Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34863014 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Постанова Президії УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
 13.10. 2006р.                                                                                                                                                      м. Київ

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови УСВА Зубка Ю.Г., виконуючи постанову  розширеного засідання Правління та Ревізійної комісії УСВА з питань посилення соціального захисту членів УСВА від 23.09.2006 року  Президія  Спілки постановляє:
 
 
1. Затвердити  проект звернення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) до Президента України Ющенка В.А., прем’єр-міністра України Януковича В.Ф., першого віце прем’єр-міністра України Азарова М.Я., голови Верховної Ради України Мороза О.О. щодо незрозумілих норм і положень Проекту Закону України „ Про Державний бюджет України на 2007 рік”, які обмежують соціальні права громадян України і, перш за все , ветеранів і пенсіонерів.

2. Доручити головам територіальних організацій УСВА на протязі тижня провести обговорення Проекту Закону України „ Про Державний бюджет України на 2007 рік”, проекти місцевих бюджетів та підготувати звернення  від організацій та фізичних осіб до депутатського корпусу України та Керівництва Держави.
Відповідальні: Голови територіальних організацій УСВА

3. 20.10.2006 року  з 14.00 до 15.30 провести селекторну нараду Спілки з залученням представників обласних, районних, місцевих організацій УСВА.
Відповідальний: Зубко Ю.Г.

4. Підготувати звернення  до голів обласних, районних, місцевих , селищних Рад щодо фінансової підтримки статутної діяльності організацій УСВА (за поданням голів обласних організацій).
Відповідальні: Зубко Ю.Г., Голови територіальних організацій УСВА

5. Створити робочу групу щодо підготовки змін та доповнень до постанови Кабінету Міністрів України № 238  від 02 квітня 1993 року.
Відповідальний: Красуля В.М.

6.    Створити робочу групу щодо підготовки необхідних проектів матеріалів для ініціювання утворення Центрального органу виконавчої влади у справах ветеранів війни, військової служби і родин загиблих учасників бойових дій.
Відповідальний: Червонописький С.В.
 
7.    Доручити  голові УСВА, народному депутату України Червонопиському С.В. внести пропозиції до Проекту закону України „ Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів”, стосовно призначення другої пенсії родинам загиблих учасників бойових дій.
Відповідальний: Оргвідділ

8. Рекомендувати територіальним організаціям УСВА до 20 жовтня внести пропозиції щодо надання можливої підтримки кандидатам від УСВА Соколову О.В., Калашнику І.М., які балотуються у мери міст Чернігова та Черкас відповідно.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов