Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17858494 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Публікації
Наші хлопці встояли, не витримав бетон Надрукувати Надіслати електронною поштою
54310001-287x300.jpgПерший подих війни Роман Трубін відчув 14 січня 2015 року, коли злітною смугою під обстрілом прямував на вантажівці до аеропорту з селища Піски
Детальніше...
 
В. МАШКІН: «Розмір пенсії українця залежить від трьох чинників: стажу, зарплатні та сплати ЄС Надрукувати Надіслати електронною поштою
mashkin.jpgМаксимальний обсяг виплати відтепер фіксований та незмінний
У законодавстві України останнім часом відбулися певні зміни та нововведення, які прямо або опосередковано впливають і на пенсійне забезпечення людей. Серед таких зменшення єдиного соціального внеску, покращення соцстандартів, підвищення зарплат держслужбовцям, скасування пільг окремим категоріям громадян. Проте не всім нашим читачам та не завжди зрозумілі всі нюанси сучасної законотворчості й чи впливатимуть вони саме на їхні пенсії. А звідси чимало запитань, з якими люди звертаються до редакції.
Детальніше...
 
Чого чекати від входження у зону вільної торгівлі Надрукувати Надіслати електронною поштою
37396567_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpgУ 2016 році незначно подешевшають електроприлади, ліки та брендовий одяг
З 1 січня 2016 року між Україною та ЄС в повному обсязі стала діяти Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) — відтепер майже всі європейські та вітчизняні товари при експорті-імпорті не обкладають митом. Ще в 2014 році, коли гривня була більш міцною, деякі експерти та політики говорили про те, що в нашу державу з країн ЄС після початку остаточної дії ЗВТ надходитимуть недорогі продукти харчування, одяг і техніка. «УК» намагався з’ясувати в експертів різних галузей та ринків: це сталося після Нового року чи буде трохи згодом?
Детальніше...
 
ОДИН БОЙВИЙ ЕПІЗОД ЖИТТЯ ПРАПОРЩИКА ЛОБОДИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
rustak20150111_5.jpg
Прапорщик Лобода прослужив чотири роки в Афганістані і в теперішній час проживає в селище Талалаївка на Чернігівщині, де очолює місцеву спілку воїнів-інтернаціоналістів.
Детальніше...
 
Інформація - зброя: кому належать українські ЗМІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Власники найбільших телеканалів, радіостанцій, газет, журналів та онлайн-видань
В Україні відсутній ринок засобів масової інформації. Переважна більшість медіа України – збиткові і спонсоруються фінансово-промисловими або політичними групами. Лише невеличка горстка ЗМІ намагається вижити за рахунок рекламних надходжень.
Детальніше...
 
Мужество по наследству Надрукувати Надіслати електронною поштою
peretyatko20160916_1small.jpgСын погибшего в Афганистане Александра Перетятько – Денис, как и его отец, посвятил жизнь профессии «Родину защищать».
Поводом для нашей встречи с майором Денисом Перетятько стало официальное мероприятие. Уже не раз вандалы воровали и разбивали мемориальные таблички с именами погибших на афганском памятнике. В их числе оказалась и фамилия А.А.
Детальніше...
 
БІЛЬШЕ ОПТИМІЗМУ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
siroshtan20150720.jpgНегативний досвід вчить швидко і переконливо. Ми його активно набуваємо, роблячи все більш обнадійливі для себе висновки. Надійшов час змінити пострадянську корумповану, залежну й малодушну Україну на європейську сміливу, сильну і динамічну в своєму розвитку. Вже слід навчитися заражати оптимізмом. І не словом, а ділом.
Детальніше...
 
Вижив наперекір всім «Градам» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Старший солдат Андрій Усач пережив кілька смертельних обстрілів
Двері машини зачиняються, ключ клацає у замку запалення, ліва нога водія тисне на педаль зчеплення. Насправді ж замість ноги — залізний протез. Переводжу погляд на водія. Його покалічена ліва рука стискає кермо, права механічно вмикає передачу. Очі спокійно дивляться вперед, машина впевнено рушає. Старший солдат Андрій Усач пережив кілька обстрілів, десятки операцій, місяці лікування. Власною силою духу вселяє оптимізм і дарує надію іншим.
Детальніше...
 
«ОБОРОНКА» АКТИВІЗУВАЛАСЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Україна має великий потенціал у галузі виробництва зброї та літакобудування і модернізації авіаційної техніки. Продукція наших підприємств ОПК та розробки авіаконструкторів давно здобули високий рейтинг на світових ринках. Літаки українського виробництва сьогодні можна зустріти на багатьох повітряних маршрутах земної кулі. Добре знані у світі і наші ремонтники авіаційної техніки, які, окрім свого основного профілю, освоїли і модернізацію багатьох відомих у світі крилатих машин.
Пропонуємо до вашої уваги цікаві новинки вітчизняних підприємств і не лише з авіаційної галузі.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
25 років плідної діяльності
В єдності наша сила!

usva25_01small.jpg25 червня 1990 року – найважливіша дата в житті  воїнів-інтернаціоналістів України. Цього дня було прийнято рішення про заснування всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані та інших зарубіжних країнах.
Детальніше...
 
Все что здесь написано, правда и, только правда Надрукувати Надіслати електронною поштою
minin.jpgСтоя у моста через Амударью, известный всем по Афганистану, телерепортер Михаил Лещинский бодро вещал в телекамеру о том, что наши ребята, с честью выполнив свой долг на афганской земле, возвращаются на Родину. Так все у него выходило просто и понятно: долг, Родина, честь. Меня в те минуты обуревали мысли, груз которых и сегодня заставляет меня просыпаться по ночам, вновь и вновь перелистывать в памяти страницы афганской войны. Нет, не все тогда на берегу пограничной реки было так однозначно, как хотелось бы видеть сильным мира сего. Одни действительно радовались, что пришел конец испытанию подчас сверхчеловеческих возможностей нашего солдата, другие сожалели о содеянном, третьи досадовали на то, что не удалось выполнить задуманное.
Детальніше...
 
НАЙДОРОЖЧИЙ ОРДЕН ОДЕСЬКОГО ДЕСАНТНИКА №1 Надрукувати Надіслати електронною поштою
ЦЕЙ ЗНІМОК БУЛО ЗРОБЛЕНО 10 КВІТНЯ МИНУЛОГО РОКУ БІЛЯ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ Й БАЛЕТУ. НА НЬОМУ — ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ У ВІДСТАВЦІ, КАВАЛЕР ТРЬОХ ОРДЕНІВ ЧЕРВОНОЇ ЗІРКИ ТА ЧЕРВОНОГО ПРАПОРА ЛЕВ МИКОЛАЙОВИЧ ГОРЄЛОВ. ТОГО ДНЯ ВІН ПРИЙШОВ НА ЦЕ ЗНАЧУЩЕ ДЛЯ ОДЕСИТІВ МІСЦЕ, АБИ ВІДЗНАЧИТИ 70-ТУ РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ ПІВДЕННОЇ ПАЛЬМІРИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ.
Детальніше...
 
«9 ТРАВНЯ Я ЗУСТРІВ У НЕБІ НАД БЕРЛІНОМ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Весна 1945 року привнесла в життя моїх бойових побратимів — льотчиків гвардійського 106-го винищувального авіаційного полку — особливу радість. Ми пишалися тим, що нам теж випало відповідальне завдання брати участь у Берлінській операції. 
Детальніше...
 
1945 РІК: ОСТАННІ БОЇ — НАЙВАЖЧІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
1418 днів і ночей тривала війна на радянсько-німецькому фронті. Немає такої міри, якою б можна було визначити горе десятків мільйонів людей, заподіяне нею. Якщо скласти всі кілометри фронтових шляхів, пройдених усіма учасниками війни до її завершення, вийде астрономічна цифра, яку навряд чи можна обчислити. Але останні дні на шляху до Берліна виявилися найважчими і найтрагічнішими.
Детальніше...
 
1944 РІК: СОНЦЕ СВОБОДИ НАД УКРАЇНОЮ Надрукувати Надіслати електронною поштою
УСПІХИ ЧЕРВОНОЇ АРМІЇ В БИТВАХ ПІД МОСКВОЮ, НА ВОЛЗІ ТА ДНІПРІ ДОКОРІННО ЗМІНИЛИ ХІД ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ. ТВЕРДО ВПЕВНЕНА У МАЙБУТНІЙ ПЕРЕМОЗІ НАД ФАШИСТСЬКИМИ ЗАГАРБНИКАМИ НАША КРАЇНА ВСТУПИЛА У НОВИЙ ПЕРІОД — ПОВНОГО ВИДВОРЕННЯ ВОРОГА ЗІ СВОЄЇ ТЕРИТОРІЇ І ПОЧАТКУ ЗВІЛЬНЕННЯ НАРОДІВ ЄВРОПИ ВІД ФАШИСТСЬКОГО ЯРМА.
Детальніше...
 
День Победы. Страницы истории Надрукувати Надіслати електронною поштою
    После падения Берлина и смерти вдохновителей Рейха руководители Вермахта активизировали свои попытки капитулировать перед западными странами и заключить с ними сепаратное соглашение. Но союзники остались верными взятым на себя обязательствам.
Детальніше...
 
велич і сяйво маленьких шедеврів Надрукувати Надіслати електронною поштою
olshan20150422.jpgПередісторією цього дивовижного знайомства Майстра з боярською громадою став його телефонний дзвінок до музею. Ми й не сподівалися, що зустрінемося з дивовижним і унікальним мистецтвом, що це виявляться витвори, на які дивишся і надивитися не можеш. Виплекані теплими вмілими руками, осяяні думкою, виліплені з душею і освячені священиками різних конфесій, вони і справді стали віконечками в Небеса - архітектурними іконами. І ось їхній автор Йосип Осташинський, до того ж, виявився кревно пов'язаним з Бояркою. Великий слід подвижника мистецтва і духовності тут залишив його дядько, лауреат премії імені Миколи Островського Наум Осташинський - засновник школи художників. А сам Йосип Борисович Осташинський перебував у Боярці ...вперше. Такий був задум провидіння.
Детальніше...
 
ЗАКОН НА БОЦІ МОБІЛІЗОВАНИХ Надрукувати Надіслати електронною поштою
До редакції газети «Народна армія» продовжують надходити листи із запитаннями, які найбільше турбують українських громадян. Зокрема, багато з них пов’язані саме із збереженням робочих місць за особами, яких мобілізували до війська. Крім того, трапляються й випадки, коли демобілізовані українці не можуть повернутися на своє робоче місце через незнання законодавства керівництвом підприємств та установ. Тож представник відділу по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації Міністерства оборони України Тетяна Шибіцька роз’яснила деякі важливі нюанси даної проблематики.
Детальніше...
 
ТРИ ПРІОРИТЕТИ КОНСТИТУЦІЙНИХ ЗМІН Надрукувати Надіслати електронною поштою
«Роль парламенту в напрацюванні нового тексту Основного Закону ключова, і чим ширшою буде підтримка конституційних змін при голосуванні у Верховній Раді, тим стійкішим і більш надійним буде державний механізм», — зазначив у своєму виступі Президент України Петро Порошенко під час першого засідання Конституційної комісії.
Детальніше...
 
АКТУАЛЬНІ РОЗДУМИ ПРО ВІЙНУ І ПЕРЕМОГУ Надрукувати Надіслати електронною поштою
WOW023.jpgСхід+Захід. Трансформація святкування Дня Перемоги в Україні
Наразі в українському суспільстві відбувається своєрідна дискусія, підтримана нинішньою владою, політичними і культурними елітами, щодо того, аби трансформувати святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 9 травня у Дні пам’яті жертв Другої світової війни.
Детальніше...
 
ПРАВА ЗАХИСНИКІВ МАЮТЬ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
З 18 березня в Україні почалася демобілізація, в ході якої в запас будуть звільнені більше 35 тисяч військовослужбовців. Багато з них з нетерпінням чекають можливості знову опинитися вдома з родинами. Водночас держава докладає чимало зусиль, аби безболісно повернути своїх захисників до мирного життя.
Детальніше...
 
«ХАМВІ» ПІДВИЩЕНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
hamwee20150403.jpgЯк вже повідомляла «Народна армія», в Україну прибула перша партія американських військових автомобілів HMMWV, або Humvee («Хамві»). Загалом США планують поставити 230 автомобілів HMMWV, з них 30 — з посиленою бронею. Президент України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко зазначив, що надання цієї техніки засвідчило реальну підтримку України з боку США у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет. Такий крок, за словами глави держави, «є справжнім, реальним підтвердженням стратегічного партнерства між нашими країнами». Передбачається, що ці броньовані автомобілі будуть передані високомобільним десантним підрозділам.
Детальніше...
 
ДИНАСТІЯ МИРОТВОРЦІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Kordas20150330_1.jpgНапевно, такі якості людини, як мужність, відвага, патріотизм, любов до Батьківщини передаються з молоком матері та у спадковість. Тому, й не дивно,   що ці якості присутні у членів Шевченківської районної організації УСВА міста Львова братів Андрія і Сергія Кордасів, які на початку XXI століття брали участь у миротворчій місії в Косово.
Детальніше...
 
Александр ТАРАСЕНКО: «Мы – не герои. Мы — просто солдаты»… Надрукувати Надіслати електронною поштою
Svatovo20150317_1.jpg15 февраля 1989 года навсегда останется в истории датой, упоминание которой всякий раз вызывает у любого, кто знает слово «война», печальные ассоциации. Эти ассоциации связаны с далёкими военными событиями, унесшими жизни десятков тысяч простых советских солдат, которые уже никогда не вернутся на родную землю, безвозвратно уйдя в вечность. В этот день, 15 февраля 1989 года из Афганистана вышла последняя колонна советских войск под командованием генерала Громова, принимавших участие в военных действиях, затянувшихся почти на целых 10 лет…
Детальніше...
 
АФГАНСКИЙ КОМАНДАРМ ИГОРЬ РОДИОНОВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
(Страницы жизни и службы)
РОДИОНОВ Игорь Николаевич родился 01.12.1936 г. в селе Куракино Пензенской области в крестьянской семье.
Многие годы жизни и службы Родионова И.Н. связаны с Украиной. В 1948 г., демобилизовавшись, отец перевез семью в город Мукачево Закарпатской области Украинской ССР, где стояла горно-стрелковая дивизия, в которой он служил.
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 50 - 98 з 512

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов