Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34193645 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Надрукувати Надіслати електронною поштою
15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території
інших держав та  27-а  річниця виведення військ з Афганістану


Дорогі бойові побратими!
Шановні родини наших полеглих бойових друзів!

svch2016_02_11.jpgВід імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  27-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
Війна в Афганістані та інші зарубіжні конфлікти, в які ми, підкоряючись військовій присязі, вступили в єдиному бойовому строю, обпалили наші серця і душі. Нехай політики й політикани сьогодення по-своєму оцінюють події тієї давнини, важливо одне: ми були й назавжди залишимося в пам’яті народній солдатами, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною.
Найбільш  тривалою і тяжкою стала військово-політична спецоперація в Афганістані, де наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. 87 воїнів відзначені високим званням Героя Радянського Союзу, 19 з  них – уродженці України. Десятки тисяч солдатів і офіцерів нагороджені бойовими орденами і медалями.
Маємо всі підстави вже вкотре стверджувати, що радянські війська не програли жодної операції і покинули далеку країну з розгорнутими бойовими знаменами!
Нажаль, в нашої країні вже два роки триває військове протистояння, не виконуються мінські угоди, загострілася внутрішньо-політична ситуація, погіршився рівень життя населення.
Воїни-інтернаціоналісти добре знають ціну війни і тому з перших днів збройного протистояння беруть активну участь у відстоюванні незалежності і цілісності держави. Багато з них, не зважаючи  на вік і стан здоров’я, зі зброєю в руках боронять країну. Беруть активну участь у волонтерському русі, збирають і доставляють до військ гуманітарну допомогу: індивідуальні засоби захисту воїнів, різноманітні прилади і спорядження,  медикаменти, продукти харчування, відремонтовану і підсилену бронею автотехніку і багато іншого. Беруть участь у навчанні молоді і військовослужбовців, передаючі їм свій багатий  життєвий і бойовий досвід.
Українська Спілка ветеранів Афганістану вже більш чверть століття постійно займається усім спектром питань соціального захисту ветеранів війни і сімей загиблих, реалізовує цілу низку довгострокових програм життєзабезпечення воїнів-інтернаціоналістів, допомагає інвалідам реабілітуватись і знайти своє місце в мирному житті, сприяє сиротам в отриманні вищої освіти, займається військово-патріотичним вихованням української молоді, увічнює пам'ять полеглих бойових побратимів. І тільки коли ми об’єднанні, коли  разом – ми сила! Досягти масштабної уваги до вирішення проблем ветеранів, як з боку держави, так і суспільства ми можемо тільки  колективними діями.
Ми завжди були зі своїм народом, відстоюємо зараз і будемо відстоювати наші спільні завоювання. Сьогодні, відзначаючи День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-у річницю виведення  військ з Афганістану, ми вимагаємо головне – від тих, хто робить замах на наш суверенітет і нашу незалежність: Зупиніться! Досить лити кров і калічити  народ!
Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових друзів. Вони навічно в нашому строю! Цього святкового дня ми вшановуємо усіх живих!
Бажаю Вам, дорогі бойові побратими,  сім’ям наших загиблих друзів, усім Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а головне – мирного неба над головою!
 
З глибокою повагою –
Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,
голова УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов