістані Богдана Даниловича Дудика, нагородженого посмертно орденом Червоної Зірки.
Детальніше...
 
Змагання з кульової стрільби до Дня Незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson_20170828_1sm.jpg     У Херсоні в тирі комплексної дитячо-спортивної школи до Дня Незалежності України з ініціативи ветеранів Афганістану відбулися змагання з кульової стрільби.
Детальніше...
 
Ветераны отметили День Независимости Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
dn_20170827_1sm.jpgВ честь 26-й годовщины Независимости Украины киевские ветераны войны, труда и вооруженных сил, участники боевых действий в зарубежных государствах возложили цветы в Парке Славы к Памятнику Неизвестному солдату, сфотографировались у памятников известным партизанским командирам С. А. Ковпаку и А. Ф. Федорову, почтили память всех защитников Отечества.
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем Незалежності! Надрукувати Надіслати електронною поштою
305713.jpgШановні співвітчизники!
Дорогі побратими!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з 26-ю річницею Незалежності нашої держави!
Її становлення відбувається за нашою участю і на наших з вами очах, і ми бачимо, які  випробування проходить наш народ. У зв’язку з ескалацією військових дій на сході країни доводиться обороняти незалежність і суверенітет держави. Знов, на превеликий жаль, гинуть наші громадяни і військовослужбовці, руйнується економіка, збільшується кількість вимушених переселенців, не виконуються мінські домовленості.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 usva_logo.jpg       ОВЧАРЕНКО Петро Павлович – державний діяч України.
        Народився 14 липня 1948 року в Дніпропетровську.
        Освіта: Дніпропетровський державний університет, економічний факультет (1971–1976), економіст; Вища партійна школа при ЦК КПУ (1980–1981).
Детальніше...
 
Зростання пенсій перевищуватиме рівень інфляції Надрукувати Надіслати електронною поштою
345_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpgУряд уже провів попередні розрахунки й отримав дані про суми виплат
Одразу після ухвалення Верховною Радою пенсійної реформи люди відчують перші позитивні результати у вигляді підвищених пенсій. Так характеризує подальші зміни міністр соціальної політики Андрій Рева.
Детальніше...
 
«Безвіз» для ветеранів у дії Надрукувати Надіслати електронною поштою
bezviz20170821_1sm.jpg       15-19 серпня у відповідності з бюджетною Програмою відвідування меморіалів і військових поховань делегація ветеранів війни України, у складі якої було 25 відсотків ветеранів війни в Афганістані, відвідала Республіку Білорусь і Латвійську Республіку.
Детальніше...
 
Станично-Луганской районной организации УСВА – 25 лет Надрукувати Надіслати електронною поштою
subd_stn_herb.png     Жарким летом 2017 года, в напряженной обстановке Станично-Луганская районная организация Украинского Союза ветеранов Афганистана (Луганская область) отметила свое 25-летие.
Детальніше...
 
И отдохнули, и посоревновались Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20170821_1sm.jpg19 августа в предместье села Шляхове на Кирово-Шляховом озере (Харьковская область) состоялся VII традиционный чемпионат по любительской рыбалке среди инвалидов войны в Афганистане.
Детальніше...
 
ПАМ’ЯТІ БОЙВОГО ПОБРАТИМА ОЛЕГА МІХНЮКА Надрукувати Надіслати електронною поштою
mikhnyuk20_08_2014.jpg     20 серпня 2017-го виконується три роки, як героїчно під Луганськом, захищаючі незалежність і суверенітет нашої країни, загинув наш бойовий товариш, заступник голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Герой України Олег Іванович Міхнюк.
Детальніше...
 
Волонтерська допомога від «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20170818_1sm.jpg2 серпня у Тернополі біля меморіального комплексу полеглих воїнів в Афганістані відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Високомобільних десантних військ.
Детальніше...
 
«Афганцы» первичек подводят итоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
belyaevskaya20170818_1sm.jpgБеляевская районная организация УСВА (Одесская область) проводит в первичных организациях отчетно-выборные собрания.
12 августа в первичке Маякского сельского совета отчитывался председатель организации, член правления и, по совместительству, заместитель районного председателя УСВА Сергей Залетов.
Детальніше...
 
Обновленные субсидии: о чем нужно знать Надрукувати Надіслати електронною поштою
subsidii.jpgВ этом году кардинальных изменений в программе предоставления жилищных субсидий не произошло. И все же украинцев ожидают некоторые нововведения, о которых следует знать. О том, как изменилась программа предоставления субсидий в этом году, на брифинге в Доме правительства рассказал директор департамента государственной социальной помощи Министерства социальной политики Украины Виталий Музыченко.
Детальніше...
 
Кубок залишився у господарів Надрукувати Надіслати електронною поштою
buchach_20170808_1sm.jpgУ селі Переволоки Бучацького району на Тернопільщині з ініціативи районної організації УСВА та  за підтримки обласної організації УСВА відбувся традиційний турнір з футболу пам'яті полеглих земляків на війні в Афганістані.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 235 - 260 з 4717

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов