Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16831962 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Міністерство оборони
Публікації
Анатолій Паламарчук: «Для афганців усі ми були «невірними»...» Надрукувати Надіслати електронною поштою
palamarchuk1.jpg    Афган... Афганська війна... Невже вона стала лише трагічним відлунням у наших серцях? Ні. Її пам'ятають ті, хто воював, хто з нетерпінням чекав своїх близьких і особливо ті, хто не дочекався сина, брата, батька, чоловіка, коханого, друга...
Детальніше...
 
Чотирилапі герої війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageЗанурившись в минувшину, ми бачимо, що пес воістину незвичайна за працездатністю й кмітливістю тварина, адже собаку часто задіювали у військовій справі. У Стародавній Греції пси вважалися кращими захисниками військових таборів і фортець. Спеціальні "собачі" батальйони були передовими ударними частинами у грецькому війську. Псів-ратників застосовували у військах Ассирії, Вавилона й Карфагена. Говорячи сучасною мовою, собачі "загони спеціального призначення" були й в Александра Македонського. Лютих догоподібних собак випускали на супротивника тевтони, скіфи й наші предки - слов'яни. Справно несли службу чотирилапі "бійці" й разом з козаками-запорожцями на засіках.
Детальніше...
 
У Афганістані поранили, на батьківщині зрадили Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Image   Купівля пільгової квартири перетворилася на витончене знущання місцевих чиновників з інваліда
    Під Баграмом рядовий радянських мотостріїецьких військ Олександр Гондар під час мінометного обстрілу дістав тяжке осколкове поранення ноги. Але в Афганістані для нього принаймні було все зрозуміло: ось вороги, в яких треба стріляти, ось друзі, які захистять і прикриють. А сьогодні в місті Цюрупинську на Херсонщині інвалід першої групи і кавалер бойовий медалі «За відвагу» просто не знає, хто друзі, а хто вороги. З нього відверто знущаються і зраджують ті, хто обіцяв допомогти!
Детальніше...
 
Дорога до «афганського» храму Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image     У Шепетівці на Різдвяні свята вулиці міста сповнюються веселим гомоном і усмішками дітвори, що  поспішає з колядками й віншуваннями в оселі городян.  Не минають вони своїм співом і військові частини. Та щоразу їхня дорога повертає до особливого духовного центру, яким для багатьох з юних мешканців міського району Шешукова став Храм Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. 
Детальніше...
 
Памяти выдающегося сына Украины Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image    19 января исполняется 30 лет со дня гибели в Афганистане Героя России, генерал-лейтенанта Петра Ивановича Шкидченко.
    Предлагаем читателям нашего сайта воспоминания Владимира Петровича Шкидченка об отце. 
Детальніше...
 
Легендарний командувач 1-го Українського Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageМайбутній полководець народився в селі Чепухіно Валуйського району (Російська Федерація) в родині селянина-середняка. Хлопчина змалку вирізнявся допитливістю і наполегливістю, рано навчився читати і писати.
Детальніше...
 
Михаил Лопатин: «Став офицером ПВО, надо быть готовым отвечать за принятые тобою решения» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageЖурнал «Камуфляж» продолжает публикацию интервью с первыми командующими видами Вооруженных сил Украины. Сегодня наш гость - генерал-полковник Михаил Алексеевич Лопатин. В мае 1992 г. ему было доверено возглавить Войска противовоздушной обороны, а три года спустя - вновь создаваемые Войска воздушной обороны Украины.
Детальніше...
 
«Звання — слухач. Нотатки лікаря-генерала» Надрукувати Надіслати електронною поштою
      Під такою назвою нещодавно вийшла друком нова книга генерал-лейтенанта медичної служби у відставці Володимира Паська. Представляти Володимира Васильовича військовій аудиторії великої потреби немає — він був серед тих перших патріотично налаштованих офіцерів, які стояли біля витоків Збройних Сил України.
Детальніше...
 
Хроника преступления Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image9127. Запомните эту цифру, вы еще не раз ее услышите. Это номер законопроекта, который правительство Януковича принесло в Раду вечером 8 сентября, в 18:38. На следующее утро, в 11:50 проект был включен (проломлен) в повестку дня, а в 12:12 — принят (проломлен) в первом чтении. Комитеты документ не рассматривали, утром его передали лишь Кивалову.
Детальніше...
 
ВИСНОВОК на проект Закону України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» Надрукувати Надіслати електронною поштою
У проекті встановлюються гарантії держави щодо виконання рішень суду стосовно стягнення коштів з державних органів, державних підприємств, установ та організацій, а також з юридичних осіб, примусова реалізація майна яких заборонена. При цьому його прийняття, на думку суб'єкта законодавчої ініціативи, має дозволити запровадити комплекс ефективних засобів, які забезпечать безумовне виконанні рішень суду вказаної категорії. Крім цього, внесення запропонованих змін до чинного законодавства має дозволити виконати у відповідній частині рішення Європейського суду з прав людини в справі «Юрій Миколайович Іванов проти України».
Детальніше...
 
Флотські спецпризначенці Надрукувати Надіслати електронною поштою
Вони атакують стрімко і непомітно, володіють усіма зразками вітчизняної зброї і підготовлені до бою під водою та на суходолі, можуть попередити пошкодження корабля чи важливого гідротехнічного об’єкта... Вони — це військовослужбовці окремого загону ВМС ЗС України з боротьби з підводно-диверсійними силами та засобами противника (ПДСЗ).
Детальніше...
 
Василь Надрага: Пільги мають отримувати ті, хто справді їх потребує Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Програмою економічних реформ України на 2010-2014 роки передбачається здійснення  реформування системи соціальної підтримки. Це означає, що державна допомога для вразливих верств населення надаватиметься адресно. Тобто на підставі оцінювання доходів громадян. Найбідніші отримуватимуть більше, а багаті взагалі не повинні претендувати на пільги. Про це кореспондентові «УК» розповідає перший заступник Міністра соціальної політики Василь Надрага.
Детальніше...
 
Ратне поле генерала Циганка Надрукувати Надіслати електронною поштою
 20-річчя незалежності України співпадає з таким же віком її Збройних Сил. Напередодні ювілею Українського війська редакція розпочинає публікацію матеріалів про військові частини та військовиків, які свого часу були першими: першими склали присягу на вірність народу України, першими заступили на бойове чергування, вперше брали участь у міжнародних навчаннях, миротворчих операціях, першими закінчили навчання в національному військовому виші.
Детальніше...
 
Требуется БМП XXI века Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Извечный спор снаряда и брони
Как известно, БМП появились с целью обеспечения возможности действий пехоты в одних боевых порядках с танками на поле боя. Эти машины должны были стать транспортным средством и броневой защитой для своей пехоты, при этом обладать достаточной огневой мощью для борьбы с вражескими танками и пехотой.
Детальніше...
 
Бадаберське повстання радянських військовополонених Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Відтоді як останній радянський солдат залишив Афганістан, минуло 22 роки. Про ту неоголошену війну написано сотні книг, знято десятки кінострічок. Але не всі її події відомі суспільству. Повстання радянських військовополонених, утримуваних неподалік пакистанського міста Бадабер, одна з них.
Детальніше...
 
"Україна в 20 років - куди йдемо далі?" Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Напередодні Дня незалежності України в межах спільного проекту Інституту світової політики (Україна) та Гаазького центру стратегічних досліджень (Нідерланди) було презентоване дослідження "Україна в 20 років - куди йдемо далі?" Згідно з проведеним аналізом залучені до проекту експерти намагалися об'єктивно та збалансовано узагальнити наявні дослідження у сфері прогнозів і передбачень щодо майбутнього України, спираючись на вивчення сьогоденних тенденцій розвитку основних галузей життєдіяльності нашої держави.
Детальніше...
 
«Бояться надо не дополнительного заработка врача, а голодного, злого, необразованного специалиста!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageПрофессия военного врача - это больше, чем работа. Тут и высокое призвание, и особое мировоззрение, и своя корпоративная этика.
А самое главное, ответственность перед людьми, доверяющими врачу самое дорогое - собственное здоровье. О своих первых шагах на медицинском поприще, ближайшем и отдаленном будущем украинской военной медицины корреспонденту журнала «Камуфляж» рассказал исполняющий обязанности директора военно-медицинского департамента Минобороны, заслуженный врач Украины Рафик Камалов.
Детальніше...
 
Реформа Збройних cил України:актуальність, міжнародний досвід, національні особливості та пріоритети Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В усі часи зброя і «люди війни» були віддзеркаленням рівня розвитку та амбіцій людської спільноти — від племені стародавніх часів до сучасної нації. Здавалося б, передній рубіж розвитку мав би визначатися мирною діяльністю. Однак парадокс людського розвитку полягає в тому, що конкуренція за життя і просування свого способу його організації, боротьба за ресурси, що забезпечують це життя, вимагають постійного випереджального розвитку саме агресивних, захисних і наступальних видів діяльності.
Детальніше...
 
«Надзвичайно енергійний і талановитий...» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Життя генерала армії Івана Черняховського — одного з наймолодших і найталановитіших воєначальників Другої світової війни — не було легким. Достатньо сказати, що коли хлопчині виповнилося 13 років, він залишився круглим сиротою. Народився майбутній командувач фронту у червні 1906 року неподалік Умані — в селі Оксанино. В сім’ї, окрім Іванка, було ще четверо дітей.
Детальніше...
 
Усунути «системні» проблеми Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Права і свободи, проголошені Декларацією прав людини 1948 року, гарантовані Конституцією України і закріплені у законах України. Зокрема, систему прав військовослужбовців формують закони України «Про оборону», «Про Збройні Сили України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інші закони та нормативно-правові акти. Сукупність міжнародних та вітчизняних нормативно-правових актів і створює систему правового захисту громадян України в цілому та військовослужбовців зокрема.
Детальніше...
 
Все життя разом Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageНещодавно познайомилася з родиною Самойлових. Євдокія Петрівна доглядає чоловіка – Олександра Леонідовича інваліда Афганської війни першої групи. Він має  поранненя, переніс три інсульти, говорити йому важко. Тому і довелось спілкуватися саме з його дружиною.
Детальніше...
 
Чому війна почалася саме 22 червня? Надрукувати Надіслати електронною поштою
А справді, чому? Є багато припущень з цього приводу. До того ж історія знає чимало подій, дат, які збігаються в часі і просторі. Зловісно збігаються...
Детальніше...
 
Фронтові шляхи сестрички Моті Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У військовому геральдичному списку особливе місце займає орден Слави — найвища та найпочесніша нагорода для головного трудівника фронту — солдата та сержанта. Ним нагороджували виключно за виявлену у боях мужність та відвагу.
За роки війни цю високу нагороду отримали близько мільйона бійців, більше двох з половиною тисяч стали повними кавалерами ордена, з них — чотири жінки (дві росіянки, литовка та одна українка). Цією єдиною нашою землячкою є харків’янка Матрона Нечепорчукова. І хоча тепер вона проживає на Ставропіллі, однак її ще добре пам’ятають на малій батьківщині.
Детальніше...
 
Они стояли насмерть Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageНа Черкащине установлен  уникальный памятник 150 пограничным псам, которые «порвали» целый полк фашистов в рукопашном бою.
Эта единственная за всю историю мировых войн и конфликтов битва людей и собак произошла в самом центре Украины 70 лет назад, а дело было так…
Детальніше...
 
«Диво-зброя», яка програла війну Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Німецькі конструктори зброї із самого початку війни були вражені технологічним рівнем СРСР, знайомлячись із тими зразками радянської зброї, яку захоплювали в ході першого етапу війни війська Вермахту. Наприклад, у танкових арміях Німеччини не було нічого схожого на радянські танки Т-34, а тоді, коли радянські важкі танки КВ-1 та КВ-2 одинцем протистояли цілим гітлерівським танковим підрозділам у ході реальних боїв, у Німеччині такі машини існували лише в ескізах.
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 197 - 245 з 502

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов