Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34192668 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Надрукувати Надіслати електронною поштою
Звернення
Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)


Подіями, які відбулися під стінами Верховної Ради України 20 вересня 2011 року, Українська Спілка ветеранів Афганістану зуміла показати владі й всім громадянам країни, що і сьогодні в Україні є реальна сила, яка готова сказати влади "Ні" коли вона стає на шлях попрання основних законів - Конституції України і Закону  України "Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту".
Ми змусили владу вступити  з нами в рівноправний діалог.
20-22 вересня по всіх національних каналах демонструвалися кадри подій біля стін Верховної Ради України, коментарі яких були різні:
- «афганці» проти влади;
- «афганці» готові захопити владу в країні;
- до кінця роботи діючої Верховної Ради України  залишилися лічені дні та інші.
Заявляю від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) і всіх тих,  хто був разом з нами під стінами Верховної Ради, «Ми громадяни України, які поважають свою країну і законно обрану владу й вирішувати питання шляхом революцій не збиралися». Саме тому ми вважаємо  можливим сісти з владою за стіл переговорів. За цим столом  нами з першого дня була поставлена конкретна, чітка вимога - відкликання   законопроекту  № 9127 "Про гарантії держави щодо виконання рішень суду", або виключення з проекту закону Розділ ІІ "Прикінцеві та перехідні положення".
Представники влади намагалися запропонувати нам компроміс - «давайте будемо говорити про пільги «афганців», про  інших пільговиків мова піде  пізніше». На це ми відповіли категоричною  відмовою.  Ми не вправі відстоювати свої права за рахунок інших категорій громадян. Ми вийшли з переговорного процесу. І влада  моментально розпочала  ідеологічну  атаку. Засоби масової інформації, підтасовуючи факти, залучаючи "підгодованих політологів і фахівців у всіх сферах життя", почали активно звинувачувати «афганців»: - «це черговий піар хід напередодні виборів, «афганці» хочуть  попіаритися і відстоюють тільки  свої інтереси  за рахунок усіх категорій пільговиків» та  інших подібних висловлювань.
Сьогодні, я від імені усіх учасників бойових дій, які обрали мене Головою Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) офіційно заявляю,  що ні я, ні мої бойові друзі, які прийшли до Верховної Ради України, не ставили за мету і не висували політичних вимог, ми відстоювали  конституційні права громадян України.  
У завершенні, хочу висловити слова щирої вдячності всім громадянам України, за єдність та підтримку нашої діяльності. Ми знаємо та переконані, що в єдності наша сила.  
Знайте, воїни - інтернаціоналісти не продаються і на поступки перед совістю та владою не йдуть, вони завжди йдуть до кінця - до перемоги.  

Голова УСВА                                Image                              Сергій Червонопиский

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов