Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21221231 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
Встреча боевых друзей Надрукувати Надіслати електронною поштою
odessa_231018_sm.jpgВ Одесской области проживают сотни участников боевых действий, проходивших службу в дивизиях, дислоцировавшихся в разные годы в Болградском гарнизоне. Ветераны выполняли боевые задачи в разных горячих точках мира.
Детальніше...
 
Допомога Волинському обласному госпіталю ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_231018_sm.jpgУ нелегкий час для нашої країни важливо згуртовуватись та допомагати один одному.  Небайдужими до своїх побратимів та синів України, які стали на захист рідної землі, є воїни-«афганці», представники Ратнівської районної організації Волинської обласної організації УСВА.
Детальніше...
 
Допомога волинських «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_221018_sm.jpgВолонтери Віталій Лісецький, Олександр Пилипчук та Любава Казмірчук у День захисника України безпосередньо на передовій привітали зі святом наших воїнів і передали їм волонтерську допомогу, зібрану Волинською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану і громадською організацією "Наше місто" з міста Броди Львівської області та всіма небайдужими. 
Детальніше...
 
Тіло й дух гартують з юності! Надрукувати Надіслати електронною поштою
sportekiada_221018_sm.jpgДалі! Швидше! Сильніше! Саме так, перефразовуючи гасло олімпійців, хочеться охарактеризувати настрій, який витав на міському стадіоні під час районної спартакіади серед допризовної молоді.
Тут змагалися юнаки-старшокласники з усіх загальноосвітніх навчальних закладів Хотинщини. Кожен з учасників прагнув якнайкраще виконати свою задачу і вивести команду в лідери. А боролися вони за першість у передбачених програмою індивідуальних видах змагань – метанні гранати Ф-1 на дальність, підтягуванні на перекладині, бігу на 100 і 1000 метрів, а також командному – з перетягування линви.
Детальніше...
 
Шаховий турнір в Магдалинівці Надрукувати Надіслати електронною поштою
dnipro_211018_sm.jpgОстанніми роками в Магдалинівському районі, що на Дніпропетровщині, побільшало любителів різноманітних видів спорту, кількість учасників різних змагань зростає. Звичайно, така тенденція тішить, адже спортивні змагання – це не тільки активний спосіб життя та «бонуси» нашому здоров’ю, це ще і спілкування – живе, справжнє, а не якесь там віртуальне.
Детальніше...
 
XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» Надрукувати Надіслати електронною поштою
hersonfest_191018_sm.jpg12–13 жовтня в Херсоні відбувся черговий XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», в якому взяли участь понад 70 виконавців із Миколаєва, Херсону, Херсонської, Одеської та Запорізької областей, віком від 10 до 70 років.
Детальніше...
 
Відвідання Херсонського обласного госпіталю інвалідів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
herson_191018_sm.jpg11 жовтня напередодні Дня захисника України заступник голови Херсонської облдержадміністрації  В. І. Чабан, заступник голови обласної ради В. В.  Булюк, обласний військовий комісар І. Л. Буднік, голов обласної ооганізації УСВА В. П. Столяр, волонтери та керівники  служб облдержадміністрації  відвідали обласний госпіталь інвалідів війни.
Детальніше...
 
Відкриття пам'ятного знаку у селище Стеблів на Черкащині Надрукувати Надіслати електронною поштою

14 жовтня у Корсунь-Шевченківському районі у смт Стеблів, відкрито пам"ятний знак "Обов"язок виконаний з честю".
 
Презентація книги "Світлини пам'яті" в Уманській загальноосвітній школі №1 Надрукувати Надіслати електронною поштою

Уманська міськрайонна Спілка ветеранів Афганістану (голова - Зайченко Олег Володимирович) проводить роботу з популяризації Афганського руху на Черкащині. Силами Спілки видано три книги про тих, хто воював у Афганістані. Наразі презентація третьої книги "Світлини пам'яті" відбулася в Уманській загальноосвітній школі № 1.
 
В гостях у запоріжців Надрукувати Надіслати електронною поштою
zaporizhya_171018_sm.jpg11–15 жовтня за сприянням Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  відбулася поїздка делегації ветеранів у місто Запоріжжя.
Детальніше...
 
Футбольний турнір на честь Анатолія Глушкова Надрукувати Надіслати електронною поштою
turnirglushkova_171018_sm.jpg4-5 жовтня у Ковелі на спортивному майданчику школи №7 відбувся турнір з футболу серед юнаків 2008–2009 років народження, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста  Анатолія Глушкова.
Детальніше...
 
Почтили память боевых товарищей Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_161018_sm.jpg12 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде харьковской специализированной школы №17 и гимназии №55 торжественно открыты мемориальные доски в честь выпускников Валерия Игнатия и Александра Застелы, погибших в Афганистане.
Детальніше...
 
14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
privitanya_111018_sm.jpgШановні захисники Вітчизни!
Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю всіх захисників різних поколінь і різних подій з Днем захисника України!
Детальніше...
 
Открытие мемориальной доски Владимиру Израйлиту Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_101018_sm.jpg10 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде Харьковской специализированной общеобразовательной школы I-III ступеней №87 торжественно открыта мемориальная доска выпускнику школы Израйлиту Владимиру Григорьевичу.
Детальніше...
 
Не треба принижувати ветеранів-«афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
101018_sm.jpgЩе в древності кращі в племені захищали його інтереси, кордони, угіддя від нападу не тільки звіра, а й сусідніх племен. Зі створенням держави виникає і армія, воїни якої стоять на сторожі її кордонів, чим сильніша армія, тим сильніша її держава.
Детальніше...
 
ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ І ЧИМАЛО ПОЗИТИВНИХ ВРАЖЕНЬ Надрукувати Надіслати електронною поштою
bukovina_101018_sm.jpg7 жовтня на Буковині відбувся регіональний турнір з настіль-ного тенісу пам’яті загиблих воїнів-«афганців» Заставнівщини С. Лучика, С. Мороза, Т. Бабича, М. Довбні, О. Іванчака, В. Петрюка і Р. Оліовського.
Детальніше...
 
Гурт патріотичної пісні «Побратими» відзначив п'ятиріччя своєї творчої діяльності Надрукувати Надіслати електронною поштою
tarashcha_101018_sm.jpg29  вересня  з нагоди п'ятирічного ювілею гурту «Побратими»  у Таращанському районному Будинку культури відбувся концерт, який став   справжнім святом єднання і патріотизму.
Детальніше...
 
Загроза «Лісовій поляні» ще не минула! Надрукувати Надіслати електронною поштою
moz_081018_sm.png5 жовтня відбулася зустріч голови УСВА Сергія Червонописького із заступником міністра охорони здоров’я Олександром Лінчевським, якій відповідає за реформу медичної освіти і екстреної медичної допомоги, координує діяльність медичного департаменту МОЗ України.
Детальніше...
 
НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
pravaveteraniv_081018_sm.pngВзаємодія із Комітетами Верховної Ради України
Важливи зустрічі
1 жовтня голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомлець зустрілася з представниками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
Открытие мемориальной доски Александру Маслию Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_081018_sm.jpg1 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде гимназии №86 торжественно открыта мемориальная доска Александру Викторовичу Маслию, погибшему в Афганистане. Награжден посмертно орденом Красной Звезды.
Детальніше...
 
Відзначення «афганців» Тернопільщини Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil_081018_sm.jpg1 жовтня в Тернопільській облдержадміністрації відбувся круглий стіл, присвячений Дню ветерана за участі керівництва області та керівників громадських ветеранських організацій.
Детальніше...
 
Учасники війни в Афганістані висадили дуби і модрини на території музею-садиби імені Миколи Пирогов Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnitsi_081018_sm.jpgЗа ініціативи Організації ветеранів України у співпраці з Товариством Червоного Хреста України,  у Вінниці на території Національного музею-садиби видатного вченого, основоположника військово-польової хірургії М. І. Пирогова організовано благодійну акцію з  висадки дубів і модрин.
Детальніше...
 
Ми – діти козацького роду Надрукувати Надіслати електронною поштою
volin_081018_sm.jpgЗ нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Ковельська міськрайонна організація УСВА провели для учнів середніх шкіл району спортивно-туристичні змагання «Ми – діти козацького роду».
Детальніше...
 
Науково-практична конференція «Ветеранський рух в Україні» Надрукувати Надіслати електронною поштою
nacgvardiya_031018_sm.jpg2 жовтня на базі військової частини Національної гвардії України, згідно Плану заходів на 2018 рік з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції організовано та проведено науково-практичну конференцію «Ветеранський рух в Україні».
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgВ єдності – наша сила!
Форум ветеранів – 2018

В 80-ти роки  минулого століття нове покоління ветеранів війни поверталося з воєн, про які радянському народові було зовсім невідомо. Напівтаємно ховали загиблих воїнів, утаємничували обставини їх загибелі.  Родини загиблих воїнів не отримували належної компенсації і уваги влади. Важко було пояснювати походження поранень і бойових нагород тим, хто повернувся з місць виконання інтернаціонального обов’язку. Байдужі чиновники не могли і не бажали розуміти синів Батьківщини, які повернулися з пекла боїв на чужині. Лише одиниці добивалися справедливості. Життя вимагало об’єднання зусиль ветеранів у боротьбі за гідне ставлення до ратної праці і свої соціальні права.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgВ єдності – наша сила!
Форум ветеранів – 2018

В 80-ти роки  минулого століття нове покоління ветеранів війни поверталося з воєн, про які радянському народові було зовсім невідомо. Напівтаємно ховали загиблих воїнів, утаємничували обставини їх загибелі.  Родини загиблих воїнів не отримували належної компенсації і уваги влади. Важко було пояснювати походження поранень і бойових нагород тим, хто повернувся з місць виконання інтернаціонального обов’язку. Байдужі чиновники не могли і не бажали розуміти синів Батьківщини, які повернулися з пекла боїв на чужині. Лише одиниці добивалися справедливості. Життя вимагало об’єднання зусиль ветеранів у боротьбі за гідне ставлення до ратної праці і свої соціальні права.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 53 - 78 з 5047

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов