Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


27617892 Відвідувачів
Укрінформ
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
МАТЕРИНСЬКОГО СЕРЦЯ РЯДКИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
pervomaysk20170111_1.jpgВсе далі й далі від нас події тієї далекої неоголошеної війни. Змінюється час, змінюється й ставлення до подій тих років. Але у пам’яті бійців, які пройшли спекотними дорогами Афгану, втративши бойових побратимів, у їхніх матерів, рідних та близьких і досі ятрять рани.
Щоб така трагедія більше не повторилася, ми не повинні забувати тих, хто опинився тоді в горнилі воєнних дій. Саме про це і книга "Память, которой не будет конца",  автором-упорядником якої стала мати загиблого нашого земляка, воїна-«афганця» Олексія Зінов’єва – Євгенія Яківна.
Наприкінці щойно минулого року у сесійному залі міськвиконкому відбулася презентація цієї книги. У заході взяли участь міський голова Людмила Дромашко, секретар міськради Сергій Бондарчук, священнослужитель отець Сергій, воїни-інтернаціоналісти міста та району, волонтери, студенти, представники громадськості.
Кадри кінохроніки, старі пожовклі від часу фотознімки, розповіді очевидців і мелодії задушевних пісень допомогли створити атмосферу щирого спілкування однодумців – від зовсім юних студентів до сивочолих воїнів, незважаючи на різний вік і пережите. Як завжди, колектив працівників Центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької підготував прекрасні концертні виступи. До присутніх звернулися міський голова Людмила Дромашко, очільник міської ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Володимир Йонга, воїн-інтернаціоналіст Григорій Кобзаренко, підприємець Тетяна Мусієнко та інші. Вони говорили про важливість цієї книги для усіх нас. pervomaysk20170111_2.jpgВ  її основу лягли матеріали, які тривалий час збиралися, опрацьовувалися і, врешті-решт, ожили в книзі. Це видання, у якому містяться унікальні відомості про наших героїчних земляків, що пройшли випробування на міцність і силу духу під час локальних війн і військових конфліктів. Гортаючи сторінки книги, розумієш, яка велика праця стоїть за кожним листком і рядком, скільки довгих днів і безсонних ночей присвятила авторка та її помічники, щоб увічнити пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів  з  Первомайщини та їх бойових побратимів з різних куточків країни.
Слід зазначити, що ця книга побачила світ завдяки підтримці міського голови та всього міського депутатського корпусу, який на її видання   виділив   чималу суму коштів. Суттєву фінансову допомогу надав  і керівник фермерського господарства "Оазис" Василь  Колесніченко.  Серед тих, хто сприяв  автору голови районного і міського товариств воїнів-інтернаціоналістів Ярослав Гуйван і Володимир  Йонга, член Первомайської ради воїнів-інтернаціоналістів Олексій Кірсанов та багато інших.
До речі, вшановуючи загиблих воїнів-«афганців», у місті  на їх честь встановлено пам’ятник та закладено сквер. А ім’ям Олексія Зінов’єва, який також загинув на тій війні, названо одну з міських вулиць.
На превеликий жаль, мати героя і автор книги Євгенія Зінов’єва, у зв’язку з хворобою не змогла бути  присутньою на презентації. Тож делегація воїнів-«афганців» та представників громадськості після урочистої частини відвідала її вдома. Як повідомила в редакцію сама Євгенія Яківна, вона була дуже зворушена цим дружнім візитом і щиро вдячна  всім за  квіти, презенти та добрі слова й увагу.
Олена МИХАЙЛОВА
м. Первомайськ Миколаївської області.
на знімку:
Євгенія ЗІНОВ’ЄВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов