Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


24497458 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Міністерство оборони
Боевое Братство
Урядовий портал
Правління Черкаської обласної організації УСВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
   23 серпня 2007 року відбулося розширене правління Черкаської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
На правлінні були присутні голова Української Спілки ветеранів Афганістану, Народний депутат України С.В. Червонописький, Народний депутат України, Перший секретар обкому Соціалістичної партії України О.П. Малиновський.
Перед початком Правління учасники зібрання вшанували пам‘ять про бойових побратимів і поклали квіти до пам‘ятника загиблим в Афганістані.
Про суспільно-політичну ситуацію в Україні розповіли Червонописький С.В., Малиновський О.П., в області – О.П. Малиновський, Рибченко О.В., в районах – голови районних організацій.
Також на порядку денному розглядалось питання про створення районних осередків громадської організації «Закінчимо війну». Голова обласного осередку Пінчук М.В. зачитав Статут організації, оголосив мету і завдання, а також навів статистику кількості знайдених решток невідомих солдат (7 тис.чол.). Наголосив на важливості створення районних осередків і закликав голів районних організацій до співпраці.
Про ротацію членів правління виступив О.Г. Остапенко.
Одним з найважливіших питань порядку денного було питання про санаторно-курортне лікування членів Спілки, з яким виступив А.А. Рудковський, та про внесення пропозицій до місцевих бюджетів щодо фінансування організацій І.П. Павлов, О.В. Зайченко, Г.М. Шкурко. Голови міських організацій доповіли, що досить важко знайти фінансову підтримку у місцевих органах влади, і тому більша частина фінансування спілок іде за власні кошти.
Неменше важливим було питання про матеріально-економічну базу обласної та районних організацій, з якого звітував О.В. Рибченко. Олександр Володимирович розповів про те, що за участю обласної організації УСВА уже створені підприємства, які займаються переробкою шин легкових автомобілів та оцінкою майна, та запропонував співпрацю головам районних організацій.
Після виступу О.В. Рибченка члени правління відвідали підприємство, де спостерігали механізм переробки шин.
Закінчилось правління звітністю голів місцевих спілок про їх роботу, а також традиційно поздоровленням іменинників – голови Золотоніської міськрайонної спілки Григорія Шкурка (22.08.60) та заступника голови Уманської міськрайонної спілки Олександра Кулібаби (23.08.65).

Таміла Швидка
 
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов