Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26689608 Відвідувачів
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Материалы сайта не оставляют равнодушными Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сайт УСВА получает много электронных откликов на размещенные материалы.
Приводим два из них.
Детальніше...
 
Наші у КFОR Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Четверте місце. Поки що...
Українські військовослужбовці зі складу спільного українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат" багатонаціональної тактичної групи "Еast" сил КFОR узяли участь у багатонаціональних змаганнях "Dancon March" з марш-кидка на 25 кілометрів. До складу української команди, яку очолив старший лейтенант Анатолій Мозговий, увійшло 24 морських піхотинці.
Детальніше...
 
Пам’ять про загиблих в наших серцях Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Київська міська спілка ветеранів Афганістану за сприянням благодійників, районних відділень КМСВА випустила Книгу пам’яті про загиблих киян в Афганістані.
15 травня 2009 року в актовій залі Палацу ветеранів (вул. Бастіонна, 11) відбулась презентація цієї книги – «… Окликом з вічності». В цьому заході взяли участь голова УСВА С. В. Червонописький, представники Державного комітету України у справах ветеранів, управління КМДА у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, учасники бойових дій в Афганістані, родини загиблих.
Детальніше...
 
Президенти, авіаносці, традиції Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У січні, під завісу свого президентства, Джордж Буш спустив на воду останній авіаносець класу «Німіц». Гігант обійшовся в 6,2 млрд. доларів. Зрозуміло, Україні від Ющенка нічого подібного не дочекатися, країна йому дісталася зі згаслими авіаносними традиціями. У Росії ж усе навпаки. У тому сенсі, що авіаносці там, можливо, й будуть. А от щодо відходу прем’єра-президента...
Детальніше...
 
США готовятся к войне в Пакистане Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Афганский театр военных действий расширяется. Теперь жертвой борьбы с терроризмом становится Пакистан
Еще в 2005 году доклад Национального совета по разведке и ЦРУ прогнозировал югославский сценарий для Пакистана: «через десятилетие страну будут разрывать гражданская война, кровопролитие и стычки между провинциями»
Детальніше...
 
Открытие Мемориала Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В Ивано – Франковске 17 мая состоялось открытие Мемориального комплекса погибшим воинам – афганцам. Многострадального, вымученного, но все же состоявшего. Его возведение пришлось по срокам Афганской войны – почти десять лет. Здесь нет нареканий, просто констатация факта. Тем более, что об этом говорилось во всеуслышание. Было торжественно и печально. Много слов выступающих, еще больше слез, которые и не пытались скрывать присутствующие… Лепестки роз букетов окропляла соленая влага…
Детальніше...
 
«ПОБЕДИЛИ ВМЕСТЕ!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Пять лет тому назад, в Ливадийском дворце, в Ялте, на встрече с ветеранами Великой Отечественной войны, герои Советского Союза со всех стран СНГ попросили, чтобы память об их подвиге увековечили  для потомков. При поддержке глав правительств СНГ был создан телерадиофестиваль «Победили вместе». Единогласно для проведения фестиваля был выбран легендарный город – герой Севастополь, в котором уже несколько лет собираются тележурналисты со всего мира для просмотра телепрограмм о подвиге нашего народа.
Детальніше...
 
Стаціонар для Маресьєвих Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У Хмельницькому на базі державного протезно-ортопедичного підприємства відкрито стаціонарне відділення первинного і складного протезування.
У області проживає понад дві тисячі людей, які стали інвалідами через втрату кінцівок, важкі захворювання опорно-рухового апарату. Повернутися до активного життя їм допомагають протези.
Детальніше...
 
Гірка пігулка ветерану Надрукувати Надіслати електронною поштою
Інваліди та ветерани Великої Вітчизняної війни, інші пільгові категорії населення не в змозі одержувати повноцінне лікування через високу вартість медичних препаратів. За кілька останніх місяців аптечні ціни на окремі з них підвищилися в 5-6 разів. Тому багатьом літнім людям доводиться відмовляти собі в призначеному лікуванні. Численні скарги ветеранів Черкащини на незадовільне забезпечення медикаментами змушують шукати вихід. Недавно цю проблему обговорили на засіданні "круглого столу" за участю керівників галузі та членів ради ветеранів області.
Детальніше...
 
Одна на всіх - Перемога Надрукувати Надіслати електронною поштою
 14 травня відбувся урочистий захід «Перемогли разом», що закінчив черговий етап соціального проекту “На варті Пам’яті”, присвяченого 64-річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні.
Детальніше...
 
"У списках не значиться" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Спалені чоботи - ось і вся нагорода
Лейтенант Олексій Курточаков пробув у Чорнобильській зоні три тижні, і це на все життя позначилося на стані здоров'я. Проте навіть не отримав статус учасника ліквідації наслідків трагедії... Просто сталося так, що, коли треба було їхати в Чорнобиль, він служив у ПрикВО, а ось коли ліквідаторам почали надавати відповідний статус, служив у Центральній групі військ. Тому, якщо товариші по службі та колишні підлеглі статус ліквідаторів отримали, то він... просто втратив частку здоров'я й - усе...
Детальніше...
 
Зустріч партнерів Надрукувати Надіслати електронною поштою
   У Києві відбулася робоча зустріч керівництва УСВА з представниками правління Європейської федерації продовольчих банків. З українського боку в ній взяли участь Сергій Червонописький, голова УСВА, член правління Української федерації продовольчих банків і Володимир Сіроштан, заступник голови УСВА, з європейської (Франція) – Джерард Алекс, віце-президент ЄФПБ і Анна Ренер, член правління. Обговорено питання стану та посилення взаємодії двох федерацій і участі в ній УСВА.
Детальніше...
 
Діти війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
Офіційно в Україні не існує проблеми з патріотичним вихованням чи патріотизмом у цілому, бо офіційній владі краще промовчати про це, ніж намагатись пояснити громадянам, чому білоруси та росіяни живуть краще за нас, чому вони говорять про свою батьківщину з гордістю, а ми відмовчуємося, хоча насправді є чим пишатись... А ще нам соромно, бо керують нашою чудовою країною аморальні особи (брехуни, злодії, п'яниці), що прийшли до влади не заради блага українського народу, а задля задоволення власних амбіцій та непомірних бажань.
Детальніше...
 
Плохая тенденция Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В Ираке на военной базе Кэмп Либерти, что близ Багдада, были застрелены пять американских военнослужащих. Казалось бы, ничего удивительного, если бы не тот факт, что военные погибли от рук сослуживца. Трагедия произошла в центре психологической помощи военнослужащим, расположенном на территории базы.
Детальніше...
 
У Харкові створили першу національну систему залпового вогню Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У Харкові завершено розробку першої національної системи ведення залпового реактивного вогню БМ-21 К на основі модернізації більш раннього зразку озброєння БМ-21 «Град». Вже цього літа нова бойова машина пройде державні випробування на військовому полігоні, що на Львівщині, і потім піде у серійне виробництво.
Детальніше...
 
Турнір пам'яті Надрукувати Надіслати електронною поштою
День Перемоги в селі Старі Кривотули Тисменицького району Івано – Франківської області відзначали проведенням турніру пам’яті. Стадіон приймав шість команд які з’їхались на районний  турнір по футболу пам’яті  Петра Майстра, який загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Салам бача! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Салам бача! Как поживаешь дорогой?»...- словами этой песни, ставшей неофициальным гимном воинов - афганцев, завершилось выступление в городе Золотоноша участников группы «Контингент» г. Лубны. Они откликнулись на Приглашение Золотоношского горрайонного союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) председателем которого является в прошлом боец спецподразделения «Каскад. Север. Тибет» Григорий Шкурко, прибыв с концертом.
Детальніше...
 
Вітаємо з травневими святами! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Шановні друзі, дорогі гості сайту!
    Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з весняними святами, особливо з Днем Перемоги!
    Ці святкові для кожного громадянина нашої країни дні надихають нас надією на краще життя, на порозуміння в суспільстві, на відродження України як великої європейської держави. Нехай тепло весни наповнить наші серця і душі добром, любов’ю, міцним здоров’ям та впевненістю у завтрашньому дні!

Детальніше...
 
В Украине стало на одну партию больше Надрукувати Надіслати електронною поштою
Министерство юстиции зарегистрировало еще одну политическую партию – «Наш дом».
Детальніше...
 
Украина и политика России Надрукувати Надіслати електронною поштою
(Аналитическая информация Центра социальной и консервативной политики – партнера УСВА)
В дни конца апреля – начала мая основным фактором развития политической ситуации стало влияние России. Главным итогом явилось относительное укрепление позиций Юлии Тимошенко.

Детальніше...
 
Праздник Победы! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 9 мая - дата одновременно и радостная и трагическая. Ведь именно в этот день 64 года назад закончилась Великая Отечественная война. То, что она закончилась нашей победой, победой наших отцов -это повод для ликования. Но невероятное количество погибших душ и искалеченных судеб - то повод для скорби.
Детальніше...
 
Ветерани Афганістану – ветеранам Великої Вітчизняної війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сьогодні члени Хмельницької міської організації Української спілки ветеранів Афганістану побували в обласному госпіталі інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Зараз у цьому медичному закладі проходять лікування близько трьохсот ветеранів.
Детальніше...
 
Тревожный прецедент Надрукувати Надіслати електронною поштою
Председателем УСВА С. Червонописким получено письмо от председателя Днепропетровского областного объединения ветеранов Афганистана В. Волошина, с которым имеется смысл ознакомить широкую ветеранскую общественность. Прецедент в Днепропетровске есть все основания оценивать как провокацию, направленную на раскол организованного афганского движения в Украине. Настораживает то, что за нею стоят должностные лица - представители местной власти.
Детальніше...
 
В честь Дня Победы в восьми городах Украины пройдут праздничные фейерверки Надрукувати Надіслати електронною поштою
В рамках празднования Дня Победы в столичном Национальном дворце «Украина» пройдет большой концерт для ветеранов.
9 мая с 8.00 до 9.30 состоится возложение цветов к памятнику героям-танкистам, стеле Победы, памятнику генералу Ватутину, могиле Неизвестного солдата. А в 10.00 начнется торжественное прохождение колонн ветеранов Великой Отечественной войны и военных оркестров по Крещатику к майдану Незалежности.
Детальніше...
 
Ушел из жизни знаменосец Победы, герой войны в Афганистане генерал армии Варенников Надрукувати Надіслати електронною поштою
 6 мая 2009 года на 86-м году жизни скончался генерал армии, Герой Советского Союза, участник Великой Отечественной войны, знаменосец Победы Валентин Иванович Варенников.
Валентин Иванович Варенников - участник Великой Отечественной войны, Знаменосец Победы, Герой Советского Союза. Участвовал также в военных событиях в Анголе, Сирии, Эфиопии и Афганистане. Главный организатор работ воинских частей по ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС.
Детальніше...
 
Тисяча і один спосіб "відфутболити" дітей війни. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Кома, крапка, пропущена буква - це ті "поважні" причини, через які судді відмовляються приймати до розгляду позовні заяви дітей війни. У Заводському, Хортицькому, Шевченківському, Ленінському районних судах Запоріжжя на кожну позовну заяву знаходиться оригінальна причина відмови, правда, не завжди законна.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > В кінець >>

Всього 5071 - 5096 з 5757

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов