Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20297438 Відвідувачів
Міністерство оборони
Боевое Братство
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Урядовий портал
Ні консенсусу, ні впевненості… Надрукувати Надіслати електронною поштою
kyiv20171001_1.jpg
28 вересня у приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції була проведена нарада з керівниками традиційних ветеранських організацій, які мають 20-30-річний досвід гуманітарної діяльності в середовищі найменш захищених верств населення: ветеранів праці и дітей війни, сімей загиблих воїнів і жертв нацистських переслідувань, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, інвалідів війни і учасників бойових дій.
Останнім часом наради і засідання Громадської ради при Держслужбі супроводжувалися скандалами і провокаціями, приниженням гідності ветеранів і фізичного насилля з боку штучно створеної групи радикалів. Тому з урахуванням пропозицій УСВА, коло учасників наради було звужено.
kyiv20171001_2.jpg
На нараді обговорювалися три питання: про процедури і розміри державної фінансової підтримки ветеранських організацій; про можливість і терміни проведення чергового форуму ветеранів; про перспективи створення Міністерства у справах ветеранів.
Всі ветеранські організації обурені розмірами та процедурою отримання державної допомоги, при якої рішення приймається особами малосвідомими у традиціях ветеранського руху, статутних документах і цілях діяльності громадських об’єднань ветеранів.
Керівники Держслужби наполегливо стверджували, що вони зовсім не мають впливу на прийняття рішення щодо фінансової підтримки діяльності ветеранських організацій, і пропонували звертатися з цього приводу до міністра соціальної політики. Однак керівники найбільш впливових громадських об’єднань відмовилися брати участь у такому діалозі.
kyiv20171001_3.jpg
Не було знайдено консенсусу і про терміни проведення чергового форуму ветеранів. Держслужба повідомила, що з урахуванням ситуації, не буде організовувати форуму у цьому році і запропонувала провести важливій захід у березні-квітні наступного року.
Стосовно створення Міністерства у справах ветеранів досі немає достовірної інформації, все ще на рівні обговорення. Тому інформація щодо аналогічних міністерств в зарубіжних країнах, яка опублікована в вересневому випуски газети УСВА «Третій тост», була визнана своєчасною і розглядалася як форма громадського обговорення даного питання.
Керівникам Держслужби у підсумку наради не вдалося довести учасникам наради, що цей центральний орган виконавчої влади віддзеркалює і захищає права ветеранів старшого покоління.

Прес-служба УСВА.
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов