Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34861985 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Нове видання Надрукувати Надіслати електронною поштою
knyga20161219_1.jpgПоява книги «ПАМЯТЬ, КОТОРОЙ НЕ БУДЕТ КОНЦА» - знакова подія в культурному житті Первомайщини і Миколаївщини!
День 3-го листопада цього року для відомої у нашому місті «афганської» мами Євгенії Яківни Зінов'євої, матері загиблого в Афганістані офіцера Олексія Зінов'єва, став подвійним святом: днем її народження та представленням громаді Первомайщини її творіння - книги «Память, которой не будет конца...».
- Це видання - данина пам'яті усім нашим землякам, яким довелося пройти через горнило локальних воєн не лише в Афганістані, але й в інших «гарячих» точках планети, - підкреслила авторка у своєму зверненні до учасників зібрання.
- Втрата сина - найбільше горе для матері, яке не має терміну давнини. Особисто для мене ця рана у серці кровоточить і донині. Мрія написати книгу про таких же хлопців, як мій син, про наших земляків, давала мені сили жити далі, працювати, спілкуватися з людьми... Протягом тривалого часу я підтримувала тісний зв'язок з однополчанами та друзями мого Олексія, листувалася зі шкільними музеями, де були облаштовані зали пам'яті подвигу воїнів-інтернаціонлістів, збирала будь-яку інформацію того періоду та свідчення очевидців тих подій... Доля дарувала мені можливість зустрітися з небайдужими людьми, які підтримали мене й допомогли реалізувати цей проект. Ми довго й напружено працювали, і сьогодні ви бачите результат кропіткої праці нашої творчої групи. Я щиро вдячна за допомогу у підготовці матеріалів для книги керівникам міської і районної ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів Володимиру Йонзі і Ярославу Гуйвану, ветеранам-інтернаціоналістам Олексію Кірсанову, Володимиру Постовітенку, Борису Ярмульському та багатьом іншим. Окремі слова вдячності тим, хто допомагав створити перший макет книги - Катерині Донець, журналісту Ірині Тихончик, операторам комп'ютерного набору Олені Бєсєді та Марії Мосінзовій. Усім тим, хто підтримав цей проект не лише морально, але й матеріально, присвячена окрема стаття у книзі. Дякую також усім, хто сьогодні розділив із нами радість виходу у світ нашої книги.
knyga20161219_2.jpg

Варто зазначити, що урочистий захід проходив у с. Іванівка Первомайського району Миколаївської області.
Серед присутніх - депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа, депутат Первомайської міської ради голова фракції «Солідарність» Володимир Вовк, заступник голови РДА Сергій Рябченко, завідувач сектором культури РДА Наталія Тафтай, депутат фракції «Солідарність» районної ради редактор газети «Прибузький вісник» Данило Кіт, голова обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів Юрій Соловей, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Ярослав Гуйван, команда волонтерів ПРГО «Ніхто, крім нас!» на чолі з Анатолієм Биковим, голова ПРОП БПП «Солідарність» Лариса Позняк, делегація ветеранів-інтернаціоналістів з м. Голованівська Кіровоградської області, учасники бойових дій у зоні АТО, директори музеїв - «Партизанської іскри» та Первомайського краєзнавчого, представники громадськості району, керівництво та працівники ФГ «Оазис», матері загиблих в АТО земляків, місцеві жителі.
Місце для презентації було обрано автором видання невипадково: таким чином вшанували пам'ять людини, завдяки добрій волі й фінансовій підтримці якої ця книга побачила світ - Василя Івановича Колісниченка, колишнього керівника ФГ «Оазис».
Євгенія Яківна Зінов'єва зі словами щирої вдячності вручила його сину Андрію книги для родини - на пам'ять про батька й чоловіка.
Багато теплих слів прозвучало від гостей заходу на адресу автора та творчої групи, а також меценатів, завдяки підтримці яких книга була надрукована.
knyga20161219_3.jpg

- Це приклад того, як мрія людини може втілитися у життя, - сказав депутат обласної ради Михайло Талпа. - Євгенія Яківна мала гарну ідею створити книгу. Вона зуміла згуртувати навколо себе небайдужих людей і сьогодні ми бачимо результат цієї нелегкої спільної праці команди однодумців. Давайте поаплодуємо усім цим людям та автору книги.
Учасників заходу глибоко зворушили виступи друга-однополчанина Олексія Зінов'єва Василя Косоротова, учасника кубинських подій часів Карибської кризи Олексія Кірсанова, бійців АТО.
Виступи гостей і спогади учасників подій, описаних у книзі, перемежовувалися пісенними й літературними номерами патріотичного звучання, що, безумовно, стало окрасою цього заходу. Звучали пісні афганської тематики та про Україну, а також проникливі патріотичні вірші у виконанні гостей з Кіровоградщини. Підкорили серця присутніх у залі виступи юних первомайських волонтерок - Анастасії Токарчук та Владислави Калінчук. Сподобалися людям і авторські твори від учасників антите- рористичної операції. усі артисти отримали у нагороду від глядачів бурхливі оплески.
Майже чотири години тривали ця незвичайна презентація та урочистий концерт, які залишаться незабутніми теплими спогадами в серцях усіх учасників заходу...
К.ДОНЕЦЬ.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов