Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34322632 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Боевое Братство
Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів Надрукувати Надіслати електронною поштою
Прем'єр - міністру України Яценюку А.П
Шановний Арсенію Петровичу!
На виконання програми «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова від 9 березня 2011 року № 223 "Про Затвердження Порядку ви користування коштів передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів».
Згідно Постанови у 2011-2013 роках були виділені кошти для придбання квартир, учасникам бойових дій.
У 2013 роді планувалося виділення коштів для придбання 315 квартир, але через несвоєчасне фінансування не було придбано 209 квартир (66%).
Зокрема департамент соціального захисту населення Львівської обласної Державної адміністрації уклав 11 угод на придбання житла воїнам-інтернаціоналістам на загальну суму 3 367 601,00 гривень. Органи Казначейства здійснили часткову оплату укладених договорів на загальну суму 1 806 540,00 грн., за рахунок чого було придбано 6 квартир. Угоди на придбання 5 квартир не були профінансовані. На несплачені кошти (1 561 061,00 грн.) органами Казначейства зареєстрована кредиторська заборгованість.
Відповідно до Постанови КМУ ціна 1 м2 (у Львівської області) становила 5097 гривень, а реальна вартість 1 м2 у грудні 2013 року - 8000 грн. 5 інвалідів-афганців згідно укладених угод внесли на рахунки власників житла аванси у сумі від 10 до 180 тисяч грн. Зараз інваліди не мають ні грошей, ні житла, придбати яке їм гарантувала Держава.
У 2014 року грошей на оплату житла, згідно укладених раніше органами соціального захисту угод не надходило. Власники житла погрожують розірванням укладених угод купівлі - продажу в судовому порядку, що приведе до неповернення грошей внесених покупцями - інвалідами житла в якості авансу.
Аналогічна ситуація має місце у Винницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Одеській, Харківській, Чернігівській областях де також є кредиторські заборгованості за житло для воїнів-інтернаціоналістів.
Просимо Вас, шановний Арсенію Петровичу, дати доручення відповідальним виконавцям щодо для погашення кредиторської заборгованості для придбання житла воїнам - інтернаціоналістам на виконання програми «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів».
З повагою
Голова УСВА
С. Червонописький


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Кабінет Міністрів України
Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів)
Про заборгованість
Міністерство фінансів на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.11.2014 №43400/1/1-14 розглянуло листа Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) від 21.11.2014 №378 стосовно погашення кредиторської заборгованості за бюджетною програмою «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» доповідає.
У Державному бюджеті України на 2014 рік видатки на зазначену мету не передбачені.
Разом з тим, Законом України від 17 березня 2014 року за № 1128-УІІ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» доручено Кабінету Міністрів України за результатами вжитих заходів щодо забезпечення позитивних зрушень у розвитку економіки у першому півріччі 2014 року внести пропозиції стосовно відновлення обсягів видатків на виконання першочергових соціальних та економічних програм з урахуванням прийнятих Кабінетом Міністрів України державних цільових програм.
Питання про виділення коштів на зазначену мету може бути розглянуто у разі перевиконання доходної частини Державного бюджету України на 2014 рік.
Заступник Міністра - керівник апарату
В. М. Матвійчук
10.12.2014
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов