Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20839535 Відвідувачів
Боевое Братство
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
В честь погибших героев Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_011018_sm.jpg25 сентября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде гимназии №34 торжественно открыта мемориальная доска в честь выпускников школы Алексея Владимировича Золочевского и Валерия Николаевича Макарова, погибших в Афганистане.
Детальніше...
 
Бути добрішим... Надрукувати Надіслати електронною поштою
butidobrishim_280918_sm.jpgСтарість – період життя людини після втрати здатності організму до продовження роду та до смерті.
Старість ділиться на декілька коротших періодів життя людини:
– похилий (літній) вік — 61-71 для чоловіків, 56-74 для жінок,
– старечий вік — 71-90 для чоловіків, 74-90 для жінок,
– вік довгожительства — понад 90 років. Загасання функцій організму. Закінчується смертю.
Детальніше...
 
1 жовтня – День ветерана та людей похилого віку Надрукувати Надіслати електронною поштою
denveterana_280918_sm.jpg1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Детальніше...
 
Наш батько Надрукувати Надіслати електронною поштою
280918_sm.jpgПам’яті  відомого правозахисника, учасника історичних подій в Україні і Афганістані Анатолія Михайловича Задворного.
Детальніше...
 
Запрошуємо на конференцію Надрукувати Надіслати електронною поштою
2 жовтня 2018 року Державна служба України у справах  ветеранів війни та учасників антитерористичної операції проводить науково-практичну конференцію.
Детальніше...
 
Гартуємо волю Надрукувати Надіслати електронною поштою
23 вересня у селі  Сидорівка Корсунь-Шевченківського району на Черкащині відбувся обласний захід «Гартуємо волю» присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів  Володимира Андрійовича Горбаня і Володимира Григоровича Линника, які загинули в Афганістані.
Детальніше...
 
Нове видання Надрукувати Надіслати електронною поштою
cherkasi_250918_sm.jpgМоя Весняна осінь
У Золотоніському районі в  Новодмитрівській школі на Черкащині відбулася презентація збірки поезії учасника бойових дій в Афганістані, члена  Національної Спілки журналістів України Анатолія Олександровича Скрипніка «Моя Весняна осінь».
Детальніше...
 
Офіцер – це не професія, це – покликання! Надрукувати Надіслати електронною поштою
250918_sm.jpgЧас невблаганний і вже майже три десятиліття віддаляють нас від 1989 року. Це рік, який став доленосним для тисяч військовослужбовців: 29 років тому в Афганістані закінчилася військово-політична спецоперація Радянського Союзу.
Детальніше...
 
Пам’яті відомого державного діяча і патріота України Надрукувати Надіслати електронною поштою
pamyat_220918_sm.jpg21 вересня на 90-му році життя відійшов у вічність Віталій Андрійович МАСОЛ – відомий державний діяч і політик, мудра, високопрофесійна і щедра душою людина.
Детальніше...
 
На захисті прав ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_210918_sm.jpeg19 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.
Детальніше...
 
22 вересня – День партизанської слави Надрукувати Надіслати електронною поштою
privitanya_200918_sm.jpgДорогі ветерани Другої світової війни!
Від імені Української  Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас і ваші родини з державним святом – Днем партизанської слави!
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ХОМЕНКО Микола Григорович — радянський та український політик, перший глава Адміністрації Президента України (1991—1994).
Народився 20 червня 1934 року в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області. Освіта вища, інженер-електрик, закінчив Український заочний політехнічний інститут, Академію суспільних наук при ЦК КПРС.
Детальніше...
 
Акція «афганців» під посольством Сполучених Штатів Америки Надрукувати Надіслати електронною поштою
usa_190918_sm.jpg18 вересня Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела протестну акцію під посольством Сполучених Штатів Америки.
Детальніше...
 
Турнир «Отваги–2018» Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_190918_sm.jpg12 сентября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) состоялся VII открытый областной турнир по дзюдо памяти воина-интернационалиста Владимира Киселя, награждённого тремя медалями «За отвагу». 
Детальніше...
 
Зустріч бойових друзів Надрукувати Надіслати електронною поштою
rzhishchev_180918_sm.jpg7 вересня у місті Ржищів на Київщині відбулася президія Київської обласної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів). 
Детальніше...
 
Передплата-2019 Надрукувати Надіслати електронною поштою
logo_tt.gifПобратиме, це наша з тобою газета!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» повідомляє, що з 1 вересня роозпочато передплату на 2019 рік на періодичні видання.
Детальніше...
 
Афганістан – наш біль Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivtsi_170918_sm.jpg14 вересня біля монументу воїнам-інтернаціоналістам Хотинщини на Буковині  відбулася година пам'яті «Афганістан наш біль».
Детальніше...
 
Вшанували пам'ять героїв Надрукувати Надіслати електронною поштою
170918_sm.jpg28 серпня представники Гайсинської районної спілки ветеранів війни в Афганістані на чолі з її головою Володимиром Свіріпою відвідали могили загиблих побратимів О. Г. Дмитрука в селі Мелешків і В. В. Гнилиці в  селі Зятківці.
Детальніше...
 
Запрошуємо на Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» Надрукувати Надіслати електронною поштою
140918_sm.pngШановні побратими!
12-13 жовтня 2018 року в Херсонському Палаці молоді і студентів відбудеться ХVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», учасниками якого вже протягом багатьох років є військовослужбовці, працівники правоохоронних органів України, учасники  бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, курсанти та студенти навчальних закладів і творча молодь.
Детальніше...
 
У столиці вшанують подвиг підпільників Другої світової війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
091318_sm.jpgДо Дня партизанської слави, який відзначають щорічно 22 вересня, у столиці відбудеться мітинг, тематичні зустрічі, уроки, лекції, бесіди тощо. На виконання Указу Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 у Київській міської державній адміністрації затверджений відповідний план заходів. Про це повідомили в прес-службі КМДА.
Детальніше...
 
Партизанський велопробіг Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitchina_091318_sm.jpg9 вересня у Шепетівці на Хмельниччині відбувся  велопробіг, в якому взяли участь більше півсотні шанувальників цього виду спорту і був  присвячений Дню партизанської слави, який відзначається 22 вересня на державному рівні.
Детальніше...
 
«Велодрайв» на Кам’янеччині Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitsk_091318_sm.jpg23-26 серпня на Кам’янеччині біля села Суржинці (Хмельницька область)  відбулися  змагання з велотуризму на  Кубок України.
Детальніше...
 
Участники боевых действий имеют право на льготный проезд по удостоверению Надрукувати Надіслати електронною поштою
110918_sm.jpgЛицо, имеющее инвалидность первой группы в связи с ранением, полученным при выполнении интернационального долга, обратилась в суд с иском к автоперевозчику о возмещении морального вреда в связи с отказом водителя рейсового автобуса обеспечить льготный проезд.
Детальніше...
 
Допомога нашим захисникам Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil_110918_sm.jpgГолова Тернопільської обласної організації УСВА Сергій Лісовий з бойовими побратимами Романом Лотецьким, Ігорем Сендзіком і членом Спілки Богданом Дацко  в черговий раз доставили гуманітарний вантаж нашим військовослужбовцям в зону проведення Операції Об’єднаних Сил.
Детальніше...
 
Плекати майбутніх захисників Надрукувати Надіслати електронною поштою
070918_sm.jpgНині перед українською школою і педагогами стоїть важливе завдання формування національно свідомих громадян, справжніх патріотів нашої Батьківщини. І значна роль у цьому відводиться предмету «Захист Вітчизни». Саме його викладачі, а це переважно колишні військовослужбовці, знають, як розв’язати цю проблему.
Детальніше...
 
На честь героя-прикарпатця Надрукувати Надіслати електронною поштою
ivanofrankivsk_070918_sm.jpg30 серпня 2018 року в селі Яблуниця Яремчанської міської ради на Івано-Франківщині на фасаді загальноосвітньої школи урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Василя Романовича Романчукевича, який героїчно загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 27 - 52 з 4993

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов