Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


23629059 Відвідувачів
Міністерство оборони
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Укрінформ
Президент вважає за необхідне збільшити фінансування Збройних Сил України Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Віктор Ющенко очікує, що зміни до державного бюджету 2008 року передбачатимуть збільшення фінансування української армії. Про це він сказав під час зустрічі з військовослужбовцями 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ (Одеська область).
   «Бюджет 2008 року і зміни, які в нього будуть внесені, - тест для політиків щодо того, як вони ставляться до українського воїна», - сказав Президент.
 
Детальніше...
 
СПУ продолжит борьбу за статус Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Социнтерн отказал Социалистической партии Украины в предоставлении полного членства в этой организации.
   Об этом "Украинской правде" стало известно от источника в секретариате 23-го конгресса Социнтерна, который проходил в Афинах с 30 июня по 2 июля.
  Ранее лидер Соцпартии Украины Александр Мороз неоднократно заявлял о том, что его партия стала полноправным членом Социнтерна в январе 2006 года. Однако тогда Совет Социнтерна только дал рекомендацию повысить статус СПУ до полного члена. Поэтому партия Мороза в списке Социнтерна значится среди консультативных членов.
 
Детальніше...
 
У «афганців» України та Росії будуть спільні проекти Надрукувати Надіслати електронною поштою
     2-3 липня 2008 року, з метою координації спільних проектів присвячених 20-річчю виводу радянських військ з Афганістану, керівництвом Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) було проведено кілька робочих зустрічей з головою Комітету по взаємодії з силовими структурами Російської Асоціації по зв’язкам з громадськістю Світланою Мєдвєдєвою.
   В ході робочих зустрічей сторони обмінялися досвідом в питаннях соціального захисту ветеранів, ведення законодавчої діяльності, взаємодії з державними органами, проведенням воєнно-патріотичного виховання молоді та в інших питаннях.
 
Детальніше...
 
АФГАНСКИЙ ВЫВОД… Надрукувати Надіслати електронною поштою
     В Москве на Поклонной горе в зале Славы «Центрального музея Великой Отечественной войны 1941-1945 гг.» состоялось подписание Соглашения о сотрудничестве между музеем, Московским городским отделением Всероссийской общественной организацией ветеранов «Боевое братство», Комитетом по взаимодействию с силовыми структурами Российской ассоциации по связям с общественностью (РАСО) и «Редакция газеты «Красная звезда».
 
Детальніше...
 
Угроза вступления в НАТО и олигархизация способствуют объединению левых сил Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Объединение левых сил в Украине может стать реальностью. Необходимость такого союза вызвана, в первую очередь, попытками олигархических партий и блоков нивелировать левые идеи, а также активной пропагандой НАТО. Необходимость выработать и отстаивать единую позицию по данным вопросам - одна из главных задач для КПУ и СПУ.
 
Детальніше...
 
Об`єдналися для протидії вступу України в НАТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
  КИЇВ, 25 червня. (Алла Шершень, Олена Вигуляр - УКРІНФОРМ). З ініціативи голови Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко 11 політичних партій і 7 громадських організацій підписали заяву про консолідацію для протидії вступу України в НАТО. Про це на прес-конференції повідомила Н.Вітренко. "Цей документ покликаний консолідувати всі антинатівські сили в Україні", - зазначила прогресивна соціалістка.
 
Детальніше...
 
Україна 76 в рейтингу людського розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Україна посіла 76 місце серед 170 країн світу у цьогорічному рейтингу ООН з людського розвитку. При цьому Україна має гірші показники ніж у країнах, подібних до неї - Росії, Білорусі, Румунії, Албанії та Македонії - повідомив постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Френсіс О'Доннелл. Серед сусідів України набагато кращі показники має Польща та Словаччина, а гірші - Молдова, яка посіла 111-ту позицію у цьогорічному рейтингу. За словами представника ООН, головними критеріями рейтингу є не тільки економіка та освіта, але й медицина, стан справ у якій в Україні є вкрай незадовільним. За словами пана О'Доннелла, тоді як економіка і доходи українських громадян зростають, їх здоров'я системно погіршується, так само, як демографічні показники та тривалість життя.
 
 
ФСБ рассекретила документы об убийствах мирного населения членами УПА Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Федеральная служба безопасности России рассекретила документы НКВД СССР, свидетельствующие об убийствах мирного населения членами Организации украинских националистов - Украинской повстанческой армии на территории Украины в 1944-1945 годах.
   Об этом говорится в сообщении Министерства иностранных дел России.
   "Установлено, что в период немецкой оккупации с. Могильницы (тогда - Будановский район, Тернопольская область) в ночь с 17 по 18 марта 1944 года банда украинско-немецких националистов совершили массовое убийство и ограбление граждан с. Могильницы, главным образом польского населения", - говорится в документах.
 
Детальніше...
 
ОБЪЕДИНИТЕЛЬНЫЕ ПРОЦЕССЫ ЛЕВЫХ – НЕИЗБЕЖНЫ Надрукувати Надіслати електронною поштою
(выступление председателя УСВА Сергея Червонопиского на XLII съезде Компартии Украины)

Товарищи!
   По поручению Политсовета Социалистической партии Украины обращаюсь к вам со словами приветствия и пожелания успехов в работе съезда и реализации его решений.
   Хочу донести вам мнение социалистов по ряду актуальных на сегодня вопросов.
Детальніше...
 
Низка політичних партій і громадських організацій об`єдналися для протидії вступу України в НАТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image   З ініціативи голови Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко 25 червня ц.р. під час прес-конференції, яка відбулася в УКРІНФОРМІ, 11 політичних партій і 7 громадських організацій підписали спільну заяву про консолідацію для протидії вступу України в НАТО. "Цей документ покликаний консолідувати всі антинатівські сили в Україні", - зазначила прогресивна соціалістка.
   В своєму виступі Сергій Червонописький, з погляду військовика зазначив, що народу України вступ до НАТО нічого, крім додаткових загроз у національній безпеці не дасть. «Вступивши до НАТО Україна автоматично набуває статусу фронтової держави, оскільки зразу попадає в коло інтересів сусідніх країн, стає містом стикання інтересів між Сходом і Заходом», - зазначив ветеран війни в Афганістані.
Детальніше...
 
Умер легендарный разведчик Святогоров Надрукувати Надіслати електронною поштою
  В Киеве на 95-м году жизни умер знаменитый советский разведчик Александр Святогоров, за голову которого гитлеровцы обещали награду в 150 тысяч чешских крон. Этот легендарный человек был одним из прототипов героя кинофильма «Щит и меч» - разведчика Иоганна Вайса в исполнении Станислава Любшина.
Выйдя на пенсию, Александр Пантелеймонович надеялся издать книгу собственных мемуаров. Ведь только несколько лет назад появилась возможность говорить о многих вещах открыто. Однако осуществить эту мечту знаменитому разведчику так и не удалось.
 
Детальніше...
 
МИРОТВОРЦІ – УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ? Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Нещодавнє рішення української влади, щодо надання учасникам миротворчих операцій статусу учасника бойових дій, викликало неоднозначне реагування серед ветеранів війни.
   Приводимо повний текст самого рішення.
Прес-служба УСВА
 
Детальніше...
 
Донський: Українці у Боснії були кращими Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Суд у Нідерландах почав слухання справи, яку подали родичі боснійських мусульман, вбитих у 1995 у місті Сребреніца в часи боснійської громадянської війни.
Родичі вимагають компенсації від Об’єднаних Націй та голландського уряду, чиї війська охороняли в Сребреніці місцеве населення.
Суд має вирішити чи можна притягати до відповідальності ООН та голландську державу.
У 1995 році, коли Сребреніцу захопили сили боснійських сербів, у тому місті було вбито 8 тисяч боснійських мусульманів.
На той момент Сребреніца перебувала під орудою ООН і під захистом голландських миротворців.
 
Детальніше...
 
Харьков. Состоялась конференция Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
    14 июня состоялась очередная отчетно-выборная конференция Харьковского областного союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов).
   На конференции обсуждены отчеты работы правления и ревизионной комиссии за истекший период. Состоялись выборы руководящего состава ХОСВА, а также утвержден план программы деятельности организации «Турбота».
   В работе конференции приняли участие 58 делегатов от районных и городских организаций входящих в состав ХОСВА. 
 
Детальніше...
 
Луганск. Прошла конференция Надрукувати Надіслати електронною поштою
     12 июня 2008 года состоялась отчетно-выборная конференция Луганской областной организации УСВА. На конференции было избрано 127 делегатов от городских и районных организаций – прибыло 127 делегатов. После первой части конференции был избран новый состав правления ЛОО УСВА в количестве 38 человек, в него вошли председатели городских и районных организаций, а также президиум в составе 11 человек.
   Председателем ЛОО УСВА на новый срок избран Иван Павлович Шердец, председателем ревизионной комиссии, в которую вошли 5 человек,  избран Виктор Николаевич Муха. В работе конференции принял участие первый заместитель председателя УСВА Юрий Григорьевич Зубко.
 
Детальніше...
 
Вінниця. Вшанування пам'яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
     У Вінниці відбулася церемонія перепоховання останків військовополонених біля міського «Меморіалу визволення».  
   У церемонії взяв участь Президент України Віктор Ющенко
   У своєму виступі на мітінгу-реквіємі з нагоди перепоховання праху військовополонених Глава держави відзначив важливість цієї події у контексті збереження історичної пам'яті про Велику Вітчизняну війну. Він нагадав, що у ті роки загинуло майже 10 мільйонів українців. Президент висловив переконання, що всі учасники сьогоднішньої церемонії своєю присутністю засвідчують найважливіше: українці знають свою історію, шанують своїх дідів та прадідів, які поклали життя у Великій Вітчизняній війні.
 
Детальніше...
 
22 июня - День скорби и памяти жертв войны Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Указом Президента Украины от 17.11.2000 года № 1245/2000 день 22 июня отмечается как День скорби и памяти жертв войны в Украине. Этот день учрежден в память о начале Великой Отечественной войны 1941- 1945 гг., унесшей десятки миллионов человеческих жизней.
   Скорбный список населенных пунктов Украины, стертых с лица земли гитлеровцами, включает свыше 250 сел. Жертвами оккупантов становились не только лица, причастные к движению Сопротивления, но и те, кто не составлял никакой потенциальной угрозы режиму, – дети, женщины, люди преклонных лет, больные. По отдельному плану уничтожались пациенты неврологических диспансеров, тяжелобольные.
 
Детальніше...
 
Немцы и русские вместе ухаживают за братскими могилами Надрукувати Надіслати електронною поштою
 

    Сегодня резервисты Бундесвера и волонтёры из России занимаются благоустройством сборного воинского кладбища в Черняховске Калининградской области. Захоронение рассчитано на 16 тысяч человек. Там покоятся погибшие в двух мировых войнах.
   Солдатские могилы – величайшие проповедники мира, цитируют Альберта Швейцера бывшие военные из Германии. Руди Хенкель больше 20 лет служил в народной армии ГДР, а его товарищи в Бундесвере. Однако сегодня бывшие противники времён холодной войны заняты общим делом. Ухаживают за братскими могилами в России.

 
Детальніше...
 
Украинские миротворцы вернулись из Либерии Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Сегодня о 6.00 в рамках очередной – девятой – ротации личного состава и техники 56-го отдельного вертолетного отряда Вооруженных Сил Украины, который выполняет задачи Миссии ООН в Либерии, с африканского континента в Украину вернулась очередная группа украинских миротворцев.
Как сообщили в Управлении пресс-службы Министерства обороны Украины, 104 миротворца во главе со старшим борта подполковником Виталием Литвиновым прибыли во Львовский аэропорт.
 
Детальніше...
 
24 августа на Майдане пройдет военный парад Надрукувати Надіслати електронною поштою
     После 7-летнего перерыва в столице на день Независимости 24 августа пройдет военный парад. Приказ об этом вчера подписал министр обороны Юрий Ехануров.
   Как сообщил руководитель пресс-службы министерства Игорь Халявинский, парад готовится масштабный 3200 военнослужащих, участие целой армады бронетехники: 10 танков, которые будут со специальной резиновой защитой, чтобы не повредить асфальт, БТР, БМП, средства ПВО, а также аэромобильная рота на 10 "модных" американских автомобилях "Хаммер" и одном УАЗе. А в воздухе над центром Киева в это время будет кружить 27 истребителей, вертолетов и транспортных самолетов.
 
Детальніше...
 
Прикордонники завжди перші Надрукувати Надіслати електронною поштою
     На центральному стадіоні села Шевченкове Звенигородського району Черкаської одбласті відбулася незвичайна подія – спортивні змагання присвячені Дню прикордонника та пам’яті загиблого прикордонника воїна-афганця Коновала Віктора Леонідовича серед навчальних закладів с. Шевченкового.
     В змаганнях приймали участь команди шевченківського коледжуУДАУ, навчально-виховного комплексу та спеціалізованої школи інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю.
 
Детальніше...
 
Вітаємо Надрукувати Надіслати електронною поштою
     Вітаємо з Днем журналіста наших колег та друзів!
   Бажаємо успіхів, творчих перемог та натхнення!
   Слава Україні та її патріотам!

Пресс-служба УСВА
 
 
Вічна пам'ять Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) висловлює співчуття рідним та близьким з приводу передчасного уходу з життя Героя України, кавалера орденів Леніна, Жовтневої революції, Червоного Прапора, Червоної Зірки, Вітчизняної війни І ст., “За службу Вітчизні” ІІІ ст., Богдана Хмельницького І-ІІІ ст.,  нагородженого 50 медалями, Почесною відзнакою Президента України та іменною вогнепальною зброєю, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (І кат.), генерала армії
ГЕРАСІМОВА Івана Олександровича
(1921-2008 рр.)

Все своє життя Іван Олександрович присвятив служінню народові. Він пройшов важкий ратний шлях від курсанта Ульяновського бронетанкового училища, яке закінчив у 1940 році.
За роки війни 1941-1945 р.р. обіймав посади від командира взводу до начальника штабу танкової бригади.
В післявоєнний час служив на посадах від командира полку до Командувача військ Київського воєнного округу, Головнокомандувача Південно-Західного напрямку. Приймав активну участь в ліквідації аварії на ЧАЕС.
В останні роки існування СРСР  обіймав посаду головного інспектора Групи генеральних інспекторів Міністерства оборони СРСР.
З 1991 року генерал армії Іван Герасимов був беззмінним головою ради Організації ветеранів України.
Під його мудрим керівництвом ветерани України пережили найважчі часи – розвал Радянського Союзу та становлення незалежної України.
Втрата Івана Герасимова для ветеранського руху України є непоправною. 
 
 
Вічна пам'ять Надрукувати Надіслати електронною поштою
  Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) скорбить з приводу передчасного уходу з життя доктора юридичних наук, всесвітньо відомого вченого-криміналіста, професора Національної академії Внутрішніх Справ України, засновника наукової школи історії кримінального права України, генерал-лейтенанта внутрішньої служби

МИХАЙЛЕНКА Петра Петровича
(1914-2008 рр.)
та висловлює співчуття рідним, близьким та друзям покійного.
Запоминайте нас.
Мы вечно с вами говорить бы рады,
Но ветры всех куда-то унесут.
Запоминайте нас вот тут,
Тогда архивов и листать не надо.
 А чтобы жить вам верною и светлою судьбою,
 Подняться к звездам выше во сто раз
 Берите все хорошее от нас,
 А минусы мы унесем с собою...
Петр Михайленко
 
 
В отрыве от государства Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageНа следующей неделе в столице откроется VII Международный фестиваль документальных фильмов «Кінолітопис-2008». В рамка форума — премьера нового художественного фильма режиссера Сергея Говорухина «Никто кроме нас» о любви и войне в Таджикистане. В ближайшее время в киевском издательстве выходит также его книга «Со мной и без меня». Говоря об этом режиссере, меньше всего нужны реверансы наподобие «это сын самого Станислава Говорухина!». Сергей Говорухин движется собственным «руслом». Если точнее, то движется он и вовсе «против течения». Достаточно громко выступает с критикой политики Путина (и вообще политики как таковой). Как человек, побывавший в пограничных ситуациях на пяти войнах, имеющий ранения и потерявший ногу, он безусловно имеет право говорить о том, о чем другие постоянно молчат. Большой шум когда-то вызвал фильм Сергея «Прокляты и забыты» — о войне и мире. Об этих же вечных категориях и его новая картина.
Детальніше...
 
В Україні відкрито ще один пам’ятник “афганцям” Надрукувати Надіслати електронною поштою
     24 травня 2008 року у м. Котовську Одеської області, в рамках проведення підготовки до 20-річчя виведення Радянських військ з Афганістану, відкрито пам’ятник громадянам місту та району полеглим в Афганістані.
   За інформацією голови Спілки ветеранів Афганістану м. Котовська Ігоря Новосєльцєва всього чотири місяці знадобилося для того, щоб створити пам’ятник. Кошти на пам’ятник, а це близько 110 тисяч гривень, відповідно до кошторису, збирали всім миром. На прохання “афганців” допомогти побудувати пам’ятник, відгукнулися пересічні громадяни міста та району, підприємства та установи, міська та районна влада.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > В кінець >>

Всього 5071 - 5096 з 5339

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов