Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34915836 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Міністерство оборони
Надрукувати Надіслати електронною поштою
 

Політична заява

щодо антиконституційного втручання влади у діяльність громадського об’єднання.

Відношення влади до вирішення наболілих проблем ветеранів війни взагалі та учасників бойових дій на території інших держав зокрема, спонукало Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) до розгортання всеукраїнської акції „Разом ми – сила”.

 
 

 
 

Після проведення перших протестних заходів вона вимушено продовжена, оскільки владними структурами в основному ігноруються вимоги, представлені учасниками бойових дій, інвалідами війни, сім’ями загиблих. Відверто цинічними виглядають спроби Уряду перевести соціальний діалог з учасниками Акції у площину безпредметних обіцянь, демагогічних балачок та нахабних перекручувань. Це з подачі представників влади окремі засоби масової інформації в останній час заговорили словами: „Ющенко вас туди не посилав”. Не думаючи, між іншим, що такими словами, у стилі і дусі геббельсівської пропаганди, забирається останнє здоровя у тих матерів, сини яких полягли на гарячих дорогах війни, вийшовши на них не за власним бажанням, а за наказом держави. Формується впевненість, що такі ж слова незабаром прозвучать і на адресу тих громадян України, які зараз воюють у 18 країнах світу за наказом нинішньої „старої-нової” влади.

Вимушені заявити, що в країні розгорнуто масштабну антиконституційну акцію, спрямовану на дискредитацію та знищення нашої громадської організації. Масово відсторонюються від роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування активісти Спілки. Значно посилився тиск на її місцеві осередки. Як приклад, спроба розвалу Закарпатської обласної організації УСВА силами чиновного люду та особисто головою облдержадміністрації В.Балогою. Для цього включено не тільки адміністративний, але й мас – медійний та фінансовий ресурси. Як у гірші часи сталінізму ведеться персональна „обробка” тих, хто запобігає спробам місцевої влади підміняти соціальний захист риторикою та популізмом.

Складається вражен6ня, що нинішній владний режим свідомо політизує діяльність нашої Спілки, одного з найавторитетніших громадських об’єднань в Україні. В деякій мірі пов’язуємо це з останніми рішеннями щодо стратегічного партнерства з Соціалістичною партією України, поведінка якої також багато в чому не влаштовує мешканців трьох основних споруд на печерських пагорбах Києва. Але основну причину розгорнутої кампанії тиску вбачаємо у діях організації, яка не мовчить.

А тому заявляємо, що Спілка обпалених війною людей вимушена політизувати свої дії, посилити всеукраїнську протестну акцію, виносячи її заходи і на місцевий рівень. Залишаючи при цьому за собою право на більш жорстку, конфліктну поведінку та попереджаючи, що не віддасть своїх побратимів на поталу черговим центральним вождям та місцевим князькам від влади.

Бо разом ми – сила!

11 липня 2005 року Правління УСВА

 
 

 
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов