Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16835244 Відвідувачів
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Укрінформ
Міністерство оборони
Вітаємо бойового побратима! Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20170308_1sm.jpgПравління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Полтавського обласного відділення УСВА щиро вітає свого бойового побратима, голову громадської  організації   «Учасники бойових дій  Шевченківського району м. Полтави» Володимира Павловича Корнійчука з заслуженою державною нагородою – орденом «За заслуги» третього ступеня.
Детальніше...
 
Николаевские «афганцы» приняли важное решение Надрукувати Надіслати електронною поштою
    4 марта состоялось заседание правления Николаевского областного Союза воинов-интернационалистов и запаса (НОСВИиЗ), на котором подведены итоги работы за прошедший год, утвержден план мероприятий на 2017 год. 
Детальніше...
 
Пам'ять кличе до сердець Надрукувати Надіслати електронною поштою
novovodolazk201703072_6sm.jpg     З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану у Нововодолазькому районному Будинку культури (Харківська область) відбувся урочистий концерт.
Детальніше...
 
Мій біль – Афганістан Надрукувати Надіслати електронною поштою
novovodolazk20170307_2sm.jpg     У актовому залі Нововодолазького БДЮТ у рамках районного етапу обласної конкурсу дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан» відбулась виставка малюнків учнів Нововодолажчини та вихованців зразкового об’єднання юних художників «Колорит».
Детальніше...
 
Боротьба за Кубок «Північ Хмельниччини» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 khmelnickiy20170307_1sm.jpg   24-26 лютого на базі Великорішнівського НВК відбулися змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді «Північ Хмельниччини», присвячені пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.
    Змагання стали, безперечно, однією з найбільш яскравих цьогорічних подій узимку, які відбулися у світі спорту Хмельницької області.
Детальніше...
 
Турнір пам’яті Ігоря Сущинського Надрукувати Надіслати електронною поштою
if20170307_1sm.jpg     19 лютого  на базі Єзупільського НВК Тисменицького району Івано-Франківській області відбувся баскетбольний турнір, присвячений пам’яті уродженця Єзуполя Ігоря Сущинського загиблого у Афганістані.
Детальніше...
 
З Міжнародним жіночим днем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
20170308.jpgМилі жінки!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом – 8 Березня!
Ви завжди оточуєте близьких людей любов'ю та увагою і, незважаючи на численні турботи, даруєте спокій і щастя, ділитеся своїм теплом, надихаєте на подвиги, творчість, працю. Ви – наш надійний тил і повсякденна опора.
Детальніше...
 
На захисті соціальних гарантій ветеранів війни і родин загиблих воїнів Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgГолові Верховної Ради України
ПАРУБІЮ А. В.
Шановний Андрію Володимировичу!
Відповідно до домовленості, яка була досягнута під час Вашої зустрічі з членами Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 19 грудня 2016 року, Верховною Радою України здійснюються кроки щодо законодавчого забезпечення соціального захисту сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані.
Детальніше...
 
Война в Афганистане глазами современной молодёжи Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkov20170305_1sm.jpg24 февраля по инициативе Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) Шевченковского района города Харькова на базе Харьковского национального педагогического университета им. Г. С. Сковороды совместно с художественно-графическим факультетом и кафедрой изобразительного искусства прошла вторая выставка-конкурс рисунка «Война в Афганистане глазами современной молодёжи».
Детальніше...
 
Громадська рада при Службі обговорила важливі питання Надрукувати Надіслати електронною поштою
28 лютого  у  Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України (м. Київ, вул. Грушевського, 30/1) відбулося позачергове засідання Громадської ради при Державній службі України у  справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
Детальніше...
 
Киянка року Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyanka20170303_1sm.jpg     З нагоди Міжнародного жіночого дня у Київському академічному Молодому театрі відбувся загальноміський захід, під час якого відзначили жінок за вагомі здобутки в професійній і громадській діяльності.
Детальніше...
 
Запрошуємо взяти участь у чемпіонати України з шахів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Північний міжрегіональний сектор у Чернігівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції запрошує всіх бажаючих учасників АТО взяти участь у чемпіонаті України з шахів та шашок-64 серед учасників бойових дій.
Детальніше...
 
У Чернівецької області відбулися змагання з різних видів спорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivci20170302_1sm.jpgОсь вже доброю традицією повелося до дня виводу військ з Афганістану проводити в Чернівецькій області ряд  спортивних змагань з різних видів спорту.
Детальніше...
 
Болить і досі всім Афганістан… Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20170302_1sm.jpgДо Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав учні 9-го класу Шепетівської загальноосвітньої школи №3 разом зі своїм класним керівником Тетяною Петрівною Окунєвич підготували вечір-реквієм «Болить і досі всім Афганістан».
Детальніше...
 
Болградские «афганцы» провели турнир по бильярдному спорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
bolgradb20170302_1sm.jpg25-26 февраля в Болграде (Одесская область) состоялся III турнир по бильярдному спорту «Боевое братство», посвященный годовщине вывода советских войск из Афганистана.
Детальніше...
 
Турнир по мини-футболу среди ветеранов Надрукувати Надіслати електронною поштою
bolgrad20170302_1sm.jpgВ минувшие выходные в спортивном зале Болградской ДЮСШ (Одесская область) состоялся районный турнир по мини-футболу среди ветеранов, посвященный 28-й годовщине вывода советских войск из Афганистана.
Детальніше...
 
На захисті соціальних прав ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgПрем`єр-міністру України
Гройсману В. Б.
Віце-прем`єр-міністру-міністру  
регіонального розвитку ,будівництва  
та ЖКГ України
Зубку Г. Г.
Шановний Володимире Борисовичу!
До мене, як до голови Української Спілки ветеранів афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) надходять чисельні звернення від ветеранів війни та членів сімей учасників бойових дій стосовно фактичного скасування пільг ветеранам війни при встановленні невиправдано високих житлово-комунальних тарифів, які до того ж необґрунтовано підвищуються організаціями, які нараховують і оформлюють відповідні платіжні документи.
Детальніше...
 
«НАЩАДКИ ШУРАВІ – 2017 р.» Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20170301_1sm.jpgТрадиційно до Дня вшанування учасників бойових дій на території різних держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану громадська організація «Учасники бойових дій Шевченківського  району м. Полтави» , ПООО ветеранів ВДВ «Союз десантників»  разом з молодіжним клубом  юних десантників «Гвардія» провели військово-спортивні змагання пам'яті загиблих десантників – полтавчан Коротуна Сергія  та Срібного Олега.
Детальніше...
 
В Харькове состоялся турнир по дзюдо Надрукувати Надіслати електронною поштою
kharkiv20170301_1sm.jpgВ городе Харькове стало доброй традицией в февральские дни проводить различные мероприятия, посвящённые выводу советских войск из Афганистана. Как правило, в это время проходит много встреч ветеранов со школьниками и студентами, где молодёжь может узнать правду о тех героических событиях.
Детальніше...
 
Психолог на війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
bta5ooscaaaqcpm.jpg_large_1.jpgВ умовах гібридної війни  стає особливо актуальним формування психологічної готовності особового складу до ведення бойових дій, психічної стійкості військовослужбовців до негативних чинників бойової обстановки та інформаційно-психологічного впливу противника. Вирішення цього важливого завдання залежить від офіцерів-психологів, від їх фахової та методичної підготовки, від того, як якісно та сумлінно виконують вони свої функціональні обов’язки. 
Детальніше...
 
Волейбольний меморіал на Івано-Франківщині Надрукувати Надіслати електронною поштою
tysmenyca20170228_1sm.jpg     Згуртувавши довкола волейбольного меморіалу в Тисменицькому районі Івано-Франківської області  чимало прихильників здорового способу життя, організатори, серед яких районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану, Тисменицька районна рада фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки Тисменицької районної державної адміністрації та районної ради, вже сьомий рік поспіль демонструють патріотизм та згуртованість щодо вшанування світлої пам’яті краян: Володимира Себедина із Підлісся, Петра Майстра зі Старих Кривотул, Ігоря Сущинського з Єзуполя, Михайла Присяжнюка зі Слобідки та Ігоря Костюка із Лисця, які загинули в Афганістані.
Детальніше...
 
Пам’яті Афгану Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka20170228_1sm.jpgХокейний поєдинок між командами міст Шепетівки та Славути, присвячений 28-й річниці виведення радянських військ з Афганістану закінчився з рахунком 21:12 на користь шепетівчан. Уже судячи з такого розгромного рахунку, не важко здогадатися, що  події на льодовому майданчику розвивалися бурхливо.
Детальніше...
 
Змагалися «афганці» і ветерани АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20160228_1.pngУ районному центрі Гусятині на Тернопільщині з ініціативи районної організації УСВА за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранських організацій, пам'яті полеглих земляків на Афганській війні.
Детальніше...
 
Зустріч бойових побратимів у Великій Багачці Надрукувати Надіслати електронною поштою
poltava20170228_1sm.jpgУ Великій Багачці на Полтавщині відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-у річницю виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Пісні, опалені війною Надрукувати Надіслати електронною поштою
4.pngНа долю кожного покоління випадають випробування, бо час обирає своїх героїв, тих, хто зі зброєю в руках йде виконувати  свій військовий, громадський, патріотичний обов’язок. Про цих героїв, про їх мужність і самовідданість складають пісні. Це пісні, які опалені полум’ям війни…
Детальніше...
 
У колі бойових побратимів Надрукувати Надіслати електронною поштою
volyn20170227.jpg19 лютого у спортзалі Велимченської школи було людно. Всі зібралися на змагання з волейболу за кубок Миколи Заліпи — воїна-інтернаціоналіста, якого посмертно нагороджено орденом Червоної Зірки.
У змаганнях взяли участь команди сіл Датинь, Велимче, Кримне та селища Стара Вижівка.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 27 - 52 з 4272

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов