Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16832059 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Міністерство оборони
Публікації
На грані реальності і фантастики... До 105-річчя від дня народження Олега Антонова Надрукувати Надіслати електронною поштою
 За своє життя він встиг зробити стільки відкриттів і здобутків, що цього б вистачило на десятки винахідників і вчених. За 38 років під його керівництвом народилося ціле сімейство «Анів» — двадцять типів літаків і більш як вісімдесят їх модифікацій. У його конструкторському бюро не було жодної невдалої моделі, всі створені ним машини швидко запускались у серію.
Детальніше...
 
Трудяги горных застав Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageВ 1984 году наши войска понесли самые большие потери почти 2500 человек, из которых более 300 офицеры. В то время я проходил службу в учебно-десантном полку Гайжюнай, в Прибалтике. Из учебки в Афганистан не направляли. Лишь некоторым удавалось уехать на ту войну, замучив командование рапортами. Специфика службы в учебных подразделениях офицерского состава сильно отличалась от службы в линейных (боевых) частях. И все же очередь дошла и до нас.
Детальніше...
 
В спецназ ГРУ отбирали поштучно! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image24 октября 1950 года была подписана директива о формировании в Вооружённых силах частей военной разведки специального назначения. В канун 60-летия спецназа ГРУ наш собеседник кавалер двух орденов Красного Знамени, ордена Красной Звезды полковник запаса Юрий Тимофеевич СТАРОВ.
Детальніше...
 
Владислав ЛУК'ЯНОВ: «ГОЛОВНИМ ЗАВДЯННЯМ є підвищення доходів людей» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Чому влада вирішила розпочати в державі пенсійну реформу? Які позитивні зрушення можна очікувати від неї? Чи призведе реформа до збільшення пенсій? Про це розмова з першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народним депутатом України від Партії регіонів
Детальніше...
 
«З дитинства вони увійшли у війну» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З контр-адміралом Тимуром Гайдаром я познайомився на Гончарівському полігоні, де проводилися дивізійні навчання з бойовою стрільбою. Здається, вони відбувалися в передостанній рік існування СРСР, коли паростки демократії і відкритості проникли й у військо: вперше на навчання запросили військових аташе, навіть з країн, які на той час ми називали капіталістичними. Про приналежність до них яскраво свідчила форма офіцерів: приміром, ті ж «буржуазні» светри з погонами, які згодом стали звичною складовою одностроїв українських військовослужбовців. Тоді нас усе це дивувало й навіть викликало певну заздрість: у порівнянні з нашою незручною польовою формою, светр був більш практичним і ошатним.
Детальніше...
 
Борис ЗАЙЧУК: «Головна умова успіху пенсійної реформи — це зайнятість і високі зарплати» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 В останні роки ми постійно чуємо про Пенсійний фонд України. І найчастіше, на жаль, у проблемному плані. Пересічні громадяни вже й не сподіваються знайти правду: і доплати дітям війни виплачуються в менших, ніж належить за законом, розмірах, і з перерахунком пенсій коїться казна що. Уряд стурбований величезним дефіцитом пенсійної скарбниці. За останні два роки брак коштів обчислюється десятками мільярдів гривень, і це питання постійно тримає на контролі наш головний кредитор — МВФ.
Детальніше...
 
Список пенсіонера Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageП'ять кілограмів картоплі, вісім - хліба: що пропонують їсти, щоб не вмерти
У черзі за хлібом на базарі у Жашкові, що на Черкащині, переді мною стояла літня бабуся:
—    Доню, дай * Білоруського», — попросила вона і простягнула шість гривень.
—    Уже шість п'ятдесят, — відповіла продавщиця.
Бабуся на мить задумалася і сказала, повертаючи буханець:
—    Тоді не треба.
Детальніше...
 
Дві війни генерала Волівача Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Цього високого і не по літах стрункого чоловіка добре знають жителі Дніпропетровська: жодне святкування днів Перемоги, річниць визволення України і міста від німецьких загарбників без нього не обходиться. Часто буває він і в школах, інших навчальних закладах, де ділиться з молоддю спогадами про минулу війну. А згадати сивочолому ветеранові є про що...
Детальніше...
 
Сергій Тігіпко: «Платити пенсії багатим нарівні з бідними вважаю соціальною несправедливістю» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Про невідворотність кардинальних змін у пенсійному забезпеченні в Україні серйозні розмови вже точаться впродовж останніх 8—10 місяців. Та щойно на розгляді у парламенті з'явився законопроект № 7455, з якого, зрештою, і повинна розпочатися пенсійна реформа в країні, у суспільстві зчинився справжній галас.
Детальніше...
 
Внесок партизанів у боротьбу з німецько-фашстськими загарбниками Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Перемога, яку здобув наш народ у роки Великої Вітчизняної війни над німецько-фашистською Німеччиною, кувалась не тільки діючою Червоною армією на фронтах. Значний внесок у загальну боротьбу з ворогом зробили партизани і підпільники. Важливим видом їхньої діяльності були різні заходи щодо деморалізації ворожих збройних формувань.
Детальніше...
 
Сім баб - сім рад... Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageВідстоюючи думку про єдину ветеранську організацію в Україні, гадав, що саме до такої структури й належу. Та виявилося, що помилявся. Організацій людей похилого віку нині багато. Зокрема, на свій Всеукраїнський форум, що відбувся нещодавно в Києві, з'їхалися представники 47 ветеранських організацій. І кожна із них вважає себе і найважливішою, і найнеобхіднішою...
Детальніше...
 
СКАНДАЛЫ И ОТКРЫТИЯ УХОДЯЩЕГО ГОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
Уходящий год, как и все его предшественники, был заполнен событиями. Какие-то из них были проходными, другие же — переходящими. Однако кроме традиционной рутины (выборов, ураганов, забастовок и извержений вулканов) у 2010-го были и свои, особенные вехи.
Детальніше...
 
От мифологии к прагматизму Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Политическое время течет очень быстро. Уже кажется, что президентские выборы были чуть ли не два года назад, а не в феврале. Столько событий произошло в уходящем году, что хватит на целую пятилетку. Создание нового парламентского большинства, подписание исторических Харьковских соглашений, возвращение к Конституции 1996 года, местные выборы, принятие нового налогового кодекса, бунт базарных торговцев, массовая "посадка" бывших членов правительства Юлии Тимошенко. Да и сама Юлия Владимировна в статусе обвиняемой регулярно ходит на допросы в ГПУ. И каждый раз все гадают: выйдет ли? Но пока, как говорит Винни-Пух, "и входит, и выходит". Замечательно выходит!
Детальніше...
 
Пенсионная реформа Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageПроект пенсионной реформы уже поступил в парламент. Правительство его проводит под эгидой экономии средств. Если учесть, что депутаты коалиции практически единогласно последнее время поддерживают инициативы правительства, можно предположить, что его примут почти без изменений.
Итак, что же ждет украинцев по итогам пенсионной реформы? 
Детальніше...
 
Пенсионная реформа Надрукувати Надіслати електронною поштою
Проект пенсионной реформы уже поступил в парламент. Правительство его проводит под эгидой экономии средств. Если учесть, что депутаты коалиции практически единогласно последнее время поддерживают инициативы правительства, можно предположить, что его примут почти без изменений.
Итак, что же ждет украинцев по итогам пенсионной реформы?
Детальніше...
 
Интервью с политологом Виктором Небоженком Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageПолитологи бывают разными. Одни специализируются на прогнозах, другие — на геополитике. Виктор Небоженко специализируется на всем. Он социолог и профессор. Ему можно.
Детальніше...
 
Ідентифікація спецслужби Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageПро зовнішню розвідку України широкий загал практично нічого не знає. Утім, говорячи про роботу вітчизняних розвідувальних служб, треба розуміти, що 99% інформації про хід та результати розвідки не можуть стати відомими пересічному громадянинові (оскільки в такому разі втрачається сенс цієї діяльності). Але зважаючи на те, що СЗР та її кадровий апарат утримуються коштом платників податків, важко заперечити, що ми, пересічні громадяни, маємо право бути впевненими в тому, що наші гроші використовуються ефективно.
Детальніше...
 
Они вышли из боя Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageПамятник воинам-интернационалистам, Киев, Украина.
Скульптор Н. Олейник, архитектор Н. Кислый, Автор идеи  И. Борщенко.

Первый памятник в Украине погибшим воинам-«афганцам», получивший название "Мемориал Взрыв памяти" (скульптор Павлов Ю. П., архитектор Шульга В.), был установлен в 1989 году в Днепропетровске, когда городом руководил Пустовойтенко В. П.
Детальніше...
 
Епоха скромних очікувань Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageВідносини між Україною і Заходом нині кращі, ніж хотілося б багатьом українцям. Перемога Віктора Януковича на президентських виборах не викликала на Заході ні обурення, ні захоплення. Вона просто зняла напругу, що частково сформувалася в результаті дій попереднього уряду. Неспроможність цього уряду, яка тільки наростала в міру його перебування при владі, несла в собі ризик дискредитації його західних прихильників навіть через тривалий час після того, як він дискредитував сам себе.
Детальніше...
 
Семь подружек заботливого генсека Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageВведя войска в Афганистан, Брежнев состарился на 10 лет
В СССР коммунистические вожди приходили к власти всерьез и надолго, чтобы править до тех пор, пока бьется сердце. Второе место после Сталина по длительности пребывания у власти занял Леонид Брежнев, в ходе мирного переворота в 1964 году свергнувший Никиту Хрущева.
Детальніше...
 
СНАЙПЕРСЬКА ДУЕЛЬ Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageНаша співвітчизниця Людмила Павличенко за роки війни по праву отримала почесне звання снайпер №1. 36 разів вона виходила на двобій з гітлерівськими асами гвинтівки і перемагала!
Тимчасовий перевід Людмили Павличенко в сусідній полк був викликаний непереборними обставинами. Занадто багато лиха тут накоїв гітлерівський снайпер, вбивши одразу двох снайперів полку.
Детальніше...
 
Местные выборы. Первые впечатления и выводы Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageРезультаты прошедших выборов еще  официально не  объявлены. Однако, имея данные по пропорциональной системе, даже в отсутствие конечных результатов по мажоритарке,  можно определить  тенденции прошедшей кампании.
Детальніше...
 
"Красная жара" в Камбодже Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageБолее двух десятилетий Камбоджа считалась одним из наиболее нестабильных государств на планете. В начале 1990-х годов кровопролитная междоусобица, унесшая сотни тысяч человеческих жизней, закончилась перемирием воюющих сторон. Было решено провести выборы, гарантом честности и демократичности которых выступила Организация Объединенных Наций. Так началась самая дорогостоящая в истории ООН миротворческая миссия. Наряду с представителями других стран участие в этой операции принимали и военные наблюдатели из России. О том жарком времени вспоминает Геннадий ИВАНОВ.
Детальніше...
 
"Горіли вода, земля і небо" Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageБукринський плацдарм. Цей клаптик землі 11 кілометрів завширшки і до 6 км углиб щедро политий людською кров'ю. Спроби розпочати з нього наступ на Київ у жовтні 1943 року двічі завершувалися невдачею, що змусило перенести центр наступу на Лютізький плацдарм. Війська, що залишилися на Букринському плацдармі, здійснювали допоміжний удар, відволікаючи на себе увагу частини сил противника. І хоча це була лише відволікаюча функція, вмирали люди на ньому по-справжньому. Понад 200 тисяч наших вояків загинули тоді у запеклих боях, що тривали 45 діб. Вода в Дніпрі палала кров'ю...
Детальніше...
 
Горизонталь Януковича. Власть решилась на административную реформу? Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageСначала первый заместитель главы администрации президента Ирина Акимова заявила, что дерегуляция и сокращение контролирующих органов и лицензий — «один из первых и революционных шагов правительства на трудном пути реформ». (С Налоговым кодексом пока осечка.) Потом глава Госпредпринимательства Михаил Бродский подсчитал, сколько министерств и ведомств саботируют эту революцию (13 министерств и 13 областных госадминистраций). Затем наделенный какой только можно властью сам президент дал команду до 1 января разобраться с теми, кто не выполняет его указы.
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 246 - 294 з 502

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов