Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21700263 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Тільки протягом минулої доби екіпажі 56-го окремого вертолітного загону ЗС України сил Місії ООН у Ліберії провели в африканському небі більше 17 годин, виконавши дві льотні зміни та здійснивши ротацію вертольота Мі-8 на майданчику Грінвілл

 Протягом минулої доби екіпажі 56-го окремого вертолітного загону ЗС України, який виконує миротворчі завдання Місії ООН у Ліберії, відлітали дві льотні зміни – денну і нічну. Крім того, відбулася ротація одного Мі-8 на майданчику Грінвілл.
Так, під час першої льотної зміни, за планом центру керівництва авіаційними операціями Місії, по два екіпажі транспортно-бойових гелікоптерів Мі-8 та бойових Мі-24 виконували польотні завдання з патрулювання кордонів країни, перевезення особового складу та військових спостерігачів Місії і доставки гуманітарних вантажів до важкодоступних населених пунктів Ліберії. Крім того, екіпажі двох вертольотів знаходилися у 30-хвилинній готовності за відповідною командою виконати завдання керівництва Місії з надання допомоги, рятування постраждалих чи негайно вилетіти у будь-яку точку країни.
Детальніше...
 
Діти війни повинні відстояти свої права якщо не в суді, то шляхом публічного протесту! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Заява ВГО "Захист дітей війни"
Не зробивши для людей, які підпадають під статус дітей війни, абсолютно нічого, а тільки наобіцявши «золоті гори», фактично використавши цих людей в період передвиборчої кампанії 2007 року, Юлія Тимошенко просто обдурила людей. Цього року уряд позбавив дітей війни безкоштовного проїзду і пільг на комунальні послуги. Нагадаємо: в Бюджеті-2008 поставлена умова: у разі, якщо дохід дитини війни перевищує 790 гривень, то права на пільги вона втрачає. В той час як сьогодні більшість дітей війни мають дохід більший, ніж визначив уряд. Натомість Кабмін начебто "підкупив" дітей війни доплатою до пенсії у розмірі 47 гривень. В той час як відповідно до закону її розмір має становити щонайменше 124 гривні.
Детальніше...
 
Зворотня сила законів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Верховна Рада ухвалила постанову "Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення". Цей документ під реєстраційним номером 3556 від 25.12.2008 року, за думкою розробників, має стабілізувати фінансування системи пенсійного забезпечення, і якщо парламентарії його ухвалять, то економія коштів становитиме близько 6 млрд грн на рік.
Детальніше...
 
Фаховість, помножена на ентузіазм Надрукувати Надіслати електронною поштою
Які завдання стоять нині перед колективами військових музеїв? Які орієнтири їхньої діяльності? Що найбільше хвилює музейників і які в них плани? Ці та багато інших питань обговорювали учасники науково-практичного семінару "Діяльність Центрального музею Збройних Сил України як головного військового музею в дослідженні і збереженні пам'яток військової історії України".
Детальніше...
 
Пенсії будуть забезпечені кожному Надрукувати Надіслати електронною поштою
Днями завершено фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за січень. Загальна сума видатків становила 13,2 млрд грн. Це дало змогу забезпечити виплату пенсій 13,7 млн осіб.
Завершено вже й друкування виплатних документів на виплату пенсій у лютому. Його фінансування розпочнеться з 2-го, а виплата пенсій - з 4 лютого. Загалом пенсії у 2009 році виплачуватимуться вчасно і в повному обсязі кожному пенсіонерові. Це підкреслив учора на брифінгу голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.
Детальніше...
 
«Мама, я вернулся!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Комитет по взаимодействию с силовыми структурами РАСО продолжает Всероссийскую памятную акцию «Мама, я вернулся!», посвященную 20-й годовщине со Дня вывода советских войск из Афганистана
В Центральном музее Великой Отечественной войны прошло заседание Совета Московского городского отделения Всероссийской общественной организации ветеранов «Боевое братство», посвященное 20-й годовщине со Дня вывода советских войск из Республики Афганистан, в котором принял участие Комитет по взаимодействию с силовыми структурами Российской Ассоциации по связям с общественностью. 
Детальніше...
 
МЕНІ ТЕПЕР СНЯТЬСЯ “АФГАНСЬКІ” СНИ... Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Хоча Хмельницький не вважають кінематографічним містом, останні кілька років тут можна вважати підйомом аматорської кінодокументалістики. До недавнього часу у цьому жанрі про себе заявляли люди, які були, як мінімум, журналістами інших напрямків, і працювали вони колективно. Але щоб “непрофесіонал”, та ще й сам-один? Адже Олег Ніколаєв професійно займається іншою, хоча й спорідненою, справою: фотографією. Проте... Сміливий задум, фотоапарат і невеличка цифрова камера в умілих руках, кілька десятків відзнятих касет, комп’ютер і три місяці безперервної роботи, від якої у того комп’ютера буквально плавилися шлейфи – і перед нами документальний фільм про учасників Афганської війни, від якого неможливо відірватися, не переглянувши до останнього кадру.
Детальніше...
 
Соціальні виплати забезпечені Надрукувати Надіслати електронною поштою
На сьогодні немає підстав для невиплат соціальних видатків. Про це повідомив днями заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук на селекторній нараді з головами облдержадміністрацій з питань виплат пенсій, зарплат та грошового утримання працівників бюджетної сфери.
Детальніше...
 
Уроки истории Надрукувати Надіслати електронною поштою
    20-летие вывода Ограниченного контингента советских войск (ОКСВ) из Афганистана - серьезный стимул для анализа уроков истории на фоне антитеррористической операции международных сил в Афганистане (ISAF-далее ИСАФ). Определенная упрощенность изложения обусловлена стремлением не обронить основную нить рассуждений в нюансах и деталях.
Детальніше...
 
Здорові сили українського спорту – проти рейдерства та корупції Надрукувати Надіслати електронною поштою
   28 січня 2009 року в Національно-інформаційному агентстві “Укрінформ” відбулася прес-конференція на тему “Діти, інваліди та ветерани спорту самостійно протидіють проявам рейдерства та корупції”.
Представники громадського руху “Планета сильних” та міська благодійна організація “Дитячий оздоровчо-спортивний клуб “Мала флотилія” висвітлити на прес-конференції ситуацію знищення  та рейдерського захвату дитячо-юнацької спортивної бази на Трухановому острові в Києві.
Детальніше...
 
ЗНАМЯ «АФГАНЦЕВ» ДОБРОПОЛЬЯ ПОБЫВАЛО НА ЭЛЬБРУСЕ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Близится 15 февраля 2009 года, двадцатая годовщина вывода советских войск из Афганистана. В Доброполье, небольшом  шахтерском городке в Донецкой области,  к этой дате начали готовиться загодя, причем нестандартным образом. Предоставим слово журналисту, пишущему на шахтерскую тематику, участнику боевых действий в Афганистане (ММГ-2, г. Ташкурган, в/ч 2099) Юрию Мурованному:
Детальніше...
 
Українські військові лікарі надали хірургічну допомогу колишньому генералу моджахедів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У афґанській провінції Гор, де у складі литовської Групи з відновлення цієї провінції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афґаністані виконують завдання офіцери українського миротворчого персоналу, й до цього часу проживають люди, які брали участь у війні 1979 – 1989 років як на стороні моджахедів, так і на боці прихильників тодішнього прорадянського уряду Афґаністану.
Детальніше...
 
Справи ветеранські Надрукувати Надіслати електронною поштою
Суть проблеми - не в коштах! А в чиновницькому сумлінні
Цьогоріч Україна відзначатиме знаменні в своїй історії дати. 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-ту річницю виведення військ з Афганістану. Та не менш актуальну, з огляду на виховання прийдешніх поколінь, - 65-ту річницю визволення України від фашистських загарбників. В обох випадках держава вшановуватиме своїх захисників-героїв. Ті, кому доручено активізувати ці події, намагаються підтримати славетні традиції та донести до українського суспільства правду минулих років. Сприятимуть цьому й ветеранські громадські організації.
Детальніше...
 
Актуальне інтерв`ю. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Людмила Денісова: "Уряд гарантує дотримання усіх соціальних стандартів щодо пенсій та зарплат, закладених у Держбюджеті-2009"
  Такі соціальні стандарти і гарантії, як мінімальна пенсія, зарплата та прожитковий мінімум, стали невід'ємною складовою соціальної політики нашої держави. Але наскільки вони вдовольняють пересічних українців? Чи не економить на нас влада, затверджуючи щороку їх розміри у головному фінансовому документі - держбюджеті?
  Словом, на що, власне, сподіватися нам у найближчі 12 місяців? Адже наслідки кризи вже встиг, напевне, відчути на собі кожен, а тим більше - найменш захищені категорії громадян? Про ці та інші питання ми розмовляємо з міністром праці та соціальної політики України Людмилою Денісовою.
Детальніше...
 
Ушедший год принес 750 природных катастроф Надрукувати Надіслати електронною поштою
Природа лишний раз подтвердила: високосный год простым не бывает, - пишет Gismeteo.Ru. Большое количество природных катастроф сделало 2008 год одним из самых разрушительных.
Ихотя общее число стихийных бедствий по сравнению с прошлым годом уменьшилось с 960 до 750, имевшие место катастрофы явились более значительными по числу жертв и материальным потерям, говорится в ежегодном отчете организации «Munich Re», чья штаб-квартира находится в Германии.

Детальніше...
 
Українці бояться холоду і голоду Надрукувати Надіслати електронною поштою
Соціологічне опитування, проведене нещодавно Фондом "Демократичні ініціативи" та фірмою "Юкрейніан соціолоджі сервіс" показало, що криза українців вже добряче налякала. Найбільше наші співгромадяни бояться зростання цiн на продукти харчування та предмети найпершої необхідності (59% опитаних). Близько 50% сказали, що побоюються загального зниження рівня життя. 35% українців бояться затримок зарплат, пенсiй та стипендій. І майже третина громадян налякана втратою роботи у зв'язку зі скороченнями.
Детальніше...
 
Що корисно знати водіям? Надрукувати Надіслати електронною поштою
І.Ф. ЛИПЕЙ (Донецька обл.):
За яких умов працівники ДАІ можуть зупиняти автомобіль? Чи можуть вони зупиняти машину помахом руки, а не жезлом? Які права має водій?
ВІДПОВІДЬ ЮРИСТА:

Нещодавно в "Товариші" була опублікована інформація щодо змін у законодавстві з регулювання безпеки дорожнього руху та щодо посилення відповідальності за правопорушення на дорозі. Як свідчать листи наших читачів, ця тема не втрачає актуальності, а навпаки, набирає обертів. На адресу редакції продовжують надходити листи з усе новими запитаннями, які так чи інакше стосуються дорожнього руху.
Детальніше...
 
Завдяки вчасному переливанню крові вдалося врятувати життя Надрукувати Надіслати електронною поштою
 22 січня українські військові лікарі зі складу литовської Групи з відновлення провінції Гор Міжнародних сил сприяння безпеці в Афґаністані взяли участь у рятуванні життя мешканки адміністративного центру провінції міста Чакчаран.
У цей день вранці до медичної секції литовського миротворчого контингенту звернулися по допомогу доктора лікарні міста Чакчаран. Три дні тому молода місцева жителька мала важкі пологи, після яких у неї відкрилася сильна кровотеча, що загрожувала життю породіллі. З того часу афґанські лікарі намагалися зупинити післяпологову кровотечу, але це не давало бажаного результату.
Детальніше...
 
США пока не будут дарить свои корабли Украине – боятся, что они станут металлоломом Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Посол США Уильям Тейлор заявляет, что Украина не готова к принятию американских кораблей во время экономического кризиса.
Об этом Тейлор заявил в четверг на пресс-конференции в Симферополе.
По его словам, Министерство обороны Украины начало консультации с ВМС США по вопросу передачи кораблей до начала кризиса, поэтому в сложной экономической ситуации Минобороны может не хватить средств на переоборудование техники.
"Очень дорого стоит поддержание военных кораблей США, а также оборудование их соответствующим образом", - заявил посол.
Детальніше...
 
КНИГА-ФОТОАЛЬМАНАХ – «МИ – ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ, МИ – ВОЇНИ-МИРОТВОРЦІ» –НАША БІОГРАФІЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Про афганську неоголошену війну, її безпосередніх учасників, про інтнернаціональні та миротворчі походи радянських і українських воїнів написано силу-силенну художньо-документальних творів, як поетичних так і прозових, використано незлічену кількість фотоплівок, на яких професіоналами-журналістами та любителями-фотографами, як у бойовій обстановці, так і в мирний час сфотографовані солдати та генерали, водії БМП та кулеметники, льотчики та сапери, командири та підлеглі, звичайно, що і представниці жіночої статі, які разом з чоловіками виконували свій обов’язок, як в Афганістані так і в Іраку.
Детальніше...
 
Корисно знати потенційним безробітним Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Різке збільшення кількості безробітних в Україні очікують у першому кварталі цього року (нині - майже 1 млн. осіб). Тому не виключено, що те, чого ви боялися кілька останніх місяців, усе-таки трапиться: вас попередять про звільнення. І якщо у вас немає на прикметі іншого відповідного місця роботи, а друзі й родичі теж не можуть посприяти із працевлаштуванням, то залишиться один шлях - на біржу праці, яку в нас офіційно називають Центром зайнятості. Оскільки багатьох громадян доля досі оберігала від відвідин такої установи, наш сайт вирішив допомогти розібратися, що треба знати, перш ніж туди вирушати.
Детальніше...
 
В помещении Николаевского областного союза воинов-интернационалистов и запаса открылся музей. Надрукувати Надіслати електронною поштою
   В помещении Николаевского областного союза воинов-интернационалистов и запаса оформлена музейная экспозиция. Небольшая приемная наполнилась экспонатами, стены местами задрапированы маскировочной сеткой, часть их покрывает художественная роспись с коллажами: на фоне афганских гор в адском пламени не сгорает, не исчезает огромная, светящаяся в темноте, слеза. В ней - фотографии погибших. Здесь же колышутся языки пламени вечного огня в память о них. Впечатляет недавно подаренный музею большой фотопортрет афганца, ну и, конечно, привлекает к себе внимание посетителей манекен в полном обмундировании.
Детальніше...
 
Лучшие фильмы о ВДВ к 100-летию генерала армии В.Ф. Маргелова Надрукувати Надіслати електронною поштою
 17 января 2009 года в г. Мытищи, Московской области (театр «ФЭСТ») прошла церемония чествования лауреатов второго международного кинофестиваля «Десант-2008», который был посвященный 100-летию легендарного Командующего Воздушно-десантных войск генералу армии Василию Филипповичу Маргелову. В кинофоруме принимали участие 43 фильма из шести стран мира (Россия. Украина, Республика Белоруссия, Латвия, Узбекистан, Португалия).
Детальніше...
 
В высших учебных заведениях Афганистана начались вступительные экзамены Надрукувати Надіслати електронною поштою
В нынешнем году в борьбу за путевку в ВУЗы страны включились почти 100 тысяч выпускников школ. Накануне телеканал «Толо» показал репортаж о начале вступительных экзаменов на севере страны в Балхском университете.
Детальніше...
 
Гуманітарна акція Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В рамках гуманітарної акції українські військові лікарі в Афганістані разом зі своїм литовським колегою надали медичну допомогу 370 мешканцям гірського кишлаку Тагі-Тимур
19 січня українські військові лікарі зі складу литовської Групи з відновлення провінції Гор Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані разом зі своїм литовським колегою провели гуманітарну акцію з надання медичної допомоги мешканцям гірського кишлаку Тагі-Тимур.

Цей кишлак для проведення гуманітарної акції було обрано невипадково. Ще 11 січня група рекогносцировки на чолі з українським лікарем майором медичної служби Володимиром Негодуйком відвідала Тагі-Тимур і провела тут медичну розвідку.
Детальніше...
 
Обласний семінар Надрукувати Надіслати електронною поштою
19 січня 2009 року в Києві відбувся семінар Київської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (КОО УСВА).
У роботі семінару взяли участь голова УСВА С. В. Червонописький, голова КОО УСВА В. М. Красуля, голови районних та міських організацій.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Наступна > В кінець >>

Всього 4681 - 4706 з 5157

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов