Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


29552094 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Урядовий портал
Міністерство оборони
Три МіГ-29МУ1 та два Л-39М1 надійдуть в ПСУ в першому кварталі Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageУ Вінниці, у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України завершився основний відправний захід підготовки органів управління та військ і сил на весь навчальний рік – оперативний збір керівного складу Повітряних Сил Збройних Сил України.
До заходу, який проходив під керівництвом командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковника Івана Руснака, були залучені представники Генерального штабу та Об’єднаного оперативного командування ЗС України, Національної академії оборони України, “Украероцентру”, а також представники управлінь МНС, СБУ та МВС України в Вінницькій області.
Під час розгляду сучасного стану та перспектив розвитку Повітряних Сил на період до 2025 року, а також поглядів Командування Повітряних Сил щодо нарощування бойового складу виду Збройних Сил України, командувач детально зупинився на результатах підготовки Повітряних Сил.
– Ми приділяємо значну увагу питанням охорони повітряного простору України. За результатами перевірок бойового чергування у 2009 році чергові сили оцінені як боєготові та спроможні виконувати поставлені завдання, – зазначив командувач Повітряних Сил.
Як повідомив генерал-полковник Іван Руснак, для нарощування системи зенітно-ракетного прикриття об’єктів та військ розпочато роботу щодо розгортання двох зенітних ракетних дивізіонів. У 2009 році завершено перенавчання екіпажів однієї з бригад тактичної авіації на літаки Су-27 і з 16 грудня 2009 року бригада заступила на бойове чергування.
– Крім того, до військових частин після модернізації надійшли два літака Су-25М1. Протягом першого кварталу плануємо отримати ще п’ять літаків – два Л-39М1 та три МіГ-29МУ1, – наголосив командувач Повітряних Сил.
Коментуючи відкриття у грудні 2008 року зони обміну інформацією про повітряну обстановку між командним пунктом Повітряного командування “Захід” у Львові та центром управління Угорської Республіки, генерал-полковник Іван Руснак зазначив, що таким чином військові отримали можливість відслідковувати повітряну обстановку у Західному регіоні на глибину до 150 кілометрів від державного кордону України.
– До кінця 2011 року ми плануємо відкрити таку зону з Турецькою Республікою та Республікою Білорусь, – додав він.
Командувач Повітряних Сил також акцентував увагу на тому, що вперше за роки незалежності на підставі постанови Кабінету Міністрів України “Про деякі питання відновлення та ремонту авіаційної техніки Збройних Сил” з’явилася можливість підтримувати справність авіаційної техніки шляхом рахунків з авіаційними підприємствами надлишковим майном.
– Слід зазначити, що завершується узгодження наказу Міністра оборони України щодо запровадження механізму відновлення справності озброєння і військової техніки зенітних ракетних та радіотехнічних військ за технічним станом, що на сьогодні реалізовано в авіації, – підкреслив генерал-полковник Іван Руснак.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов