Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Міністерство оборони
Пам'яті героя-випускника Надрукувати Надіслати електронною поштою
ternopil20170222_1.jpg17-18 лютого у місті Кременець на Тернопільщині з ініціативи районної організації УСВА в місцевій школі-інтернаті відбувся IX міжобласний шкільний турнір з волейболу присвячений пам'яті  офіцера Віталія Осецького, який  19 березня 1985 року героїчно загинув в Афганістані. Нагороджений посмертно орденом Червоної Зірки.
Вже стало традицією кожного року в лютому проводити турнір у спортивному залі  школи-інтернату в пам'ять В. Осецького, який в 1979 році саме закінчив цей навчальний заклад та поступив в Новосибірське вище військове училище.
Турнір проводився за підтримки відділів у справах  сім’ї, молоді та спорту міської ради та райдержадміністрації.
У урочистому відкритті турніру взяли участь голова міської ради Ковальчук Олексій Андрійович, ветерани-«афганці» району, громадськість, молодь.
Голова Кременецької районної організації УСВА Степан Стецюк привітав учасників змагань і побажав усім  проявити волю до перемоги та подякував директорові школи-інтернату Мишку В. І. за пам'ять про до випускника, яка увічнена у цьому турнірі.
Команди-учасники змагань проявили відмінну фізичну підготовку, завзятість, волю до перемоги, але як завжди перемагає найкращий. Переможцями турніру по праву стали учні місцевої школи-інтернату, яким було вручено Кубок, друге місце зайняла команда Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, третє місце здобула команда Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату.
Командам-переможцям вручені медалі, грамоти та цінні подарунки.