Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34193703 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Звернення голови УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
Шановні друзі!
Останнім часом значно побільшала кількість звернень ветеранів війни та членів сімей загиблих безпосередньо до УСВА для вирішення  різноманітних питань.
Дрібних питань за визначенням не існує, тому всі ваші питання та проблеми потребують вирішення, це навіть не підлягає обговоренню. І я завжди радий особисто спілкуватися з кожним ветераном і членом сім'ї загиблого, і допомагати в межах своїх повноважень та можливостей УСВА, як громадської організації.
Адже переважна більшість ветеранів війни і членів сімей загиблих звертаються безпосередньо до УСВА обминаючи керівників районних, міських та обласних організацій УСВА в той час, коли їхні питання більш результативно та швидко можуть бути вирішеними саме на місцевому рівні. В той же час звернення безпосередньо до УСВА, в обхід керівників осередків УСВА місцевого та регіонального рівнів ставлять як їх, так і мене в двозначне становище, а декого з керівників регіонального та місцевого рівнів навіть і ображають.
Крім того, із змісту ваших усних та письмових звернень до УСВА та до мене особисто за останні два роки, прямо випливає, що біля 90 відсотків таких звернень містять проблеми правового характеру.
З метою впорядкування діяльності, в УСВА створена і більше року працює юридична служба. Її очолює ветеран війни в Афганістані, адвокат з 13-ти річним досвідом Олег Анатолійович Виборнов. Юридична служба розташована у приміщенні УСВА в Києві. Адвокат О. А. Виборнов приймає в понеділок і п'ятницю з 10-00 до 14-00, в середу з 14-00 до 18-00, тел.: ( 044) 272- 26-09; у дні прийому тел.: 063-60-55-063 з 9-00 до 22-00 – на зв'язку кожного дня,  в тому числі у вихідні та святкові дні.
Для заощадження вашого часу, скорочення терміну опрацювання документів і кваліфікованого вирішення ваших питань, переконливо прошу всіх, хто має намір усно чи письмово звернутися до мене, як до голови УСВА, попередньо звернутись до керівників відповідного місцевого та регіонального рівнів. У випадку неможливості вирішити питання на місці, зателефонувати до керівника юридичної служби УСВА О. А. Виборнова і проконсультуватися з ним щодо доцільності особистого виїзду до Києва, для вирішення свого питання. Всі консультації, поради і будь яка правова  допомога в УСВА завжди були і є безоплатними.
З повагою –
С. ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов