Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34916771 Відвідувачів
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Лист до Президента Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановний Вікторе Андрійовичу!
    У відповідності до Указу Президента України від 11.02.2004 року в Україні щорічно 15 лютого, до чергової річниці завершення Афганської війни 1979 – 1989рр., відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Наступний 2009 рік буде для великої кількості ветеранів війни ювілейним, оскільки мине 20 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.   Зазначаємо, що на даний час в Україні проживають біля 220 тисяч учасників зарубіжних воєн та родин загиблих, 142 тисячі з яких об’єднані в Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).     Ці ветерани війни приймають активну участь у державному будівництві, розвитку народногосподарського комплексу, патріотичному вихованні народу України, в першу  чергу молоді, відіграють активну роль  у суспільному житті Держави. Багато з них мають не тільки бойові ордени і медалі за ратний подвиг, але й відзначені державними нагородами України за плідну  працю мирного часу.
  Щорічно до 15 лютого і традиційно  по всій Україні, спільно з місцевою владою Спілка проводить урочисті та меморіальні заходи, які  сприяють єднанню  суспільства, героїко-патріотичному вихованню молоді. Наступний  ювілейний рік вимагає посиленої  до цієї теми уваги.
  У цьому зв’язку, просимо Вашої особистої  допомоги у вирішенні наступних питань до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 20-річчя виведення військ з Афганістану:
- провести 15.02.2008 року урочисте покладання квітів до Меморіального комплексу жертв Афганської війни  за Вашої особистої участі;  
- нагородити державними нагородами України учасників бойових дій з урахуванням пропозицій Української Спілки ветеранів Афганістану та провести урочистий прийом з врученням таких нагород;
- розглянути питання щодо присвоєння учасникам бойових дій на території інших держав чергових військових звань (у тому числі військовослужбовцям, звільненим у запас) відповідно до законодавства;
- сприяти наданню 12.02.2008 року на пільгових  умовах сцени Національного палацу мистецтв «Україна» для проведення урочистого ювілейного концерту для учасників бойових дій, представників Збройних Сил та громадськості.
  Маємо надію на розуміння проблем, пов’язаних з учасниками бойових дій, інвалідами війни, сім’ями загиблих та Вашу особисту підтримку у їх вирішенні.

  З повагою
  Голова УСВА                                                         
С. Червонописький
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов