Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


16831987 Відвідувачів
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Міністерство оборони
Публікації
"«Тил» солдата захистить держава" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Віталій ГОЛОТА: «Військовослужбовці, за бажанням, отримують кошти на банківські рахунки або готівкою»
Ентузіазм, альтруїзм, патріотизм — це найхарактерніші риси типового українця. Зрозуміло, що за спиною кожного із солдатів, які воюють нині із сепаратистами в Донецькій і Луганській областях, є тил. Це матері, сестри, дружини і, звісно, діти. Власне, заради них чоловіки пішли на боротьбу із загарбником. Крок у відповідь намагається зробити і влада. Бо не годиться бути в боргу в героїв. Як саме соціально захищені наші воїни — досліджували журналісти «Урядового кур’єра»
Детальніше...
 
«Викликаю вогонь на себе» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сторінка за сторінкою ми гортаємо потертий фотоальбом. Кавалер двох орденів Червоної Зірки полковник у відставці Володимир Перебийніс коментує: «Це десантування групи біля провінції Кунар, а це — перехід колони з пальним через гірську річку.
Детальніше...
 
Влада зобов’язана піклуватися про ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Ігор МАЛЬЦЕВ: «Влада зобов’язана піклуватися про ветеранів, а ветерани мають розуміти ситуацію і можливості сьогодення»
567_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpg«Соціальний та правовий захист ветеранів у сучасних умовах. Відповіді на актуальні запитання» — такою була тема нашої прямої лінії, впродовж якої на запитання відповідав начальник управління по роботі з ветеранами Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Ігор МАЛЬЦЕВ.
Детальніше...
 
28 червня – День Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
den_konstutytsii.jpg  Із змінами, внесеними Законами України  від 8 грудня 2004 року N 2222-IV, від 1 лютого 2011 року N 2952-VI, від 19 вересня 2013 року N 586-VII, від 21 лютого 2014 року N 742-VII  
(Закон України від 8 грудня 2004 року №2222-IV визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 30 вересня 2010 року №20-рп/2010 у зв'язку з порушенням конституційної процедури його розгляду та прийняття)
Детальніше...
 
Главные советские военные советники, специалисты и консультанты в Афганистане в 1972 – 1992 г.г. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Обобщенный портрет.
Фрагмент из новой книги авторского коллектива “Аблазов В.И и сыновья”“Афганская Арена. Военачальники СССР 1972 – 1992 гг. и НАТО 2001 – 2014 гг.”, подготовленной к печати.
Детальніше...
 
Прикордонники теж воювали Надрукувати Надіслати електронною поштою
Гадаю, не всі знають, що на війні в Афганістані воювали і прикордонники. Виявляється, вони теж побували «за річкою». Про це мені розповів заступник начальника Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону — начальник оперативно-медичного відділу полковник медичної служби Михайло Вічкань.
Детальніше...
 
Мы должны были остаться в Афганистане: Мнения парламентариев Надрукувати Надіслати електронною поштою
Уважаемые друзья!
15 мая 2014 года исполнилось 26 лет с момента начала вывода советских войск из Афганистана. Просматривая различные новостные и информационные сайты я ознакомился, по моему мнению, с очень интересной статьей «Мы должны были остаться в Афганистане: Мнения парламентариев», в которой информационное агентство «Новости Федерации Regions. ru» задает вопросы представителям верхней и нижней палат Государственной Думы РФ:
Детальніше...
 
Миссия добра и благородства Надрукувати Надіслати електронною поштою
130214098.jpgВ жизни бывает, что человек в силу своего врождённого благородства, независимо от превратностей судьбы, выбирает путь, подсказываемый ему сердцем. И все его последующие действия становятся благом для людей. Такой человек творит добро по жизни, только потому, что иначе он не может жить – такую миссию возлагает на него Вселенная.
Детальніше...
 
Сергей Садовой: Мы хотим воспитывать патриотизм у молодого поколения Надрукувати Надіслати електронною поштою
sadoviy.jpgПамять о суровых военных днях службы молодых парней в горячем Афганистане, которые оказывали «интернациональную помощь братскому народу» останется в сердцах сотен тысяч афганцев и их родных. Лидер Партии ветеранов Афганистана Сергей Садовой обо всех кошмарах войны знает не понаслышке: воевал в 56-м десантно-штурмовом батальоне в одной из самых горячих точек Афганистана - городе - 1 Гардез, и получил не одну медаль за отвагу и героизм.
Детальніше...
 
Новації у пенсійні сфері Надрукувати Надіслати електронною поштою
або на скільки пом’якшила наслідки економічної кризи для українців пенсійна реформа
З 1 квітня набув чинності закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». У ньому є новації стосовно пенсіонерів, які вже викликали в суспільстві неоднозначну реакцію. Однак фахівці переконані, що антикризові заходи, спрямовані на порятунок економічної ситуації в державі, могли б ударити по кишені українців значно сильніше, якби не започаткована у 2011 році пенсійна реформа. Так вважає і провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАМ України Лідія ТКАЧЕНКО, яку ми попросили прокоментувати пенсійні новації, запроваджені Урядом у пакеті антикризових заходів.
Детальніше...
 
1944-й. Відплата Надрукувати Надіслати електронною поштою
70 років тому Україна скинула із себе ярмо німецько-фашистської окупації
1944 рік увійшов  в історію як такий, що в протиборстві з німецько-фашистськими полчищами Червона Армія провела десять великих оперативно-стратегічних операцій від Ленінграда до Криму. Значна частина з них була на українській землі.
Протистояння
Детальніше...
 
Миті звитяги Олексія Береста Надрукувати Надіслати електронною поштою
Вранці 1-го травня 1945 року на куполі рейхстагу майорів червоний прапор. Його підняли розвідники 756-го полку 150-ї стрілецької дивізії Михайло Єгоров і Мелітон Кантарія на чолі із заступником командира батальйону лейтенантом Олексієм Берестом.
Детальніше...
 
Відлуння останньої війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
25 років тому радянські війська вийшли з Афганістану. У воєнних діях брали участь понад 160 тисяч українців
«У госпіталі хірург, який оперував, дав мені свою кров, а потім зліг від виснаження»
Чверть століття тому закінчилася  десятирічна масштабна авантюра Радянського Союзу з експорту соціалізму в Афганістан. Однак ця обставина ніяк не може применшувати особистого подвигу офіцерів, сержантів, прапорщиків, солдатів, які на розв’язаній не ними війні стали взірцем вірності військовій присязі та прикладом самопожертви в ім’я бойових товаришів. Наша розмова із саме таким воїном, а ще  засновником і керівником луцького спортивно-технічного клубу «Волинь-Карт» Ігорем КОВАЛЬЧУКОМ.
Детальніше...
 
Інтерв’ю голови УСВА С. В. Червонописького Надрукувати Надіслати електронною поштою
Газета Федерації професійних спілок України «Профспілкові вісті» віддрукувала спецвипуск, присвячений 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, в який розповідається про воїнів-інтернаціоналістів України.
Пропонуємо відвідувачам нашого сайту інтерв’ю голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) С. В. Червонописького.
Детальніше...
 
В честь Героя Советского Союза П. В. Рубана Надрукувати Надіслати електронною поштою
ruban1.jpg     16 января в Запорожском лицеи состоялась встреча, посвященная памяти  Героя Советского Союза П. В. Рубана.
     В этот день 30 лет тому назад погиб в Афганистане Петр Васильевич Рубан.
Детальніше...
 
У ветеранів-інтернаціоналістів на Євромайдані – місія виключно миротворча Надрукувати Надіслати електронною поштою
Про ситуацію, яка склалася в Україні щодо соціально-правовового захисту ветеранів, про інші житейські та суто ситуаційні питання наш кореспондент розмовляв з першим заступником голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимиром Сіроштаном.
Детальніше...
 
Афганская арена. Артур Шапошников. Генерал – сын Генерала. Надрукувати Надіслати електронною поштою
080938_afg.jpg Часть 2. Генерал – сын.Шапошников Артур Матвеевич.
Шапошников Артур Матвеевич – генерал-лейтенант.
Родился 14 августа 1928 года в г.Кривой Рог УССР в семье служащих. Отец Шапошников Матвей Кузмич – генерал-лейтенант танковых войск, в годы Великой Отечественной войны стал Героем Советского Союза.
Шапошников А.М. в 1947 году закончил 10 классов средней школы № 31 в г. Тбилиси.
Детальніше...
 
Карателі не щадили ні дітей, ні жінок Надрукувати Надіслати електронною поштою
koryukivka2013.jpgНа Чернігівщині перепоховали 35 жертв фашистських нелюдів
Поблизу Корюківки в урочищі «Зелений гай» на території Меморіального комплексу пам 'яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами, відбулося перепоховання останків 35 жертв Корюківської трагедії 1943-го. Їх відшукали у райцентрі під час розкопок пошуковці ТОВ «Спеціалізована установа «Військові меморіали». Рештки спалених корюківчан упокоїлися в п'яти домовинах на місці, де 1 березня цього року було вшановано на державному рівні 7000 загиблих і вже перепоховано 231 жертву злочину проти людяності.
Детальніше...
 
Афганская арена. Артур Шапошников. Генерал - сын Генерала Надрукувати Надіслати електронною поштою
shaposhnikov19451.jpgГенерал Артур Шапошников прилетал в Афганистан в 1979 году еще до ввода наших войск в составе Оперативных групп МО. По поручению Главкома ПВО он внимательно изучал обстановку в Афганистане и напрягал советников Штаба ВВС и ПВО ДРА своим скрупулезным знакомством с их повседневной работой и ее результатами. Прошло несколько месяцев, в Афганистан ввели советские войска, стала существенно изменяться обстановка, а вместе с ней и интенсивно заменяться кадры советников, выслуживших свои сроки. На смену генерал-майору Орлову О. Г. на должность советника Главкома и начальника Штаба ВВС и ПВО ДРА прибыл генерал-лейтенант Шапошников А. М., который сам добился назначения в воюющий Афганистан.
Детальніше...
 
Він тричі форсував Дніпро Надрукувати Надіслати електронною поштою
Цими днями в актовій залі музею Великої Вітчизняної війни вшанували пам’ять генерал-лейтенанта Михайла Пилипенка (на знімку), колишнього начальника Київського вищого інженерного училища зв’язку.
Детальніше...
 
Афганцы в боях за Киев. Документы Надрукувати Надіслати електронною поштою
Детальніше...
 
Афганская арена. Гибель советских генералов Надрукувати Надіслати електронною поштою
В Афганистане погибли три советских генерала. Боевые потери и гибель всех трех генералов связана с авиацией. Умерли вследствие заболеваний, полученных в Афганистане два советских генерала.
Детальніше...
 
Десь є рай, бо ми бачили пекло Надрукувати Надіслати електронною поштою
peklo102013.jpgВалерій Глущенко, сержант, десантник, в Афганістані з 1982 по 1984 р. Нагороджений медаллю «За відвагу»:
Пригадую я свою службу в Афганістаніь і чомусь комок піднімається і стискає горло. Стає боляче від того, що там проишли наші юні роки. І, мабуть, доля в нас така, що із нашого взводу в живих лишилось мало, а поранені були всі. Хто був там, той знає, що ті два роки, такі як двадцять. І, мабуть, кожен, хто лишився живий, скаже, що десь є рай, тому що ми бачили пекло.
Детальніше...
 
ЧТОБЫ ПОМНИЛИ... Надрукувати Надіслати електронною поштою
ВЫСОТЫ ДУХА ВИКТОРА МАКСИМЕНКО
День 25 сентября начался обычным хмуро-унылым осенним утром. Но в гимназии №34 «Лыбедь» Подольского района города Киева царили торжественное оживление и возвышенно-солнечное настроение – на фасаде центрального здания открывали мемориальную доску памяти воина-интернационалиста Виктора Максименко.
Детальніше...
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
ВЕТЕРАНИ - НОСІЇ УНІКАЛЬНОГО ЖИТТЄВОГО ДОСВІДУ ТА ЛЮДСЬКОЇ МУДРОСТІ, ЯКІ ЩЕ МАЮТЬ ПОСЛУЖИТИ СУСПІЛЬСТВУ

img_5664.jpgВ Києві щойно відбувся III Всеукраїнський форум ветеранів, організований та успішно проведений Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України. Ініціювали захід ветеранські громади за підтримки  Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Вочевидь, нинішня влада не стоїть осторонь у вирішенні соціально важливих проблем ветеранів. Президент України і уряд впевнено тримають курс на поступове підвищення соціальних стандартів їх життя.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 99 - 147 з 502

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов