Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19091868 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Встречи, выставки... Надрукувати Надіслати електронною поштою
 18 декабря 2008 года состоялась встреча ветеранов афганской войны с учащимися средней школы   13, где также была организована выставка экспонатов Музея. В книге отзывов ребята оставили немало записей, выражая благодарность за все увиденное и услышанное. На встрече выступили участники боевых действий в Афганистане Мыльников В.Л., Гнесный С.Е., Бородин Ю.С., Мырза В.М., Костюк С.В., Селезнева Т.В., участник боевых действий в ЧССР Шпетюк М.Г., матери погибших Долматова Л.П., Заец З.Р., вдова погибшего Нужина Н.Ю. Они поделились своими воспоминаниями о войне.
Детальніше...
 
25 грудня – чергова річниця початку неоголошеної Афганської війни. Надрукувати Надіслати електронною поштою
   25 грудня 2008 року виповнилося 29 років з того часу, коли радянські війська на прохання уряду Афганістану ввійшли у цю гірську країну.
  У той час ніхто не міг подумати, що ввід військ стане початком неоголошеної війни, яка буде тривати біля 10 років і яка принесе великі людські втрати серед військовослужбовців 40 армії і афганського населення. На превеликий жаль і сьогодні в Афганістані не спокійно, гинуть люди, руйнується економіка, немає взаєморозуміння між різними етнічними верствами населення.
Детальніше...
 
Афганський біль закарбували в камені... Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У 1989 році, з виводом Радянських військ, офіційно закінчилося протистояння на афганській землі. Але це лише для істориків... Бо ж та війна назавжди залишилася в душах тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, бойових побратимів, синів...
Олег Тітаренко, Віктор Коновал, Василь Хамко, Валерій Кравченко — повернулися на Україну лиш в цинкових домовинах. Це звичайні звенигородські хлопці, випускники школи, що сьогодні носить ім’я Тараса Шевченка, життя яких з невеликим розривом у часі забрав Афганістан, віддавши навзамін їхнім рідним лиш довічні тугу та сльози.
Детальніше...
 
Засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Надрукувати Надіслати електронною поштою
 ImageВідповідно до рішення Президії Української Спілки ветеранів Афганістані (УСВА) у  Вінниці відбулося засідання правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані на якому обговорювалися заходи, щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 20-ти річчя виведення військ колишнього Союзу РСР з території Афганістану.
Вперше ювілейна дата річниці виведення військ з території Афганістану відзначається відповідно до Указу Президента України та розпорядження Кабінету Міністрів на державному рівні. 
Детальніше...
 
Севастопольцам, погибшим в Афганистане, посвящается. Надрукувати Надіслати електронною поштою
   21 декабря в спортивном клубе Черноморского Флота РФ состоялись соревнования на кубок Автономной республики Крым и города - героя Севастополя по контактному каратэ, посвящённые памяти наших земляков - севастопольцев, погибших в Афганистане. Соревнования прошли накануне памятной даты - 25 декабря 1979 года, когда советские войска были введены на территорию Афганистана.
Детальніше...
 
Конференція Рівненської обласної організації УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
21 грудня 2008 року в м.Рівне відбулась 6-та звітно-виборча Конференція Рівненської обласної організації УСВА.
Детальніше...
 
ШАХОВИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ НА КИЇВЩИНІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Відповідно до плану заходів з підготовки і відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан 17–19 грудня традиційно в Ржищівському професійному ліцеї відбувся шаховий турнір пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Мулявки А.А. та Бондара Б.Г. серед учнів професійно-технічних закладів Київської області, учнівської молоді міста та дорослих ветеранів шахових баталій міста Ржищів та районів області.
Детальніше...
 
“Афганский ветер” над седым Днепром Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В Днепропетровске прошел 10-й Всеукраинский фестиваль солдатской песни
Этого события вот уже столько лет подряд с нетерпением ждут и город, и участники,  которые съезжаются к нам из разных уголков Украины. Потому что каждый фестиваль - встреча боевых друзей, дань мужеству, памяти, чести, воинскому долгу. Они  - в песнях тех, кто уцелел на беспощадной афганской войне,  и однажды, с огромным облегчением сменив автомат на гитару, не расстается с ней и сейчас. Ведь именно песня, искренняя, откровенная, до боли выстраданная на выжженной солнцем и пулеметным огнем земле, согревает души и сердца, помогает в трудную минуту.
Детальніше...
 
Правовий департамент МО України роз'яснює Надрукувати Надіслати електронною поштою
Один місяць, як сорок днів
- Які особливості зарахування до вислуги років на пільгових умовах періоду проходження військової служби у дисциплінарному батальйоні?
Детальніше...
 
Інформація щодо пенсійного забезпечення сімей військовослужбовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України з числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб визначаються згідно з Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 року N 2262-XII (далі - Закон).
Детальніше...
 
Б.Громов провел заседание Исполкома «Боевого Братства» Надрукувати Надіслати електронною поштою
На прошлой неделе, в здании правительства Московской области в Красногорске состоялось заседание Исполкома Всероссийской общественной организации ветеранов «Боевое Братство», которое прошло под председательством ее руководителя, губернатора Московской области Бориса Громова.
Детальніше...
 
«Шутка ли, прожить сто лет!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ці слова з ноткою гумору сказала в день свого ювілею Олександра Іллівна Андрєєва.
Зранку учасники фольклорного дитячого ансамблю Нерубайського Будинку культури під керівництвом Дідур В.В. прийшли до імениннці заспівати вітальних пісень. Працівники сільської ради Ткаченко В.С., Дідок Н.Ю., Палієнко Н.П. від усієї душі поздоровили ювілярку, вручивши їй квіти та подарунки. По-дитячому раділа Олександра Іллівна гостям, запрошуючи їх до столу.
Детальніше...
 
Рецепты мира и стабильности в Афганистане. Роль ШОС в поиске путей афганского урегулирования. Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Проблема нынешнего состояния и перспектив антитеррористической кампании США в Афганистане вызывает, как известно, значительное беспокойство и ее непосредственных участников, и заинтересованных в урегулировании афганской проблемы сторон. Результатом этой кампании стали новая активизация террористических группировок, многократный рост производства наркотиков, нелегальной миграции, незаконной торговли оружием и других угроз безопасности самого Афганистана и всех стран Евразийского континента. Поддержка движения сопротивления – талибов, Исламской партии Хекматиара и других сил, составляет не менее трех четвертей взрослого населения страны.
Детальніше...
 
Восстанавливать здоровье стало комфортнее! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Лежать в больнице – малоприятное занятие, никто не спорит. Но если для лечения созданы все условия, и выздоровление наступает быстрее.
Детальніше...
 
Российские СМИ уже увольняют Черномырдина Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Вчера российские интернет-СМИ сообщили о скорой отставке посла России в Украине Виктора Черномырдина и назначении на его место героя афганской войны, генерала Бориса Громова (губернатор Московской области). Якобы представление на его назначение поступит в российский парламент уже на этой неделе. Но наши источники пока не готовы подтвердить сей факт, хотя и признают, что предпосылки для слуха имеются.

Детальніше...
 
Наши в Ираке Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Альфа» в Багдаде! Мало кто знает: спустя три года после вывода украинского контингента из Ирака местным террористам-смертникам и боевикам противостоит спецназ нашей СБУ, охраняя посольство и тех, кто в нем работает.
Детальніше...
 
Анонс. Анонс. Анонс. Надрукувати Надіслати електронною поштою
  25 грудня о 12.00 в агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, присвячена 100-річчю з дня народження В. П. Маргелова, генерала армії, легендарного десантника номер один, уродженця Дніпропетровська. Спогади про знаменитого «дядю Васю» від воїнів-десантників радянського часу доповнять носії маргеловських традицій при розбудові українських Збройних Сил, всі командувачі аеромобільних військ: Віктор Савечко, Анатолій Раєвський, Іван Якубець, Сергій Лісовий. Оскільки 25 грудня – ще й чергова річниця введення радянських військ у Афганістан, то ПК веде голова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький.
 
ОСНОВА ВІЙСЬКА Надрукувати Надіслати електронною поштою
Міністр оборони Юрій Єхануров підписав наказ «Про створення системи багаторівневої підготовки сержантського і старшинського складу Збройних сил України». Ним запроваджується система багаторівневої підготовки цих військовослужбовців, яка здійснюватиметься за базовим, середнім та вищим рівнями, повідомляє управління прес-служби військового відомства.
Детальніше...
 
Пам’яті шанованої в УСВА людини Надрукувати Надіслати електронною поштою
    13 грудня 2008 року на 77 році життя зупинилося серце Вехтєва Віталія Євдокимовича – нашого старшого товариша, батька загиблого в Афганістані офіцера, голови Дніпропетровської обласної ради сімей військовослужбовців, які загинули в Афганістані, члена Правління УСВА. Воїни-інтернаціоналісти у всі роки існування в Україні організованого афганського руху завжди могли розраховувати на батьківську підтримку, мудре слово і зважені підходи у вирішенні ветеранських проблем з боку цієї авторитетної людини.
  Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), сім’ї загиблих в зарубіжних війнах і конфліктах, всі ті, хто знав, працював з Віталієм Євдокимовичем висловлюють щирі співчуття сім’ї, рідним і близьким покійного у зв’язку з тяжкою втратою.
  Світла пам’ять про Вехтєва Віталія Євдокимовича назавжди залишиться в наших серцях.
Президія УСВА.

 
«Афганська» конференція в Закарпатті Надрукувати Надіслати електронною поштою
13 грудня в Ужгороді відбулася звітно-виборна конференція Закарпатської територіальної організації УСВА. У діловій, полемічній розмові взяли участь представники всіх місцевих організацій громадського об’єднання. Новим головою ЗТО УСВА обрано Шейдіка Артура Івановича, який до цього працював заступником голови організації. Головою Ревкомісії одностайно залишено Лохаївського Сергія Івановича.
В роботі конференції взяли участь представники місцевої влади, від УСВА – голова Ревізійної комісії Сіроштан Володимир Григорович.
Пресс-служба УСВА

 
Проїзд ветерана праці у міському транспорті Надрукувати Надіслати електронною поштою
Лист Олександра Кутового з м. Черкаси щодо реалізації ветеранами праці права на безплатний проїзд у міському транспорті загального користування розглянула заступник директора Департаменту державного соціального захисту населення Мінпраці – начальнику відділу Н. Коренєва:
Детальніше...
 
Залповый огонь по государственному бюджету Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Временная следственная комиссия (ВСК) ВР по вопросам выяснения обстоятельств поставки в Грузию украинской военной техники подвела итоги своей деятельности и пришла к выводу, что оружие экспортировалось с нарушением норм украинского законодательства, по бросовым ценам, а техническую помощь грузинским военным оказывали украинские специалисты. Об этом в эксклюзивном интервью «2000» рассказал глава комиссии, народный депутат от ПР Валерий КОНОВАЛЮК.
Детальніше...
 
Україна вшановуватиме учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Надрукувати Надіслати електронною поштою
Більше 300 військовослужбовців та працівників ЗС України, які безпосередньо брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, проходять службу та працюють у Збройних Силах України.
14 грудня Україна вшановуватиме учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей зимовий день було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

Детальніше...
 
Дбаємо про майбутнє війська Надрукувати Надіслати електронною поштою
Для школярів міста Сімферополя в окремій береговій артилерійській групі Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України влаштували День відкритих дверей. В гості до артилеристів завітало близько 500 сімферопольських школярів та студентів професійних училищ, повідомляє Управління прес-служби МО України.
Детальніше...
 
Хто робить мафію безсмертною? Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У газеті «Україна молода» за 12 грудня 2008 року було опубліковано статтю «Чия земля? Губського!!!», в якій викладено факти незаконних оборудок із землею та причетність до них народних депутатів України — Богдана Губського, Ігоря Савченка та інших. Ця публікація змусила мене надіслати депутатське звернення Президентові України Вікторові Ющенку.
Я неодноразово звертався до Вас та керівників правоохоронних органів держави, в яких наводив конкретні факти земельних афер та інших порушень чинного законодавства за безпосередньою участю або прикриттям високопосадовців, у тому числі й народних депутатів.

Детальніше...
 
ЧЕРНОМЫРДИНА ЗАМЕНИТ ГРОМОВ? Надрукувати Надіслати електронною поштою
Депутат Госдумы и директор Института стран СНГ Константин Затулин подтвердил возможность скорой отставки Чрезвычайного и Полномочного Посла России в Украине Виктора Черномырдина и назначения на этот пост губернатора Московской области Бориса Громова.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > В кінець >>

Всього 4343 - 4368 з 4774

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов