Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21194636 Відвідувачів
Укрінформ
Боевое Братство
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Гартуємо волю Надрукувати Надіслати електронною поштою
23 вересня у селі  Сидорівка Корсунь-Шевченківського району на Черкащині відбувся обласний захід «Гартуємо волю» присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів  Володимира Андрійовича Горбаня і Володимира Григоровича Линника, які загинули в Афганістані.
Детальніше...
 
Нове видання Надрукувати Надіслати електронною поштою
cherkasi_250918_sm.jpgМоя Весняна осінь
У Золотоніському районі в  Новодмитрівській школі на Черкащині відбулася презентація збірки поезії учасника бойових дій в Афганістані, члена  Національної Спілки журналістів України Анатолія Олександровича Скрипніка «Моя Весняна осінь».
Детальніше...
 
Офіцер – це не професія, це – покликання! Надрукувати Надіслати електронною поштою
250918_sm.jpgЧас невблаганний і вже майже три десятиліття віддаляють нас від 1989 року. Це рік, який став доленосним для тисяч військовослужбовців: 29 років тому в Афганістані закінчилася військово-політична спецоперація Радянського Союзу.
Детальніше...
 
Пам’яті відомого державного діяча і патріота України Надрукувати Надіслати електронною поштою
pamyat_220918_sm.jpg21 вересня на 90-му році життя відійшов у вічність Віталій Андрійович МАСОЛ – відомий державний діяч і політик, мудра, високопрофесійна і щедра душою людина.
Детальніше...
 
На захисті прав ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv_210918_sm.jpeg19 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.
Детальніше...
 
22 вересня – День партизанської слави Надрукувати Надіслати електронною поштою
privitanya_200918_sm.jpgДорогі ветерани Другої світової війни!
Від імені Української  Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас і ваші родини з державним святом – Днем партизанської слави!
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ХОМЕНКО Микола Григорович — радянський та український політик, перший глава Адміністрації Президента України (1991—1994).
Народився 20 червня 1934 року в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області. Освіта вища, інженер-електрик, закінчив Український заочний політехнічний інститут, Академію суспільних наук при ЦК КПРС.
Детальніше...
 
Акція «афганців» під посольством Сполучених Штатів Америки Надрукувати Надіслати електронною поштою
usa_190918_sm.jpg18 вересня Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела протестну акцію під посольством Сполучених Штатів Америки.
Детальніше...
 
Турнир «Отваги–2018» Надрукувати Надіслати електронною поштою
harkiv_190918_sm.jpg12 сентября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) состоялся VII открытый областной турнир по дзюдо памяти воина-интернационалиста Владимира Киселя, награждённого тремя медалями «За отвагу». 
Детальніше...
 
Зустріч бойових друзів Надрукувати Надіслати електронною поштою
rzhishchev_180918_sm.jpg7 вересня у місті Ржищів на Київщині відбулася президія Київської обласної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів). 
Детальніше...
 
Передплата-2019 Надрукувати Надіслати електронною поштою
logo_tt.gifПобратиме, це наша з тобою газета!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса» повідомляє, що з 1 вересня роозпочато передплату на 2019 рік на періодичні видання.
Детальніше...
 
Афганістан – наш біль Надрукувати Надіслати електронною поштою
chernivtsi_170918_sm.jpg14 вересня біля монументу воїнам-інтернаціоналістам Хотинщини на Буковині  відбулася година пам'яті «Афганістан наш біль».
Детальніше...
 
Вшанували пам'ять героїв Надрукувати Надіслати електронною поштою
170918_sm.jpg28 серпня представники Гайсинської районної спілки ветеранів війни в Афганістані на чолі з її головою Володимиром Свіріпою відвідали могили загиблих побратимів О. Г. Дмитрука в селі Мелешків і В. В. Гнилиці в  селі Зятківці.
Детальніше...
 
Запрошуємо на Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» Надрукувати Надіслати електронною поштою
140918_sm.pngШановні побратими!
12-13 жовтня 2018 року в Херсонському Палаці молоді і студентів відбудеться ХVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», учасниками якого вже протягом багатьох років є військовослужбовці, працівники правоохоронних органів України, учасники  бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, курсанти та студенти навчальних закладів і творча молодь.
Детальніше...
 
У столиці вшанують подвиг підпільників Другої світової війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
091318_sm.jpgДо Дня партизанської слави, який відзначають щорічно 22 вересня, у столиці відбудеться мітинг, тематичні зустрічі, уроки, лекції, бесіди тощо. На виконання Указу Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 у Київській міської державній адміністрації затверджений відповідний план заходів. Про це повідомили в прес-службі КМДА.
Детальніше...
 
Партизанський велопробіг Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitchina_091318_sm.jpg9 вересня у Шепетівці на Хмельниччині відбувся  велопробіг, в якому взяли участь більше півсотні шанувальників цього виду спорту і був  присвячений Дню партизанської слави, який відзначається 22 вересня на державному рівні.
Детальніше...
 
«Велодрайв» на Кам’янеччині Надрукувати Надіслати електронною поштою
hmelnitsk_091318_sm.jpg23-26 серпня на Кам’янеччині біля села Суржинці (Хмельницька область)  відбулися  змагання з велотуризму на  Кубок України.
Детальніше...
 
Участники боевых действий имеют право на льготный проезд по удостоверению Надрукувати Надіслати електронною поштою
110918_sm.jpgЛицо, имеющее инвалидность первой группы в связи с ранением, полученным при выполнении интернационального долга, обратилась в суд с иском к автоперевозчику о возмещении морального вреда в связи с отказом водителя рейсового автобуса обеспечить льготный проезд.
Детальніше...
 
Допомога нашим захисникам Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil_110918_sm.jpgГолова Тернопільської обласної організації УСВА Сергій Лісовий з бойовими побратимами Романом Лотецьким, Ігорем Сендзіком і членом Спілки Богданом Дацко  в черговий раз доставили гуманітарний вантаж нашим військовослужбовцям в зону проведення Операції Об’єднаних Сил.
Детальніше...
 
Плекати майбутніх захисників Надрукувати Надіслати електронною поштою
070918_sm.jpgНині перед українською школою і педагогами стоїть важливе завдання формування національно свідомих громадян, справжніх патріотів нашої Батьківщини. І значна роль у цьому відводиться предмету «Захист Вітчизни». Саме його викладачі, а це переважно колишні військовослужбовці, знають, як розв’язати цю проблему.
Детальніше...
 
На честь героя-прикарпатця Надрукувати Надіслати електронною поштою
ivanofrankivsk_070918_sm.jpg30 серпня 2018 року в селі Яблуниця Яремчанської міської ради на Івано-Франківщині на фасаді загальноосвітньої школи урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Василя Романовича Романчукевича, який героїчно загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Передплата на періодичні видання України на 2019 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
060918_sm.jpgШановні панове!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань "Преса" повідомляє:
ПЕРЕДПЛАТУ на періодичні видання на 2019 рік РОЗПОЧАТО!
Детальніше...
 
Друг Украины. Бесстрашный пилот, последовательный политик, непримиримый мститель Надрукувати Надіслати електронною поштою
usa_030918_sm.jpgВ 60-х годах прошлого века США усилили военное присутствие в Индокитае. В декабре 1961 года в Южный Вьетнам были переброшены первые регулярные подразделения Вооруженных сил США. Увеличилось число советников в стране и армии.  США оказывали прямую военную поддержку, одновременно планируя вооруженную агрессию против ДРВ. В результате специально спровоцированного «Тонкинского инцидента» американская авиация трижды (5.08, 18.08 и 18.11.1964 г.) подвергла воздушным ударам военные объекты ДРВ, совершив при этом 56 самолетовылетов.
Детальніше...
 
Зміни у вищому керівництві Товариства Червоного Хреста України Надрукувати Надіслати електронною поштою
030918_sm.jpgТовариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) повідомляє, що з 29 серпня 2018 р. посаду виконуючого обов’язки Президента ТЧХУ, згідно 5-го пункту 10-ї статті Статуту ТЧХУ, обійняв професор Поліщук Микола Єфремович, Віце-президент Товариства, екс-Міністр охорони здоров'я України (2005 р.), член-кореспондент Академії медичних наук України.
Детальніше...
 
Песни. Патриотизм. Политика Надрукувати Надіслати електронною поштою
kobzon20180830.png     Таланты, как цветы, им для полного цветения требуется создать определенные условия.  Как долго будет цвести талант, во многом зависит не только от него самого, но и от многих естественных и искусственно созданных факторов. Не всякому природному таланту удается расцвести. А из тех, кто расцвел и стал заметен, не всем суждено долголетие и вечная память.
Детальніше...
 
Незгасна пам’ять про бойового побратима Надрукувати Надіслати електронною поштою
shepetivka_20180831_1sm.jpgМинуло багато років, але не заростає стежка до могили нашого бойового побратима Сергія Дмитровича Зайчука.
У день його загибелі, 22 серпня, у рідне село Сергія — Орлинці приїхали активісти Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану: Анатолій Свинарчук, Віктор Чорноус, Андрій Андрєєв, Олександр Мугиль, а також однополчани Сергія Зайчука, з якими він служив в Афганістані, — Микола Ліончук та Леонід Демчук (він разом із Сергієм навчався в Орлинецькій школі, а під час служби обоє товаришували, допомагали один одному).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 79 - 104 з 5040

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов