Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
 


Погода
Погода!


34863004 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Укрінформ
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
«ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ ДОЛІ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
obpaleniviynoyu.jpgНапередодні відзначення 28-ї річниці виводу військ з Афганістану Калуське територіальне об'єднання ветеранів Афганістану Івано-Франківської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) випустило нову районну книгу про своїх бойових побратимів. Це вже друга книга, яка  була випущена цією організацією. Перша – «ШРАМ НА СЕРЦІ» – присвячена загиблим воїнам-калушанам та діяльності об'єднання по «афганській» війні.
Минуло 28 літ з тих пір, як в районі міста Термез умовну лінію Державного кордону СРСР з Афганістаном перетнув останній радянський солдат. Так безславно закінчилися трагічні афганські події, та нікому не потрібна дев'ятирічна неоголошена війна, яка залишила по собі надто болючий слід у серцях українців. Про тернисті дороги Афганістану, нелюдське випробування тих, хто уцілів на цій війні і повернувся в наш час, бойове братство й розповідає чергова книга членів Калуського територіального об'єднання ветеранів Афганістану Володимира Сорохтея та Богдана Тимківа, що носить назву «ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ ДОЛІ».
Видання розраховане на широкий загал, є своєрідним продовженням книги «ШРАМ НА СЕРЦІ», що побачила світ у 2008 році.
Автори книги:
Тимків Богдан Володимирович. Народився 01.05.1957 року в місті Калуші. Освіта – вища, закінчив факультет журналістики Львівського Державного університету імені Івана Франка. Працював на керівних посадах у періодичній пресі. Майор запасу. Автор чотирнадцяти та співавтор трьох книг, серед яких «ШРАМ НА СЕРЦІ» (2008 рік), «ЖІНОЧИЙ СВІТ КАЛУЩИНИ» (2012 рік), «ШТУРМАНИ ЛІСОВИХ ТРАС» (2012 рік), «ПІДМИХАЙЛЯ В РОДІЯХ ТА ФАКТАХ» (2015 рік) та інші. Член ради Калуської міськрайонної організації ветеранів воєн. Проживає і працює в Калуші.
Сорохтей Володимир Богданович. Народився 01.05.1962 року в місті Калуші. Освіта – вища, закінчив Харківський фінансово-економічний інститут. Депутат Калуської міської ради трьох скликань, голова Координаційної ради Калуського району (з 2013 року). У 2004 році удостоєний Грамоти Президії Верховної Ради України. Голова Калуського територіального об'єдннання ветеранів Афганістану (з 2003 року). Співавтор книг «ШРАМ НА СЕРЦІ» (2008 рік) та «ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ ДОЛІ» (2016 рік). Проживає і працює в Калуші.
Презентація книги відбудеться 19 лютого 2017 року в Калуському районному будинку «Юність» в 16.00 год. Також силами самодіяльних та професійних артистів для гостей буде даний концерт «Афганський вітер».
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов