Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


23629228 Відвідувачів
Міністерство оборони
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Укрінформ
Турбота не обмежується одним днем Надрукувати Надіслати електронною поштою
На початку грудня кожна країна переглядає адекватність соціальної політики до вимог і потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже кожен день життя і роботи інвалідів можна вважати подвигом, боротьбою за гідне існування у суспільстві, наголосила під час засідання уряду Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Сила духу цих людей подеколи творить дива. Свідченням цього є успішний виступ нашої Паралімпійської збірної у Пекіні
Детальніше...
 
МИКОЛА МАЛОМУЖ: "РОЗВІДКА ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ НА ПОПЕРЕДЖЕННЯ" Надрукувати Надіслати електронною поштою
 - Миколо Григоровичу, які загрози та ризики наразі є актуальними для національної безпеки України? Наскільки готова українська влада та розвідка їм протистояти?
- Життєво важливі національні інтереси України реалізуються в складному внутрішньому та зовнішньому середовищі, для якого характерна низка ризиків та загроз. Я виокремлю ті з них, що стосуються компетенції Служби зовнішньої розвідки (CЗР).
На сьогодні ми бачимо загрози, пов'язані з використанням природних ресурсів. У світі йде боротьба за енергетичні ресурси, насамперед за контроль над джерелами енергоносіїв та шляхами їх доставки. Це проявляється, зокрема, у зростанні напруженості навколо формування нових стратегічно важливих для України транспортно-енергетичних коридорів із Каспійського регіону та Центральної Азії. Відзначу також жорстку конкуренцію навколо формування нових каналів поставок газу - це проекти "Південний потік", "Набукко", з'явилася перспектива будівництва північного потоку. Водночас є очевидним той факт, що вже тепер треба думати про альтернативні джерела енергії.
Детальніше...
 
НАТО не дало ПДЧ, но Огрызко прав Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Состоявшееся на прошлой неделе заседание Совета Северо-Атлантического Альянса на уровне министров иностранных дел так и не приняло ожидаемого до последнего момента украинским президентом решения о предоставлении Плана действий относительно членства (ПДЧ) в НАТО. Мало того, вопрос о ПДЧ даже не рассматривался из-за оппозиции ряда европейских стран, не желающих портить отношения с Россией с одной стороны, и добавлять проблем для НАТО из-за не всегда предсказуемой политики украинского руководства — с другой.
Детальніше...
 
Взаємоповага і взаєморозуміння залишились Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Відбулася робоча зустріч Голови УСВА Сергія Червонописького з Президентом фонду «Україна» Леонідом Кучмою. В її ході «афганський» лідер підкреслив, що ветерани-інтернаціоналісти України мають добру пам’ять і віддають належне Леоніду Даниловичу як Президенту України на протязі 8 років. Бо за часів його керівництва країною було значно підвищено стандарти соціального захисту ветеранів війни, узаконено День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, створено Держкомітет у справах ветеранів і т. п. Зі свого боку Л. Кучма підкреслив свою повагу до воїнів-інтернаціоналістів і пообіцяв матеріальну підтримку заходів УСВА до 20-річчя виведення військ з Афганістану з боку Фонду «Україна».
Прес-служба УСВА.
 
Слова міністра – на контроль громадськості. Надрукувати Надіслати електронною поштою
  До Міжнародного дня інвалідів газета «Урядовий кур’єр» опубліковала інтерв’ю з міністром праці та соціальної політики Людмилою Денисовою. Вважаємо за необхідне ознайомити з ним більш широку ветеранську аудиторію, переслідуючи ціль – знати, контролювати, вимагати.
Прес-служба УСВА
Детальніше...
 
НОВІ ТАРИФИ НЕ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Прокуратура Києва провела перевірку щодо додержання вимог чинного законодавства під час прийняття розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 жовтня 2008 року «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху». Особливу увагу приділили процедурі прийняття цього розпорядження та дотриманню прав і соціальних гарантій населення столиці, насамперед пільгових категорій громадян, повідомила прес-секретар прокурора Києва Мирослава Мушка.
Детальніше...
 
Війна після війни. Місце під сонцем для афганця Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Мобілізація усіх, хто ще спроможний витримати удар, оголошена у 10-му мікрорайоні - Північні Осокорки. Це Харківський масив лівобережного Києва. "Зайняти оборону, тримати удар, відбити атаку"... Добре знайомі кожному воїну-інтернаціоналісту армійські команди знову довелося згадувати тим, кому не раз доводилось заглядати у вічі смерті. Афганці не люблять згадувати про свій подвиг, навряд чи стануть спекулювати на труднощах нелегкого нинішнього буття і не будуть стояти на коліна під кабінетами чиновників, випрошуючи соцмилостиню. Проте і вторгнення у свій простір вони не потерплять...
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Харьковские ветераны-афганцы обратились к Президенту Украины с просьбой отметить на государственном уровне годовщину вывода советских войск из Афганистана
Харьковская областная общественная организация (ХООО) "Союз ветеранов Афганистана" 28 ноября направила  президенту Украины  письмо, в котором предложила издать специальный указ и отметить на государственном уровне 20-ю годовщину вывода советских войск из Демократической республики Афганистан (ДРА). Об этом сообщил журналистам председатель ХООО "Союз ветеранов Афганистана" Владимир Рыжков.

Детальніше...
 
Ювілейна пам’ятна медаль Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Рішенням Президії УСВА від 26.11.2008 року затверджено Положення про пам’ятну медаль УСВА «20 років виведенню військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Офіційне повідомлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Відбулося засідання Президії Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Ухвалено низку рішень: затверджено положення про пам’ятну медаль УСВА «20 років виведенню військ з Афганістану» (вручається згідно рішень Президії УСВА та правлінь територіальних організацій УСВА); визначена технологія привітання воїнів-інтернаціоналістів до 20-річчя виведення військ та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав; вирішено провести у вечірній час 15.02.09р. всеукраїнську поминальну акцію біля пам’ятників, пам’ятних дощок, могил полеглих в Афганістані (відповідні рекомендації буде відправлено в місцеві осередки УСВА); погоджено пропозицію Дніпропетровського обласного громадського об’єднання ветеранів Афганістану щодо виїзного засідання Правління УСВА у м. Дніпропетровську 19-20.12.2008р.  
Прес-служба УСВА

 
Выставка, которая "разрывает" душу Надрукувати Надіслати електронною поштою
     «Прошло почти двадцать лет с момента вывода войск из Афганистана. Теряются в памяти события, лица. Многие «афганцы» уходят из жизни безвременно, уходят, не дожив до 50 лет. Судьба с каждым распорядилась по-своему. Не все из ветеранов смогли найти свое место в мирной жизни. Но все это не умаляет подвига каждого советского солдата и офицера. Нам противостоял крепкий, вооруженный до зубов и ненавидящий нас враг. А приказ для солдата – закон, выполнить его – священный долг. Поэтому я прошу вас помнить об этих событиях, помнить о тех, кто был с нами, выполнял свой долг перед Родиной», - такими словами открыл выставку председатель Николаевского областного союза воинов-интернационалистов и запаса Александр Николаевич Токарев.
Детальніше...
 
В пам’яті молодих поколінь Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Згідно плану заходів з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, Первомайським товариством ветеранів Афганістану започаткований ще один щорічний турнір з волейболу на Кубок Пам’яті загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів, серед студентів вищих навчальних закладів міста.
  Змагання відбулися 19 листопада 2008 року в спортивному залі Первомайського інституту Одеського національного університету ім.. Мечникова. В турнірі взяли участь шість дівочих команд. Присутніх привітали заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення О. А. Колесніченко, голова Первомайського товариства ветеранів Афганістану В. С. Йонга. А настоятель Свято - Варварівського храму отець Сергій благословив започаткований турнір на довгі роки.
Детальніше...
 
Відкриття пам’ятника в смт. Оратів Надрукувати Надіслати електронною поштою
    На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 липня 2008 року «Про заходи щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан» 20 листопада 2008 року в смт. Оратів (Вінницька область) відбулося урочисте відкриття пам’ятника воїнам, які загинули під час війни в Афганістані.
Детальніше...
 
КРЫМСКИЕ ВЕТЕРАНЫ АФГАНИСТАНА ОКАЗАЛИ ПОМОЩЬ ИНВАЛИДАМ Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Крымская республиканская организация Украинского союза ветеранов Афганистана(воинов-интернационалистов) оказала помощь инвалидам, проживающим в поселке Гвардейское Симферопольского района. Бабушка и четверо внуков, двое из которых - инвалиды, живут на шестьсот гривень в месяц. Мать детей умерла два месяца назад. С тех пор единственный доход семьи - бабушкина пенсия.
Детальніше...
 
Сім років в Афганістані Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Свій шлях в Афганістані ми почали сім років тому з війни, яка відсторонила від влади «Талібан». На цьому шляху нам вдалося зробити багато, як для Афганістану, так і для всього світу.
   2001 року менше ніж за 45 днів ми, афганці, були звільнені від загрози тероризму й «Талібану». У ті дні в жителів Афганістану були великі надії, що майбутнє вмить зміниться на краще. Деякі з цих надій збулися. Наші діти повернулися до шкіл. Приблизно 85% афганців сьогодні мають певний доступ до охорони здоров’я, на відміну від 9%, яким охорона здоров’я була доступна до 2001 року. Дитяча смертність — 2001 року одна з найвищих у світі — знизилася на 25%. Демократія, вільна преса, економічний прибуток і кращі засоби для існування — все це з’явилося в нас.
Детальніше...
 
Світові експерти звинувачують в економічному колапсі уряд країни Надрукувати Надіслати електронною поштою
  На спільному симпозіумі в Гаазі аналітики та експерти Міжнародного валютного фонду, Всесвітнього банку реконструкції та розвитку, агентств Блумберг, Мірил Лінч та Фгтч впевнено присудили Україні перше місце щодо масштабності економічного спаду. Навіть у контексті світової кризи, яка заторкнула мало не всі країни світу, наша країна виглядає зовсім невигідно.
Детальніше...
 
Перший крок до золотих зірок Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Реформування системи військової освіти, шляхи вдосконалення підготовки офіцерських кадрів обговорено на зборах керівного складу вищих навчальних закладів Міністерства оборони, які відбулися за участі міністра Юрія Єханурова в столичному ліцеї імені І. Богуна. Торік в основному завершено оптимізацію мережі військових наукових установ і навчальних закладів за видовим принципом. Тобто для кожного виду і роду Збройних сил розпочали готувати свої офіцерські кадри. Відбулася більш тісна інтеграція військової освіти до загальнодержавної з урахуванням положень Болонської декларації. Вона переведена на двоступеневу систему (за освітньо-кваліфікаційними рівнями — бакалавра та магістра) із запровадженням зовнішнього оцінювання під час вступних іспитів.
Детальніше...
 
УЧАТСЯ ВЕТЕРАНСКИЕ РУКОВОДИТЕЛИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Недавно состоялся трехдневный семинар с руководителями областных и городских структур ветеранов-инвалидов. Он проводился по инициативе и под патронатом председателя президиума Совета Всеукраинской организации инвалидов войны и Вооруженных сил П.Л. Машовца. Непосредственным исполнителем данного мероприятия стал президиум Комитета Киевской городской организации инвалидов, на базе которой проводилось вышеназванное занятие.
Детальніше...
 
США і Росія розпочали переговори про свої стратегічні ядерні арсенали Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Делегації Росії та США розпочали вчора в Женеві перший раунд переговорів із підготовки нової угоди про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО), повідомляє «Євроньюс». Попередню угоду було підписано 1991 року і термін її дії спливає 5 грудня 2009 року. За умовами СНО–1, Росія і США повинні мати не більше шести тисяч ядерних боєголовок із кожного боку. Як заявив журналістам високий американський дипломат, перший раунд переговорів триватиме до 21 листопада. Міжнародні оглядачі вважають, що він не принесе суттєвих результатів, оскільки кардинальних рішень не варто очікувати до вступу на посаду 20 січня наступного року нового президента США Барака Обами.
Детальніше...
 
В інтернеті відкрилася гігантська бібліотека ЄС з вільним доступом Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Учора ЄС офіційно відкрив сайт європейської електронної бібліотеки, повідомляє «Франс прес». Вона отримала назву Europeana («Юропіана»), хоча, можливо, з часом у нас приживеться українізована форма цієї назви — «Європіана». Це приблизно два мільйони видань у цифровому форматі: аудіо, відео та фотоматеріали, фільми, картини, мапи, газети, нотні матеріали, історичні документи, художня і наукова література та рукописи і старовинні манускрипти. Доступ до цієї гігантської віртуальної бібліотеки є вільним, безкоштовним, тому користувачі інтернету з усього світу отримали можливість користуватися матеріалами більшості бібліотек, архівів та музеїв країн Європи.
Детальніше...
 
Украинский ОПК: положение между Надрукувати Надіслати електронною поштою
   С одной стороны, появился повод говорить о заметном позиционном успехе в области ВТС с западным оборонно-промышленным миром: многолетние переговоры по участию французской компании SAGEM в проекте модернизации украинских боевых вертолетов Ми-24 завершились контрактом, который может стать первым крупным военно-техническим проектом. Его значение может быть усилено развитием так называемой вертолетной инициативы, в рамках которой и другие винтокрылые машины будут совместно модернизированы под стандарты НАТО с целью использования в третьих странах. Есть и иные позитивные сигналы: по словам Чрезвычайного и Полномочного Посла Польши в Украине Яцека Ключковски, во время визита на прошедшей неделе министра обороны Польши в Украину переговоры были посвящены почти исключительно ВТС между Польшей и Украиной. Страны НАТО все чаще высказывают заинтересованность в развитии ВТС с Украиной, а число совместных проектов растет.
Детальніше...
 
В ЗАЩИТУ БЕДСТВУЮЩЕГО НАРОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
    В независимой Украине — очередная большая беда. Безусловно, она не пришла откуда-то, ее ускорил международный финансово-экономический кризис. Но разве только он поставил наш обедневший народ на грань выживания? За годы независимости в державе, кроме сотен банков, ресторанов, казино, дорогих квартир не создано почти ничего. Большинство народа живет впроголодь, в угнетающей бедности.
Детальніше...
 
УРЯД ЗБЕРІГАЄ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Кабмін не скорочуватиме соціальні виплати та раніше призначені пільги. Про це повідомила під час брифінгу міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова. Жодна соціальна виплата зменшена не буде. Навпаки, виплати збільшуватимуться на той рівень інфляції, який буде затверджено, сказала вона.
Детальніше...
 
ЩОБ ІНВАЛІДАМ БУЛО КОМФОРТНО Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Питання створення максимально зручних і комфортних умов для проживання інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями залишається одним із пріоритетних у діяльності сумської обласної влади.
Детальніше...
 
Карикатурист Василий Вознюк: "Мы уже пересекались с Шустером – в Афганистане" Надрукувати Надіслати електронною поштою
   В 2001 году Василий Вознюк получил Гран-при в Париже на украинско-французском конкурсе политической карикатуры «Пресса и власть». С 2003 года он иллюстрирует книги, изданные под патронатом бельгийского короля Альберта II. Вознюк единственный украинский карикатурист, который рисует королевским семьям Европы. Его работы хранятся в частной коллекции Букингемского дворца. С 2007 года шаржист работает художником в прямом эфире авторских программ Савика Шустера «Свобода слова» (когда программа была на телеканале «Интер») и «Шустер Live» (на ТРК «Украина»). К слову, на работу карикатурист добирается автостопом.
Детальніше...
 
Песенный фестиваль в Маркино Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Возможно, это пока громкое название для вечера военно-патриотической песни, проведенного в Доме культуры поселка Маркино Новоазовского района, расположенного на самой границе с Россией. Однако он имеет важное значение в деле героико-патриотического воспитания подрастающего поколения.
   Это было далеко не первое сов¬местное мероприятие селян с ильичевской общественной организацией воинов-интернационалистов «Долг» и военно-патриотическим клубом «Долг» из села Самойлово Новоазовского района. Но вот впервые эти две организации решили провести песенный фестиваль.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > В кінець >>

Всього 4941 - 4966 з 5339

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов