Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19295741 Відвідувачів
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Воїни-"афганці" обурені діями Міністерства охорони здоров'я Надрукувати Надіслати електронною поштою
usva_logo.jpgУкраїнська Спілка ветеранів
Афганістану
Громадська спілка «Черкаська обласна Спілка ветеранів Афганістану та учасників бойових дій» розглянула лист Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я щодо запровадження нової моделі фінансування охорони здоров’я  та створення нового механізму фінансування медичних послуг і лікарських засобів за рахунок бюджетних коштів.
«Афганці» Черкаської області обурені тим, що держава намагається позбутися тих, хто ризикуючи своїм життям дотримувався військової присяги. Війна в Афганістані зламала життя багатьом молодим хлопцям. Але незважаючи ні на що, ми чесно виконували свій обов’язок, залишилися вірними присязі до кінця. А в період сьогодення відвага воїнів-«афганців» стала взірцем для сучасних захисників територіальної цілісності і незалежності України. Саме НАША  мужність, сміливість, вірність присязі досі служать прикладом для нинішніх поколінь захисників Вітчизни.
Громадський рух «афганців» не залишився осторонь важливих для держави подій — він тісно пов’язаний з подіями, що відбулися три роки тому на Майдані Незалежності. Організованість і рішучість ветеранів-«афганців» зіграли далеко не останню роль у Майдані Революції Гідності і в тому факті, що Майдан вистояв. Бо ніколи в «афганців» сумнівів у  перемозі не було. Так само ветерани Афганістану стали на боротьбу з агресором. Це наш бойовий досвід став надзвичайно цінним для перших кроків оновлених Збройних Сил України. Через випробовування війною за незалежність сучасної України пройшли сотні ветеранів-«афганців», а 129 і зараз продовжують служити у складі Збройних Сил, 180 — виконують бойові завдання у складі Державної прикордонної служби України, 13 — передають бойовий досвід у складі Національної гвардії.
Своїми діями ми довели, що завжди готові боронити нашу країну. Саме тому вважаємо, що гарантування пільгового медичного забезпечення лише для учасників АТО є несправедливим по відношенню до інших категорії населення,   зокрема, воїнів-інтернаціоналістів,  які відповідно до чинних законів України мають пільги щодо медичного обслуговування та забезпечення лікарськими засобами.
Прийняття законопроекту (реєстраційний номер 6328) викличе ряд акцій протесту з боку громадськості.

Повідомляємо, що у разі скасування безоплатного медичного обслуговування  для ветеранів війни в Афганістані залишаємо за собою право на проведення масових протестних акцій.

Голова ГС «Спілка ветеранів»
Сергій  ЯКИМЧУК.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов