Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34192530 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
“Гарячий” коментар Надрукувати Надіслати електронною поштою
    Вбачаю прогрес вже в тому, що президентський Указ відносно посилення української присутності в Афганістані оприлюднено. Бо попередній від 26.01.2007 року було введено в дію “підкилимно”, без розміщення на офіційному сайті глави держави та в ЗМІ. Чим не аналог подіям 30-річної давності?  Вважаю, що громадськість країни дізналася про загравання України з НАТО і США в афганському питанні завдячуючи принциповій публічній позиції Української Спілки ветеранів Афганістану. Читачі “ТТ” пам’ятають, ми неодноразово розміщували свої заяви як на сторінках газети, так і на сайті УСВА, направляли вищим посадовцям держави, народним депутатам. Думаю, наша позиція осуду дій президента щодо участі українців в нинішніх афганських подіях і стримувала появу нинішнього Указу, який більше року пролежав на президентському столі в проектному варіанті.
    Зрозуміло, що Віктор Ющенко стає історією української політики. Його програш на виборах – наслідок численних помилок (особистісних, кадрових, виборчих, партійних, системних), а також результат бездарної роботи усіх його команд, які протягом п’яти років реалізували президентську політику, зовнішню включно. Але тривожить і те, що у одного з реальних претендентів на президентський пост – Юлії Тимошенко, також позиція втягування нашого суспільства в “афганське пекло”. Та й мотив такого ж благородного ґатунку – забезпечення участі України у післявоєнній відбудові економіки цієї східної держави.
    Посилаючись на думку не тільки правління нашого громадського об’єднання, але й широкого його активу, підкреслюю: ми категорично проти нарощування української воєнної присутності в Афганістані; наша Спілка і в подальшому буде боротись за зрив планів тих вітчизняних маріонеток, які в силу міжнародної кон’юнктури не бережуть своїх громадян і готові віддати за безцінь найдорожчий скарб держави – життя і здоров’я її синів.

Сергій Червонописький,
голова УСВАУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 27/2010
Про направлення додаткового миротворчого персоналу України для участі в операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан
Підтверджуючи зобов'язання України як держави – члена Організації Об'єднаних Націй, ураховуючи Резолюції Ради Безпеки ООН від 19 вересня 2007 року № 1776, від 20 березня 2008 року № 1806, від 22 вересня 2008 року № 1833 та від 23 березня 2009 року № 1868, беручи до уваги, що надання допомоги Ісламській Республіці Афганістан матиме важливе значення для забезпечення участі України у післявоєнній відбудові економіки цієї держави, вважаючи, що розвиток довгострокового співробітництва України з Ісламською Республікою Афганістан сприятиме підтриманню миру і безпеки та відповідатиме національним інтересам держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України та відповідно до Закону України «Про участь України в міжнародних миротворчих операціях» постановляю:

1. Направити додатковий миротворчий персонал України з числа військовослужбовців та працівників Збройних Сил України загальною чисельністю до 20 осіб для участі в операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан.

У зв'язку з цим у статті 1 Указу Президента України від 26 січня 2007 року № 47 «Про направлення миротворчого персоналу України для участі в операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан» цифру «10» замінити цифрою «30».

2. Кабінету Міністрів України вжити заходів для забезпечення виконання статті 1 цього Указу.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО
15 січня 2010 року


 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов