Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19057370 Відвідувачів
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Пам’яті командира «Альфи» Надрукувати Надіслати електронною поштою
В обласному центрі Волині, на будинку по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 1, з'явилася меморіальна дошка Героя Радянського Союзу, генерал-майора, командира знаменитої «Альфи», голови правління Асоціації ветеранів війни в Афганістані Віктора Карпухіна.
Детальніше...
 
Был ветеранским вожаком Надрукувати Надіслати електронною поштою
 24 февраля ушел из жизни активный участник Великой Отечественной войны, генерал-лейтенант в отставке ВАЛЕНТИН АЛЕКСЕЕВИЧ АНАСТА СИЕВ, председатель совета Организации ветеранов Украины, народный депутат Украины третьего и четвертого созывов. Совет Организации ветеранов Украины, ветераны войны, труда и военной службы глубоко скорбят по поводу преждевременной кончины заслуженного защитника Отчизны, верного сына народа.
Детальніше...
 
Відлуння подій Надрукувати Надіслати електронною поштою
20 років потому
       Широко відзначили 20-річчя виведення радянських військ з Афганістану на Львівщині. Ще напередодні у старовинному центрі Львова, у державному історичному музеї, було відкрито виставку під назвою «Афганістан болить в моїй душі». Зал, в якому зібрано зразки зброї, військового одягу і спорядження, численні фотографії та інші експонати, вже відвідало багато жителів і гостей міста, особливо молоді.
Детальніше...
 
Турнір пам'яті Ігоря Сущинського Надрукувати Надіслати електронною поштою
8 лютого двадцять другий рік підряд в смт. Єзуполі Тисменицькому районі Івано – Франківської обл., серед шкільних команд проводиться районний турнір з баскетболу, присвячений пам’яті Ігоря Сущинського, який загинув в Афганістані, та 20-тій річниця виводу військ з Афганістан.
Детальніше...
 
Презентація книги «Обпалені війною. Афганістан (1979-1989)» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Сьогодні на Тернопільщині проживає близько 2500 учасників бойових дій в Афганістані. Доля провела їх далекими і стрімкими дорогами серед похмурих скель  Афганістану, охрестила їх вогнем і порохом чужої війни. Жахливим болем відгукнулася вона в серцях матерів і батьків, сестер і наречених. Ненаситний молох неоголошеної війни поглинув тисячі молодих життів. Сумна статистика афганської війни не обминула і Тернопільщину : 46 наших земляків загинули, 2 пропали безвісти, 46 повернулися з війни інвалідами, 9 дітей залишилися без батьківського тепла, більше 300 стали інвалідами після війни та 120 чоловік померло вже в мирний час внаслідок поранень, контузій та різних захворювань. Такий рахунок виставив  Афганістан тернополянам.
Детальніше...
 
Герою України, легендарному розвіднику Березняку Є. С.! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Вельмишановний Євгене Степановичу!
   Від Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею — 95-річчя з Дня народження! Учасники бойових дій в Афганістані та воїни-інтернаціоналісти України висловлюють Вам щиру шану та вдячність за героїчні подвиги в роки Великої Вітчизняної війни та в повоєнні роки. Час віддаляє нас від тих подій, змінилися устрії та кордони колишньої могутньої держави, захисту якої Ви доклали сил та здоров'я. Але пам'ять про війну до цих пір відлунюється в серцях мільйонів українців. Ваш життєвий шлях - це зразок самовідданості та наполегливості, стійкості духу, чесності і справжньої чоловічої дружби.
Детальніше...
 
Чи варто піднімати вікову планку? Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Світова фінансова криза спонукає чиновників багатьох країн задуматися, як виконувати програми пенсійного забезпечення. У цьому аспекті поновлені дискусії на тему збільшення віку при виході на пенсію.
Сьогодні в Україні існують такі норми - 60 років для чоловіків і 55 - для жінок. Хоча є ще пільгова категорія осіб, а таких в Україні близько двох мільйонів, котрі йдуть на пенсію раніше на 5-20 років. Це також неабиякий привід для дискусій: за яких умов повинні надаватися пільги?
Детальніше...
 
Україна вшанувала воїнів-інтернаціоналістів. Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)до 20-річчя виведення радянських військ з Афганістану зініціювала та провела велику кількість заходів, які широко висвітлені засобами масової інформації. Наводимо моніторингове дослідження інформації щодо “афганської” теми в ресурсах тільки інформаційного агентства “Укрінформ” і тільки за півтора місяці нинішнього року. Цю інформацію (другий блок – з фотоматеріалами) можна не тільки деталізувати, викликавши на інтернет-сайті Укрінформу, але й скласти загальне уявлення щодо розмаху  заходів по їх формі та змісту в цілому по Україні.
Прес-служба УСВА
Детальніше...
 
В честь 20-летия вывода советских войск из Афганистана. Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Прошло 20 лет со дня окончания той, уже далекой афганской войны. До сих пор идут споры об ее итогах и последствиях. Не вдаваясь в эту дискуссию, одно можно сказать определенно и бесспорно – те, кто в ней участвовал, в своем большинстве показали образцы стойкости, мужества, самоотверженности. Они честно выполнили свой воинский долг и вернулись на Родину победителями. Как на всякой войне были горькие потери. Среди не вернувшихся с той войны, тех, кто сложил головы, были 15 наших земляков-севастопольцев. Их имена увековечены на памятнике, расположенном в центре города, в сквере воинов-интернационалистов. В их память и в память всех, кто участвовал в военных конфликтах в Афганистане и в других зарубежных странах, в Севастополе прошел целый ряд мероприятий, посвященных этой знаменательной дате.
Детальніше...
 
Чи треба так? Надрукувати Надіслати електронною поштою
 15 лютого 2009 року виповнилося двадцять років від дня виведення радянських військ із Афганістану. Напередодні у Палаці культури «Україна» з цієї нагоди було проведено урочистий захід, де вшановували ветеранів-афганців тієї безглуздої війни. Відкрили захід голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький і гості з Росії — відомий колишній командувач 40-ї армії Борис Громов і Герой Радянського Союзу Руслан Аушев.
Детальніше...
 
Василь Шевченко: "Економіка - це романтика у жорстких рамках" Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Двадцять з гаком років тому військовий комісар Маньківського району Черкаської області, переконуючи Василя Шевченка вступати до одного з військових училищ, навів «залізний» аргумент: «Я в тобі, Василю, хочу бачити генерала»... Гострий армійський розум досвідченого військового комісара знав, як стимулювати худорлявого хлопчину в складному і непередбачуваному світі. Життя юнака складалось по-різному, проте не пішов Василь стежкою військового - сьогодні це перший заступник міністра транспорту та зв'язку України.
Кажуть, що побут людини в чомусь обов'язково відображає його характер.
Детальніше...
 
Тема 20-річчя закінчення Афганської війни на прикладі заходів у Згурівському районі Київської обл. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Детальніше...
 
Сергей ЧЕРВОНОПИСКИЙ: «Проблемы у ветеранов те же, что и у большинства обычных граждан Украины» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Неожиданный поворот случился в программе «Шустер-live» (ТРК «Украина»), прямой эфир которой состоялся в минувший понедельник. Едва редакторы упомянули среди значимых событий недели 20-летие окончания афганской войны - последней из войн советской эпохи,- как постоянный участник передачи известный журналист Евгений Киселев тут же обрушился с нападками на лидера украинских интернационалистов, генерал-майора Сергея Червонопиского. Киселев с пафосом принялся вещать, что не может простить Червонопискому того, как он, будучи участником съезда народных депутатов СССР, сорвал выступление Андрея Дмитриевича Сахарова.
Детальніше...
 
Первый национальный Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Леонид Кравчук, первый украинский президент, — об опасности централизации власти, водителях и секретаршах с депутатскими значками и возможностях детей первых лиц страны. 75-летний политик ответил на вопросы читателей сайта Корреспондент.net
Детальніше...
 
Святошинський район столиці вшанував пам’ять полеглих у Афганській війні. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 17 лютого 2009 року у Святошинському районі столиці на вулиці Чорнобильській відбулося урочисте відкриття пам’ятника воїнам, які загинули в Афганістані.
Детальніше...
 
Музейні експoнaти як пoсвятa вoїнaм Надрукувати Надіслати електронною поштою
У місті Гайсин є народний музей ветеранів війни в Афганістані. Його відкрили у лютому 1999 року на честь 10-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Він був на той час першим за своїм статусом в регіоні й Україні. Ідея його створення належить голові районної спілки ветеранів Афганістану, кавалеру ордена Червоної Зірки підполковнику Руслану Мушиманському. Особливо багато зробили для будівництва учасники бойових дій Петро Стецюк, Сергій Канишин, Микола Рябокінь, Микола Мельник, Василь Іщук, Вадим Тептюк.
Детальніше...
 
Гвоздики на граніті Надрукувати Надіслати електронною поштою
 15 лютого, в день християнського свята Стрітення, до пам'ятника загиблим у локальних війнах їхні рівненські побратими приносять вічнозелену ялинову гірлянду та живі квіти. Цього року афганці неодмінно покладуть до гранітного монумента 20 гвоздик: адже два десятиліття тому для радянських солдатів та офіцерів завершилася чужа, афганська війна...
З-поміж інших виділяються дві постаті, які йдуть, міцно тримаючись під руки і ніби побоюючись втратити одна одну. Бойові побратими Сергій Зінич та Петро Шевчик ходять так завжди. Адже за скельцями тонованих Сергієвих окулярів - вічна пітьма... Там, у далекому Кандагарі, війна відібрала у танкіста Зінича Богом даний дар бачити цей нехай і не завжди справедливий, а інколи й жорстокий світ.
Детальніше...
 
Останнім вийшов прикордонник Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Про участь радянських військ у війні в Афганістані написано багато. Здається, чогось нового не додаси до цієї трагічної сторінки історії. Проте виявляється, що в ній є чимало маловідомих фактів. Наприклад, не всі знають, що там воювали і прикордонники. Більше того, останнім покинув цю державу представник 5-ї моторизованої маневреної групи Тахта - Базарського прикордонного загону.
Детальніше...
 
Білий халат проти афганських куль Надрукувати Надіслати електронною поштою
У 1986 році у Людмили БЄЛКІНОЇ було двоє синів, молодший щойно пішов до першого класу. І раптом - направлення до Афганістану, цілковита несподіванка і страх.
Детальніше...
 
"Візьміть мене в Афганістан!" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Чернігівець генерал-майор Микола ВОЛКОВ - один з тих наших співвітчизників, кому довелося пройти через пекло афганської війни. Бувало, що виховані у військово-патріотичному дусі юнаки мало не марили, аби потрапити до
Афганістану, та згодом в суспільстві з'явилося чимало думок з приводу доцільності й справедливості тих дій. Депутат Чернігівської обласної ради Волков має щодо цього власну думку.
Детальніше...
 
Афганські щоденники: "у горах Гіндукушу" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Крізь горнило афганської війни пройшли 2876 закарпатців. Із них 53 загинули, чотири зникли безвісти, понад сто померли вже повернувшись. Володимирові Хорькову, який воював в Афгані з листопада 1981-го до листопада 1983 року, пощастило вижити й повернутися додому. Нині колишній майор очолює Ужгородську міську організацію Соціалістичної партії України. Із ним напередодні річниці виведення військ із Афганістану ми розмовляємо про події, яких ветеран ніколи не забуде.
Детальніше...
 
Уманські афганці не здають позицій Надрукувати Надіслати електронною поштою
Уманська ветеранська організація ще у 1999 році була визнана найкращою в області й досі не здає своїх позицій.
Детальніше...
 
"Що я роблю тут, на чужині?" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Це питання не раз собі задавав, перебуваючи в Афганістані, молоденький радянський солдат, уродженець гуцульського села Верхній Березів Петро Баранський.
Детальніше...
 
Рейс на Кабул Надрукувати Надіслати електронною поштою
Двадцять три роки тому для Анатолія Фоміна закінчилися жахи афганської війни: він вижив і повернувся додому. Але повоєнне життя складалося аж ніяк не безхмарно.
Детальніше...
 
"Вдень ми ділилися з ними солдатським пайком... а вночі "духи" виходили проти нас зі зброєю" Надрукувати Надіслати електронною поштою
"Не навчальна, а справжня..."
Щорічно, починаючи з 1979 року й до дня виведення радянських військ, по кілька чоловік відправляли з Тростянця до Афганістану. Віталій Поляковський прибув у Кандагар, де вже відбули свій строк служби два його земляки, Олександр Віленський та Олександр Марченко.
Детальніше...
 
Ветерани-афганці: 20 років миру Надрукувати Надіслати електронною поштою
Кандагар, Саланг, Кабул, Джелалабад... Ці назви міцно й на довгі роки засіли у пам'яті тих, хто хоча б раз прокладав по них воєнні маршрути. Що пам'ятають ті люди, які пройшли ту війну, чим живуть вони зараз? Чи їх все ще непокоять афганські сни?.. Ці запитання напередодні роковин виведення радянських військ з Афганістану "Товариш" задавав ветеранам з різних регіонів України.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > В кінець >>

Всього 4239 - 4264 з 4768

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов