Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


26689630 Відвідувачів
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
"Діти війни" політизуються Надрукувати Надіслати електронною поштою
 13 квітня 2009 року було зареєстровано політичну партію "Всеукраїнська партія "Дітей війни". Про це повідомив голова партії Анатолій Мартинович Пачевський, який 14 квітня 2009 року отримав свідоцтво про державну реєстрацію політичної партії   170 п.п. від 13.04.2009 року.
Детальніше...
 
Граф Терещенко у Житомирі відвідав громадське об’єднання «Дворянський Союз» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Минулого тижня, в рамках свого перебування на Житомирщині граф Мішель Терещенко побував у гостях Житомирського «Дворянського Союзу». Його зустріли Магістр громадського об’єднання «Дворянський Союз» Сер Вадим Роланд-Майкл Кіплінг, Віце-канцлер - Павло Ментов, Канцлер «Дворянського Союзу» Валентин Кузнєцов та інші члени об’єднання.
Детальніше...
 
Напередодні свят Надрукувати Надіслати електронною поштою
4, 11 квітня напередодні дня Довкілля і Великодня за ініціативи Київської міської спілки ветеранів Афганістану були проведені акції з благоустрою прилеглих до «афганських» об’єктів територій, у різних районах столиці.
Детальніше...
 
Вместо украинского корвета – китайский авианосец Надрукувати Надіслати електронною поштою
В конце марта министр обороны КНР Лян Гуанле подтвердил планы Китая по строительству авианосцев. Также в китайских СМИ появились сообщения о возможном выборе газотурбинных установок украинского производства для оснащения китайских авианосцев
Детальніше...
 
Ни мира, ни войны Надрукувати Надіслати електронною поштою
Логика исторических событий подсказывает, что любая «внеблоковость» превращает  Украину в «серую геополитическую зону» и идеальный театр военных действий
Саммит НАТО и явное игнорирование «старой» Европой украинского вопроса способствовали очередной вспышке дискуссий о возможности приобретения Украиной статуса нейтрального либо внеблокового государства
Детальніше...
 
Наші в Ліберії Надрукувати Надіслати електронною поштою
План можливої евакуації українців узгоджений
Робоча група 56-го окремого вертолітного загону ЗС України, що виконує миротворчі завдання Місії ООН в Ліберії, відвідала дипломатичнее представництво України у Гвінейській Республіці, де з послом України був узгоджений план евакуації українських громадян на випадок посилення кризової ситуації в країні.
Детальніше...
 
Афганская война должна стать предостережением Киеву в вопросе о НАТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ошибки прошлого, такие, как "ненужная" война в Афганистане, в которой вынуждены были принимать участие и украинцы, должны стать уроком для нынешней власти Украины, в частности, при решении вопроса о вступлении в НАТО, считает руководитель движения воинов-интернационалистов Украины Сергей Червонопиский.
Детальніше...
 
Успішні іспити Оплота Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Успішно завершуються основні польові випробування першого українського танка "Оплот". Іспити захисних характеристик закінчені повністю. Вогневі завдання (стрільба вдень та вночі по різних мішенях) виконані на 90 відсотків. Залишилася лише вправа з ходу по рухомій мішені за допомогою панорами. Затримка пов'язана з монтажем монорейки для самої мішені. Випробовування мобільних характеристик також завершене.
Детальніше...
 
Ще 98 морпіхів поїхало до Косова Надрукувати Надіслати електронною поштою
 9 квітня, розпочалися завершальний етап чергової ротації національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР у Косовому.
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
 9 квітня відбулося засідання круглого столу в режимі відео-мосту Москва-Київ «Афганістан 30 років потому. Що принесе Афганістану і Україні припустимий вступ України у НАТО».
Детальніше...
 
НОВЫЕ ВЫЗОВЫ НАТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
 На юбилейном саммите НАТО, впервые проведенном в двух странах одновременно, никто не вспоминал, как в далеком 1954 году заявку на вступление в альянс подал СССР. Но радовались концу разрыва Франции и Североатлантического блока, начатому в 1958-м, надеясь на новую страницу в отношениях с Россией.
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
 8 квітня 2009 року відбулося засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на якому розглянуто низку актуальних питань. До складу Правління ратовано Шейдіка Артура Івановича, голову Закарпатської територіальної організації УСВА. Також ухвалено рішення щодо проведення VI звітно-виборчої Конференції УСВА у вересні-жовтні нинішнього року (дата і місце будуть визначені Правлінням у подальшому), затверджено порядок денний та квоту представництва.
Детальніше...
 
Боевые части армии попали под сокращение Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Кабинет Министров Украины сегодня на своем заседании намерен рассмотреть законопроект о численности Вооруженных Сил. Министерство обороны хотело бы ее увеличить, однако, скорее всего, она будут сокращена.
Детальніше...
 
З Косова повернулися миротворці батальйону “УкрПолбат” Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Пізно ввечері 6 квітня в рамках чергової – 12-ї – ротації національної складової спільного українсько-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР у Косовому на залізничний вокзал Дніпропетровська прибув потяг з першою групою військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України.
Детальніше...
 
Американці долучаються до виробництва БТР-4. Тому що найкращий. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 7 квітня, стало відомо, що міжнародна фірма проектного менеджменту Defense Solutions, Inc., що є "дочкою" Defense Solutions Holding, Inc. (США), разом з українськими та македонських партнерами увійшла в команду з виробництва бронетранспортер БТР-4, що відповідає стандартам НАТО.
Детальніше...
 
За шість років, але хату афганцю добудували Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Воїнам-інтернаціоналістам, які в свій час пройшли жахіття новітньої війни, сповна виконавши делегований державою інтернаціональний обов'язок, держава законодавче гарантувала пільги і допомоги. По-різному така підтримка доходить до колишніх воїнів, маю подібну історію і у власних спостереженнях.
Детальніше...
 
Митинг бездомных офицеров и их семей Надрукувати Надіслати електронною поштою
 24.04.2009 в 13.00
Памятник генералу Ватутину
В 2009 г. власть не выделила средств в общих (защищенных) статьях бюджета на строительство жилья для военнослужащих (2008 г. – 359 млн.). Специальный фонд только для служебного жилья и тот не наполняется, за 3 месяца поступлений нет. Положение трагическое. Офицер вспомни про свою семью! Отстоим свои права. Хватит трусить. Приходите с семьями.
Всеукраинский союз безквартирных офицеров

 
генсек-скандалист и мир с РФ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Юбилейный саммит НАТО, прошедший в выходные во французском Страсбурге, немецких Келе и Баден-Бадене, был богат на принципиальные решения и компромиссы, которые сняли некоторую напряженность в отношениях членов НАТО, имевших разные точки зрения на проблемы Альянса.
Детальніше...
 
Курс на Гондурас Надрукувати Надіслати електронною поштою
Украина больше не идет в Европу. Она рвется в Латинскую Америку — с ее парадом супербогачей и смехотворной по европейским меркам средней зарплатой.
Детальніше...
 
Пенсії військовослужбовцям Надрукувати Надіслати електронною поштою
На наш запит про пенсії військовослужбовцям відповідає заступниця голови правління Пенсійного фонду України В. С. МИКИТЕНКО.
Детальніше...
 
КОГО ЗАЩИЩАЛО НАТО В БЫВШЕЙ ЮГОСЛАВИИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Преступное сообщество косоваров «разбирало на органы» живых людей - сербов, похищенных и вывезенных в Албанию на глазах международных сил.
Когда весной минувшего года, вышла книга бывшего главного прокурора Международного трибунала в Гааге, Карлы дель Понте «Охота» о расследовании военных преступлений в бывшей Югославии, поднялся большой шум. Бывший прокурор написала - у нее есть подозрения, что некоторые из пропавших людей стали жертвами торговли человеческими органами.
Недавно к этой теме вернулась радиостанция «Свобода».
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Надрукувати Надіслати електронною поштою
3 квітня відбувся IV пленум Ради Організації ветеранів України. Головою організації обрано Цибенка П. С., народного депутата України. Цей вибір свідчить про односторонню політизацію ветеранської організації, оскільки її новий голова є членом ЦК Компартії України, активним носієм комуністичної ідеології. Ухвалене пленумом рішення щодо голови ОВУ по Цибенку П. С., який особисто до  жодної категорії ветеранів не відноситься, свідчить про значне посилення впливу на організацію з боку комуністичних сил.
Детальніше...
 
Кому криза, а кому мати рідна. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З кожним роком спосіб життя депутатів, міністрів і перших осіб держави відкривається українцям у новому світлі. Зараз ми маємо можливість оцінити, як же дорогі наші політики прожили непростий 2008 рік. Чи солодко їм їлося і спалося? Чи не зачепила погана криза світло очей наших, народних обранців? Чи зміг у важкі для країни дні глава держави поповнити свій автопарк? Чим перебиваються державні мужі в ті дні, коли 65,5% населення України економлять на продуктах харчування, а понад 80 % (за останніми даними соцопитувань) відчули на собі реальне погіршення життя? На всі ці запитання можна одержати відповіді, оскільки політики в черговий раз публікують декларації про свої доходи.
Детальніше...
 
Щоб пенсії були справедливими Надрукувати Надіслати електронною поштою
Коментуючи відмову народних депутатів розглянути урядовий законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення і законопроект про внесення змін до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова підкреслила, що ці рішення є надзвичайно важливими для людей, тому уряд переконуватиме народних депутатів у необхідності їх прийняття.
Детальніше...
 
«Залізнична» сотня: морпіхи вирушили до Косово. Надрукувати Надіслати електронною поштою
   Розпочалася ротація батальйону «Укрполбат» у Косові.  Це вперше в історії українського війська миротворчий контингент складатимуть винятково «чорні берети» — морська піхота і військовослужбовці військ берегової охорони. І так само вперше вони добираються до місця призначення не літаком як зазвичай, а поїздами - бо криза.
Детальніше...
 
За нейтральну, позаблокову Україну Надрукувати Надіслати електронною поштою
2 квітня біля посольств країн, які входять до військово-політичного блоку НАТО, відбулися мітинги протесту проти втягування України до Північно-Атлантичного Альянсу, що веде до подальшого протистояння в українському суспільстві.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > В кінець >>

Всього 5123 - 5148 з 5757

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов