Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26690230 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Міністерство оборони
Обращение к побратимам Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image   Я участник боевых действий. Неоднократно писал Президенту Украины, Премьер-министру, министрам и другим чиновникам о том, что меня и таких как я власть бессовестно обворовала! Но получал через месяц одни отписки. Обобщая их ответы пришел к выводу, что все чиновники, готовящие ответы прошли школу нынешней бюрократической государственной машины. А это машина ужасающая.
Детальніше...
 
Україна втрачає статус миротворчої держави? Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageКолись один із секретарів ООН, Даг Хаммершельд, сказав, що «миротворча діяльність не є функцією армії, але тільки солдат зможе її виконати». І на знак вдячності тим, хто служив і продовжує служити в операціях з підтримання миру, Генеральна Асамблея ООН у 2002 році проголосила 29 травня Днем миротворців ООН. Прикметно, що заснували це свято з ініціативи нашої країни. Починаючи з жовтня 1992 року, Україна взяла участь у сімнадцятьох міжнародних миротворчих операціях, у яких загинуло 47 наших співвітчизників.
Детальніше...
 
Українські танки кращі Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageХарківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова (ХКБМ) завершило кілька місячні державні випробування вдосконаленого варіанта бойового танка «Оплот».
Детальніше...
 
Наші у Косовому Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageУ Косовому сьогодні, українські морські піхотинці зі складу спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної тактичної групи “Еast” сил КФОР завершили комплекс заходів, спрямованих на удосконалення навичок особового складу у володінні штатною стрілецькою зброєю.
Детальніше...
 
Генсек ООН закликає жінок іти в миротворці Надрукувати Надіслати електронною поштою
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун привітав миротворців із їх Міжнародним днем. У своєму привітанні він закликав жінок активніше приєднуватися до миротворчої діяльності.
Детальніше...
 
Держдеп США: Вашингтон не пожертвує Києвом у діалозі з Москвою Надрукувати Надіслати електронною поштою
Покращення відносин США з Росією не відбуватиметься за рахунок України. Про це в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив заступник державного секретаря США Джеймс Стайнберг. Він також «запевнив лідерів України, що інтереси їх країни не стануть предметом торгів».
Детальніше...
 
Мінпраці ініціює уніфікацію пенсійного законодавства Надрукувати Надіслати електронною поштою
Про це заявила на брифінгу міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова.
Детальніше...
 
Український "місіонер" Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Груди підполковника Сергія Шаповалова прикрашають чотири радянські бойові ордени, численні медалі, всі відзнаки Міністерства оборони України. Його можна вважати живою легендою. Цей бойовий офіцер ще в молоді літа потрапив на війну в Афганістані. Тричі був поранений. Зі своїм підрозділом Сергій Іванович прийшов на допомогу бійцям дев'ятої роти - підрозділу, про страшний
бій якого розповідається у фільмі Федора Бондарчука.
Нині він - командир командного пункту армійської авіації в Чернігові. На його рахунку п'ять миротворчих місій ООН. Підполковник Шаповалов виконував почесний обов'язок миротворця у Косові, Сьєрра-Леоне та тричі в Ліберії.
Детальніше...
 
Уряд пропонує суттєво скоротити пільги для народних депутатів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Уряд України пропонує суттєво обмежити пільги, якими користуються народні депутати України. Відповідний законопроект Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 27 травня.
Детальніше...
 
НАС 46 МИЛЛИОНОВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
За период с 1 марта по 1 апреля 2009 года число украинцев уменьшилось на 21,3 тыс. и составило 46,08 млн. человек.
Такие не слишком оптимистичные данные обнародовал на днях Государственный комитет статистики.
Детальніше...
 
КАК ПРАВИЛЬНО РАЗЫГРАТЬ УКРАИНУ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Прием Украины в НАТО не соответствует интересам России, Соединенных Штатов и, как это ни странно, даже самой Украины. Это ключевой элемент статьи старшего научного сотрудника и директор Центра за мир и свободу Независимого института (США) Айвена Эланда. Если администрация США, к которой апеллирует автор, согласится с его доводами, Украина станет разменной картой в игре сверхдержав.
Детальніше...
 
Вітаємо з високою нагородою Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image    Правління Української Спілки ветеранів Афганістану, бойові побратими, шанувальники пісенної творчості Володимира Олексійовича Коваленка, який пройшов вогняними дорогами Афганістану щиро вітають з високою державною нагородою – Почесним званням «Заслужений артист України».
Бажаємо шановному  Володимиру Олексійовичу міцного здоров’я і подальших творчих успіхів на благо народу України.
Детальніше...
 
"Корвет" закладуть у 2010 Надрукувати Надіслати електронною поштою
Як повідомив директор департаменту МО з питань розробки та закупівлі озброєнь Володимир Грек строки завершення проектування вітчизняного корабля класу "корвет" переносяться (попередня визначена дата - 30 вересня 2009). А отже переносяться і строки закладки першого корабля. На думку чиновника це відбудеться вже у 2010 році. Перший контракт передбачатиме побудову 4 корветів, загалом Міністерство оборони планує до 2025 року отримати 10 таких новітніх кораблів. Як очікується випробування першого корвету розпочнуться в 2012 році.
Детальніше...
 
Региональная интеграция Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Региональная интеграция из области научно-теоретических дискуссий на геополитическую тему приобрела прикладной практический характер сразу по окончании второй мировой войны. Издревле существовали природные и политические ограничения, разобщенность человечества на земле, культурная (языковая и религиозная) и историческая однородность и схожесть. Специфические политические условия привели к тому, что вопреки этой схожести определенные географические рамки превратились в территории политической власти, которые мы и называем государством. Важнейшим фактором, сыгравшим основную роль, является появление и расцвет национализма в Европе – явления, ставшего причиной двух мировых войн. Однако после Второй мировой войны на место национализму постепенно приходит понимание необходимости сотрудничества между странами, и в 1946 году идею создания единой Европы озвучил бывший министр иностранных дел Франции.
Детальніше...
 
Знайдені нагороди Надрукувати Надіслати електронною поштою
На численні запити Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) до Головного управління кадрів  та Центрального архіву Міністерства оборони Російської Федерації щодо перевірки документів про нагородження державними нагородами учасників бойових дій за успішне виконання завдань по наданню інтернаціональної допомоги Республіці Афганістан одержана відповідь про нагородження:
Детальніше...
 
Я ГОРЖУСЬ!.. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Трудно отыскать в нашей стране семью, которая не пострадала бы от войны. Победа досталась нам дорогой ценой - ценой множества человеческих жизней. Память о мужестве воинов-победителей будет всегда жить в сердцах людей. И передаваться из поколения в поколение...
Детальніше...
 
Всем плакать Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Два самых известных украинских стихотворения начинаются со слов о смерти. Правда, первая строчка гимна Украины утверждает, что летальный исход еще не наступил. Вряд ли кто-нибудь допустил бы подобную формулировку к своим даже безнадежно больным родственникам. И уж совсем не к месту такое выражение в главной песне молодой развивающейся страны.
Детальніше...
 
Cердечная недостаточность Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Выкинув на свалку советские ценности, граждане стран - новичков капитализма заодно избавились и от человечности. На стариков и инвалидов здесь смотрят широко закрытыми глазами.
Взятая мной на прокат в Испании машина требовала отдыха. Маленький городок Жирона. Ищу парковку и людей. Нет ни того ни другого. И о чудо — в закутке на стуле около кафе сидит дряхлая старушка и дремлет. Смотрю на нее и вижу место для парковки со значком для инвалидов. Паркую и смело иду перекусить. Подумаешь, знак. Нет же никого.
Детальніше...
 
Мир, труд, Юля Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Людмила Денисова, министр труда и социальной политики Украины, — о том, как поднять зарплаты в стране до европейского уровня, что надо выжигать каленым железом у госчиновников и о своем непростом характере. 48-летняя чиновница, продвигающая социальные проекты правительства Юлии Тимошенко, ответила на вопросы читателей сайта Корреспондента!
Детальніше...
 
Кабмін виділив 2,7 млрд на оборонне замовлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Кабінет Міністрів виделив гроші на створення, закупівлю та модернізацію озброєння, військової і спеціальної техніки по держзамовленню в українських підприємств. Зокрема, 1173 млн гривень для Міністерства оборони (в том числі 245 млн гривень - для ГУР МО), 700 млн гривень - для МВС. Окрім того, 449,9 млн гривень отримає МНС, 206,5 млн гривень - Національне космічне агентство, 100 млн гривень - СБУ. Також, передбачено 50 млн гривень - для Мінистерства промислової політики, 48,8 млн гривень - для Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації, 38,9 млн гривень - для ДПСУ.
 
Пакистанки голосують за мир Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Тисячі жінок вийшли на вулиці міста Карачі в долині Сват, протестуючи проти воєнної операції в цій північно-західній провінції Пакистану. Виступаючи на підтримку пакистанської релігійної партії «Джамат-і-ісламі», жінки підіймали вгору руки й вигукували слогани проти США та уряду Пакистану, звинувачуючи їх у своїх негараздах.
Детальніше...
 
Виставка допоможе інвалідам Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Ушосте київський Палац спорту прийняв учасників спеціалізованої виставки комплексної реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку "Інваекспо 2009". Під час її відкриття заступник міністра праці та соціальної політики Леонід Савенко висловив сподівання, що й надалі презентуватимуться розробки в галузі реабілітації провідних виробників.
Детальніше...
 
«Халлоу, музунгу Юджин» або Спогади моряка-миротворця про свою місію на «чорному континенті» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Коли Організація Об’єднаних Націй розпочала розгортання місії в Демократичній Республіці Конго, виникла потреба і в представниках Військово-Морських Сил України. Тоді вперше за всю історію української миротворчості ООН звернулась до України з проханням по допомогу. В Кісангані, другому за величиною порту Конго, треба було створити підрозділ, який триматиме під контролем річку і узбережжя, а також працюватиме над проектуванням зруйнованих під час війни мостів.
Детальніше...
 
Обласний семінар "афганців" Вінниччини Надрукувати Надіслати електронною поштою
 На  базі Гайсинської   районної Спілки ветеранів війни в Афганістані  відбувся обласний семінар,  участь в якому взяли голови районних Спілок  ветеранів війни в Афганістані, представник Держкомітету України  у справах ветеранів.  Темою  семінару  стала  підготовка,  відкриття і функціонування  музеїв афганської слави.
Детальніше...
 
Міжнародна зустріч воїнів-десантників Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З 8 по 11 травня цього року на туристичній базі "Придніпровська" біля Черкас відбулася зустріч ветеранів-десантників 56-ї гвардійської Червонопрапорної, орденів Кутузова, Вітчизняної Війни Окремої десантно-штурмової бригади, на якій були присутні понад 130 чоловік з України, Росії, Казахстану, Білорусі.
Детальніше...
 
Афганцы Севастополя празднуют юбилей. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Весна в этом году была ясной и солнечной. Так же как в сорок четвёртом и сорок пятом пышно цвела сирень, зеленели каштаны и воздух был напоён запахом ландыша. Всё так же земля была покрыта алыми маками, словно каплями крови защитников и освободителей Севастополя отмечены были те места, где они падали на эту землю, обнимая её.  9 мая 1944 года был освобождён наш славный город. 8 дней длился штурм укреплений врага, которые немецко-фашистским командованием были объявлены неприступной крепостью.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > В кінець >>

Всього 5045 - 5070 з 5757

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов