Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17017405 Відвідувачів
Укрінформ
Урядовий портал
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Голова УСВА


Надрукувати Надіслати електронною поштою
denvshanuvannya2017.jpgДорогі бойові побратими!
Шановні родини наших полеглих бойових друзів!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і  28-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
Війна в Афганістані та інші зарубіжні конфлікти, в які ми, підкоряючись військовій присязі, вступили в єдиному бойовому строю, обпалили наші серця і душі. Нехай політики й політикани сьогодення по-своєму оцінюють події тієї давнини, важливо одне: ми були й назавжди залишимося в пам’яті народній солдатами, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною.
Детальніше...
 
14 жовтня – День захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
245146_0.jpgШановні захисники Вітчизни! Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю всіх захисників Вітчизни різних років і різних подій з Днем захисника України!
Це свято – вияв поваги до тих, хто своєю мужністю і героїзмом на фронті й в тилу захистив свою країну в роки Другої світової війни, відстоював її інтереси у локальних війнах і військових конфліктах на теренах інших країн, хто сьогодні захищає незалежність і суверенітет на сході України.
Детальніше...
 
28 травня – День прикордонника Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

prykordonnyky_9066.jpgВід імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з нагоди професійного свята – Дня прикордонника!
28 травня 1918 року заснована Прикордонна охорона і створено Головне управління Державної прикордонної охорони.
Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів держави.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Зі святом Великої Перемоги!
Дорогі ветерани!
Шановні співвітчизники!

9travnya2016small.jpgВід імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з нагоди 71-ї річниці Великої Перемоги!
Все більше часу минає відтоді як Ви і Ваші товариші по зброї зуміли здійснити неймовірне – навічно увійти в історію людства як Переможці коричневої чуми – фашизму.
Дорогу ціну заплатив український народ за Велику Перемогу, загинуло близько 12 мільйонів українців, серед яких 7,5 мільйона цивільного населення.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території
інших держав та  27-а  річниця виведення військ з Афганістану

svch2016_02_11.jpgДорогі бойові побратими!
Шановні родини наших полеглих бойових друзів!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  27-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
Війна в Афганістані та інші зарубіжні конфлікти, в які ми, підкоряючись військовій присязі, вступили в єдиному бойовому строю, обпалили наші серця і душі. Нехай політики й політикани сьогодення по-своєму оцінюють події тієї давнини, важливо одне: ми були й назавжди залишимося в пам’яті народній солдатами, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною.
Детальніше...
 
Звернення голови УСВА С. В. Червонописького Надрукувати Надіслати електронною поштою
chervonopiskiyzvernennya.jpgВід імені Української Спілки ветеранів Афганістану висловлюю щирі співчуття сім’ям військовослужбовців Збройних Сил України, що загинули 22 травня 2014 року у ході Антитерористичної операції  під Волновахою.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ні насильству! Не раздмухувайте справжню війну!
   Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблих у результаті масових заворушень в Києві. Ми поділяємо біль і  гіркоту втрат з сім’ями загиблих і бажаємо як найшвидшого одужання всім постраждалим.
   Ветерани-«афганці», нажаль, добре знають ціну життя і що таке  кров і смерть, і  тому з особливим сумом сприймають трагічні події, які забрали життя і покалічили багатьох людей.
   Насильство не вихід! Не раздмухувайте справжню війну!
Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА.  
23 січня 2014 року.
 
Звернення голови УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановні друзі!
Останнім часом значно побільшала кількість звернень ветеранів війни та членів сімей загиблих безпосередньо до УСВА для вирішення  різноманітних питань.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і  24-а  річниця виведення військ з Афганістану
svcherv2013.jpgДорогі бойові побратими!
Шановні родини наших полеглих бойових друзів!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і  24-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Сергій Червонописький в програмі «Соціальний статус» на телеканалі «Тоніс» Надрукувати Надіслати електронною поштою
tonislogo1.jpgГолова Української Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький звернувся до Віце-прем’єр-міністра Сергія Тигіпко з тим, щоб переглянути кількість власників посвідчень бойових дій.
Детальніше...
 
Звернення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Подіями, які відбулися під стінами Верховної Ради України 20 вересня 2011 року, Українська Спілка ветеранів Афганістану зуміла показати владі й всім громадянам країни, що і сьогодні в Україні є реальна сила, яка готова сказати влади "Ні" коли вона стає на шлях попрання основних законів - Конституції України і Закону  України "Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту".
Детальніше...
 
Обращение председателя УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageБоевые  побратимы!
События 20 сентября  2011 года показали, что,   несмотря на прошедшие годы, мы и сегодня готовы отстаивать интересы  воинов-интернационалистов, наших отцов – участников войны, наших боевых побратимов – чернобыльцев, инвалидов, членов семей погибших и других социально незащищенных граждан Украины.
Детальніше...
 
С.В. Червонописький отримав нагороду Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageУказом Президента Російської Федерації від 26 грудня 2009 року Голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) С.В. Червонописький нагороджений Орденом Пошани.
6 вересня нагороду вручено Надзвичайним і Повноважним Послом Російської Федерації в Україні М.Г. Зурабовим.

Прес-служба УСВА

 
“Гарячий” коментар Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Вбачаю прогрес вже в тому, що президентський Указ відносно посилення української присутності в Афганістані оприлюднено. Бо попередній від 26.01.2007 року було введено в дію “підкилимно”, без розміщення на офіційному сайті глави держави та в ЗМІ. Чим не аналог подіям 30-річної давності?
Детальніше...
 
В Афганістан за хабар не їхали. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 До ювілею виведення обмеженого контингенту бойовий старший лейтенант, а нині генерал-майор української армії розповів, як це було, є і буде
Минуло рівно двадцять років від того дня, як останній радянський військовослужбовець покинув Афганістан. Тодішні хлопці-інтернаціоналісти сьогодні стали вдвічі старшими, у багатьох сини вже досягли призовного віку. І цьому новому поколінню, незважаючи на велику кількість інформації в інтернеті та бібліотеках, вже майже неможливо правильно зрозуміти і оцінити ті далекі афганські події. Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ, голова Української спілки ветеранів Афганістану, секретар Політради СПУ, все післявоєнне життя присвятив тому, щоб ні самі воїни-афганці, ні їхній героїзм не були забуті.
Детальніше...
 
C войной покончили мы счеты? Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Председатель Украинского Союза ветеранов Афганистана генерал-майор Сергей ЧЕРВОНОПИСКИЙ: «Своих друзей, которые подрывались на минах, мальчикам приходилось собирать по кускам и складывать в два пакета, чтобы по весу одинаковы были»
20 лет назад из Афганистана были выведены последние советские воинские части
На кладбищах почти всех городов нашей страны — целые аллеи с надписями на могильных плитах: «Погиб при выполнении служебного долга». Указывать, что «погиб в Афганистане», запрещалось. За 10 лет боевых действий погибли 3360 жителей Украины, 72 пропали без вести или попали в плен. Раненными из Афгана вернулись около восьми тысяч человек, инвалидами — почти пять тысяч...
Детальніше...
 
Сергей Червонопиский: "В НАТО мы будем самым дешевым пушечным мясом" Надрукувати Надіслати електронною поштою
 — Сергей Васильевич, недавно широко и торжественно была отмечена 75-я годовщина Голодомора. На это были потрачены огромные средства. Как вы считаете, насколько целесообразно тратить такие деньги на подобные торжества?
— Я несколько негативно отношусь к той пышности, с которой эта, безусловно, трагичная дата отмечалась. Вспомним также День независимости, который праздновался этим летом, в августе. Ушли громадные деньги на парад и прочее, а в то же время военкоматы остались без электричества, без денежного содержания, без тепла. Они не могут работать, потому что все деньги вбухали в праздник. Сейчас мы опять видим: строятся грандиозные памятники, используются бюджетные средства... Да, это большая дата, и она в душе каждого из нас, но, честно говоря, в рамках нарастающего экономического кризиса нет острой необходимости в таком объеме и размахе ее отмечать. Поэтому я вижу какой-то нездоровый психологический момент в этих пышностях, но не в самой дате.
Детальніше...
 
Олександр Колесников: другий день народження – від Бога Надрукувати Надіслати електронною поштою
   11 листопада далекого 81-го Сергій Червонописький, нинішній лідер українських «афганців», під час бойової операції підірвався на міні і залишився без ніг. Якщо перший День народження у нього від батьків, то цей, афганський, вважаємо від Бога. У самого Сергія Васильовича та його бойових побратимів спогади про цей роковий випадок звучать так…

Детальніше...
 
Заява Голови УСВА, секретаря Політради СПУ Червонописького С. В. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
    Рішенням Президії Української Спілки ветеранів Афганістану, за підтримки столичних організацій Компартії України та СДПУ (о), 14 основних ветеранських організацій України мені було запропоновано поборотись за посаду Київського міського голови на дострокових виборах. Малося на меті прискорити об’єднавчі процеси серед лівих та лівоцентриських сил у складному столичному регіоні. Особисту підтримку я отримав і від лідера СПУ Мороза О.О. Але незважаючи на свій досить високий рейтинг популярності у Києві, довелося зіткнутися з активною протидією висуненню моєї кандидатури з боку голови місцевої організації соціалістів Даніліна М.О. Конструктиву у подальших перемовинах з ним я не відчув, навпаки – на перший план вийшла його особиста емоційна амбітність.  
Детальніше...
 
Сергей Червонопиский: Сегодня фактически нет украинской армии, а есть армия Западной Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
   То, что присоединение Украины к ПДЧ сделает украинскую армию более сильной и боеспособной - пропагандистский миф. Об этом лидер УСВА заявил в программе «Майдан» на 5 канале.
По его словам, сегодня украинская армия практически развалена, и Андрею Шкилю (БЮТ) и Кириллу Куликову (НУ-НС) это хорошо известно.
Это одна из причин, по которой Украину не хотят видеть сегодня в НАТО ведущие европейские станы - Франция, Германия. Однако, президент Ющенко упорно настаивает на том, что Украина должна стать членом Альянса.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 20 з 50

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов