Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26689779 Відвідувачів
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
В пам'ять про односельчанина. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Уже вчетверте минулої неділі 26 квітня в Івано – Франківській області Тисменицького району  на сільських стадіонах Слобідки та Одаїв пройшов міжрайонний футбольний турнір пам’яті воїна-“афганця» Михайла Присяжнюка. І втретє цей трофей здобула команда з села Одаїв, а чорнолізький «Добробуд» вдруге став другим. Втім, ефекту дежавю (повторення того, що вже було) не спостерігалось.
Детальніше...
 
Україна передала КНР контракт на поставку десантних кораблів "ЗУБР" Надрукувати Надіслати електронною поштою
За даними міністра економіки Автономної Республіки Крим Світлани Верби, контракт на будівництво малих десантних кораблів на повітряній подушці «Зубр» для Китайської Народної Республіки на базі Феодосійської суднобудівної компанії «Море» вже направлений замовнику. Про це С. Верба повідомила на засіданні Ради міністрів. «За останньою інформацією, документи з контракту вже передані китайській стороні», - зазначила вона.
Детальніше...
 
Военнослужащие 80-го АэМП планируют совершить 1200 прыжков с парашютом Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Впервые в этом году военнослужащие 80-го отдельного аэромобильного полка 13-го армейского корпуса Сухопутных войск ВС Украины, который дислоцируется под Львовом, совершили прыжки с парашютом.
Детальніше...
 
Наші у Ліберії Надрукувати Надіслати електронною поштою
"Броня", "Броня", зліт виконав! Під ваше управління!.."
Саме такою фразою радіообміну між командиром екіпажу бойового Мі-24 і передовим авіанавідником починається спільна робота з ураження умовної цілі супротивника.
Детальніше...
 
"Оплот" успішно завершив держвиробування. Тепер - на озброєння Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Завершено програму державних випробувань основного бойового танка Т-84 «Оплот». Наприкінці 2008 року «Оплот» успішно пройшов попередні заводські випробування. В березні-квітні 2009-го року в оцінці тактичних і маневрових характеристик танка крім розробників "Оплота" брали участь три екіпажі із 17-ї окремої танкової бригади 6-го армійського корпусу ЗСУ, яку планують оснастити цими машинами. В ході держвипробувань танк підтвердив свої високі бойові якості. Сьогодні очікуується прийняття ОБТ "Оплот" на озброєння ЗС України, повідомив головний інженер ДП "Завод ім. Малишева" Костянтин Ісяк.
Детальніше...
 
Список награжденных на приеме по случаю Дня Победы в Посольстве Российской Федерации в Украине Надрукувати Надіслати електронною поштою
Детальніше...
 
Ночной бой Надрукувати Надіслати електронною поштою
Начало весны 1987 года в уезде Баграми провинции Кабул было таким жарким, как август в нашем Сочи, на побережье Черного моря.
Детальніше...
 
Рустам из племени десантников Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В третьем томе трилогии «Солдаты Победы», вышедшем в 2008 году, помещен очерк «Отважное племя десантников», в котором я рассказывал о славной династии десантников Гатиатуллиных. В период Великой Отечественной войны отличился старший из этой семьи — Зинатулла. За храбрость и мужество он был награжден орденами Красной Звезды, Славы, Отечественной войны и многими медалями. В мирное время служил в воздушно-десантных войсках Рашид Гатиатуллин, после окончания службы посвятивший несколько десятилетий святому и очень ответственному делу — патриотическому воспитанию молодежи и подготовке юношей для службы в армии.
Детальніше...
 
Позиція Генштабу Надрукувати Надіслати електронною поштою
Українська Спілка ветеранів Афганістану ініціювала на вищому державному рівні питання присвоєння чергових військових звань учасникам бойових дій на території інших держав до 20-річчя виведення військ з Афганістану. Прес-служба УСВА вважає за необхідне ознайомити ветеранську спільноту з тим як зреагував на відповідні рішення і пропозиції Генеральний штаб Збройних Сил України.
Детальніше...
 
Соціальне житло стає реальністю Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вручила ордери на квартири жителям міста Кагарлик, що на Київщині, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Довгоочікувані документи вручено з нагоди введення в експлуатацію житлового будинку N 18 по вул. Воровського.
Детальніше...
 
Успішне тренування Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Екіпажі 56-го окремого вертолітного загону ЗС України сил Місії ООН у Ліберії провели успішне тренування з наведення вертольотів Мі-24 на визначені наземні цілі.
Напередодні тренування командир загону полковник Володимир Пастухов визначив двом екіпажам вертольотів Мі-24 виконати польоти на взаємодію з офіцерами групи бойового управління загону, які відпрацьовували практичні дії передового авіанавідника.
Детальніше...
 
Благодійна акція "УкрПолбату" у Косовому Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У Косовому українські військові лікарі національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР спільно зі своїми польськими та американськими колегами провели гуманітарну акцію з надання медичної допомоги мешканцям селища Дубрава муніципалітету Качаник.
Детальніше...
 
“Афганці” доглядають сирітські могилки Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Перед традиційними Проводами члени Хмельницької спілки ветеранів Афганістану впорядкували могилки “нічийних” дітей на міському цвинтарі.
Сектор, де поховано діток з дитячого будинку та “будинку малятка”, а також безіменних, знайдених у таких місцях, що часом жахливо навіть уявити, “афганці” доглядають з 1999 року.
Детальніше...
 
Наглядный пример бюрократической отписки Надрукувати Надіслати електронною поштою
Председателю УСВА (воинов-интернационалистов)
Червонопискому С.В.
Уважаемый Сергей Васильевич !
Отправить Вам прилагаемые документы заставляет ситуация которая сложилась в Днепропетровской области и городе Днепропетровске по обеспечению жильем ветеранов Афганистана и других льготных категорий.
Детальніше...
 
Обращение к побратимам Надрукувати Надіслати електронною поштою
ЗДРАВСТВУЙТЕ!
Тогда, в Афгане (1985 -1986гг.), я был старшим лейтенантом, воевал на боевых вертолетах Ми-24( заканчивал Сызранское высшее военное училище летчиков  в 1982г.).
Детальніше...
 
Протестна акція ветеранів столиці Надрукувати Надіслати електронною поштою
   22 квітня біля Київської міської ради і Київської міської державної адміністрації відбулася протестна акція ветеранів столиці на захист виконання ветеранського законодавства України.
Детальніше...
 
Підбито підсумки Надрукувати Надіслати електронною поштою
В квітні 2009 року відбулося засідання правління Київської міської спілки ветеранів Афганістану (КМСВА).
На правлінні з доповіддю виступив її голова К. В. Антощук, який підвів підсумки заходів по відзначенню 20-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Хто врятує полтавські крила? Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Полтавські хлопчаки, мов зачаровані, уважно слухають чоловіка у військовій формі. Зазвичай непосидючі, вертляві й неуважні на уроках, на стоянці літаків дальньої авіації вони бояться проґавити бодай слово останнього командира 185-го гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку, полковника запасу Валерія Верескула. Принишклі, із палаючими від захоплення оченятами, здається, вони готові слухати свого екскурсовода годинами.
Детальніше...
 
Зведуть пам’ятник воїнам окремої приморської армії Надрукувати Надіслати електронною поштою
В містах і селах Криму проходять заходи, приурочені 65-й річниці визволення півострова від фашистських окупантів.
Детальніше...
 
Чернобыль навсегда Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Десятки поколений украинцев вынуждены будут расхлебывать последствия самой ужасной техногенной катастрофы в истории человечества. Утверждение о том, что украинцам уже ничего не угрожает, — всего лишь иллюзия, так как заболеваемость и смертность среди пострадавших от аварии на ЧАЭС и их детей будет возрастать.
Детальніше...
 
ПОЛИТИЧЕСКАЯ АГРЕССИЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Пока политики и эксперты в Киеве спорят, какой внутренний и внешний вектор развития должен стать приоритетным для Украины, в регионах вовсю идет подготовка к атаке на местные органы власти со стороны радикально настроенных сил. Причем штурм региональных высот они рассматривают как первый этап достижения основной цели — прорыв в центральную власть.
Детальніше...
 
"У нас каждый третий - чернобылец, и детей войны больше, чем всего, наверное, детей" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Украина — страна льгот. В какой дом ни попади, в какой очереди ни окажись, в какой транспорт ни сядь, даже в Верховную Раду зайди — везде встретишь льготников.
Детальніше...
 
Загибель генерала Ватутіна версії та гіпотези смерті командуючого фронтом Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Один з найталановитіших радянських військових керівників, який провів ряд блискучих операцій, в тому числі й визволення Києва, загинув у дріб'язковій перестрілці із загоном Української повстанської армії. Досі залишається багато незрозумілих деталей цієї трагедії, які дають грунт для різних кривотолків та пліток.
Детальніше...
 
Тягнибок воспевает заслуги дивизии СС Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Свобода» считает дивизию СС "Галичину" "скарбом нації" и украсила Львов ее гербами.
Международный скандал назревает во Львове. На улицах установили двадцать ситилайтов с символикой дивизии СС "Галичина", воевавшей во Второй мировой на стороне фашистов и сформированной из западных украинцев. Под гербом дивизии — подпись "Вони захищали Україну".
Детальніше...
 
Вашій ЧА від нашої УПА. I навпаки Надрукувати Надіслати електронною поштою
 До 9 травня ще далеко, а учасників постійно діючого ідеологічного конфлікту між УПА і Червоною армією вже почало «ковбасити». Cокальська районна державна адміністрація Львівської області не дозволила Львівській обласній асоціації ветеранів провести естафету «Слава визволителям України» до Дня Перемоги 9 травня — про що повідомив ua.Korrespondent.net з посиланням на «Українські новини».
Детальніше...
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Про відзначення 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років
З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років, виховання у молодого покоління почуття патріотизму і шанобливого ставлення до історії держави та з нагоди відзначення Дня Перемоги ПОСТАНОВЛЯЮ:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > В кінець >>

Всього 5097 - 5122 з 5757

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов