Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16797120 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Міністерство оборони
Боевое Братство
Публікації
Історія «оптимізації» військової авіації Надрукувати Надіслати електронною поштою
5491_p_16_img_0001.jpg1992 року за кількісними показниками військова авіація України поступалася тільки авіації США, Росії та Китаю, а за якісними — тільки США
У січні–лютому 1992 року особовий склад авіаційних частин, які перебували на території України, було приведено до присяги на вірність народові України. 25 років тому, 17 березня 1992 року, було розпочато створення  Військово-Повітряних Сил
Окремим наказом Міністра оборони України № 28 від 5 березня 1992 року всі частини, з’єднання та об’єднання ВПС СРСР, які дислокувалися в Україні, було введено в склад Збройних Сил України. На їхній основі було сформовано ВПС України.
Детальніше...
 
дві війни комбата-мінометника Надрукувати Надіслати електронною поштою
5487_p_15_img_0001sm.jpgДосвідчений офіцер не лише грамотно командував вогнем батареї  під час бойових дій на Донбасі, головне — він зберіг усіх підлеглих
Зброя, машини, люди, розриви мін — усе немов перенеслося в часі на тридцять років. Коли Михайло Щьолоков прокидається, то не відразу може зрозуміти, де він: під Кабулом чи під Донецьком. Так, на долю офіцера випало дві війни. І хоча в Афганістані він провоював три з половиною роки, бойова робота в районі проведення АТО видалася значно інтенсивнішою…
Детальніше...
 
Дружина полоненого атовця: «…Я все віддам, тільки витягніть мого чоловіка!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
5484_p_13_img_0001.jpgНачальник відділу зі звільнення заручників при Міністерстві оборони Микола Гордієнко розповів, як не прогадати під час обміну полонених  і чому не можна влаштовувати з цього публічну подію
Детальніше...
 
Возвращение. Одни сутки из жизни дипломата Надрукувати Надіслати електронною поштою
pakistan20170309_1sm.jpg        Одной из первоочередных задач, которые были поставлены перед руководимым мной  Посольством Украины в Исламской Республике Пакистан (далее – Пакистан), был розыск военнослужащих, которые пропали без вести в Афганистане в 1979–1989 годах и возвращение на родину бывших военнопленных.
Детальніше...
 
Зміни в українському війську тривають Надрукувати Надіслати електронною поштою
mil.gov.ua22sm.jpgЗаступник міністра оборони генерал-майор Олег Шевчук розповів про плани ЗСУ на цей рік
Оборонне відомство впроваджує реформи, неухильно дотримуючись принципів і правил, прийнятих у НАТО. Зокрема проведення організаційних заходів дало змогу в стислий термін здійснити реорганізацію апарату Міністерства оборони та узгодити його структуру й функціональне призначення з вимогами, які існують у країнах НАТО. Про це повідомив журналістам на брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів заступник міністра оборони генерал-майор Олег Шевчук.
Детальніше...
 
До 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану Надрукувати Надіслати електронною поштою
kulyas.jpgЗалишиться у пам’яті навічно
Добра і чуйна людина, прекрасний сім’янин, люблячий батько, турботливий дідусь. А ще – справжній надійний друг, який користувався повагою та авторитетом серед побратимів-«афганців». Таким був учасник бойових дій в Афганістані Олександр Васильович Куляс, таким і запам’ятався усім, хто його знав. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться у серцях всіх, хто йшов з ним поруч.
Детальніше...
 
Чиновники не повинні забувати про атовців, як колись забували про «афганців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
5484_p_14_img_0002.jpgДмитро Зубович іще зовсім недавно тримав у руках зброю, а сьогодні він воює на іншому фронті, відстоюючи права своїх побратимів
— Якщо ми не переживатимемо за кожного нашого пораненого товариша й не доводитимемо, що йому потрібна допомога, то чиновники не дбатимуть про воїнів АТО, як колись забували про «афганців», — стверджує Дмитро. — До кожного бійця держава повинна ставитися як до героя.
Детальніше...
 
До 20-ї річниці українсько-пакистанського контракту Надрукувати Надіслати електронною поштою
t80_1.jpgТанки бруду не бояться
У другій половині 2016 року минуло 20 років з дня підписання та започаткування виконання всесвітньо відомого танкового контракту між Україною та Пакистаном.
Детальніше...
 
Друга війна в житті Василя Нечипорука Надрукувати Надіслати електронною поштою
nechiporuk20170130_1sm.jpgАфганська війна 1979–1989 р.р. забрала життя 3280 українців, їм судилося покласти голови під чужим палючим сонцем. Баграм, Газні, Гардез, Пулі-Хумрі, Файзабад – назви цих та багатьох інших афганських міст учасники бойових дій в Афганістані і дотепер згадують з гіркотою.
Детальніше...
 
22 січня- День Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
5482_p_21_img_0001sm.jpg2017-й — рік Української революції
Українська революція — низка подій, пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу в1917–1921 роках. Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. Загалом Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.
Детальніше...
 
22 года назад был подписан Будапештский меморандум Надрукувати Надіслати електронною поштою
budapeshtsm.jpg     22 года назад официальный Киев отказался от ядерного оружия в обмен на гарантии безопасности, однако после аннексии Крыма все оказалось пшиком. Но мы еще можем повернуть ситуацию в нашу пользу.
Детальніше...
 
АНАЛИТИЧЕСКАЯ ОЦЕНКА Надрукувати Надіслати електронною поштою
проекта Закона о Государственном бюджете Украины на 2017 год
(р.№ 5000 от 15.09.2016г.)

15 сентября т.г. Кабинет Министров Украины внес на рассмотрение парламента страны проект закона о Государственном бюджете страны на следующий 2017 год (р. № 5000).
В интернете и СМИ  появляются оценки специалистов, многие их уже читали, Украинский Союз ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) совместно с ведущими специалистами Украины также провели анализ главного финансового документа страны 2017 года.
Детальніше...
 
«Є ЩЕ ПОРОХ У ПОРОХІВНИЦЯХ ВЕТЕРАНІВ-«АФГАНЦІВ», І ЦІЛКОМ СУХИЙ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
svch.jpgНещодавно Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) без особливого пафосу відзначила 27 років від дня створення. Дата не «кругла», хоча і визначна. Адже всі ці роки ветерани-«афганці» не сиділи склавши руки, а діяли, залишалися на передовій розв'язання соціальних проблем, захисту інтересів бойових побратимів і допомоги рідним тих, хто не повернувся додому. Про роботу цієї всеукраїнської громадської організації розповів її незмінний керівник генерал-лейтенант запасу, Герой України Сергій Червонописький
Детальніше...
 
28 червня- День Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
7091059_images_1452048024.jpgЗміни до Основного Закону: удосконалення засад правосуддя, прав, свобод і обов’язків людини і громадянина
До Дня Конституції України

Внесення змін до Конституції у частині правосуддя   початок реформи судової влади. Про це йшлося, зокрема, під час круглого столу на тему:   Реформа конституційних засад судової влади, прав і свобод людини: поточний результат і очікувані перспективи  в рамках проекту  Конституційний процес в Україні: удосконалення засад правосуддя, прав, свобод і обов язків людини і громадянина , який проводять Центр Разумкова за підтримки USAІD та Фонду Ганса Зайделя.
Детальніше...
 
О НИХ ВСПОМИНАЮТ РЕДКО... Надрукувати Надіслати електронною поштою
solovev20160623sm.jpgО них вспоминают редко, и чаще всего это происходит на какие-то знаменательные даты — к примеру, на годовщину вывода войск из Афганистана. Тогда все власть имущие говорят праздные речи и обещают, обещают и снова обещают, а на следующий день забывают и так до очередной даты. А ведь именно они не побоялись рискнуть своими жизнями и здоровьем, отвоевывая целостность других государств и быть может отвоевывали и единство нашей страны, вот только состояние здоровья далеко не всем позволяет повоевать еще разок.
Детальніше...
 
22 червня – День памя’ті та скорботи Надрукувати Надіслати електронною поштою
kiyvwina.jpgВторая мировая или Великая Отечественная?
В военной истории начало Второй мировой войны связано с нападением 1 сентября 1939 года фашистской Германии на Польшу. Но локальные войны отдельные члены будущих враждебных коалиций уже вели и до той поры: Италия с Эфиопией с 1935 года, Япония с Китаем с 1937 года, с 1936 года Германия и СССР испытывали друг друга в Испании.
Детальніше...
 
Міфи про нарахування пенсії - правда і реальність Надрукувати Надіслати електронною поштою
vinnicaobl.jpg3а пропозицією обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, з метою зняття соціальної напруги серед ветеранів війни в Афганістані, 3 червня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція з питань пенсійного забезпечення учасників бойових дій в Афганістані та в інших державах.
Детальніше...
 
Від початку АТО курс тактичної медицини опанували близько 80 тисяч бійців Надрукувати Надіслати електронною поштою
5448_p_08_img_0001-300x162.jpgЗа оборонним замовленням у війська вже надійшло 8 санітарних бронемашин, а до кінця 2016 року очікується ще 23  та 145 високопрохідних санітарних автомобілів. Паралельно в зоні проведення антитерористичної операції виконує завдання з евакуації поранених окремий зведений вертолітний загін
Детальніше...
 
Подвиг, який став легендою Надрукувати Надіслати електронною поштою
legedzenesm.jpgВлітку 1941 року відбірні частини 11-ї танкової дивізії гітлерівців не змогли подолати героїчний опір радянських прикордонників та їхніх чотирилапих помічників – собак у районі села Легедзине.
Детальніше...
 
Встречали нас только родные… Надрукувати Надіслати електронною поштою
vvod_small.jpg15 мая 2016 года исполняется 28 лет начала вывода советских войск из Афганистана. Время достаточное для того, чтобы определить свое отношение к событиям тех лет.
Предлагаем вниманию читателей статью участника боевых действий в Афганистане, инвалида войны второй группы, полковника запаса А. АВАКЯНА.
Детальніше...
 
У зруйнований енергоблок ЧАЕС військові вертолітники скинули близько 5000 тонн матеріалів Надрукувати Надіслати електронною поштою
chornobylvertolyt_small.jpgПід час зависання вертольотів над пошкодженим реактором радіація зашкалювала, деякі прилади навіть виходили з ладу.
До робіт, спрямованих на мінімізацію наслідків Чорнобильської катастрофи, були залучені десятки тисяч солдатів і офіцерів Радянської армії, зокрема і вертолітники.
Детальніше...
 
ПОШУКОВО-МЕМОРІАЛЬНА РОБОТА “НЕ НА ЧАСІ”?.. Надрукувати Надіслати електронною поштою
varta1small.jpgПошуково-меморіальною роботою з питань Другої світової війни займаюся вже багато років і вона завжди вважалася актуальною.
Однак, на сьогодні, коли йде війна на сході України, така робота сприймається в нашому суспільстві вже неоднозначно. Частина громадян вважає, що і надалі варто продовжувати зазначену справу, а інша частина (в тому числі і немало чиновників різного рівня) вважають, що «не на часі зараз займатися цією роботою».
Детальніше...
 
КОНЦЕПЦІЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
afg.jpgВійськово-патріотичне виховання, без перебільшення, є питанням національної безпеки й оборони, особливо в силу тих історичних потрясінь, які переживає останнім часом наша Вітчизна, та які значною мірою є наслідком попередньої освітньої політики (бо за роки незалежності в інерційному пострадянському середовищі вже встигло сформуватися нове покоління). Військовий патріотизм – це саме те практичне явище, яке демонструє і якість, і ефективність попереднього виховання громадян.  
Детальніше...
 
Налогообложение пенсий могут отменить из-за его неконституционности Надрукувати Надіслати електронною поштою
Вчера Конституционный Суд Украины (КСУ) в форме устного слушания начал рассмотрение дела относительно конституционности некоторых положений Закона Украины «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины относительно налоговой реформы» и Налогового кодекса Украины. В частности, суд рассмотрит конституционность подпункта 164.2.19 подпункта 164:2 статьи 164 Налогового кодекса Украины, согласно которому размер пенсии или ежемесячного пожизненного денежного содержания, например, получаемых судьями, превышающий три размера минимальной заработной платы (из расчета на месяц и по состоянию на 1 января отчетного налогового года), подлежит налогообложению.
Детальніше...
 
ЗВ'ЯЗКІВЕЦЬ ЮЛІЯ хлопчишин Надрукувати Надіслати електронною поштою
malchishin.jpgЩе п'ять років тому жителька невеличкого села Новини Млинівського району Рівненської області Юлія Хлопчишин й уявити собі не могла, що колись поряд з кремезними чоловіками стоятиме на захисті своєї Батьківщини.
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 49 з 502

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов