Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18280798 Відвідувачів
Урядовий портал
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій Надрукувати Надіслати електронною поштою
kmu.jpg     27 жовтня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Валерійовича Розенка відбулося засідання Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій.
Детальніше...
 
Перше засідання Громадської Ради при Міністерстві оборони України Надрукувати Надіслати електронною поштою
gromadskarada20171029_1sm.jpg     26 жовтня відбулося перше засідання Громадської Ради при   Міністерстві оборони України.
     Головою ГР при МОУ обрано генерал-майора  Петра Григоровича Гаращука. Від УСВА до складу ГР при МОУ делеговано заступника голови УСВА Валерія Івановича Аблазова.
Детальніше...
 
До 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
shobotenko20171027.jpgФРОНТОВІ ПОДВИГИ І ЛЮБОВ СОЛДАТА
Кожного разу, коли починаю писати про живих і полеглих воїнів Другої  світової війни, схиляю голову перед пам’яттю живих і полеглих воїнів сучасної війни на сході України, воїнів-«афганців», воїнів, які брали участь в інших бойових діях, оскільки з великою повагою ставлюсь і до їх подвигів, а відтак не можу і їх не згадати в сьогоднішній обстановці, бодай декількома словами.
Детальніше...
 
На захисті прав ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgНа звернення голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) С. Червонописького до голови Верховної Ради України А.  Парубія, відповідно до рішення Правління УСВА, щодо поновлення прав на пільги для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною надійшов лист від голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю О. Третьякова.
Детальніше...
 
Пам'ять на віки Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20171026sm.jpgВетерани-«афганці» Тернопільщини Петро Канак, Микола Андрусишин і Івано-франківщини Ігор Калиняк і Василь Пилипів вже тридцять третю осінь зустрічаються на могилі свого бойового побратима і друга Ореста Гальчука у селі Сапова Теребовлянського району, який загинув 18 жовтня 1984 року.
Детальніше...
 
Ми діти козацького роду Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin20171023_1.jpgЗ нагоди  Дня  захисника України, Дня українського козацтва, 75-ї річниці створення УПА на Волині працівники служби у справах дітей Ковельської райдержадміністрації, Ковельської міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану та учасники АТО організували та провели для молоді та школярів Тойкутської громади  спортивно-туристичну естафету «Ми діти козацького роду».
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpg       ПАЛАМАРЧУК Анатолий Васильевич – генерал-майор в отставке.
       Родился 4 августа 1944 года в селе Ставичаны Славутского района Хмельницкой области.   
       Образование: Ташкентское танковое училище, 1964, Академия бронетанковых войск Москва, 1977,  военная академия Генерального штаба ВС СССР, Москва, 1987. 
Детальніше...
 
Відбулося правління сумських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
summy20171023_1sm.jpg20 жовтня відбулося засідання правління Сумської обласної організації «Совеаф» (Спілка ветеранів Афганістану).
У роботі правління взяли участь голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Герой України, Червонописький Сергій Васильович, заступник голови Ревізійної комісії УСВА Литвинов Олександр Вікторович і депутат Сумської обласної ради Бояринцев Олег Анатолійович.
Детальніше...
 
Соревнуются юные дзюдоисты Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171023_1sm.jpg21 октября по инициативе Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) Шевченковского района Харькова, совместно с ДЮСШ № 7 на базе общеобразовательной школы №125 состоялся турнир по дзюдо, посвящённый Дню защитника Украины.


Детальніше...
 
Співпраця молоді та досвідчених військових Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20171023_1sm.jpgНа території Шепетівської ЗОШ №1 на Хмельниччині відбувся відкритий військово-спортивний вишкіл «Шепіт міста», в якому взяли участь молодь віком 15–17 років.  
Організувала цей вишкіл громадська організація «ОТГ–23», вихованці якої впродовж багатьох років займаються військовою справою у позашкільний час. Планували та готувалися ще з середини весни. Задля цього власними силами відновили полосу перешкод. Матеріалами допомагали місцеві благодійники, а от працювали діти усі гуртом.
Детальніше...
 
Наша історія. Військовій операції «Анадир» – 55 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
kuba20171020_1sm.jpgЗ жовтня 1962-го по листопад 1963 року над світом нависла реальна загроза ядерної війни через спроби США придушити соціалістичну революцію на Кубі. Але завдячуючи могутності та військовому потенціалу Збройних Сил колишнього СРСР, а також зусиллям політиків і дипломатів, тоді вдалося вирішити протиріччя мирним шляхом і загасити цей складний виток напруги.
Детальніше...
 
ВЕТЕРАН ВОЙНЫ ВО ВЬЕТНАМЕ ВИКТОР МАЛЕВАННЫЙ: «С ВЬЕТНАМЦАМИ МЫ БЫЛИ БОЛЬШИМИ ДРУЗЬЯМИ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
vietnam20171020_1sm.jpg       В. А. Малёванный – ветеран войны во Вьетнаме: «Во Вьетнаме мы пользовались непререкаемым авторитетом и всеобщим уважением».
       В 1955-м, в 17 лет, Виктор Малеванный поступил на учёбу в Гомельское военное радиотехническое училище ПВО, по окончанию которого направлен для прохождения воинской службы в Киевское объединение ПВО. В 1968 году окончил Киевское высшее радиотехническое училище войск ПВО по специальности «военный инженер по радиотехнике». Затем служил на офицерских должностях в различных регионах страны, защищая воздушные границы.
Детальніше...
 
Ювілей Рівненської міської організації УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
rivne20171020_1sm.jpg12 жовтня Рівненська міська організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) відзначила 30-у річницю з дня свого створення.
Детальніше...
 
Відбулось нагородження священиків та волонтерів, які допомагають в зоні АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20171019_9sm.jpg       17 жовтня у столичному Свято-Воскресенському храмі пам’яті загиблим та ветеранам Афганістану  відбулося урочисте нагородження священнослужителів та волонтерів, які відзначилися своїми заслугами у духовному та соціальному служінні на передовій. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Центр інформації УПЦ.
Детальніше...
 
«Оберіг» – 2017 Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson20171019_1sm.jpg14–15 октября  в Херсонском  областном Дворце молодёжи и студентов  состоялся финал юбилейного XV Всеукраинского фестиваля военно-патриотической песни и поэзии "Оберіг".
Детальніше...
 
Свято у Деснянському районі столиці Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyivdesn20171017_8sm.jpg14 жовтня у пам’ятника воїнам-«афганцям» в Деснянському районі  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих і привітати ветеранів війни, військовослужбовців Збройних Сил, учасників АТО з Днем захисника України.
Детальніше...
 
В Запорожье обновлен памятник воинам-«афганцам» Надрукувати Надіслати електронною поштою
zp20171017_1sm.jpg     В Запорожье после реконструкции состоялось торжественное открытие. памятника «Воинам погибшим в Афганистане и локальных войнах за рубежом».
Детальніше...
 
День захисника України на Дніпропетровщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro20171017_1sm.jpg13-14 жовтня 2017 року відповідно до ініціативи Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і рішення правління Дніпропетровського обласного об’єднання ветеранів Афганістану УСВА на території Дніпропетровської області було проведено цілий ряд заходів до державного свята – Дня захисника України, за участі міських, районних і обласної організації ветеранів Афганістану.
Детальніше...
 
Доля вибрала нас Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyv20171017_1sm.jpg     З нагоди Дня Захисника України  відбувся традиційний Київській фестиваль військово-патріотичної пісні «Доля вибрала нас».
     Урочистий захід організований Київською міською Спілкою ветеранів Афганістану за сприяння посольства Палестини в Україні, відбувся у Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, залу якого заповнили ветерани війни в Афганістані, учасники АТО, сім'ї загиблих, старшокласники шкіл, діти школи-інтернату з Пущі-Водиці, курсанти ліцею їм. Івана Богуна, військовослужбовці та їхні сім'ї.
Детальніше...
 
Оказали помощь боевому побратиму Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171014_1sm.jpgНа сегодняшний день на учете в Харьковском городском Союзе ветеранов Афганистана состоит 27 инвалидов войны первой группы.
У многих из них прогрессируют тяжелые формы заболеваний, таких как рассеянный склероз, проблемы с почками, позвоночником, инсульты. Все они нуждаются в постоянном постороннем уходе и особом внимании к себе. Многие из них практически не выходят из своего дома.
Детальніше...
 
На выставке хризантем Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171017_1sm.jpg13 октября активом Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов), при поддержке благотворительного фонда Фельдмана, для членов семей погибших и ветеранов войны в Афганистане была организована экскурсия в Харьковский Экопарк.
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
goncharenko2017101_1.jpgГолові Київської міської Спілки ветеранів Афганістану
М. М. Гончаренку.

Шановний Миколо Миколайовичу!
Від Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди Вашого  ювілею – 50-річчя з  Дня народження!
Детальніше...
 
УРОК МУЖЕСТВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20171013_1sm.jpgВ канун празднования Дня защитника Украины в Харьковской специализированной школе №108 прошел урок мужества.
По приглашению директора школы Людмилы Николаевны Закипной на урок мужества к школьникам  пришли заместитель председателя Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана Геннадий Иванович Ломакин и руководитель национально-патриотического военно-спортивного клуба «Маргеловец» Дмитрий Николаевич Гурин. со своим заместителем Гуриной Юлией Евгеньевной.
Детальніше...
 
Запрошуємо відвідати фотовиставку Надрукувати Надіслати електронною поштою
shvab20171013_1sm.jpg«92-а окрема механізована бригада. Мужність. Відвага. Честь.»
12 жовтня, напередодні Дня захисника України,  у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого  відкрилась виставка фоторобіт Олександра Маматова, присвячена службово-бойовій діяльності 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.
Детальніше...
 
14 жовтня – День захисника України! Надрукувати Надіслати електронною поштою
denzahysnykavytchizny.jpgШановні захисники Вітчизни! Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю всіх захисників різних поколінь і різних подій з Днем захисника України!
Це свято вияв глибокої поваги до тих, хто своєю мужністю і героїзмом на фронті і в тилу захистив країну в роки Другої світової війни, відстоював її інтереси у локальних війнах і військових конфліктах на теренах інших країн, хто сьогодні захищає незалежність і суверенітет на сході України.
Детальніше...
 
Захисник Херсонщини Надрукувати Надіслати електронною поштою
kherson20171012_1sm.jpg     10 жовтня в Херсоні стартувала ІІ спартакіада «Захисник Херсонщини», присвячена Дню захисника України і 26-й річниці Збройних Сил України.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 27 - 52 з 4577

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов