Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34861568 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Надрукувати Надіслати електронною поштою
РЕЗОЛЮЦІЯ З’ЇЗДУ
ПАРТІЇ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Дорогі бойові побратими, шановні співвітчизники!
    Сьогодні, в цей важкий та, разом з тим, вирішальний час, ми звертаємось до всіх не байдужих громадян України, для кого слова ВІТЧИЗНА та ОБОВ’ЯЗОК мають глибокий зміст, стати плечем до плеча з нами, в одному строю, для спільних рішучих дій по спасінню нашої держави, нашого майбутнього та майбутнього наших дітей.
   Уже багато років, знову і знову, в нашій країні ми з Вами бачимо одне і те ж: провідні політичні сили зайняті не процесом розбудови держави, не розвитком економіки та підвищенням рівня життя народу – вони зайняті ПОЛІТИЧНИМ ПРОТИСТОЯННЯМ! Боротьбою на знищення одне одного! Мета цієї боротьби лише одна – ВЛАДА і ТІЛЬКИ ВЛАДА!
   Безвідповідальні політикани, незалежно від кольорів та політичної приналежності, уже багато років втягують в це безкінечне протистояння  весь український народ. Уже безліч разів, замість вирішення нагальних питань налагодження нормального життя та розвитку економіки, в суспільство штучно вкидаються питання, що роздирають нашу країну, наш народ навпіл.
   Хіба має значення де хто живе, на сході чи на заході нашої країни? Хіба питання мови це те, що сьогодні турбує кожну просту людину? Хіба нам ворог Росія, чи нам ворог Європа? Ні! Ні! І ще раз ні!
   Наші вороги не ззовні, вони всередині країни. Наші вороги - це корумповані політичні «бізнесмени», що захопили нашу з Вами країну, які нічого іншого не знають і не вміють, окрім «розділяти і володарювати» собі на користь. Саме завдяки цим ненажерливим «господарям життя», чиновникам, що забули своє пряме призначення - служити народу, український народ відчуває себе чужим у власній країні! Так більше не може продовжуватись!
   Уже багато разів сьогоднішня опозиція та сьогоднішня влада, поборюючи один одного,  мінялись місцями - І НІЧОГО НЕ ЗМІНЮВАЛОСЬ! Боротьба за владу між політичними «кланами» з кожним роком стає все жорстокішою, а життя людей, тим часом, все гіршим і гіршим.
   Сьогодні,  вкотре, нас знову змушують іти цим тупиковим шляхом, перед нами знову ставлять вибір «або-або», вибір «меншого зла». Давайте замислимось, а що зміниться для звичайних людей, якщо ЦЯ ВЛАДА і ЦЯ ОПОЗИЦІЯ знову поміняються місцями? Можна з абсолютною впевненістю стверджувати – НІЧОГО!  Цьому необхідно покласти край!
   Тому ми відкидаємо такий вибір без вибору і кажемо - ДОСИТЬ!
Ми більше не хочемо ходити по цьому безглуздому, замкненому колу, яке нікуди не веде. Ми хочемо мати вибір в прямому розуміння цього слова. Ми хочемо мати вибір самі і, також, дати вибір іншим, тим, хто більше не бачить для себе виразників своїх інтересів ні в ТАКІЙ ВЛАДІ, ні в ТАКІЙ ОПОЗИЦІЇ.
   Ми, ветерани, що пройшли горнило війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав, ветерани військової служби і  силових структур, та інші не байдужі громадяни, що мають активну життєву позицію, створили  СВОЮ ПОЛІТИЧНУ ПАРТІЮ і самостійно йдемо на вибори до Верховної Ради та до Рад усіх рівнів з метою покласти край політичній корупції і вивести Україну на шлях нормального розвитку та процвітання в ім’я народу.
   Нас НІЧОГО не злякає і нас НІХТО не зупинить! Бо ми - та НОВА СИЛА, яка готова і буде боротись НЕ ЗА ВЛАДУ, а ЗА ДОБРОБУТ  ВСЬОГО НАРОДУ! За законність і порядок! За те, щоб держава не була інструментом експлуатації власних громадян, а була механізмом гарантування та забезпечення соціальної справедливості, створення   рівних можливостей кожному.
   Наш головний лозунг, яким уже багато років керується Українська Спілка ветеранів Афганістану, лозунг, який є життєвим принципом для кожного з нас: «Пам’ятаємо про загиблих, турбуємось про живих», - віднині розповсюджується не лише на наших побратимів-«афганців». Він тепер стосується кожної простої людини, стосується всього народу України.
   Ми беремо на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та ОБОВ`ЯЗОК потурбуватись про долю НАШОЇ ВІТЧИЗНИ, про долю НАШОГО НАРОДУ!
   І МИ ЦЕ ЗРОБИМО!
ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ
Київ 10 квітня 2012 р.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов