Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34916907 Відвідувачів
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Про відзначення 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
9 травня 2009 року виповнюється 64 роки з дня вікопомної події - Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Вшановуючи подвиг народу в боротьбі з поневолювачами нашої Батьківщини, з метою відновлення історичної справедливості, поліпшення умов життя ветеранів війни і на виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Вважати за необхідне надати підтримку на державному рівні заходам, присвяченим Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування з Державного бюджету України заходів, пов'язаних з відзначенням 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, організувати тематичні теле- та радіопередачі, присвячені цій події.
4. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування:
здійснити підготовку і проведення у містах, інших населених пунктах заходів з нагоди 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, зокрема, урочистих зборів, зустрічей керівників органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування з ветеранами війни, членами сімей загиблих, жертвами нацистських переслідувань, покладення вінків і квітів до пам'ятників та меморіалів, а також проведення святкових концертів;
сприяти участі ветеранів війни, дружин (чоловіків) загиблих і померлих ветеранів війни у загальнодержавних та місцевих заходах, пов'язаних з відзначенням цієї річниці;
організувати надання належної матеріальної підтримки громадським організаціям ветеранів;
забезпечити із залученням ветеранських та інших організацій, суб'єктів господарювання належне облаштування військових кладовищ та інших пам'ятних місць, пов'язаних із цією датою.
5. Рекомендувати:
Голові Верховної Ради України Литвину В. М. сприяти проведенню загальнодержавних заходів з нагоди 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні;
народним депутатам України, депутатам місцевих рад взяти активну участь відповідно у загальнодержавних і місцевих заходах з підготовки та відзначення 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.
Голова Верховної Ради України В. ЛИТВИН
м. Київ
14 квітня 2009 року
№ 1260-VІ

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов