Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


24865008 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Міністерство оборони
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Звернення Про спробу в черговий раз ліквідувати Державний комітет України у справах ветеранів Надрукувати Надіслати електронною поштою
   19.09.2007р.                                                                                          м. Київ
   Кабінетом Міністрів України 11.09.2007р. ухвалено постанову №1112 «Питання Державного комітету України у справах ветеранів», якою створеній ще у лютому нинішнього року ветеранській структурі державної виконавчої влади надана офіційна можливість все - таки  розгорнути свою роботу. Але Президент України вже 17.09.2007р. «ставить чергову підніжку» вирішенню ветеранських проблем, підписавши указ № 876/2007 про зупинення дії урядової постанови.
    Слід нагадати, з перших років незалежності України існувала державна структура, яка опікувалась проблемами ветеранів. Діяла вона у тісному контакті з багаточисельними ветеранськими організаціями. І тільки з приходом на Банкову Віктора Ющенка діаметрально протилежно змінилося відношення влади до системного вирішення ветеранських проблем. Як наслідок – напередодні святкування 60- річчя Великої Перемоги Президент підписав указ про ліквідацію Комітету у справах ветеранів. Це викликало протестне збурення у багатомільйонному середовищі цієї найнезахищенішої частини суспільства. А тому у грудні минулого року Верховна Рада була вимушена майже одноголосно звернутися до Уряду з пропозицією відновити роботу Держкомітету. І знову ж таки виконання відповідної постанови Кабінету Міністрів блокувалось пропрезиденськими силами, а нинішній указ має свою антиветеранську закономірність.
    Показовою у цьому звязку є поведінка політично близького до Президента міністра оборони А. Гриценка, який особисто приклав чимало зусиль у протидії розгортанню ветеранської структури. Незважаючи на те, що виконання соціальних програм по ветеранах військової служби з боку цього відомства майже зупинено, громадянська хватка військового міністра дивує своєю чіпкістю.
    Зважаючи на ситуацію, що склалася навколо потрібного країні відомства, ветеранські організації розпочинають низку протестних акцій під загальною назвою «Повстань, ветеране!». Розпочинається вона 19.09.2007р. встановленням біля Секретаріату Президента наметового містечка «Ветеранська самооборона».

    Оргкомітет акції
 
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов