Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


24865317 Відвідувачів
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Міністерство оборони
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Прес - реліз до прес-конференції керівників ветеранських організацій України. Надрукувати Надіслати електронною поштою
        Прийняті Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України у грудні 2006 р. - лютому 2007 р. рішення відкрили шлях для відновлення діяльності центрального органу виконавчої влади у сфері соціального захисту ветеранів війни. На Держкомітет покладаються завдання всебічного забезпечення  реалізації визначених державних гарантій соціального захисту ветеранів війни і праці, соціальної адаптації та  виконання програми забезпечення житлом осіб, звільнених із військової служби. На державний рівень піднімається питання увічнення пам’яті жертв війни, народного подвигу у буремні воєнні та повоєнні роки. Це дозволяє зробити важливі кроки у напрямі вшанування подвигу поколінь у боротьбі за незалежність країни, військово-патріотичному вихованні населення України.
 
      Створені передумови для розгортання діяльності Держкомітету. Розроблене та погоджене Урядовим комітетом Положення про Державний комітет ветеранів, прийняті рішення щодо фінансування його діяльності. 11 вересня постановою Кабінету Міністрів України №1112 визначена чисельність Держкомітету та надані доручення щодо його розташування.
    Однак Указом Президента України від 17 вересня 2007 року №876, прийнятим без належного узгодження, дія постанови зупинена Президентом  України, подане конституційне подання з цього приводу. Це вчергове підкреслює непослідовність дій Секретаріату Президента України. Точка зору  ветеранських організацій щодо створення та організації діяльності Держкомітету  повністю ігнорується. Ще раз підкреслене ставлення окремих посадовців  до ветеранського руху в цілому та окремих громадян України. Таке рішення викликало обурення громадських організацій ветеранів війни і праці.  Вони розуміють - відсутність єдиного організаційного центру, який міг би згуртувати навколо себе їхні структури, негативно вплине на матеріальне та моральне становище ветеранів.  
    Для того, щоб донести до органів державної влади та суспільства в цілому занепокоєння Указом Президента України, закликати до рішучих дій, спрямованих на підтримку прийнятих органами державної влади рішень щодо створення Держкомітету 19 вересня 2007 року, проводиться прес-конференція керівників низки громадських ветеранських організацій.
    До участі у прес-конференції запрошені засоби масової інформації, небайдужі до стану ветеранів війни і праці, перспектив подальшого розвитку ветеранського руху, здатні вплинути на формування стратегії держави у цій важливій сфері суспільного життя та ставлення громадськості до неї.

Оргкомітет
 
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов