Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19329770 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Укрінформ
Зростають патріотами Надрукувати Надіслати електронною поштою
khmelnickiy20171121_1sm.jpgЗ нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи на Хмельниччині у Грицівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами — ветеранами війни в Афганістані, яка присвячена вшануванню подвигу учасників Революції Гідності.
Детальніше...
 
Кубок Каховки з баскетболу пам’яті О. М. Медведєва Надрукувати Надіслати електронною поштою
kahovka20171121_1sm.jpg19 листопада в спортивній залі ДЮСШ міста Каховки відбулися змагання відкритого розіграшу Кубку Каховки з баскетболу 2017 року серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста О. М. Медведєва.
Детальніше...
 
Андрей Рева рассказал, когда будет рассматриваться законопроект о пенсиях военнослужащим Надрукувати Надіслати електронною поштою
630_360_1454320825-6744.jpgРазработка законопроекта об осовременивании пенсий силовым органам власти и военнослужащим на финальном этапе. Об этом рассказал министр социальной политики Андрей Рева, сообщается на сайте Министерства.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgПЄХОТА Володимир Юлійович — український  політичний діяч, депутат Верховної Ради УРСР 11-го скликання, народний депутат України 2-го, 4-го і 5-го скликань.
Народився 20 червня 1939 року в Харкові. Освіта: Львівський політехнічний інститут (1966), інженер-механік; Академія суспільних наук при ЦК КПРС, економічне відділення (1985), економіст.
Детальніше...
 
План заходів з відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
images38qss2tf.jpg     З метою забезпечення організації на належному рівні відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, а також вшанування громадянського подвигу й мужності учасників  доленосних для України подій восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, а також враховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку, Уряд  утворив Оргкомітет та затвердив план заходів з підготовки та відзначення цього Дня. Відповідний проект розпорядження був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 15 листопада.
Детальніше...
 
Відбувся фестиваль військової авторської пісні Надрукувати Надіслати електронною поштою
 kiyv20171116_1sm.jpg    У Київському міському палаці ветеранів в день пам’яті жертв Першої та Другої світових воєн відбувся III Міжнародний фестиваль військової авторської пісні.
Детальніше...
 
Великі серця маленьких українців Надрукувати Надіслати електронною поштою
lviv20171116_1sm.jpgСергій Науменко ледь-ледь стримував своє хвилювання, щоб не показати своїх почуттів гостям. Бо хоч і прогнозовано, але все ж таки несподівано до нього прямо в лікувальну палату ВМКЦ Західного регіону, завітали учні 3-ї загальноосвітньої школи міста Львова. Разом з багатьма теплими словами вони передали захиснику України запашний галицький каравай і близько 22 тисяч гривень на його лікування.
Детальніше...
 
Турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова Надрукувати Надіслати електронною поштою
kovel20171112_1sm.jpg     У залі Ковельського міського центру «Спорт для всіх» на Волині відбувся традиційний турнір з футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова.
Детальніше...
 
Солдаты мира ХХI столетия Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171112_1sm.jpg26-27 октября в городе Харькове состоялся ХII международный творческий фестиваль «Солдати миру ХХI століття», проводившийся по инициативе Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) и Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана, при поддержки Харьковского областного и городского совета.
Детальніше...
 
Як підтвердити трудовий стаж? Надрукувати Надіслати електронною поштою
У 1990-х я два роки працював на приватному підприємстві, але запису про це в трудовій книжці немає. А через рік мені вже буде 60, настає пенсійний вік. І мені не хочеться, щоб через ці два роки, не записні в трудовій, виникли проблеми з визначенням стажу. Які є шляхи його підтвердження?»
Детальніше...
 
20 лет в едином строю Надрукувати Надіслати електронною поштою
chuguyv20171110_1sm.jpg29 октября в Харьковской области состоялись торжественные мероприятия, в честь 20-летнего юбилея Чугуевской районной организации Украинского Союза ветеранов Афганистана.
Детальніше...
 
Безсмертна слава мужньому солдату Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20171108_1.jpg     6 листопада 2017 року ветерани  Київського університету та Військового інституту спільно з керівництвом  відзначили  74-у річницю визволення Києва і 73-ю річницю звільнення України від нацистських загарбників.
Детальніше...
 
Харьковский песенный фестиваль Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171108_1sm.jpg     26-27 октября в Харькове состоялся XII Международный творческий фестиваль патриотической песни «Солдаты мира XXI столетия».
     Фестиваль основали и проводят воины-интернационалисты, воевавшие в Афганистане. В нем принимают участие участники боевых действий, представители силовых ведомств, моложежь, творческие коллективы из разных регионов Украины и других стран.
Детальніше...
 
Конференція полтавських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20171120_1sm.jpg     21 жовтня відбулася конференція (другій етап) Полтавської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
     У порядку денному – вибори голови і напрями подальшої роботи організації.
Детальніше...
 
6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
vyzvolennyakiyv20171105.pngДорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 74-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Детальніше...
 
Допомога і підтримка захисникам України Надрукувати Надіслати електронною поштою
novomoskovsk20171105_1sm.jpgНещодавно із зони проведення АТО повернулася група новомосковських «афганців» під керівництвом голови Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА Володимира Коваленко.
Детальніше...
 
5 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
rozvidka.jpgДорогі бойові друзі!
      Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю військових розвідників – людей мужньої та однієї з найнебезпечніших професій зі святом – 99-ю  річницею створення військової розвідки і 67-ю річницею створення армійського спецназу!
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження! Надрукувати Надіслати електронною поштою
ablazov20171102_4.jpgЗаступнику голови Української Спілки
ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
В. І. Аблазову

Шановний Валерію Івановичу!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть сердечні вітання з нагоди  Вашого Дня народження!
     Ваш життєвий шлях – зразок мужності та відваги, самовідданості і наполегливості, стійкості духу та чесності і справжньої чоловічої дружби.
Детальніше...
 
З Днем народження! Надрукувати Надіслати електронною поштою
ablazov20171102_1.jpgШановний Валерію Івановичу!
Івано-Франківська обласна організація
Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
вітає Вас з Днем народження!
Успіхів Вам у Вашій роботі, такій нелегкій,
але вкрай необхідній роботі!
Здоров'я Вам і Вашій родині! Благополуччя! Щастя!
Детальніше...
 
Ветерани-«афганці» допомагають захисникам нашої держави Надрукувати Надіслати електронною поштою
if20171102_3.jpg     Ветерани Афганської війни добре знають ціну життя і смерті, для них бойове братство – це не просто слова. Тому вважають справою честі допомагати своїм досвідом і конкретними справами сьогоднішнім захисникам України.
Детальніше...
 
Пісня – це душа народу Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171102_1sm.jpg     28 жовтня  в Нововодолазькому районному Будинку культури на Харківщині, відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», на честь 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і увічненні пам’яті  захисників країни.
Детальніше...
 
Запрошення на традиційну зустріч воїнів-інтернаціоналістів Надрукувати Надіслати електронною поштою
800px-flag_of_the_cis.svg.12.jpgПредседателю Союза ветеранов
Афганистана (воинов-интернационалистов)
Червонопискому С. В.
Уважаемый Сергей Васильевич!
Согласно Приказа Председателя Комитета от 15.08.2017 г. очередное заседание Координационного Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов состоится 17 ноября 2017 г. по адресу: г. Москва, Измайловское шоссе, д.71, к.2Б (Гостиничный комплекс «Измайлово» Дельта-Гамма, ст.м. Партизанская).
Детальніше...
 
День освобождения Украины от фашистских захватчиков Надрукувати Надіслати електронною поштою
mykolaiv20171030_1sm.jpg     В субботу, 28 октября, николаевские «афганцы», ветераны МВД, члены их семей и жители города торжественно отметили 73-ю годовщину освобождения Украины от фашистских захватчиков.
Детальніше...
 
Увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій Надрукувати Надіслати електронною поштою
kmu.jpg     27 жовтня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Валерійовича Розенка відбулося засідання Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій.
Детальніше...
 
Перше засідання Громадської Ради при Міністерстві оборони України Надрукувати Надіслати електронною поштою
gromadskarada20171029_1sm.jpg     26 жовтня відбулося перше засідання Громадської Ради при   Міністерстві оборони України.
     Головою ГР при МОУ обрано генерал-майора  Петра Григоровича Гаращука. Від УСВА до складу ГР при МОУ делеговано заступника голови УСВА Валерія Івановича Аблазова.
Детальніше...
 
До 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
shobotenko20171027.jpgФРОНТОВІ ПОДВИГИ БІЙЦЯ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
Цю історію про свого родича, учасника Другої світової війни Ширченка Василя Степановича мені розповів житель Києва, уродженець селища Чоповичі Житомирської області Микола Миколайович Шоботенко. Частину інформації (про подвиги і нагороди героя) вдалося знайти через веб-сайт «Подвиг народу».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 235 - 260 з 4808

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов