Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


17846010 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Публікації
Караючий меч Кулі-Шена Надрукувати Надіслати електронною поштою
kulishen2014_10.jpgДехто з науковців вважає, що Друга світова війна розпочалась не у Європі, а з масштабної агресії Японії проти Китаю. Причому ситуація тут багато в чому нагадувала трагічний початок німецько-радянської війни, коли за лічені дні авіації нападника вдалося досягти повного панування в повітрі. Втім, з однією суттєвою відмінністю — в Китаї варварські бомбардування щільно забудованих житлових кварталів міської бідноти, де для спорудження халуп використовувались переважно підручні легкозаймисті матеріали, спричиняли масштабні пожежі, в яких страшною смертю гинули відразу тисячі мирних людей.
Детальніше...
 
Кремлівський шторм Надрукувати Надіслати електронною поштою
У квітні 1964 року радянська країна помпезно відзначила 70-річчя тодішнього першого секретаря ЦК КПРС і голови Ради Міністрів СРСР Микити Хрущова, якого буквально через півроку усунули від влади з єзуїтським формулюванням «згідно з особистим проханням у зв'язку з похилим віком». Зрозуміло, що ніхто не вірив у добровільність цієї відставки, а на закритих зборах партійцям навіть відверто роз'яснювали, що «Микитку турнули за волюнтаризм і суб'єктивізм».
Детальніше...
 
Гібридна війна не має лінії окопів Надрукувати Надіслати електронною поштою
ato_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpgЧому виникають труднощі під час оформлення статусу учасника АТО?
Чому не працюють пільги учасникам АТО? На це запитання спробували знайти відповідь правозахисник Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк і голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції Артур Дерев’янко.
Детальніше...
 
Про надання статусу учасника бойових дій Надрукувати Надіслати електронною поштою
ato20141008.jpgПорядок надання статусу учасника бойових дій доволі простий і вже відшліфований роками – з часу прийняття Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Тому і для учасників антитерористичної операції у цьому питанні не повинно виникати жодних ускладнень. Про це заявив голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко.
Детальніше...
 
СПЕЦПРИЗНАЧИНЕЦЬ ЗА ПОКЛИКАННЯМ Надрукувати Надіслати електронною поштою
bahur201410081.jpgВідомий німецький поет Генріх Гейне свого часу писав: «Війна виявляє  духовну велич людини, яка кидає виклик своєму найбільшому ворогу – смерті». Саме ці слова прийшли мені на пам'ять, коли у місті Хмільник Вінницької області під час лікування познайомився з сержантом військ спеціального призначення 80-х років минулого століття із Львівщини Михайлом Бахуром. На рідкість ввічливий,  начитаний, з вищою освітою і готовністю будь-якої хвилини вийти на захист цілісності України.
Детальніше...
 
матеріально-фінансові питання АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
klm_6586_2_thumb_300x999999.jpg«Голос України» продовжує знайомити читачів з особливостями правового статусу учасників антитерористичної операції. Сьогодні ми розглянемо питання матеріально-фінансового забезпечення наших воїнів.
Детальніше...
 
Генерал Воронченко: "Ми відступати не будемо!" Надрукувати Надіслати електронною поштою
voronchenko_igor_general.jpgНа сході України продовжує діяти режим перемир'я. Але ми із хвилюванням вслухуємося в напружену тишу: чи не перед бурею? І думаємо, що попереду: мир чи черговий етап воєнних дій після перегрупування сил по обидва боки? Із цим питанням ми звернулися до заступника начальника Антитерористичного центру України, керівника АТО в Луганській області генерал-майора Ігоря ВОРОНЧЕНКА.
Детальніше...
 
Армії без генералів не буває! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сьогодні модно бути військовим експертом. Звичайно, ситуація, яка склалася в державі, внаслідок неоголошеної війни з боку східного сусіда, торкається кожного свідомого українця. Тому, і не дивно чути по радіо, бачити на телебаченні, читати на шпальтах газет різноманітні погляди і оцінки сьогодення. На жаль, рідко зустрінеш об'єктивний аналіз причин неготовності сектору безпеки і оборони до сьогоднішніх викликів, які виникли перед нашою державою.
Детальніше...
 
В живых уже не значился… Надрукувати Надіслати електронною поштою
slakvin20140924__0.jpgС той поры, когда погиб Владимир Слаквин, прошло уже тридцать три года. Все это время Сергей Супрун мечтал приехать в Харьков, проведать боевого друга и маму, посетить его могилу. И он приехал вместе с командиром Вячеславом Пономаренко.
Однополчане проживают в разных областях:  Сергей Петрович – из  Луганска, Вячеслав Николаевич – из-под Кировограда, и за многие прошедшие после Афгана годы впервые встретились на харьковской земле.
Детальніше...
 
14 вересня 2014 року - День танкіста! Надрукувати Надіслати електронною поштою
УСІМ СМЕРТЯМ НА ЗЛО
Так казали про тих, хто вижив під зливою куль, пережив свою «похоронку», неодноразово горів у підбитих танках. Щаслива зірка оберігала на війні в Афганістані й полковника запасу Валентина Шевченка.
І хоча його танк тричі підбивали, а під бойовою машиною неодноразово вибухали протитанкові міни, додому офіцер повернувся живий і здоровий.
Детальніше...
 
"«Тил» солдата захистить держава" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Віталій ГОЛОТА: «Військовослужбовці, за бажанням, отримують кошти на банківські рахунки або готівкою»
Ентузіазм, альтруїзм, патріотизм — це найхарактерніші риси типового українця. Зрозуміло, що за спиною кожного із солдатів, які воюють нині із сепаратистами в Донецькій і Луганській областях, є тил. Це матері, сестри, дружини і, звісно, діти. Власне, заради них чоловіки пішли на боротьбу із загарбником. Крок у відповідь намагається зробити і влада. Бо не годиться бути в боргу в героїв. Як саме соціально захищені наші воїни — досліджували журналісти «Урядового кур’єра»
Детальніше...
 
«Викликаю вогонь на себе» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сторінка за сторінкою ми гортаємо потертий фотоальбом. Кавалер двох орденів Червоної Зірки полковник у відставці Володимир Перебийніс коментує: «Це десантування групи біля провінції Кунар, а це — перехід колони з пальним через гірську річку.
Детальніше...
 
Влада зобов’язана піклуватися про ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Ігор МАЛЬЦЕВ: «Влада зобов’язана піклуватися про ветеранів, а ветерани мають розуміти ситуацію і можливості сьогодення»
567_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpg«Соціальний та правовий захист ветеранів у сучасних умовах. Відповіді на актуальні запитання» — такою була тема нашої прямої лінії, впродовж якої на запитання відповідав начальник управління по роботі з ветеранами Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Ігор МАЛЬЦЕВ.
Детальніше...
 
28 червня – День Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
den_konstutytsii.jpg  Із змінами, внесеними Законами України  від 8 грудня 2004 року N 2222-IV, від 1 лютого 2011 року N 2952-VI, від 19 вересня 2013 року N 586-VII, від 21 лютого 2014 року N 742-VII  
(Закон України від 8 грудня 2004 року №2222-IV визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 30 вересня 2010 року №20-рп/2010 у зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду та прийняття)
Детальніше...
 
Главные советские военные советники, специалисты и консультанты в Афганистане в 1972 – 1992 г.г. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Обобщенный портрет.
Фрагмент из новой книги авторского коллектива “Аблазов В.И и сыновья”“Афганская Арена. Военачальники СССР 1972 – 1992 гг. и НАТО 2001 – 2014 гг.”, подготовленной к печати.
Детальніше...
 
Прикордонники теж воювали Надрукувати Надіслати електронною поштою
Гадаю, не всі знають, що на війні в Афганістані воювали і прикордонники. Виявляється, вони теж побували «за річкою». Про це мені розповів заступник начальника Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону — начальник оперативно-медичного відділу полковник медичної служби Михайло Вічкань.
Детальніше...
 
Мы должны были остаться в Афганистане: Мнения парламентариев Надрукувати Надіслати електронною поштою
Уважаемые друзья!
15 мая 2014 года исполнилось 26 лет с момента начала вывода советских войск из Афганистана. Просматривая различные новостные и информационные сайты я ознакомился, по моему мнению, с очень интересной статьей «Мы должны были остаться в Афганистане: Мнения парламентариев», в которой информационное агентство «Новости Федерации Regions. ru» задает вопросы представителям верхней и нижней палат Государственной Думы РФ:
Детальніше...
 
Миссия добра и благородства Надрукувати Надіслати електронною поштою
130214098.jpgВ жизни бывает, что человек в силу своего врождённого благородства, независимо от превратностей судьбы, выбирает путь, подсказываемый ему сердцем. И все его последующие действия становятся благом для людей. Такой человек творит добро по жизни, только потому, что иначе он не может жить – такую миссию возлагает на него Вселенная.
Детальніше...
 
Сергей Садовой: Мы хотим воспитывать патриотизм у молодого поколения Надрукувати Надіслати електронною поштою
sadoviy.jpgПамять о суровых военных днях службы молодых парней в горячем Афганистане, которые оказывали «интернациональную помощь братскому народу» останется в сердцах сотен тысяч афганцев и их родных. Лидер Партии ветеранов Афганистана Сергей Садовой обо всех кошмарах войны знает не понаслышке: воевал в 56-м десантно-штурмовом батальоне в одной из самых горячих точек Афганистана - городе - 1 Гардез, и получил не одну медаль за отвагу и героизм.
Детальніше...
 
Новації у пенсійні сфері Надрукувати Надіслати електронною поштою
або на скільки пом’якшила наслідки економічної кризи для українців пенсійна реформа
З 1 квітня набув чинності закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». У ньому є новації стосовно пенсіонерів, які вже викликали в суспільстві неоднозначну реакцію. Однак фахівці переконані, що антикризові заходи, спрямовані на порятунок економічної ситуації в державі, могли б ударити по кишені українців значно сильніше, якби не започаткована у 2011 році пенсійна реформа. Так вважає і провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАМ України Лідія ТКАЧЕНКО, яку ми попросили прокоментувати пенсійні новації, запроваджені Урядом у пакеті антикризових заходів.
Детальніше...
 
1944-й. Відплата Надрукувати Надіслати електронною поштою
70 років тому Україна скинула із себе ярмо німецько-фашистської окупації
1944 рік увійшов  в історію як такий, що в протиборстві з німецько-фашистськими полчищами Червона Армія провела десять великих оперативно-стратегічних операцій від Ленінграда до Криму. Значна частина з них була на українській землі.
Протистояння
Детальніше...
 
Миті звитяги Олексія Береста Надрукувати Надіслати електронною поштою
Вранці 1-го травня 1945 року на куполі рейхстагу майорів червоний прапор. Його підняли розвідники 756-го полку 150-ї стрілецької дивізії Михайло Єгоров і Мелітон Кантарія на чолі із заступником командира батальйону лейтенантом Олексієм Берестом.
Детальніше...
 
Відлуння останньої війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
25 років тому радянські війська вийшли з Афганістану. У воєнних діях брали участь понад 160 тисяч українців
«У госпіталі хірург, який оперував, дав мені свою кров, а потім зліг від виснаження»
Чверть століття тому закінчилася  десятирічна масштабна авантюра Радянського Союзу з експорту соціалізму в Афганістан. Однак ця обставина ніяк не може применшувати особистого подвигу офіцерів, сержантів, прапорщиків, солдатів, які на розв’язаній не ними війні стали взірцем вірності військовій присязі та прикладом самопожертви в ім’я бойових товаришів. Наша розмова із саме таким воїном, а ще  засновником і керівником луцького спортивно-технічного клубу «Волинь-Карт» Ігорем КОВАЛЬЧУКОМ.
Детальніше...
 
Інтерв’ю голови УСВА С. В. Червонописького Надрукувати Надіслати електронною поштою
Газета Федерації професійних спілок України «Профспілкові вісті» віддрукувала спецвипуск, присвячений 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, в який розповідається про воїнів-інтернаціоналістів України.
Пропонуємо відвідувачам нашого сайту інтерв’ю голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) С. В. Червонописького.
Детальніше...
 
В честь Героя Советского Союза П. В. Рубана Надрукувати Надіслати електронною поштою
ruban1.jpg     16 января в Запорожском лицеи состоялась встреча, посвященная памяти  Героя Советского Союза П. В. Рубана.
     В этот день 30 лет тому назад погиб в Афганистане Петр Васильевич Рубан.
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 99 - 147 з 512

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов